3 Dycha Strażacka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Krakowski Michał Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km OSP Grodzisk Mazowiecki opłacono
2 Matul Ewa Książenice Marsz Nordic Walking opłacono
3 Adamczyk Łukasz Czerwona Niwa-Parcel Bieg Główny 10km
4 Stolarska Małgorzata SKUŁY Marsz Nordic Walking opłacono
5 Tomaszewska Mariola Warszawa Marsz Nordic Walking opłacono
6 Szydlik Wiesław Mszczonów Bieg Główny 10km opłacono
7 Górski Adam Żyrardów Bieg Dzieci 1000m opłacono
8 Olejnik Natalka Grzmiąca Bieg Dzieci 1000m Szkoła Podstawowa w Skułach opłacono
9 Włodarkiewicz Iwona Bartoszówka Marsz Nordic Walking
10 Michałowski Daniel Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km
11 Gajda Piotr Grzmiaca Bieg Główny 10km opłacono
12 Wieleciński Sławomir Milanówek Bieg Główny 10km OSP Milanówek
13 WALAC JACEK GRODZISK MAZOWIECKI Bieg Główny 10km opłacono
14 Kiełbasa Dariusz Gąbin Bieg Główny 10km Gąbin Biega opłacono
15 Kowalska Alicja Grodzisk Mazowiecki Bieg Dzieci 1000m DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono
16 Kowalska Martyna Grodzisk Mazowiecki Bieg Dzieci 1000m DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono
17 Wojtkowska Weronika Bartoszówka Bieg Dzieci 1000m MDP Skuły opłacono
18 Kozlowski Łukasz Żyrardów Bieg Główny 10km opłacono
19 PAWLAK IRENEUSZ GRZMIĄCA Bieg Główny 10km opłacono
20 Radochoński Michał Rumianka Bieg Główny 10km opłacono
21 Pałka Łukasz Żyrardów Bieg Główny 10km opłacono
22 Smolik Hania Milanówek Bieg Dzieci 1000m UKS MTE Milanówek opłacono
23 Polkowska Katarzyna Milanówek Bieg Dzieci 1000m UKS MTE Milanówek opłacono
24 Korycka Anna Milanówek Bieg Dzieci 1000m UKS MTE Milanówek opłacono
25 Strzemieczny Igor Bartoszówka Bieg Dzieci 1000m MDP SKUŁY
26 Wiśniewska Monika Sochaczew Bieg Główny 10km Gąbin Biega opłacono
27 Kościelny Tomasz Warszawa Marsz Nordic Walking opłacono
28 Gołembiewski Marcin Radziejowice Bieg Główny 10km opłacono
29 Maruszak Oliwka Jaktorów Bieg Dzieci 1000m Dżakarta Runner team opłacono
30 Maruszak Darek Jaktorów Bieg Główny 10km Dżakarta Runner team opłacono
31 Poncyliusz Robert Jasieniec Bieg Główny 10km OSP Jasieniec opłacono
32 Walczak Radosław Jasieniec Bieg Główny 10km OSP Jasieniec opłacono
33 Rogoziński Andrzej Jasieniec Bieg Główny 10km OSP Jasieniec opłacono
34 Wiciński Konrad Adamów Bieg Dzieci 1000m G13 opłacono
35 Wicińska Izabela Adamów Bieg Główny 10km G13 opłacono
36 Wiciński Grzegorz Adamów Bieg Główny 10km G13 opłacono
37 Kosowski Grzegorz Zimna Woda Bieg Główny 10km OSP Zbiroża opłacono
38 Jagura Robert Żyrardów Marsz Nordic Walking opłacono
39 Makarenkov Sergii Milanówek Bieg Główny 10km
40 Brzezina Józef Maciej SOCHACZEW Marsz Nordic Walking opłacono
41 Brzezina Ewa SOCHACZEW Marsz Nordic Walking opłacono
42 Zapart Karol Mszczonów Bieg Dzieci 1000m MDP Zbiroża opłacono
43 Zapart Patrycja Mszczonów Bieg Dzieci 1000m MDP Zbiroża opłacono
44 Szydlik Kostek Grodzisk Maz. Bieg Dzieci 1000m DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono
45 Szydlik Arkadiusz Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono
46 Ciborowski Krzysztof Milanówek Bieg Główny 10km OSP Milanówek
47 Soszalski Dominik Wygnanka Bieg Dzieci 1000m MDP Zbiroża opłacono
48 Banasiewicz Mateusz Nosy Poniatki Bieg Dzieci 1000m MDP Zbiroża opłacono
49 Bożek Klaudia Nosy Poniatki Bieg Dzieci 1000m MDP Zbiroża opłacono
50 Łuszczyk Ewa Nosy Poniatki Bieg Dzieci 1000m MDP Zbiroża opłacono
51 Rodriguez Texeira Adrian Nosy Poniatki Bieg Dzieci 1000m MDP Zbiroża opłacono
52 Adamczyk Kacper Bronisławów Bieg Dzieci 1000m MDP Zbiroża opłacono
53 Skoneczny Patryk Zimna Woda Bieg Główny 10km OSP Zbiroża opłacono
54 Michałowski Piotr Skuły Bieg Dzieci 1000m opłacono
55 Mirgos Zuzanna Skuły Bieg Dzieci 1000m OSP SKUŁY opłacono
56 Owczarek Magdalena Międzyborów Marsz Nordic Walking opłacono
57 Nietrzebka Paweł Międzyborów Marsz Nordic Walking opłacono
58 Nietrzebka Aleksandra Międzyborów Marsz Nordic Walking opłacono
59 KWAPIŃSKI Tomasz Grodzisk Maz Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
60 Sikora Sylwia Gąbin Bieg Główny 10km Gąbin Biega opłacono
61 MIECZKOWSKI MIECZYSŁAW BRWINÓW Bieg Główny 10km Towarzystwo Gimnastyczne ,,SOKÓŁ" opłacono
62 Jagiełło Bartłomiej Grzegorzewice Bieg Główny 10km OSP Zbiroża opłacono
63 Arak Maksymilian Zimna Woda Bieg Dzieci 1000m MDP Zbiroża opłacono
64 Baranowski Romuald Płock Marsz Nordic Walking Dynamic opłacono
65 Boczar Basia Stara Wieś Bieg Dzieci 1000m GLKS Nadarzyn
66 Barański Krzysztof Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km Manhattan opłacono
67 Boczar Ewa Stara Wieś Bieg Dzieci 1000m GLKS Nadarzyn
68 Buczkowski Kacper Żuromin Bieg Dzieci 1000m GLKS Nadarzyn
69 Szustak Kacper Stara Wieś Bieg Dzieci 1000m GLKS Nadarzyn
70 Niska Iza Stara Wieś Bieg Dzieci 1000m GLKS Nadarzyn
71 Niska Wiktoria Stara Wieś Bieg Dzieci 1000m GLKS Nadarzyn
72 Niska Ola Stara Wieś Bieg Dzieci 1000m GLKS Nadarzyn
73 Omen Nikola Rusiec Bieg Dzieci 1000m GLKS Nadarzyn
74 Omen Emilia Rusiec Bieg Dzieci 1000m GLKS Nadarzyn
75 Omen Amelia Rusiec Bieg Dzieci 1000m GLKS Nadarzyn
76 Szmaglik Amelia Rusiec Bieg Dzieci 1000m GLKS Nadarzyn
77 Kozdrój Wioletta Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
78 Kędzierski Mieczysław Milanówek Bieg Główny 10km opłacono
79 Kulesza Krzysztof Warszawa Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
80 Malczak Tamara Grodzisk Mazowiecki Bieg Dzieci 1000m DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono
81 Malczak Tatiana Grodzisk Mazowiecki Bieg Dzieci 1000m DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono
82 Sadowski Paweł Nowe Budy Bieg Główny 10km opłacono
83 Kurkus Aleksander Warszawa Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
84 RADOMSKI Marcin Płock Marsz Nordic Walking Biegam W Sfetsze opłacono
85 Rasała Magdalena Jasieniec Bieg Główny 10km OSP Jasieniec opłacono
86 Kornacka Hanna Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
87 Oracka Agnieszka Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
88 Bartkiewicz Klaudia Musuły Bieg Główny 10km opłacono
89 Stanicka Agnieszka Stanicka Feliksów Marsz Nordic Walking Rysie Razem opłacono
90 Stan Jacek Biała Rawska Bieg Główny 10km opłacono
91 Malczak Piotr Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono
92 Hajduk Maciej Wręcza Bieg Główny 10km
93 Gradkowski Jakub SKUŁY Bieg Dzieci 1000m opłacono
94 Zdziarski Piotr Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono
95 Chmiel Paweł Żabia Wola Bieg Główny 10km opłacono
96 Krakowski Zdzisław Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km OSP Grodzisk Mazowiecki opłacono
97 Ciesielski Mariusz Kałęczyn Bieg Główny 10km Dream Run / DOGOŃ Grodzisk Maz. opłacono
98 NIEDZIŃSKI MARCIN MAKÓWKA Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
99 Sobieraj Aneta Sobieraj Jaktorów Bieg Główny 10km UKS MTE Milanówek opłacono
100 Baraniak Wioletta Ciepłe A Marsz Nordic Walking OSP Skuły opłacono


Wyświetleń: 8921

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ