Biegiem Niesiemy Pomoc
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kwiatkowski Michał wejherowo Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
2 Wieczorek Anna Gdynia Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
3 Rogalski Piotr Gdynia Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
4 Jankowski Adam Przodkowo Start Biegu 10,5 km
5 Kuchnowski Karol Werblinia Start Biegu 10,5 km 4 FUN TEAM
6 Trzebiatowski Jerzy Gdynia Start Biegu 10,5 km biegamyrazem.pl opłacono on-line
7 Czecholiński Michał Gdynia Start Biegu 10,5 km Ognisty Kogut opłacono on-line
8 Tokarski Tomasz Puck Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
9 Wnuczko Anna Wnuczko Gdynia Start Biegu 10,5 km Thomson Reuters Running Team opłacono on-line
10 Gurzęda Krzysztof Reda Start Biegu 10,5 km Runeda opłacono on-line
11 NOWAK Mirosław REDA Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
12 Zawadzka Paulina reda Start Biegu 10,5 km Runeda opłacono on-line
13 Makarenko Adam Gdynia Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
14 Schmidt Janusz Połczyno Start Biegu 10,5 km Biegam z żoną :-) opłacono on-line
15 Żugier Arkadiusz Rewa Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
16 Suchorz Justyna Pierwoszyno Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
17 Paczoska Krzysztof Rumia Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
18 Sobiecki Sebastian Wejherowo Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
19 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Start Biegu 10,5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
20 Połeć Arkadiusz Sopot Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
21 Dominikowski Andrzej Rumia Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
22 Syldatk Stanisław Luzino Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
23 Tuwalska Elżbieta Gdańsk Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
24 Frymark Marcin Reda Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
25 Wojtowicz Marcin Gdynia Start Biegu 10,5 km BBL BAŁTYK GDYNIA opłacono on-line
26 Superson Maciej Gdynia Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
27 Naczk Marcin Rumia Start Biegu 10,5 km Parkrun Rumia opłacono on-line
28 Kaliński Przemysław Lębork Start Biegu 10,5 km FFP opłacono on-line
29 Romaniuk Olga Gdańsk Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
30 Błoński Roman Gdynia Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
31 Towarnicka Izabela Gdynia Start Biegu 10,5 km Team Deaf opłacono on-line
32 Miler Beata Luzino Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
33 Zachary Mariusz Rumia Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
34 Cichoń Maciej Reda Start Biegu 10,5 km 42.195 Wejherowo opłacono on-line
35 szczurowski bogusław szczurowski gdańsk Start Biegu 10,5 km Rat team opłacono on-line
36 Miszke Zygmunt Lębork Start Biegu 10,5 km Klub 42,2 Lębork
37 BRZOZOWSKA RENATA GDYNIA Start Biegu 10,5 km WYMIATACZE opłacono on-line
38 Miętkiewicz Rafał Gdańsk Start Biegu 10,5 km Torus Triathlon Team opłacono on-line
39 Boszke Monika Gnieżdżewo Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
40 Grzenkowicz Jacek Gdynia Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
41 Myślisz Magda Hel Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
42 Grzesik Eugeniusz Koszalin Start Biegu 10,5 km TKKF KOSZALIN opłacono on-line
43 Pęśko Michał Gdańsk Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
44 Ponarad Magdalena Lubowidz Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
45 Matusiak Bartłomiej Reda Start Biegu 10,5 km jedynka Reda opłacono on-line
46 Tesmar Dominika Zbychowo Start Biegu 10,5 km BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAM opłacono on-line
47 Spurgiasz Patryk Mrzezino Start Biegu 10,5 km
48 Grześkiewicz Dominik Gdynia Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
49 Grześkiewicz Magdalena Gdynia Start Biegu 10,5 km Run for fun opłacono on-line
50 Czerski Krzysztof Chłapowo Start Biegu 10,5 km Greif Team Władysławowo opłacono on-line
51 Boza Beata Gdynia Start Biegu 10,5 km Greif Team Władysławowo opłacono on-line
52 Paschke Roman Gdynia Start Biegu 10,5 km ShipCup opłacono on-line
53 KONOPKA PAWEŁ GDYNIA Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
54 SOKOŁOWSKA AGNIESZKA GDYNIA Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
55 ŁUBA DARIUSZ RUMIA Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
56 Mickiewicz Ilona Wejherowo Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
57 Żywuszko Patryk Rumia Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
58 BACH RAFAŁ KROKOWA Start Biegu 10,5 km bdow MW / KROKOWA BIEGA opłacono on-line
59 Gołębiowska Agata Gdynia Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
60 Bieszke Izabela Mosty Start Biegu 10,5 km WYMIATACZE opłacono on-line
61 Bieszke Rafał Gdynia Start Biegu 10,5 km WYMIATACZE opłacono on-line
62 drobiński marek kąpino Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
63 Gutowski Michał Gdynia Start Biegu 10,5 km Fc Barcelona opłacono on-line
64 Zbrzeska Adriana Gdynia Start Biegu 10,5 km Biegowi Wariaci opłacono on-line
65 Miotk Ryszard Kębłowo Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
66 kamionka henryk lebork Start Biegu 10,5 km biegam bo lubie opłacono on-line
67 Zasada Joanna Mosty Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
68 Andrzejczak Sławomir Lędowo-Osiedle Start Biegu 10,5 km GRZESŁAW USTKA opłacono on-line
69 Kozłów Wojciech Gdańsk Start Biegu 10,5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
70 Dalecki Bartłomiej Rumia Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
71 Żuchowski Jan Gdynia Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
72 Hryniewicka Monika Rumia Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
73 Brozio Joanna Rumia Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
74 Kita Anna Siemirowice Start Biegu 10,5 km MKS Fighter opłacono on-line
75 Kalinowski Krzysztof Gdynia Start Biegu 10,5 km biegamyrazem.pl opłacono on-line
76 strosin tomasz rumia Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
77 BUCZKOWSKA AGNIESZKA WŁADYSŁAWOWO Start Biegu 10,5 km Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
78 Buczkowski Damian Władysławowo Start Biegu 10,5 km Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
79 Ozimkowski Krzysztof Gdańsk Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
80 Kempczyński Piotr Gdynia Start Biegu 10,5 km Husaria RUN Gdynia opłacono on-line
81 Kłudziak Andrzej Gdynia Start Biegu 10,5 km Biegacze Północy opłacono on-line
82 Elmiś Grzegorz Hel Start Biegu 10,5 km Biegacz Portowy Hel opłacono on-line
83 Kaczmarek Sławomir Rumia Start Biegu 10,5 km
84 Zaniewski Grzegorz Kobylnica Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
85 Korth Tomasz Łukasz Odargowo Start Biegu 10,5 km Drużyna Radość Biegania opłacono on-line
86 Muttka Karolina Odargowo Start Biegu 10,5 km Drużyna Radość Biegania opłacono on-line
87 Styba Lidia Rumia Start Biegu 10,5 km Decathlon Rumia opłacono
88 Tocha Michał Reda Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
89 Borówka Ryszard Gdynia Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
90 Sałabon Grzegorz Lębork Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
91 Kleina Michał GDYNIA WITOMINO Start Biegu 10,5 km
92 Adamusiak Marlena Rumia Start Biegu 10,5 km Zasuwajki opłacono on-line
93 Budzisz Adrian Chałupy Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
94 Wojciechowski Łukasz Rumia Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
95 Kaliszewski Mariusz Luzino Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
96 Zeman Marek Łężyce-Głodówko Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
97 Łukowicz Tomasz Rumia Start Biegu 10,5 km parkrun Rumia / ZHR opłacono on-line
98 Krzyżankowski Krzysztof Rumia Start Biegu 10,5 km parkrun RUMIA opłacono on-line
99 Wróblewski Marek Lębork Start Biegu 10,5 km opłacono on-line
100 Wróblewski Bogusław Lębork Start Biegu 10,5 km opłacono on-line


Wyświetleń: 15823

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ