Podejmij wyzwanie z Wariatami. Stań na starcie biegu mającego na celu zebranie środków na koncentratory tlenu dla Gdyńskiego Hospicjum.

POBÓR OPŁAT ZA POŚREDNICTWEM PORTALU:

https://zrzutka.pl/4bftfx

(organizator będzie odznaczał zawodnikom opłaty ze zrzutki - dokonanie opłaty uprawnia do startu. Weryfikacja będzie odbywała się co 4 dni). Opłata 60zł dotyczy 2 osób czyli drużyny.

Termin i Dystans:
„Nocna Połówka na Wariata” odbędzie się 27 października na dystansie pół maratońskim ( ok 21,097 km). Trasa składa się z 2 pętli po ok 10 km, limit na pokonanie pierwszego okrążenia wynosi 90min. Trasa zawiera liczne podbiegi oraz
tereny o ograniczonym dostępie dla osób niepełnosprawnych.
Bieg jest drużynowy. Drużynę stanowią dwie osoby, które po wpisaniu na listę startową biegu otrzymują ten sam numer startowy, a w dalszej części regulaminu zwane są uczestnikami.
Rywalizacja drużyn polega na pokonaniu trasy biegu przez dwóch uczestników tworzących jedną drużynę w czasie różniącym się max. o 5 sek.
Zawodnicy tworzący jedną drużynę zobowiązani są do posiadania sprawnych lampek
czołowych oraz naładowanego telefonu komórkowego.

Przebieg imprezy:
Odbiór pakietów startowych – w dniu biegu od godziny 18:30 do 19:30
Rozgrzewka – godzina 19:45
Start wspólny godzina 20:00
Zamknięcie mety - godzina 23:00

Wyświetleń: 8777

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ