Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szrama Marian | Lębork | Polska | 10 km | Baza 44 | opłacono on-line |
2 | Szczurowski Bogusław | Gdańsk | Polska | 10 km | Rat team | |
3 | Olesiejuk Marta | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
4 | Nitka Dorota | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
5 | Felkner Ryszard | Chłapowo | Polska | 10 km | KLIF MTB Team | opłacono on-line |
6 | Grzębska-Buja Małgorzata | Władysławowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
7 | Styba Grzegorz | Rumia | Polska | 10 km | ||
8 | Korth Tomasz | Odargowo | Polska | 10 km | Drużyna Radość Biegania | opłacono on-line |
9 | Maj-Płotka Ewa | Wejherowo | Polska | 10 km | Maja Team | opłacono on-line |
10 | Wolszon Sławomir | Połczyno | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
11 | Wołkanin Paweł | Łódź | Polska | 10 km | Polpharma Run Team | opłacono on-line |
12 | Muttka Karolina | Odargowo | Polska | 10 km | Drużyna Radość Biegania | opłacono on-line |
13 | Cieślik Marta | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
14 | Włodarczyk Monika | Rozewie | Polska | 10 km | UKS Delfin Władysławowo | opłacono on-line |
15 | Włodarczyk Damian | Rozewie | Polska | 10 km | UKS Delfin Władysławowo | opłacono on-line |
16 | Jakubowski Zbigniew | Żarnowiec | Polska | 10 km | Drużyna Radość Biegania | opłacono on-line |
17 | Włodarczyk Weronika | Rozewie | Polska | 10 km | UKS Delfin Władysławowo | opłacono on-line |
18 | Necel Marek | Władysławowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
19 | Kobierzyński Paweł | Władysławowo | Polska | 10 km | SZOTLAND | opłacono on-line |
20 | Műller Jarosław | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
21 | Zienkiewicz Piotr | Młynary | Polska | 10 km | UKS GIMPAS Pasłęk | opłacono on-line |
22 | Tomczyk Tomasz | Wojkowice | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
23 | Tołodziecki Marcin | Żelistrzewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
24 | Skurtys Dagmara | Reda | Polska | 10 km | ||
25 | Tołodziecka Agnieszka | Żelistrzewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
26 | Skurtys Cezary | Reda | Polska | 10 km | ||
27 | Rogoza Mateusz | Zielin | Polska | 10 km | Niezrzeszony | opłacono on-line |
28 | Chojnacka Natalia | Lisewo | Polska | 10 km | KROKOWA BIEGA | |
29 | Styn Łukasz | Krokowa | Polska | 10 km | KROKOWA BIEGA | opłacono on-line |
30 | Reseman Karolina | Żukowo | Polska | 10 km | ||
31 | Hewelt Mateusz | Puck | Polska | 10 km | REBELS LEGION TEAM | opłacono on-line |
32 | Drzewiecki Mateusz | Władysławowo | Polska | 10 km | KLIF MTB TEAM | opłacono on-line |
33 | Hewelt Bartłomiej | Rozewie | Polska | 10 km | Drużyna Szpiku | opłacono on-line |
34 | Tempski Szymon | Łebcz | Polska | 10 km | 4 FUN TEAM | opłacono on-line |
35 | Bystram Aleksandra | Puck | Polska | 10 km | TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO | opłacono on-line |
36 | Kreft Maciej | Puck | Polska | 10 km | Tri Sea Władysławowo | opłacono on-line |
37 | Janik Roman | Kwidzyn | Polska | 10 km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
38 | Jetke Krystian | Władysławowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
39 | Trzebiatowski Adam | Swarzewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
40 | Rosa Marek | Władysławowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
41 | Rosa Mirka | Władysławowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
42 | Oreszke Jan | Karwia | Polska | 10 km | KP PSP WEJHEROWO | opłacono on-line |
43 | Weiland Adrian | Słupsk | Polska | 10 km | ||
44 | Bieszke Sławomir | Reda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
45 | Weiland Cyprian | Słupsk | Polska | 10 km | ||
46 | Kantecki Tomasz | Bolszewo | Polska | 10 km | biegam bo lubię | opłacono on-line |
47 | Witczak Grzegorz | Kosakowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
48 | Kantecka Renata | Bolszewo | Polska | 10 km | biegam bo lubię | opłacono on-line |
49 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
50 | Miszkiel Iwona | Bolszewo | Polska | 10 km | biegam bo lubię | opłacono on-line |
51 | Elendt Tomasz | Tuchomie | Polska | 10 km | Bez klubu | opłacono on-line |
52 | Gostkowski Łukasz | Bytów | Polska | 10 km | KB GOCH BYTÓW | opłacono on-line |
53 | Jankowski Sebastian | Luzino | Polska | 10 km | MTB | opłacono on-line |
54 | Albiniak Przemysław | Wejherowo | Polska | 10 km | Wymiatacze | |
55 | Gawron Piotr | Bytów | Polska | 10 km | KB GOCH Bytów | opłacono on-line |
56 | Szomborg Mariusz | Chłapowo | Polska | 10 km | REBELS LEGION TEAM | opłacono on-line |
57 | Rumkowski Piotr | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
58 | Perlik Grzegorz | Bydgoszcz | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
59 | Totzke Piotr | Jastrzębia Góra | Polska | 10 km | 43Bsap | opłacono on-line |
60 | Wiesiołek Grzegorz | Warszawa | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
61 | Szweda Mieczysław | Swarzewo | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Turystyczne Swarzewo | opłacono on-line |
62 | Wiśniewski Dariusz | Toruń | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
63 | Czerski Krzysztof | Chłapowo | Polska | 10 km | Greif Team Władysławowo | opłacono on-line |
64 | Boza Beata | Gdynia | Polska | 10 km | Greif Team Władysławowo | opłacono on-line |
65 | Gaffke Henryk | Żarnowiec | Polska | 10 km | King Oscar Gniewino | opłacono on-line |
66 | Gaffke Weronika | Żarnowiec | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
67 | Sikorra Beata | Władysławowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
68 | Bach Rafał | Krokowa | Polska | 10 km | KROKOWA BIEGA | |
69 | Konopka Paweł | Władysławowo | Polska | 10 km | Greif Team Władysławowo | opłacono on-line |
70 | Dehling-Sobańska Aurelia | Władysławowo | Polska | 10 km | REBELS LEGION TEAM | opłacono on-line |
71 | Wrzesiński Piotr | Częstochowa | Polska | 10 km | GAPPAG Team | opłacono on-line |
72 | Bajer Grzegorz | Wrocław | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
73 | Skrzypczak Marcin | Puck | Polska | 10 km | ||
74 | Korejke Marlena | Puck | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
75 | Oberzig Wiesław | Władysławowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
76 | Dzięgielewski Michał | Łódź | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
77 | Schutz Tomasz | Gdynia | Polska | 10 km | Browar Gdynia | opłacono on-line |
78 | Kozaczuk Krzysztof | Gdynia | Polska | 10 km | ||
79 | Klebba Krzysztof | Puck / Łebcz | Polska | 10 km | LZS Łebcz | opłacono on-line |
80 | Halmann Mirek | Wejherowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
81 | Lorek Marcin | Toruń | Polska | 10 km | ||
82 | Abucewicz Waldemar | Władysławowo | Polska | 10 km | MKS Władysławowo | opłacono on-line |
83 | Roeske Mariusz | Krokowa | Polska | 10 km | KROKOWA BIEGA | opłacono on-line |
84 | Śmigaj Mirosław | Gdynia | Polska | 10 km | MIŚ Biega | |
85 | Sępiński Marcin | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
86 | Rudźko Wojciech | Wejherowo | Polska | 10 km | ||
87 | Lipińska Sylwia | Chwaszczyno | Polska | 10 km | Pomorska Szkoła Walki FIGHTER | opłacono on-line |
88 | Radomski Emil | Chwaszczyno | Polska | 10 km | Pomorska Szkoła Walki FIGHTER | opłacono on-line |
89 | Budzisz Rafał | Chałupy | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
90 | Dettlaff Sławomir | Gowino | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
91 | Kuropatwa Łukasz | Rumia | Polska | 10 km | Bażant Team | opłacono on-line |
92 | Miętkiewicz Rafał | Gdańsk | Polska | 10 km | Torus Triathlon Team | |
93 | Klebba Bartosz | Swarzewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
94 | Przybyś Agnieszka | Łęgowo | Polska | 10 km | Pruszcz Biega / Eaton Running Team | opłacono on-line |
95 | Rompczyk Jan | Gdynia | Polska | 10 km | Pomorska Szkoła Walki FIGHTER | opłacono on-line |
96 | Zachary Mariusz | Rumia | Polska | 10 km | Daleko Jeszcze | opłacono on-line |
97 | Śliwak-Błońska Anna | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
98 | Skrzypczak Kinga | Puck | Polska | 10 km | ||
99 | Kitowski Krzysztof | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | U-LONG team 2018 | opłacono on-line |
100 | Pałat Paweł | Węgorzewo | Polska | 10 km | 11 Mazurski Pułk Artylerii - Węgorzewo | opłacono on-line |
Wyświetleń: 15682