3 Dycha Strażacka
Bieg Główny 10km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Krakowski Michał Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km OSP Grodzisk Mazowiecki opłacono
2 Adamczyk Łukasz Czerwona Niwa-Parcel Bieg Główny 10km
3 Szydlik Wiesław Mszczonów Bieg Główny 10km opłacono
4 Michałowski Daniel Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km
5 Gajda Piotr Grzmiaca Bieg Główny 10km opłacono
6 Wieleciński Sławomir Milanówek Bieg Główny 10km OSP Milanówek
7 WALAC JACEK GRODZISK MAZOWIECKI Bieg Główny 10km opłacono
8 Kiełbasa Dariusz Gąbin Bieg Główny 10km Gąbin Biega opłacono
9 Kozlowski Łukasz Żyrardów Bieg Główny 10km opłacono
10 PAWLAK IRENEUSZ GRZMIĄCA Bieg Główny 10km opłacono
11 Radochoński Michał Rumianka Bieg Główny 10km opłacono
12 Pałka Łukasz Żyrardów Bieg Główny 10km opłacono
13 Wiśniewska Monika Sochaczew Bieg Główny 10km Gąbin Biega opłacono
14 Gołembiewski Marcin Radziejowice Bieg Główny 10km opłacono
15 Maruszak Darek Jaktorów Bieg Główny 10km Dżakarta Runner team opłacono
16 Poncyliusz Robert Jasieniec Bieg Główny 10km OSP Jasieniec opłacono
17 Walczak Radosław Jasieniec Bieg Główny 10km OSP Jasieniec opłacono
18 Rogoziński Andrzej Jasieniec Bieg Główny 10km OSP Jasieniec opłacono
19 Wicińska Izabela Adamów Bieg Główny 10km G13 opłacono
20 Wiciński Grzegorz Adamów Bieg Główny 10km G13 opłacono
21 Kosowski Grzegorz Zimna Woda Bieg Główny 10km OSP Zbiroża opłacono
22 Makarenkov Sergii Milanówek Bieg Główny 10km
23 Sztyk Grzegorz Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
24 Szydlik Arkadiusz Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono
25 Ciborowski Krzysztof Milanówek Bieg Główny 10km OSP Milanówek
26 Skoneczny Patryk Zimna Woda Bieg Główny 10km OSP Zbiroża opłacono
27 KWAPIŃSKI Tomasz Grodzisk Maz Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
28 Sikora Sylwia Gąbin Bieg Główny 10km Gąbin Biega opłacono
29 MIECZKOWSKI MIECZYSŁAW BRWINÓW Bieg Główny 10km Towarzystwo Gimnastyczne ,,SOKÓŁ" opłacono
30 Jagiełło Bartłomiej Grzegorzewice Bieg Główny 10km OSP Zbiroża opłacono
31 Barański Krzysztof Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km Manhattan opłacono
32 Kozdrój Wioletta Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
33 Kędzierski Mieczysław Milanówek Bieg Główny 10km opłacono
34 Kulesza Krzysztof Warszawa Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
35 Sadowski Paweł Nowe Budy Bieg Główny 10km opłacono
36 Kurkus Aleksander Warszawa Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
37 Rasała Magdalena Jasieniec Bieg Główny 10km OSP Jasieniec opłacono
38 Kornacka Hanna Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
39 Oracka Agnieszka Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
40 Bartkiewicz Klaudia Musuły Bieg Główny 10km opłacono
41 Stan Jacek Biała Rawska Bieg Główny 10km opłacono
42 Malczak Piotr Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono
43 Hajduk Maciej Wręcza Bieg Główny 10km
44 Zdziarski Piotr Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki opłacono
45 Chmiel Paweł Żabia Wola Bieg Główny 10km opłacono
46 Krakowski Zdzisław Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km OSP Grodzisk Mazowiecki opłacono
47 Ciesielski Mariusz Kałęczyn Bieg Główny 10km Dream Run / DOGOŃ Grodzisk Maz. opłacono
48 NIEDZIŃSKI MARCIN MAKÓWKA Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
49 Sobieraj Aneta Sobieraj Jaktorów Bieg Główny 10km UKS MTE Milanówek opłacono
50 Skrzecz Marcin GRODZISK MAZOWIECKI Bieg Główny 10km opłacono
51 Kłosiewicz Piotr Piotrkowice Bieg Główny 10km opłacono
52 Denert Mariusz Augustów Bieg Główny 10km opłacono
53 Strojek Łukasz Marianka Bieg Główny 10km OSP Zbiroża opłacono
54 Asiński Piotr Żyrardów Bieg Główny 10km Orange Polska opłacono
55 Bodecka Klaudia Wręcza Bieg Główny 10km opłacono
56 Nowecki Michał Wręcza Bieg Główny 10km opłacono
57 Kozieł Piotr Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km Zabiegani opłacono
58 Stankiewicz Anna Ojrzanów Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
59 Szymaniak Paweł Grodzisk Maz Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
60 Miedziejewski Andrzej Pruszków Bieg Główny 10km Absolute Bike Team opłacono
61 Baranski Ireneusz Milanówek Bieg Główny 10km DOGON GRODZISK MAZOWIECKI opłacono
62 Wojciechowska Dorota Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
63 Welber Michał Brzeszcze Bieg Główny 10km Lacho Team/Gramps opłacono
64 Anuszewski Tomasz Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km opłacono
65 Kwapińska Maja Grodzisk Maz Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
66 Nowocień Jacek Podkowa Lesna Bieg Główny 10km GLKS Nadarzyn opłacono
67 Falkowska Beata Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
68 Żółtowski Krzysztof Mszczonów Bieg Główny 10km opłacono
69 Gajewski Jacek Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
70 Piernik Wioleta Skuły Bieg Główny 10km OSP SKUŁY opłacono
71 Kulik jacek Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 10km Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono


Wyświetleń: 9145

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ