3 Dycha Strażacka
Bieg Dzieci 1000m
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Olejnik Natalka Grzmiąca Bieg Dzieci 1000m Szkoła Podstawowa w Skułach opłacono
2 Wojtkowska Weronika Bartoszówka Bieg Dzieci 1000m MDP Skuły opłacono
3 Smolik Hania Milanówek Bieg Dzieci 1000m UKS MTE Milanówek opłacono
4 Polkowska Katarzyna Milanówek Bieg Dzieci 1000m UKS MTE Milanówek opłacono
5 Korycka Anna Milanówek Bieg Dzieci 1000m UKS MTE Milanówek opłacono
6 Maruszak Oliwka Jaktorów Bieg Dzieci 1000m Dżakarta Runner team opłacono
7 Wiciński Konrad Adamów Bieg Dzieci 1000m G13 opłacono
8 Zapart Karol Mszczonów Bieg Dzieci 1000m MDP Zbiroża opłacono
9 Zapart Patrycja Mszczonów Bieg Dzieci 1000m MDP Zbiroża opłacono
10 Szydlik Kostek Grodzisk Maz. Bieg Dzieci 1000m DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono
11 Soszalski Dominik Wygnanka Bieg Dzieci 1000m MDP Zbiroża opłacono
12 Banasiewicz Mateusz Nosy Poniatki Bieg Dzieci 1000m MDP Zbiroża opłacono
13 Bożek Klaudia Nosy Poniatki Bieg Dzieci 1000m MDP Zbiroża opłacono
14 Łuszczyk Ewa Nosy Poniatki Bieg Dzieci 1000m MDP Zbiroża opłacono
15 Rodriguez Texeira Adrian Nosy Poniatki Bieg Dzieci 1000m MDP Zbiroża opłacono
16 Adamczyk Kacper Bronisławów Bieg Dzieci 1000m MDP Zbiroża opłacono
17 Michałowski Piotr Skuły Bieg Dzieci 1000m opłacono
18 Mirgos Zuzanna Skuły Bieg Dzieci 1000m OSP SKUŁY opłacono
19 Arak Maksymilian Zimna Woda Bieg Dzieci 1000m MDP Zbiroża opłacono
20 Boczar Basia Stara Wieś Bieg Dzieci 1000m GLKS Nadarzyn
21 Boczar Ewa Stara Wieś Bieg Dzieci 1000m GLKS Nadarzyn
22 Buczkowski Kacper Żuromin Bieg Dzieci 1000m GLKS Nadarzyn
23 Szustak Kacper Stara Wieś Bieg Dzieci 1000m GLKS Nadarzyn
24 Niska Iza Stara Wieś Bieg Dzieci 1000m GLKS Nadarzyn
25 Niska Wiktoria Stara Wieś Bieg Dzieci 1000m GLKS Nadarzyn
26 Niska Ola Stara Wieś Bieg Dzieci 1000m GLKS Nadarzyn
27 Omen Nikola Rusiec Bieg Dzieci 1000m GLKS Nadarzyn
28 Omen Emilia Rusiec Bieg Dzieci 1000m GLKS Nadarzyn
29 Omen Amelia Rusiec Bieg Dzieci 1000m GLKS Nadarzyn
30 Szmaglik Amelia Rusiec Bieg Dzieci 1000m GLKS Nadarzyn
31 Malczak Tamara Grodzisk Mazowiecki Bieg Dzieci 1000m DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono
32 Malczak Tatiana Grodzisk Mazowiecki Bieg Dzieci 1000m DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono
33 Gradkowski Jakub SKUŁY Bieg Dzieci 1000m opłacono
34 Górecki Mateusz Wycinki Osowskie Bieg Dzieci 1000m opłacono
35 Górecki Tomasz Wycinki Osowskie Bieg Dzieci 1000m opłacono
36 Szymaniak Krystian Grodzisk Maz Bieg Dzieci 1000m opłacono
37 Szczepanik Szymon Płochocin Bieg Dzieci 1000m opłacono
38 Grzejszczak Eliza Osuchów, Zimna Woda Bieg Dzieci 1000m MDP Zbiroża opłacono
39 Kwapiński Bartosz Grodzisk Maz Bieg Dzieci 1000m Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono


Wyświetleń: 8486

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ