III Bieg Jedności Kaszubów i II Marsz Jedności Kaszubów
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zienkiewicz Piotr Młynary 10 km UKS GIMPAS Pasłęk opłacono dotpay
2 Klebba Natalia Puck / Łebcz 1238 m dla dzieci Przedszkole Małe Morze
3 Műller Jarosław Rumia 10 km opłacono dotpay
4 Włodarczak Joanna Władysławowo 5 km opłacono dotpay
5 Necel Adrianna Władysławowo 5 km opłacono dotpay
6 Necel Alicja Władysławowo 5 km opłacono dotpay
7 Kobierzyński Paweł Władysławowo 10 km SZOTLAND opłacono dotpay
8 Necel Maria Władysławowo 5 km opłacono dotpay
9 Necel Marek Władysławowo 10 km opłacono dotpay
10 Cieślik Marta Pruszcz Gdański 10 km Pruszcz Biega opłacono dotpay
11 Wolszon Wojciech Połczyno 1238 m dla dzieci
12 Wolszon Małgorzata Połczyno 1238 m dla dzieci
13 Wolszon Sławomir Połczyno 10 km opłacono dotpay
14 Maj-Płotka Ewa Wejherowo 10 km Maja Team opłacono dotpay
15 Mickiewicz Ilona Wejherowo 5 km opłacono dotpay
16 Szymański Krzysztof Domatówko 5 km opłacono dotpay
17 Groenwald Dariusz Połczyno 5 km ISKRA Połczyno opłacono dotpay
18 Grzębska-Buja Małgorzata Władysławowo 10 km opłacono dotpay
19 Felkner Danuta Chłapowo 5 km Biegamy Razem Władysławowo
20 Felkner Ryszard Chłapowo 10 km KLIF MTB Team opłacono dotpay
21 Nitka Dorota Gdańsk 10 km opłacono dotpay
22 Olesiejuk Marta Gdynia 10 km opłacono dotpay
23 Gojke Aleks Władysławowo 1238 m dla dzieci
24 Gojke Dawid Władysławowo 5 km opłacono dotpay
25 Rosa Bogumiła Gdynia 5 km nordic walking OPEC Gdynia opłacono dotpay
26 Łukaszewicz Małgorzata Gdańsk 5 km nordic walking opłacono dotpay
27 Schmidt Sebastian Połczyno 1238 m dla dzieci Biegam z rodzicami :)
28 Schmidt Radosław Puck 1238 m dla dzieci
29 Skurtys Kornelka Reda 1238 m dla dzieci
30 Skurtys Amelka Reda 1238 m dla dzieci
31 Skurtys Dagmara Reda 10 km
32 Skurtys Cezary Reda 10 km
33 Kohnke Piotr Jastarnia 5 km opłacono dotpay
34 Tołodziecka Agnieszka Żelistrzewo 10 km opłacono dotpay
35 Tołodziecki Marcin Żelistrzewo 10 km opłacono dotpay
36 Oreszke Radosław Karwia 1238 m dla dzieci BIEGAM Z TATĄ
37 Roman Marek Bolszewo 1238 m dla dzieci
38 Roman Justyna Bolszewo 1238 m dla dzieci
39 Sałabon Grzegorz Lębork 5 km nordic walking Run-Nordic Team - Nordicus Lębork
40 Lesner Dariusz Puck 5 km Biegamy Razem Władysławowo opłacono dotpay
41 Oberzig Wiesław Władysławowo 10 km opłacono dotpay
42 Schutz Tomasz Gdynia 10 km Browar Gdynia opłacono dotpay
43 Kozaczuk Krzysztof Gdynia 10 km
44 Hirsch Krystyna Gdynia 5 km nordic walking OPEC Gdynia opłacono dotpay
45 Lorek Marcin Toruń 10 km
46 Nowakowska Renata Gdynia 5 km nordic walking Saltus Sport Team opłacono dotpay
47 Abucewicz Waldemar Władysławowo 10 km MKS Władysławowo opłacono dotpay
48 Roeske Mariusz Krokowa 10 km KROKOWA BIEGA opłacono dotpay
49 Sępiński Julian Gdynia 1238 m dla dzieci
50 Sępiński Emilian Gdynia 1238 m dla dzieci
51 Sępiński Kacper Gdynia 1238 m dla dzieci
52 Sępiński Marcin Gdynia 10 km opłacono dotpay
53 Panek Aneta Gdynia 5 km nordic walking opłacono dotpay
54 Buczkowska Agnieszka Władysławowo 5 km Biegamy Razem Władysławowo opłacono dotpay
55 Buczkowski Wojciech Władysławowo 1238 m dla dzieci Biegamy Razem Władysławowo
56 Buczkowski Damian Władysławowo 5 km Biegamy Razem Władysławowo opłacono dotpay
57 Miętkiewicz Rafał Gdańsk 10 km Torus Triathlon Team
58 Miłkowska Jolanta Gdynia 5 km nordic walking Team Deaf opłacono dotpay
59 Klebba Bartosz Swarzewo 10 km opłacono dotpay
60 Przybyś Agnieszka Łęgowo 10 km Pruszcz Biega / Eaton Running Team opłacono dotpay
61 Borzyszkowska Jolanta Puck 5 km nordic walking opłacono dotpay
62 Grucza Karolina Pruszcz Gdański 5 km Pruszcz Biega opłacono dotpay
63 Wójcik Piotr Gdynia 5 km morsik weteran opłacono dotpay
64 Plewiński Rafał Gdynia 5 km MAMY TO! opłacono dotpay
65 Smarszcz Wiesław Lębork 5 km nordic walking Run-Nordic Team - Nordicus Lębork opłacono dotpay
66 Czaja Adrian Lubin 5 km Biegająca Kasta Miedziowego Miasta opłacono dotpay
67 Chudzik Beata Władysławowo 5 km opłacono dotpay
68 Rzyszczak Damian Kiełpino 10 km opłacono dotpay
69 Kortas Anita Puck 5 km nordic walking opłacono dotpay
70 Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Gdański 10 km Pruszcz Biega opłacono dotpay
71 Skrzypczak Kinga Puck 10 km
72 Skrzypczak Marcin Puck 10 km
73 Bajer Grzegorz Wrocław 10 km opłacono dotpay
74 Klebba Patryk Mrzezino 1238 m dla dzieci
75 Klebba Andrzej Mrzezino 5 km opłacono dotpay
76 Gaffke Weronika Żarnowiec 10 km opłacono dotpay
77 Gaffke Henryk Żarnowiec 10 km King Oscar Gniewino opłacono dotpay
78 Rogoza Mateusz Zielin 10 km Niezrzeszony opłacono dotpay
79 Konkel Edyta Władysławowo 5 km Biegamy Razem Władysławowo opłacono dotpay
80 Albecka Olimpia Władysławowo 5 km opłacono dotpay
81 Mach Alicja Władysławowo 1238 m dla dzieci Biegamy Razem Władysławowo
82 Mach Izabela Władysławowo 5 km Biegamy Razem Władysławowo opłacono dotpay
83 Szomborg Mariusz Chłapowo 10 km REBELS LEGION TEAM opłacono dotpay
84 Albiniak Przemysław Wejherowo 10 km Wymiatacze
85 Soldatke Alicja Władysławowo 5 km nordic walking
86 Zielke Ewa Władysławowo 5 km nordic walking opłacono dotpay
87 Zawadzka-Deręgowska Małgorzata Władysławowo 5 km nordic walking opłacono dotpay
88 Mielewczyk Justyna Reda 5 km nordic walking opłacono dotpay
89 Bury Liliana Reda 5 km nordic walking opłacono dotpay
90 Jankowski Sebastian Luzino 10 km MTB opłacono dotpay
91 Stankiewicz Estera Rekowo Górne 5 km Motywatornia Team opłacono dotpay
92 Miszkiel Iwona Bolszewo 10 km biegam bo lubię opłacono dotpay
93 Kantecka Renata Bolszewo 10 km biegam bo lubię opłacono dotpay
94 Kantecki Tomasz Bolszewo 10 km biegam bo lubię opłacono dotpay
95 Naczk Wiktoria Lębork 5 km nordic walking Dynamic Lębork opłacono dotpay
96 Naczk Leonard Lębork 5 km nordic walking Dynamic Lębork opłacono dotpay
97 Zarzycki Mariusz Gdynia 5 km nordic walking
98 Halmann Iza Wejherowo 1238 m dla dzieci
99 Weiland Cyprian Słupsk 10 km
100 Weiland Agnieszka Słupsk 5 km


Wyświetleń: 9548

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ