26. BIEG KOCIEWSKI z Polpharmą
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Klimczewski Mirosław Malbork bieg główny - normalny opłacono
2 Łaski Marek Starogard Gdanski bieg główny - normalny TRI Starogard Gdański
3 Chudy Henryk Sławsko bieg główny - normalny k s Olszewski i synowie opłacono
4 Jakimczuk Aleksandra Braniewo bieg główny - normalny opłacono
5 Szarmański Paweł Starogard Gdański bieg główny - ulgowy opłacono
6 Szarmański Andrzej Starogard Gdański bieg główny - normalny opłacono
7 Szarmańska Wioletta Starogard Gdański bieg główny - normalny opłacono
8 Hofman Anita Gdańsk bieg główny - ulgowy Grupa GPEC opłacono
9 WYSZYŃSKI MAREK WYSZYŃSKI ELBLĄG bieg główny - ulgowy opłacono
10 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI bieg główny - normalny Kociewski Klub Biegacza Starogard Gdański. opłacono
11 Baranowski olaf Elbląg bieg główny - normalny opłacono
12 Brauer Magdalena Gdańsk bieg główny - normalny opłacono
13 Gostomski Mariusz Starogard Gdański bieg główny - normalny TRI Starogard Gdański
14 Majewska Agnieszka Elbląg bieg główny - normalny opłacono
15 Chojnacka Jolanta Pelplin bieg główny - normalny Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono
16 Pióro Maria Gorzędziej bieg główny - normalny Biegający Tczew opłacono
17 Prokop Anna Elbląg bieg główny - normalny PROKOPKI opłacono
18 Baranowska Agnieszka Gdańsk bieg główny - normalny 2h59min.pl opłacono
19 Baranowski Adam Gdańsk bieg główny - normalny 2h59min.pl opłacono
20 Prokop Mariusz Elbląg bieg główny - normalny PROKOPKI opłacono
21 Miszke Kazimierz Czersk bieg główny - ulgowy Florian Chojnice opłacono
22 Marszk Renata Kartuzy bieg główny - normalny Akademia Biegowa Kartuzy opłacono
23 Dubiel Piotr Gniszewo bieg główny - normalny
24 Plichta Anna Plichta Kartuzy bieg główny - normalny Akademia Biegowa Kartuzy opłacono
25 Gabriel Łukasz Starogard Gdański bieg główny - normalny Bracia Gabriel
26 Szreder Barbara Kartuzy bieg główny - normalny Akademia Biegowa Kartuzy opłacono
27 Gabriel Patryk Starogard Gdański bieg główny - normalny Gabriel Brothers opłacono
28 Prusik Arkadiusz Prusik Kwidzyn bieg główny - normalny opłacono
29 kitowski krzysztof pruszcz gdański bieg główny - normalny U-Long Team opłacono
30 Krawczuk Andrzej Gdańsk bieg główny - normalny El-Aktywni opłacono
31 Kalinowski Juliusz Lubichowo bieg główny - normalny Tri Starogard Gdański opłacono
32 Klejna Wiesława Zblewo bieg główny - normalny opłacono
33 Klejna Dawid Zblewo bieg główny - ulgowy opłacono
34 Redlin Mateusz Malbork bieg główny - normalny
35 Waruszewski Karol Tczew bieg główny - normalny Biegający Tczew
36 Bogalecki Marek Gdańsk bieg główny - normalny opłacono
37 Peplińska Agata Zduny bieg główny - ulgowy opłacono
38 Lech Jacek Lubichowo bieg główny - normalny opłacono
39 Popiel Ryszard Gdańsk bieg główny - ulgowy opłacono
40 POMAGRUK-MAJEK KAROLINA BRANIEWO bieg główny - normalny opłacono
41 Jaskot Piotr Gościszewo bieg główny - normalny opłacono
42 Paprocka Anna GDAŃSK bieg główny - normalny Najeżeni endorfiną opłacono
43 Paprocki Marcin GDAŃSK bieg główny - normalny Najeżeni endorfiną opłacono
44 Prabucki Piotr Starogard Gdański bieg główny - normalny BBL Starogard Gdański opłacono
45 Maciejewski Paweł Tczew bieg główny - normalny Biegający Tczew
46 szubert katarzyna SIWIAŁKA bieg główny - normalny bbl starogard gdański
47 sprega aurelia starogard gdański bieg główny - normalny bbl starogard gdański opłacono
48 Gaszkowski Łukasz Ocypel bieg główny - normalny TRI Starogard Gdański opłacono
49 Bogulski Piotr Zblewo bieg główny - normalny opłacono
50 Dordzik MaŁgorzata Elbląg bieg główny - normalny opłacono
51 Hinc Kamil Starogard Gd. bieg główny - ulgowy 1 LO STG opłacono
52 Borawski Paweł Puck bieg główny - normalny DUDYCZ team opłacono
53 GUZ Robert Tczew bieg główny - normalny opłacono
54 Najda Sławomir Sztum bieg główny - normalny LKS Zantyr Sztum
55 Zdanowicz Wioleta Tczew bieg główny - normalny opłacono
56 Misiak Alicja Susz bieg główny - ulgowy AZS UG opłacono
57 Plewiński Rafał Gdynia bieg główny - normalny MAMY TO! opłacono
58 Chojnacka Katarzyna Krusze 35A bieg główny - normalny opłacono
59 Szpyra Edward Gdynia bieg główny - ulgowy opłacono
60 Czechowska Klaudia Subkowy bieg główny - ulgowy opłacono
61 Nagórek Krzysztof Słupsk bieg główny - normalny opłacono
62 Czechowski Dawid Subkowy bieg główny - normalny opłacono
63 Czechowska Dorota Subkowy bieg główny - normalny opłacono
64 Chojnacki Andrzej Krusze bieg główny - normalny opłacono
65 Łącki Dominik Brzeźno Wielkie bieg główny - normalny
66 Laskowski Janusz Rajkowy bieg główny - normalny RAJKOWY TEAM opłacono
67 Niewiadomski Patryk Czarlin bieg główny - normalny Biegający Tczew opłacono
68 WODZIKOWSKI WOJCIECH Gdańsk bieg główny - normalny opłacono
69 Kruk Agnieszka Szymankowo bieg główny - normalny FLEX - BIEGNIEMY Z POMOCA
70 Turska Agnieszka Gdańsk bieg główny - normalny Biegaj z Głową opłacono
71 Fidura Agnieszka Braniewo bieg główny - normalny opłacono
72 Zając Arkadiusz Skórcz bieg główny - normalny TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono
73 Jasnoch Robert Starogard Gdański bieg główny - normalny
74 Gabryel Maciej Żabno bieg główny - normalny TRI Starogard Gdański opłacono
75 skibiński dawid starogard gdański bieg główny - normalny BBL Starogard Gdański opłacono
76 Sperling Arkadiusz Starogard Gdański bieg główny - normalny SKL Filippides/BBL Starogard Gd opłacono
77 Kik Andrzej Gdańsk bieg główny - ulgowy NIE MARNUJ TLENU - Gdańskie Autobusy i Tramwaje opłacono
78 Kujawska Małgorzata Gniew bieg główny - normalny tRUNsformacja Gniewu opłacono
79 Skierka Grzegorz SŁAWNO bieg główny - normalny MKS Święc Sławno opłacono
80 Rybczyński Andrzej Malbork bieg główny - normalny opłacono
81 Mrozek Marcin Tczew bieg główny - normalny Biegający Tczew opłacono
82 Pardo Sebastian Tczew bieg główny - normalny Biegający Tczew opłacono
83 Góraczyński Wojciech Tczew bieg główny - normalny Biegający Tczew
84 Kaczmarczyk Karol Susz bieg główny - ulgowy UKS TRS Susz
85 Mateja Józef Janowo bieg główny - normalny BBL Starogard Gdański opłacono
86 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie bieg główny - normalny opłacono
87 Zieliński Artur Starogard Gdański bieg główny - normalny GKSTG opłacono
88 Grycner Piotr Starogard Gdański bieg główny - ulgowy ROCOCO
89 Grefka Stefan Łąg bieg główny - normalny opłacono
90 Rogowski Wojciech Pelplin bieg główny - normalny opłacono
91 Wiatrzyk Krzysztof Darłowo bieg główny - normalny Darłowo opłacono
92 Bazylczyk Krzysztof Elbląg bieg główny - normalny opłacono
93 Krajnik Oskar Pelplin bieg główny - normalny Pelplińskie Centrum Sportu opłacono
94 Wielgosz Katarzyna Gdynia bieg główny - normalny opłacono
95 Konkel Joanna Sławno bieg główny - normalny MKS "Święc" Sławno opłacono
96 Sosnowski Bolesław Gdańsk bieg główny - ulgowy TKKF Rozstaje
97 Niwiński Stanisław Gdańsk bieg główny - ulgowy Klub Weteranów LA w Sopocie opłacono
98 Mazurkiewicz Marcin Starogard Gdański bieg główny - normalny opłacono
99 SOSIŃSKI DARIUSZ SZTUM bieg główny - normalny LKS ZANTYR SZTUM opłacono
100 Ingielewicz Magda Braniewo bieg główny - normalny LA Braniewianki opłacono


Wyświetleń: 10729

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ