Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | RÓŻYC JAROSŁAW | KOSAKOWO | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
2 | Pazik Dariusz | Rumia | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | RUNEDA | opłacono on-line |
3 | Stencel Maciej | Czarna Dąbrówka | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | DRUTEX BYTÓW | opłacono on-line |
4 | Pietrzycka Natalia | Reda | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
5 | Kowalewski Jarosław | Gdynia | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
6 | Gajdus Wiktor | Gdańsk | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | DCT Drużyna Biegowa | opłacono on-line |
7 | Bruchmann Karol Bruchmann | Reda | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | Runeda | opłacono on-line |
8 | Kwapisz Sebastian | Reda | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | Runeda | opłacono on-line |
9 | Kollek Anna | Władysławowo | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
10 | Krauza Grażyna | Bolszwo | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | Run Babys | opłacono on-line |
11 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | Run Babys | opłacono on-line |
12 | Burszczan Mariusz | Siemirowice | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | 44 baza siemirowice | opłacono on-line |
13 | Stosik Karolina | Reda | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
14 | Cepiński Andrzej | Gniewowo | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
15 | Cepińska Anna | Gniewowo | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
16 | Halman Dominika | Luzino | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
17 | Konkol Joanna | Kąpino | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
18 | Semko Tomasz | Wejherowo | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | Wejherowski Klub Morsów | opłacono on-line |
19 | Krasińska-Mitura Ewa | Rumia | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
20 | Płocki Adam | Reda | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
21 | Jastrzębowska Natalia | Gdynia | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
22 | Adamusiak Marlena | Rumia | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | Zasuwajki | opłacono on-line |
23 | Stupak Małgorzata | Gdynia | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
24 | Dorobczyński Marek | Chałupy | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | Korona biega | opłacono on-line |
25 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | lub wybierz z listy | opłacono on-line |
26 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
27 | Żołdowicz Radosław | Reda | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | AudioManufaktura.pl / StrefaTuningu.pl | opłacono on-line |
28 | Kańtoch Weronika | Reda | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | Runeda | opłacono on-line |
29 | Hinc Katarzyna | Reda | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | sisterki | opłacono on-line |
30 | Bladowska Katarzyna | Reda | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
31 | Żardecki Paweł | Reda | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | Runeda/Kubusie | opłacono on-line |
32 | HINC-ZARDECKA Natalia | Reda | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
33 | Młodzińska Małgorzata | Rumia | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
34 | Mroczek Sylwia | Rumia | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
35 | Melzer Sylwia | Reda | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
36 | Halman Karolina | Luzino | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
37 | Halman Mirosława | Luzino | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
38 | Koryzma Arkadiusz | Siemirowice | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
39 | Serzysko Agata | Malbork | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | Daleko Jeszcze | opłacono on-line |
40 | Nowak Danuta | Rumia | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
41 | Bednarczyk Wojciech | Reda | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | Runeda | opłacono on-line |
42 | Koryzma Aleksandra | Reda | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
43 | Dettlaff Krysia | Władysławowo | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
44 | NOWAK Mirosław | REDA | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
45 | Dettlaff wlodek | Władysławowo | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
46 | Mucha Paulina | Rumia | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | TriMama | opłacono on-line |
47 | Podgórski Artur | Reda | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | Runeda | opłacono on-line |
48 | Kasianowicz Rafał | Wejherowo | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
49 | Skrzyński Arkadiusz | Gdynia | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
50 | Skrzyńska Marta | Gdynia | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
51 | Lademann Janusz | Karwia | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | BLMW | opłacono on-line |
52 | Szreder Piotr | Pruszcz Gdański | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | Daleko jeszcze | opłacono on-line |
53 | Grochulski Konrad | Gdynia | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | Runeda | opłacono on-line |
54 | Grzegorek Anna | Zbychowo | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
55 | Grochulski Miron | Gdynia | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | Runeda | opłacono on-line |
56 | Muszyńska Małgorzata | Reda | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | Husaria Run Gdynia | opłacono on-line |
57 | Kwiatkowski Michał | wejherowo | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
58 | Grochulska Angelina | Gdynia | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
59 | STEMPNIAK Zbigniew | HEL | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | REBELS LEGION TEAM | opłacono on-line |
60 | Pietrzycki Sławomir | Reda | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | Runeda | opłacono on-line |
61 | Ciemny Marek | Gdynia | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
62 | Pietrzycka Renata | Gdynia | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | Runeda | opłacono on-line |
63 | Kozioł Dorota | Gdynia | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
64 | Kunz Mateusz | Reda | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
65 | Grabowska Katarzyna | Rumia | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
66 | STEMPNIAK Katarzyna | HEL | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | REBELS LEGION TEAM | opłacono on-line |
67 | Ostojski Dawid | Reda | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | ZSP Wejherowo Elektryk | opłacono on-line |
68 | Klebba Krzysztof | Puck / Łebcz | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | LZS Łebcz | opłacono on-line |
69 | Stankiewicz Estera | Rekowo Górne | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | MOTYWATORNIA TEAM | opłacono on-line |
70 | Czaplicki Sławomir | Reda | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | Runeda | opłacono on-line |
71 | Szopa Małgorzata | Gdynia | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | Runeda | opłacono on-line |
72 | Andrzejewski Rafał | Rumia | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
73 | Ostojska Ewa | Reda | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
74 | SŁUPEK Jacek | Hel | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | 33 dr OP ZO3 | opłacono on-line |
75 | Szopa Marek | Gdynia | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | Runeda | opłacono on-line |
76 | Pionk Rafał | Miszewo | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | biegamyrazem.pl Gdynia | opłacono on-line |
77 | Radzieńska Kamila | Gdynia | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | Mamy- Biegamy | opłacono on-line |
78 | Pellowski Marcin | Reda | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | Runeda | opłacono on-line |
79 | Kulczycki Jan | Gdańsk | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
80 | KONOPKA PAWEŁ | GDYNIA | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
81 | ANDRZEJEWSKA MAGDALENA | RUMIA | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
82 | DEHLING-SOBAŃSKA AURELIA | Władysławowo | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | REBELS LEGION TEAM | opłacono on-line |
83 | Strączek Michał | Mrzeżyno | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
84 | KONKEL ANDRZEJ | Władysławowo | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
85 | Rozbicki Krzysztof | Gdynia | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
86 | Panasiuk Adrian | Gdynia | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | Morska Jednostka Rakietowa | opłacono on-line |
87 | Skurtys Karolina | Reda | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | Runeda | opłacono on-line |
88 | Wittmann Marcin | Rumia | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
89 | SOKOŁOWSKA AGNIESZKA | GDYNIA | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
90 | Renachowski Mirosław | Reda | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
91 | Halmann Mirek | Wejherowo | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
92 | Zachary Mariusz | Rumia | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
93 | ŻABIEŁOWICZ ANNA | REDA | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | Mamy- Biegamy/Motywatornia Team | opłacono on-line |
94 | Hennig Eugenia | wejherowo | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | MOTYWATORNIA TEAM | opłacono on-line |
95 | Rotta Aleksandra | Reda | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
96 | Pusdrowski Michał | Reda | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | Runeda / RunnerFromReda | opłacono on-line |
Wyświetleń: 13871