Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klebba Natalia | Puck / Łebcz | Polska | 1238 m dla dzieci | Przedszkole Małe Morze | |
2 | Długi Klaudia | Smolno | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
3 | Wałdoch Kamila | Tupadły | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
4 | Wolszon Wojciech | Połczyno | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
5 | Wolszon Małgorzata | Połczyno | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
6 | Gojke Aleks | Władysławowo | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
7 | Schmidt Sebastian | Połczyno | Polska | 1238 m dla dzieci | Biegam z rodzicami :) | |
8 | Schmidt Radosław | Puck | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
9 | Skurtys Kornelka | Reda | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
10 | Skurtys Amelka | Reda | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
11 | Latawiec Kaja | Reda | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
12 | Oreszke Radosław | Karwia | Polska | 1238 m dla dzieci | BIEGAM Z TATĄ | |
13 | Roman Marek | Bolszewo | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
14 | Roman Justyna | Bolszewo | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
15 | Budnicki Mateusz | Władysławowo | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
16 | Sępiński Julian | Gdynia | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
17 | Sępiński Emilian | Gdynia | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
18 | Sępiński Kacper | Gdynia | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
19 | Buczkowski Wojciech | Władysławowo | Polska | 1238 m dla dzieci | Biegamy Razem Władysławowo | |
20 | Klebba Patryk | Mrzezino | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
21 | Ciskowska Lilianna | Władysławowo | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
22 | Ciskowska Milena | Władysławowo | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
23 | Mach Alicja | Władysławowo | Polska | 1238 m dla dzieci | Biegamy Razem Władysławowo | |
24 | Halmann Iza | Wejherowo | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
25 | Budzisz Amelia | Kuźnica | Polska | 1238 m dla dzieci | Pani | |
26 | Budzisz Łucja | Kuźnica | Polska | 1238 m dla dzieci | Pani | |
27 | Budzisz Radek | Chałupy | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
28 | Budzisz Amelia | Chałupy | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
29 | Dorobczyńska Maja | Chałupy | Polska | 1238 m dla dzieci | Chałupy | |
30 | Dorobczyński Nikodem | Chałupy | Polska | 1238 m dla dzieci | Chałupy | |
31 | Schmidt Jarosław | Puck | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
32 | Ptach Weronika | Pruszcz Gdański | Polska | 1238 m dla dzieci | SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
33 | Halman Nikola | Luzino | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
34 | Gawron Agata | Bytów | Polska | 1238 m dla dzieci | SP nr 5 w Bytowie | |
35 | Pouch Martyna | Reda | Polska | 1238 m dla dzieci | UKS Ciechocino Reda | |
36 | Wittbrodt Joanna | Władysławowo | Polska | 1238 m dla dzieci | Biegamy Razem Władysławowo | |
37 | Halmann Nicola | Wejherowo | Polska | 1238 m dla dzieci |
Wyświetleń: 15680