III Bieg Jedności Kaszubów i II Marsz Jedności Kaszubów

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW NA MIEJSCU! - w przeddzień biegu (16:00-20:00 w biurze terenowym CKPiS przy wieży ciśnień we Władysławowie, ul. Towarowa 8) i w dniu biegu (9:00-11:00 w Urzędzie Miejskim we Władysławowie, ul. Gen. Hallera 19).

Spotykamy się kolejny raz na północnym skraju Kaszub i świętujemy na wesoło Dzień Jedności Kaszubów poprzez biegi i marsz nordic walking.

Dzieci biegną o godz. 11:30, a o godz. 12:00 w sali nr 103 Urzędu Miejskiego poznają gry i zabawy kaszubskie. Natomiast po grach przemieszczą się na wyższe piętra, gdzie będzie dla nich zorganizowany konkurs plastyczny. Tak więc, osoby które chcą startować w biegu a przyjadą z dziećmi, mogą być o nie spokojne - będą pod opieką.

UWAGA! Nieznaczne zmiany tras: http://kalendarzbiegowy.pl/iii-bieg-jednosci-kaszubow/route Na trasach naniesione zostały także punkty żywieniowe.

Aby zobaczyć trasę należy w przeglądarce wyłączyć blokadę wyskakujących okienek.

Wyświetleń: 20368

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ