3 Dycha Strażacka
Bieg Główny 10km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Krakowski Michał Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km OSP Grodzisk Mazowiecki 2001 opłacono
2 Olesińska Kasia Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km Manhattan 1986 opłacono
3 Kujawowicz Ada Gąbin Bieg Główny 10km 1994 opłacono
4 Adamczyk Łukasz Czerwona Niwa-Parcel Bieg Główny 10km 1983
5 Kuran Piotr Mszczonow Bieg Główny 10km 1969 opłacono
6 Szydlik Wiesław Mszczonów Bieg Główny 10km 1966 opłacono
7 Bujak Karol Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km 1976 opłacono
8 Michałowski Daniel Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km 1992
9 Gajda Piotr Grzmiaca Bieg Główny 10km 1981 opłacono
10 Wieleciński Sławomir Milanówek Bieg Główny 10km OSP Milanówek 1988
11 WALAC JACEK GRODZISK MAZOWIECKI Bieg Główny 10km 1983 opłacono
12 BOGUSŁAWSKI JAKUB WARSZAWA Bieg Główny 10km OSP GRODZISK MAZOWIECKI 1984 opłacono
13 Kiełbasa Dariusz Gąbin Bieg Główny 10km Gąbin Biega 1969 opłacono
14 Ziółkowski Jakub Gąbin Bieg Główny 10km Gąbin Biega 1992 opłacono
15 Szopa Karolina Skuły Bieg Główny 10km 1985 opłacono
16 Kozlowski Łukasz Żyrardów Bieg Główny 10km 1986 opłacono
17 PAWLAK IRENEUSZ GRZMIĄCA Bieg Główny 10km 1984 opłacono
18 Radochoński Michał Rumianka Bieg Główny 10km 1987 opłacono
19 Piekut Robert Warszwa Bieg Główny 10km 1972 opłacono
20 Stocki Artur Wycinki Osowskie Bieg Główny 10km 1977 opłacono
21 Pałka Łukasz Żyrardów Bieg Główny 10km 1981 opłacono
22 Rosłan Monika Jasieniec Bieg Główny 10km 1980 opłacono
23 Wiśniewska Monika Sochaczew Bieg Główny 10km Gąbin Biega 1985 opłacono
24 Łysuniak-Strauch Aleksandra Łysuniak-Strauch Szczęsne Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1984 opłacono
25 Dziekańska Beata Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1981 opłacono
26 Wasilewska-Miros Justyna Milanówek Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1986
27 Gołembiewski Marcin Radziejowice Bieg Główny 10km 1990 opłacono
28 Maruszak Darek Jaktorów Bieg Główny 10km Dżakarta Runner team 1979 opłacono
29 Poncyliusz Robert Jasieniec Bieg Główny 10km OSP Jasieniec 1978 opłacono
30 Walczak Radosław Jasieniec Bieg Główny 10km OSP Jasieniec 1993 opłacono
31 Rogoziński Andrzej Jasieniec Bieg Główny 10km OSP Jasieniec 1990 opłacono
32 Wicińska Izabela Adamów Bieg Główny 10km G13 1969 opłacono
33 Wiciński Grzegorz Adamów Bieg Główny 10km G13 1968 opłacono
34 Matuszewski Sebastian Grodzisk mazowiecki Bieg Główny 10km Manhattan 1986 opłacono
35 Kosowski Grzegorz Zimna Woda Bieg Główny 10km OSP Zbiroża 2000 opłacono
36 Borowska Aleksandra Lasek Bieg Główny 10km OSP SKUŁY 2001
37 Sadowski Grzegorz Grzmiąca Bieg Główny 10km 1985 opłacono
38 Makarenkov Sergii Milanówek Bieg Główny 10km 1984
39 Sztyk Grzegorz Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1985 opłacono
40 Replińska Edyta Milanówek Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1976 opłacono
41 DOBRZYŃSKI Paweł Borzęcin Duży Bieg Główny 10km BDtB 1967 opłacono
42 Sobczyk Tomasz Tarczyn Bieg Główny 10km Tarczyn 1978 opłacono
43 Szydlik Arkadiusz Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 1982 opłacono
44 Machalewski Piotr Żelechów Bieg Główny 10km Harpagany Lansu 1969 opłacono
45 Kłosiewicz Tomasz Grzegorzewice Bieg Główny 10km OSP SKUŁY 1995
46 Błachnio Jakub Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1989 opłacono
47 Ciborowski Krzysztof Milanówek Bieg Główny 10km OSP Milanówek 1976
48 Kościołowski Artur Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1973 opłacono
49 Leniarska Katarzyna Radziejowice Bieg Główny 10km 1990 opłacono
50 Skoneczny Patryk Zimna Woda Bieg Główny 10km OSP Zbiroża 2000 opłacono
51 Kowalski Hubert Grzegorzewice Bieg Główny 10km 1987
52 Pliszewski Piotr Chrzanów Mały Bieg Główny 10km 1976
53 KWAPIŃSKI Tomasz Grodzisk Maz Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1975 opłacono
54 Sikora Sylwia Gąbin Bieg Główny 10km Gąbin Biega 1987 opłacono
55 MIECZKOWSKI MIECZYSŁAW BRWINÓW Bieg Główny 10km Towarzystwo Gimnastyczne ,,SOKÓŁ" 1952 opłacono
56 Grabowska Danuta Siestrzeń Bieg Główny 10km 1975 opłacono
57 Jagiełło Bartłomiej Grzegorzewice Bieg Główny 10km OSP Zbiroża 1995 opłacono
58 Kowalski Dominik Marianka Bieg Główny 10km OSP Zbiroża 1998 opłacono
59 Mirgos Kamil Bartoszówka Bieg Główny 10km Zabiegani 1992 opłacono
60 Przygoda Paulina Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km 1998 opłacono
61 Słomczewski Zbigniew Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km Manhattan 1983 opłacono
62 Barański Krzysztof Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km Manhattan 1985 opłacono
63 Kozdrój Wioletta Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1975 opłacono
64 Błaszczyk Daniel Skuły Bieg Główny 10km OSP SKUŁY 2000 opłacono
65 Kędzierski Mieczysław Milanówek Bieg Główny 10km 1959 opłacono
66 Kulesza Krzysztof Warszawa Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1979 opłacono
67 CENDER MAGDALENA CENDER Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1978 opłacono
68 Kuldanek Marcin Stanisławów Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1977 opłacono
69 Badowski Robert Warszawa Bieg Główny 10km 1976 opłacono
70 Sadowski Paweł Nowe Budy Bieg Główny 10km 1983 opłacono
71 Kurkus Aleksander Warszawa Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1971 opłacono
72 Szydlik Joanna Grodzisk Maz. Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1979 opłacono
73 Rasała Magdalena Jasieniec Bieg Główny 10km OSP Jasieniec 1988 opłacono
74 Kornacka Hanna Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1974 opłacono
75 Oracka Agnieszka Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1982 opłacono
76 Topolewski Kamil Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1983 opłacono
77 Topolewska Katarzyna Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1983 opłacono
78 Pilich Tomasz Milanówek Bieg Główny 10km 1974 opłacono
79 Bartkiewicz Klaudia Musuły Bieg Główny 10km 1999 opłacono
80 Marszałek Ireneusz Zaręby Bieg Główny 10km DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 1978 opłacono
81 Błachnio Maciek Brwinów Bieg Główny 10km Rangifer Team 1978 opłacono
82 Flaszczyńska Małgorzata Brwinów Bieg Główny 10km 1984
83 Żmigrodzka Małgorzata Brwinów Bieg Główny 10km 1984
84 Stocka Monika Wycinki Osowskie Bieg Główny 10km 1976 opłacono
85 Marszałek Kasia Ciepłe A Bieg Główny 10km 1987 opłacono
86 Stan Jacek Biała Rawska Bieg Główny 10km 1972 opłacono
87 Malczak Piotr Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 1979 opłacono
88 Hajduk Maciej Wręcza Bieg Główny 10km 1977
89 Zgórzak Aleksandra Strzyże Bieg Główny 10km 1996 opłacono
90 Zdziarski Piotr Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 1979 opłacono
91 Chmiel Paweł Żabia Wola Bieg Główny 10km 1987 opłacono
92 Krakowski Zdzisław Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km OSP Grodzisk Mazowiecki 1970 opłacono
93 Ciesielski Mariusz Kałęczyn Bieg Główny 10km Dream Run / DOGOŃ Grodzisk Maz. 1988 opłacono
94 NIEDZIŃSKI MARCIN MAKÓWKA Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1977 opłacono
95 Sobieraj Aneta Sobieraj Jaktorów Bieg Główny 10km UKS MTE Milanówek 1985 opłacono
96 Skrzecz Marcin GRODZISK MAZOWIECKI Bieg Główny 10km 1981 opłacono
97 Kłosiewicz Piotr Piotrkowice Bieg Główny 10km 1991 opłacono
98 Fergin Karolina Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km 1992 opłacono
99 Kalisz Maciej Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km OSP Grodzisk mazowiecki 1983 opłacono
100 Matuszczak Mariusz Milanówek Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1977


Wyświetleń: 7965

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ