Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Albiniak Przemysław | Wejherowo | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | Wymiatacze /13 Dywizjon Trałowców/ORP Flaming | |
2 | Aszyk Aldona | Wejherowo | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | Wejherowski Klub Morsów | opłacono on-line |
3 | Bąk Wiktoria | Rumia | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | ZSP 4 Wejherowo | opłacono on-line |
4 | Baniel Paweł | Rumia | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
5 | Baran Oliwier | Reda | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | UKS Jedynka Reda | opłacono |
6 | Bałdyga Anna | Reda | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Runeda | opłacono on-line |
7 | Bałdyga Sławomir | Reda | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Runeda | opłacono on-line |
8 | Bednarczyk Wojciech | Reda | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | Runeda | opłacono on-line |
9 | Białk Krzysztof | Sobieńczyce | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | ZSP nr 4 Wejherowo | opłacono on-line |
10 | Bisewska Wiktoria | Puck | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | opłacono on-line | |
11 | Bisko Karolina | Gdynia | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
12 | Bladowska Katarzyna | Reda | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
13 | Borski Ryszard | Reda | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | opłacono on-line | |
14 | Boza Beata | Gdynia | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | Greif Team Władysławowo | opłacono on-line |
15 | Brokos Tomasz | Gdańsk | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | DCT Drużyna Biegowa | opłacono on-line |
16 | Bruchmann Karol Bruchmann | Reda | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | Runeda | opłacono on-line |
17 | Brzezik Ilona | Wejherowo | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | Wejherowski Klub Morsów | |
18 | BRZEZIK Jarosław | WEJHEROWO | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
19 | Buczkowski Damian | Władysławowo | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
20 | Bujak Janusz | Gdynia | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
21 | BURSZCZAN ELŻBIETA | SIEMIROWICE | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
22 | Burszczan Mariusz | Siemirowice | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
23 | Bury Liliana | Reda | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
24 | Chlebowski Jerzy | Warszawa | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | Triclub | opłacono on-line |
25 | Chlebowski Karol | Reda | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Runeda | opłacono on-line |
26 | Chrapkowski Jacek | Gdynia | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | OPEC Gdynia | opłacono on-line |
27 | Cichocka Martyna | Gdańsk | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | KONTENER FORMY | opłacono on-line |
28 | Ciemny Marek | Gdynia | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | opłacono on-line | |
29 | Cieślak Bartosz | Żelistrzewo | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
30 | Cieszyński Piotr | Rumia | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Pan | opłacono on-line |
31 | Czaja Elżbieta | Sierakowice | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
32 | Czapiewski Andrzej | GDYNIA | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | opłacono on-line | |
33 | Czaplicki Sławomir | Reda | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Runeda | opłacono on-line |
34 | Czarnowski Krzysztof | Reda | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | FabrykaDobrejZabawy.pl | opłacono on-line |
35 | Czerski Krzysztof | Chłapowo | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
36 | Czoska Ola | Wejherowo | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | Wejherowski Klub Morsów | opłacono on-line |
37 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
38 | Dąbrowska Joanna | Reda | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | opłacono on-line | |
39 | Dalecki Bartłomiej | Rumia | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
40 | Damps Sylwester | Gowino | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
41 | Dawidowski Łukasz | Rekowo Górne | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | Kreft Team | opłacono on-line |
42 | Dawidowski Roman | Puck | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | opłacono on-line | |
43 | DEHLING-SOBAŃSKA AURELIA | Władysławowo | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | REBELS LEGION TEAM | opłacono on-line |
44 | DETTLAFF IRENEUSZ | GNIEŻDŻEWO | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
45 | Dettlaff Krysia | Władysławowo | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
46 | Dettlaff wlodek | Władysławowo | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
47 | Dobbek Agnieszka | Wejherowo | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | MTB MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA | opłacono on-line |
48 | DOBRZYŃSKA JOANNA | GDYNIA | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | opłacono on-line | |
49 | Dobrzyński Tomasz | Gdynia | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | LUMEN | opłacono on-line |
50 | Doering Dorota | Reda | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Team Kreft | opłacono on-line |
51 | Domarus Kamila | Lisewo | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | ZSP nr 4 Wejherowo | opłacono on-line |
52 | Dominik Aleksandra | Reda | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | UKS Jedynka Reda | opłacono |
53 | Domżalska Wioletta | Rumia | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
54 | Dorobczyńska Sylwia | Chałupy | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | Chałupy | opłacono on-line |
55 | Dorobczyński Marek | Chałupy | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | Korona biega | opłacono on-line |
56 | Dtruk Dawid | Wejherowo | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | ZSP nr 4 Wejherowo | opłacono on-line |
57 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
58 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | ||
59 | Ellwart Aleksandra | Gdynia | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Komando Flaki | opłacono on-line |
60 | Formella Emilia | Reda | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | UKS Jedynka Reda | opłacono |
61 | Frymark Marcin | Reda | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | opłacono on-line | |
62 | Frymark Sylwia | Reda | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | opłacono on-line | |
63 | Furmann Aneta | Łebunia | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
64 | Furmann Łukasz | Łebunia | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
65 | Gajdus Wiktor | Gdańsk | Polska | Druga tura (101-200 osób) | DCT Drużyna Biegowa | opłacono on-line |
66 | Gering Mariusz | Gdańsku | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | DCT drużyna biegowa | opłacono on-line |
67 | Górniak Julia | Reda | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | UKS Jedynka Reda | opłacono |
68 | Gorzkiewicz Karolina | Puck | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Runeda | opłacono on-line |
69 | Gotówko Tomasz | Reda | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Dalej wrotki Runeda | opłacono on-line |
70 | Grabowska Katarzyna | Rumia | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
71 | Gren Marcin | Wejherowo | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | opłacono on-line | |
72 | Grzegorek Anna | Zbychowo | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Ambitious Runners Team | opłacono on-line |
73 | Grzenkowicz Michał | Reda | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | Team Kreft | opłacono on-line |
74 | Gurzęda Krzysztof | Reda | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Runeda | opłacono on-line |
75 | Gładkowski Grzegorz | Reda | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | BigYellowFoot Adventure team | opłacono on-line |
76 | Halman Mirosława | Luzino | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | opłacono on-line | |
77 | Halmann Mirek | Wejherowo | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
78 | Hatłas Adam | Gdynia | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | opłacono on-line | |
79 | Herman Krystiana | Wejherowo | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | ||
80 | Hermann Amelia | Reda | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | UKS Jedynka Reda | opłacono |
81 | HINC-ZARDECKA Natalia | Reda | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
82 | Hirth Patryk | hirth-patryk@gmail.com | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | ZSP nr 4 Wejherowo | opłacono on-line |
83 | Hubert Jakub | Pogórze | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | opłacono on-line | |
84 | Jakubczak Karol | Wejherowo | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Runeda | opłacono on-line |
85 | Jakubina Wojciech | Reda | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | opłacono on-line | |
86 | jamróz renata | gdynia | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
87 | Janusz Rita | Lizaki | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | KONTENER FORMY | opłacono on-line |
88 | Jaromirska-Lewińska Maja | Reda | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | Runeda | opłacono on-line |
89 | Jarzębiński Piotr | Wejherowo | Polska | Pierwsza tura (1-100 osób) | opłacono on-line | |
90 | Jastrzębowska Natalia | Gdynia | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
91 | Jóskowski Sylwester | Łebunia | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | opłacono on-line | |
92 | Kaleta Tomasz | Goszczyno | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | ||
93 | Kankowska Dominika | Luzino | Polska | Druga tura (101-200 osób) | GKS Kaszubi Luzino | opłacono on-line |
94 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
95 | Kankowski Paweł | Luzino | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
96 | Kańtoch Weronika | Reda | Polska | Druga tura (101-200 osób) | Runeda/Team KREFT | opłacono on-line |
97 | Karwel Ewelina | Reda | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | KONTENER FORMY | opłacono on-line |
98 | Kasianowicz Rafał | Wejherowo | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line | |
99 | Klahs Karol | Reda | Polska | Trzecia tura (201-500 osób) | opłacono on-line | |
100 | klankowska krystyna | cewice | Polska | Druga tura (101-200 osób) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 11537