3 Dycha Strażacka
Bieg Dzieci 1000m
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Strauch Tosia Szczęsne Bieg Dzieci 1000m Dogoń Grodzisk Mazowiecki 2014 opłacono
2 Górski Adam Żyrardów Bieg Dzieci 1000m 2008 opłacono
3 Olejnik Natalka Grzmiąca Bieg Dzieci 1000m Szkoła Podstawowa w Skułach 2009 opłacono
4 Kowalska Alicja Grodzisk Mazowiecki Bieg Dzieci 1000m DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 2012 opłacono
5 Kowalska Martyna Grodzisk Mazowiecki Bieg Dzieci 1000m DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 2009 opłacono
6 Wojtkowska Weronika Bartoszówka Bieg Dzieci 1000m MDP Skuły 2008 opłacono
7 Smolik Hania Milanówek Bieg Dzieci 1000m UKS MTE Milanówek 2003 opłacono
8 Polkowska Katarzyna Milanówek Bieg Dzieci 1000m UKS MTE Milanówek 2006 opłacono
9 Korycka Anna Milanówek Bieg Dzieci 1000m UKS MTE Milanówek 2007 opłacono
10 Końsko Małgorzata Warszawa Bieg Dzieci 1000m 2010 opłacono
11 Strzemieczny Igor Bartoszówka Bieg Dzieci 1000m MDP SKUŁY 2012
12 Przerwa Michał skuły Bieg Dzieci 1000m MDP SKUŁY 2012 opłacono
13 Przerwa Magdalena skuły Bieg Dzieci 1000m MDP SKUŁY 2009 opłacono
14 Przerwa Maja skuły Bieg Dzieci 1000m mdp 2007 opłacono
15 Maruszak Oliwka Jaktorów Bieg Dzieci 1000m Dżakarta Runner team 2007 opłacono
16 Wiciński Konrad Adamów Bieg Dzieci 1000m G13 2005 opłacono
17 Zegarska Gabrysia Grodzisk Maz. Bieg Dzieci 1000m Dogoń Grodzisk Mazowiecki 2010 opłacono
18 Sadowski Adam Grzmiąca Bieg Dzieci 1000m 2011 opłacono
19 Zapart Karol Mszczonów Bieg Dzieci 1000m MDP Zbiroża 2009 opłacono
20 Zapart Patrycja Mszczonów Bieg Dzieci 1000m MDP Zbiroża 2013 opłacono
21 Szydlik Kostek Grodzisk Maz. Bieg Dzieci 1000m DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 2011 opłacono
22 Machalewski Antoni Żelechów Bieg Dzieci 1000m Harpagany Lansu 2010 opłacono
23 Hołdak Karol Skuły Bieg Dzieci 1000m 2011
24 Majewski Bartosz Grodzisk Maz Bieg Dzieci 1000m Sparta 2008
25 Majewska Aleksandra Grodzisk Maz Bieg Dzieci 1000m 2009
26 Soszalski Dominik Wygnanka Bieg Dzieci 1000m MDP Zbiroża 2009 opłacono
27 Banasiewicz Mateusz Nosy Poniatki Bieg Dzieci 1000m MDP Zbiroża 2007 opłacono
28 Bożek Klaudia Nosy Poniatki Bieg Dzieci 1000m MDP Zbiroża 2004 opłacono
29 Łuszczyk Ewa Nosy Poniatki Bieg Dzieci 1000m MDP Zbiroża 2004 opłacono
30 Rodriguez Texeira Adrian Nosy Poniatki Bieg Dzieci 1000m MDP Zbiroża 2003 opłacono
31 Adamczyk Kacper Bronisławów Bieg Dzieci 1000m MDP Zbiroża 2003 opłacono
32 Michałowski Piotr Skuły Bieg Dzieci 1000m 2012 opłacono
33 Mirgos Zuzanna Skuły Bieg Dzieci 1000m OSP SKUŁY 2007 opłacono
34 Arak Maksymilian Zimna Woda Bieg Dzieci 1000m MDP Zbiroża 2009 opłacono
35 Boczar Basia Stara Wieś Bieg Dzieci 1000m GLKS Nadarzyn 2005
36 Boczar Ewa Stara Wieś Bieg Dzieci 1000m GLKS Nadarzyn 2004
37 Buczkowski Kacper Żuromin Bieg Dzieci 1000m GLKS Nadarzyn 2007
38 Szustak Kacper Stara Wieś Bieg Dzieci 1000m GLKS Nadarzyn 2007
39 Niska Iza Stara Wieś Bieg Dzieci 1000m GLKS Nadarzyn 2007
40 Niska Wiktoria Stara Wieś Bieg Dzieci 1000m GLKS Nadarzyn 2004
41 Niska Ola Stara Wieś Bieg Dzieci 1000m GLKS Nadarzyn 2004
42 Omen Nikola Rusiec Bieg Dzieci 1000m GLKS Nadarzyn 2009
43 Omen Emilia Rusiec Bieg Dzieci 1000m GLKS Nadarzyn 2007
44 Omen Amelia Rusiec Bieg Dzieci 1000m GLKS Nadarzyn 2006
45 Szmaglik Amelia Rusiec Bieg Dzieci 1000m GLKS Nadarzyn 2004
46 Malczak Tamara Grodzisk Mazowiecki Bieg Dzieci 1000m DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 2012 opłacono
47 Malczak Tatiana Grodzisk Mazowiecki Bieg Dzieci 1000m DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 2009 opłacono
48 Badowski Hubert Warszawa Bieg Dzieci 1000m 2009 opłacono
49 Topolewski Zuzanna Grodzisk Mazowiecki Bieg Dzieci 1000m Dogoń Grodzisk Mazowiecki 2013
50 Pilich Paweł Milanówek Bieg Dzieci 1000m 2011 opłacono
51 Stocki Gerard Żabia Wola Bieg Dzieci 1000m 2005
52 Sawicka Lidia Zalesie Bieg Dzieci 1000m UKS 3 MILANÓWEK 2006
53 Gradkowski Jakub SKUŁY Bieg Dzieci 1000m 2010 opłacono
54 Szeszko Tymon Skuły Bieg Dzieci 1000m 2014 opłacono
55 Wnorowski Mateusz Warszawa Bieg Dzieci 1000m 2003 opłacono
56 Górecki Mateusz Wycinki Osowskie Bieg Dzieci 1000m 2009 opłacono
57 Górecki Tomasz Wycinki Osowskie Bieg Dzieci 1000m 2004 opłacono
58 Szymaniak Krystian Grodzisk Maz Bieg Dzieci 1000m 2010 opłacono
59 Kępa Mikołaj Grodzisk Mazowiecki Bieg Dzieci 1000m Dogoń Grodzisk Mazowiecki 2014
60 Kępa Maja Grodzisk Mazowiecki Bieg Dzieci 1000m Dogoń Grodzisk Mazowiecki 2010
61 Szczepanik Szymon Płochocin Bieg Dzieci 1000m 2011 opłacono
62 Budzaj Antoni Jaktorów Bieg Dzieci 1000m Neptunet Team 2007 opłacono
63 Budzaj Aniela Jaktorów Bieg Dzieci 1000m Neptunet Team 2005 opłacono
64 Grzejszczak Eliza Osuchów, Zimna Woda Bieg Dzieci 1000m MDP Zbiroża 2009 opłacono
65 Kwapiński Bartosz Grodzisk Maz Bieg Dzieci 1000m Dogoń Grodzisk Mazowiecki 2008 opłacono
66 Oracka Gabriela Grodzisk Mazowiecki Bieg Dzieci 1000m Dogoń Grodzisk Mazowiecki 2012
67 Oracka Natalia Grodzisk Mazowiecki Bieg Dzieci 1000m Dogoń Grodzisk Mazowiecki 2005
68 Wójcik Bartłomiej Grodzisk Mazowiecki Bieg Dzieci 1000m Dogoń Grodzisk Mazowiecki 2009 opłacono
69 Wójcik Barbara Grodzisk Mazowiecki Bieg Dzieci 1000m Dogoń Grodzisk Mazowiecki 2012 opłacono


Wyświetleń: 7966

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ