II Zimowe Grand Prix Redy - 1 ETAP
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pazik Dariusz Rumia Pierwsza tura (1-100 osób) RUNEDA opłacono on-line
2 Stencel Maciej Czarna Dąbrówka Pierwsza tura (1-100 osób) DRUTEX BYTÓW opłacono on-line
3 Pietrzycka Natalia Reda Pierwsza tura (1-100 osób) opłacono on-line
4 Kowalewski Jarosław Gdynia Pierwsza tura (1-100 osób) opłacono on-line
5 Gajdus Wiktor Gdańsk Pierwsza tura (1-100 osób) DCT Drużyna Biegowa opłacono on-line
6 Kwapisz Sebastian Reda Pierwsza tura (1-100 osób) Runeda opłacono on-line
7 Kollek Anna Władysławowo Pierwsza tura (1-100 osób) Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
8 Krauza Grażyna Bolszwo Pierwsza tura (1-100 osób) Run Babys opłacono on-line
9 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Pierwsza tura (1-100 osób) Run Babys opłacono on-line
10 Burszczan Mariusz Siemirowice Pierwsza tura (1-100 osób) 44 baza siemirowice opłacono on-line
11 Stosik Karolina Reda Pierwsza tura (1-100 osób) opłacono on-line
12 Cepiński Andrzej Gniewowo Pierwsza tura (1-100 osób) opłacono on-line
13 Cepińska Anna Gniewowo Pierwsza tura (1-100 osób) opłacono on-line
14 Halman Dominika Luzino Pierwsza tura (1-100 osób) opłacono on-line
15 Konkol Joanna Kąpino Pierwsza tura (1-100 osób) opłacono on-line
16 Krasińska-Mitura Ewa Rumia Pierwsza tura (1-100 osób) Parkrun Rumia opłacono on-line
17 Płocki Adam Reda Pierwsza tura (1-100 osób) opłacono on-line
18 Jastrzębowska Natalia Gdynia Pierwsza tura (1-100 osób) BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
19 Adamusiak Marlena Rumia Pierwsza tura (1-100 osób) Zasuwajki opłacono on-line
20 Stupak Małgorzata Gdynia Pierwsza tura (1-100 osób) opłacono on-line
21 Dorobczyński Marek Chałupy Pierwsza tura (1-100 osób) Korona biega opłacono on-line
22 Dydymski Krzysztof Rumia Pierwsza tura (1-100 osób) lub wybierz z listy opłacono on-line
23 Dydymska Monika Rumia Pierwsza tura (1-100 osób) opłacono on-line
24 Żołdowicz Radosław Reda Pierwsza tura (1-100 osób) AudioManufaktura.pl / StrefaTuningu.pl opłacono on-line
25 Kańtoch Weronika Reda Pierwsza tura (1-100 osób) Runeda opłacono on-line
26 Hinc Katarzyna Reda Pierwsza tura (1-100 osób) sisterki opłacono on-line
27 Żardecki Paweł Reda Pierwsza tura (1-100 osób) Runeda/Kubusie opłacono on-line
28 HINC-ZARDECKA Natalia Reda Pierwsza tura (1-100 osób) opłacono on-line
29 Młodzińska Małgorzata Rumia Pierwsza tura (1-100 osób) opłacono on-line
30 Mroczek Sylwia Rumia Pierwsza tura (1-100 osób) opłacono on-line
31 Halman Karolina Luzino Pierwsza tura (1-100 osób) opłacono on-line
32 Halman Mirosława Luzino Pierwsza tura (1-100 osób) opłacono on-line
33 Koryzma Arkadiusz Siemirowice Pierwsza tura (1-100 osób) opłacono on-line
34 Serzysko Agata Malbork Pierwsza tura (1-100 osób) Daleko Jeszcze opłacono on-line
35 Dettlaff Krysia Władysławowo Pierwsza tura (1-100 osób) opłacono on-line
36 NOWAK Mirosław REDA Pierwsza tura (1-100 osób) opłacono on-line
37 Dettlaff wlodek Władysławowo Pierwsza tura (1-100 osób) opłacono on-line
38 Mucha Paulina Rumia Pierwsza tura (1-100 osób) TriMama opłacono on-line
39 Kasianowicz Rafał Wejherowo Pierwsza tura (1-100 osób) opłacono on-line
40 Lademann Janusz Karwia Pierwsza tura (1-100 osób) BLMW opłacono on-line
41 Szreder Piotr Pruszcz Gdański Pierwsza tura (1-100 osób) Daleko jeszcze opłacono on-line
42 Grochulski Konrad Gdynia Pierwsza tura (1-100 osób) Runeda opłacono on-line
43 Grzegorek Anna Zbychowo Pierwsza tura (1-100 osób) opłacono on-line
44 Grochulski Miron Gdynia Pierwsza tura (1-100 osób) Runeda opłacono on-line
45 Muszyńska Małgorzata Reda Pierwsza tura (1-100 osób) Husaria Run Gdynia opłacono on-line
46 Kwiatkowski Michał wejherowo Pierwsza tura (1-100 osób) opłacono on-line
47 Grochulska Angelina Gdynia Pierwsza tura (1-100 osób) opłacono on-line
48 STEMPNIAK Zbigniew HEL Pierwsza tura (1-100 osób) REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
49 Pietrzycki Sławomir Reda Pierwsza tura (1-100 osób) Runeda opłacono on-line
50 Pietrzycka Renata Gdynia Pierwsza tura (1-100 osób) Runeda opłacono on-line
51 STEMPNIAK Katarzyna HEL Pierwsza tura (1-100 osób) REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
52 Ostojski Dawid Reda Pierwsza tura (1-100 osób) ZSP Wejherowo Elektryk opłacono on-line
53 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz Pierwsza tura (1-100 osób) LZS Łebcz opłacono on-line
54 Stankiewicz Estera Rekowo Górne Pierwsza tura (1-100 osób) MOTYWATORNIA TEAM opłacono on-line
55 Szopa Małgorzata Gdynia Pierwsza tura (1-100 osób) Runeda opłacono on-line
56 Ostojska Ewa Reda Pierwsza tura (1-100 osób) Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
57 SŁUPEK Jacek Hel Pierwsza tura (1-100 osób) 33 dr OP ZO3 opłacono on-line
58 Szopa Marek Gdynia Pierwsza tura (1-100 osób) Runeda opłacono on-line
59 Pionk Rafał Miszewo Pierwsza tura (1-100 osób) biegamyrazem.pl Gdynia opłacono on-line
60 Radzieńska Kamila Gdynia Pierwsza tura (1-100 osób) Mamy- Biegamy opłacono on-line
61 Pellowski Marcin Reda Pierwsza tura (1-100 osób) Runeda opłacono on-line
62 Kulczycki Jan Gdańsk Pierwsza tura (1-100 osób) opłacono on-line
63 KONOPKA PAWEŁ GDYNIA Pierwsza tura (1-100 osób) opłacono on-line
64 DEHLING-SOBAŃSKA AURELIA Władysławowo Pierwsza tura (1-100 osób) REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
65 KONKEL ANDRZEJ Władysławowo Pierwsza tura (1-100 osób) Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
66 Panasiuk Adrian Gdynia Pierwsza tura (1-100 osób) Morska Jednostka Rakietowa opłacono on-line
67 Skurtys Karolina Reda Pierwsza tura (1-100 osób) Runeda opłacono on-line
68 SOKOŁOWSKA AGNIESZKA GDYNIA Pierwsza tura (1-100 osób) opłacono on-line
69 Halmann Mirek Wejherowo Pierwsza tura (1-100 osób) opłacono on-line
70 Zachary Mariusz Rumia Pierwsza tura (1-100 osób) opłacono on-line
71 ŻABIEŁOWICZ ANNA REDA Pierwsza tura (1-100 osób) Mamy- Biegamy/Motywatornia Team opłacono on-line
72 Hennig Eugenia wejherowo Pierwsza tura (1-100 osób) MOTYWATORNIA TEAM opłacono on-line
73 Pusdrowski Michał Reda Pierwsza tura (1-100 osób) Runeda / RunnerFromReda opłacono on-line
74 Hennig Waldemar Kąpino Pierwsza tura (1-100 osób) Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Kąpino limit osiągnięty
75 Łuchniak Tamara Mosty Pierwsza tura (1-100 osób) limit osiągnięty
76 Łuchniak Zbigniew Mosty Pierwsza tura (1-100 osób) limit osiągnięty
77 Albiniak Przemysław Wejherowo Pierwsza tura (1-100 osób) Wymiatacze /13 Dywizjon Trałowców/ORP Flaming limit osiągnięty
78 Baranowski Mikołaj Wejherowo Pierwsza tura (1-100 osób) MIKI limit osiągnięty
79 Baranowski Roman WEJHEROWO Pierwsza tura (1-100 osób) WejherowskiBiegacz limit osiągnięty
80 Roman Krzysztof Bolszewo Pierwsza tura (1-100 osób) Przecinak77 limit osiągnięty
81 Lepa-Roman Magdalena Bolszewo Pierwsza tura (1-100 osób) Przecinak77 limit osiągnięty
82 Miłkowska Jolanta Gdynia Pierwsza tura (1-100 osób) Deaf -team limit osiągnięty
83 ŻABIEŁOWICZ ADAM REDA Pierwsza tura (1-100 osób) limit osiągnięty


Wyświetleń: 10020

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ