III Bieg Jedności Kaszubów i II Marsz Jedności Kaszubów
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zienkiewicz Piotr Młynary 10 km UKS GIMPAS Pasłęk opłacono on-line
2 Klebba Natalia Puck / Łebcz 1238 m dla dzieci Przedszkole Małe Morze
3 Műller Jarosław Rumia 10 km opłacono on-line
4 Włodarczak Joanna Władysławowo 5 km opłacono on-line
5 Necel Adrianna Władysławowo 5 km opłacono on-line
6 Necel Alicja Władysławowo 5 km opłacono on-line
7 Kobierzyński Paweł Władysławowo 10 km SZOTLAND opłacono on-line
8 Necel Maria Władysławowo 5 km opłacono on-line
9 Necel Marek Władysławowo 10 km opłacono on-line
10 Jakubowski Zbigniew Żarnowiec 10 km Drużyna Radość Biegania opłacono on-line
11 Bartniczak Lilla Rozewie 5 km opłacono on-line
12 Cieślik Marta Pruszcz Gdański 10 km Pruszcz Biega opłacono on-line
13 Szrama Marian Lębork 10 km Baza 44 opłacono on-line
14 Wołkanin Paweł Łódź 10 km Polpharma Run Team opłacono on-line
15 Wolszon Wojciech Połczyno 1238 m dla dzieci
16 Wolszon Małgorzata Połczyno 1238 m dla dzieci
17 Wolszon Sławomir Połczyno 10 km opłacono on-line
18 Maj-Płotka Ewa Wejherowo 10 km Maja Team opłacono on-line
19 Mickiewicz Ilona Wejherowo 5 km opłacono on-line
20 Szymański Krzysztof Domatówko 5 km opłacono on-line
21 Groenwald Dariusz Połczyno 5 km ISKRA Połczyno opłacono on-line
22 Korth Tomasz Odargowo 10 km Drużyna Radość Biegania opłacono on-line
23 Muttka Karolina Odargowo 10 km Drużyna Radość Biegania opłacono on-line
24 Grzębska-Buja Małgorzata Władysławowo 10 km opłacono on-line
25 Felkner Danuta Chłapowo 5 km Biegamy Razem Władysławowo
26 Felkner Ryszard Chłapowo 10 km KLIF MTB Team opłacono on-line
27 Nitka Dorota Gdańsk 10 km opłacono on-line
28 Olesiejuk Marta Gdynia 10 km opłacono on-line
29 Szczurowski Bogusław Gdańsk 10 km Rat team
30 Gojke Aleks Władysławowo 1238 m dla dzieci
31 Gojke Dawid Władysławowo 5 km opłacono on-line
32 Rosa Bogumiła Gdynia 5 km nordic walking OPEC Gdynia opłacono on-line
33 Łukaszewicz Małgorzata Gdańsk 5 km nordic walking opłacono on-line
34 Schmidt Sebastian Połczyno 1238 m dla dzieci Biegam z rodzicami :)
35 Schmidt Radosław Puck 1238 m dla dzieci
36 Skurtys Kornelka Reda 1238 m dla dzieci
37 Skurtys Amelka Reda 1238 m dla dzieci
38 Skurtys Dagmara Reda 10 km
39 Skurtys Cezary Reda 10 km
40 Kohnke Piotr Jastarnia 5 km opłacono on-line
41 Tołodziecka Agnieszka Żelistrzewo 10 km opłacono on-line
42 Tołodziecki Marcin Żelistrzewo 10 km opłacono on-line
43 Latawiec Kaja Reda 1238 m dla dzieci
44 Kołodziej Łukasik Malwina Władysławowo 5 km Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
45 Oreszke Radosław Karwia 1238 m dla dzieci BIEGAM Z TATĄ
46 Roman Marek Bolszewo 1238 m dla dzieci
47 Roman Justyna Bolszewo 1238 m dla dzieci
48 Sałabon Grzegorz Lębork 5 km nordic walking Run-Nordic Team - Nordicus Lębork
49 Dubacki Janusz Hel 5 km 43Bsap opłacono on-line
50 Lesner Dariusz Puck 5 km Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
51 Budnicki Mateusz Władysławowo 1238 m dla dzieci
52 Styba Grzegorz Rumia 10 km
53 Oberzig Wiesław Władysławowo 10 km opłacono on-line
54 Dzięgielewski Michał Łódź 10 km opłacono on-line
55 Schutz Tomasz Gdynia 10 km Browar Gdynia opłacono on-line
56 Kozaczuk Krzysztof Gdynia 10 km
57 Hirsch Krystyna Gdynia 5 km nordic walking OPEC Gdynia opłacono on-line
58 Lorek Marcin Toruń 10 km
59 Nowakowska Renata Gdynia 5 km nordic walking Saltus Sport Team opłacono on-line
60 Abucewicz Waldemar Władysławowo 10 km MKS Władysławowo opłacono on-line
61 Roeske Mariusz Krokowa 10 km KROKOWA BIEGA opłacono on-line
62 Sępiński Julian Gdynia 1238 m dla dzieci
63 Sępiński Emilian Gdynia 1238 m dla dzieci
64 Sępiński Kacper Gdynia 1238 m dla dzieci
65 Sępiński Marcin Gdynia 10 km opłacono on-line
66 Lipińska Sylwia Chwaszczyno 10 km Pomorska Szkoła Walki FIGHTER opłacono on-line
67 Radomski Emil Chwaszczyno 10 km Pomorska Szkoła Walki FIGHTER opłacono on-line
68 Dettlaff Sławomir Gowino 10 km opłacono on-line
69 Panek Aneta Gdynia 5 km nordic walking opłacono on-line
70 Buczkowska Agnieszka Władysławowo 5 km Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
71 Buczkowski Wojciech Władysławowo 1238 m dla dzieci Biegamy Razem Władysławowo
72 Buczkowski Damian Władysławowo 5 km Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
73 Miętkiewicz Rafał Gdańsk 10 km Torus Triathlon Team
74 Grandicka Małgorzata Łebcz 5 km LZS ŁEBCZ opłacono on-line
75 Miłkowska Jolanta Gdynia 5 km nordic walking Team Deaf opłacono on-line
76 Klebba Bartosz Swarzewo 10 km opłacono on-line
77 Przybyś Agnieszka Łęgowo 10 km Pruszcz Biega / Eaton Running Team opłacono on-line
78 Kozłowska Olimpia Władysławowo 5 km Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
79 Borzyszkowska Jolanta Puck 5 km nordic walking opłacono on-line
80 Grucza Karolina Pruszcz Gdański 5 km Pruszcz Biega opłacono on-line
81 Śliwak-Błońska Anna Rumia 10 km opłacono on-line
82 Wójcik Piotr Gdynia 5 km morsik weteran opłacono on-line
83 Plewiński Rafał Gdynia 5 km MAMY TO! opłacono on-line
84 Smarszcz Wiesław Lębork 5 km nordic walking Run-Nordic Team - Nordicus Lębork opłacono on-line
85 Czaja Adrian Lubin 5 km Biegająca Kasta Miedziowego Miasta opłacono on-line
86 Chudzik Beata Władysławowo 5 km opłacono on-line
87 Krzeszowski Artur Puck 10 km opłacono on-line
88 Rzyszczak Damian Kiełpino 10 km opłacono on-line
89 Kortas Anita Puck 5 km nordic walking opłacono on-line
90 Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Gdański 10 km Pruszcz Biega opłacono on-line
91 Skrzypczak Kinga Puck 10 km
92 Skrzypczak Marcin Puck 10 km
93 Bajer Grzegorz Wrocław 10 km opłacono on-line
94 Klebba Patryk Mrzezino 1238 m dla dzieci
95 Klebba Andrzej Mrzezino 5 km opłacono on-line
96 Gaffke Weronika Żarnowiec 10 km opłacono on-line
97 Gaffke Henryk Żarnowiec 10 km King Oscar Gniewino opłacono on-line
98 Ciskowska Lilianna Władysławowo 1238 m dla dzieci
99 Rogoza Mateusz Zielin 10 km Niezrzeszony opłacono on-line
100 Ciskowska Milena Władysławowo 1238 m dla dzieci


Wyświetleń: 10908

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ