Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zienkiewicz Piotr | Młynary | Polska | 10 km | UKS GIMPAS Pasłęk | opłacono on-line |
2 | Klebba Natalia | Puck / Łebcz | Polska | 1238 m dla dzieci | Przedszkole Małe Morze | |
3 | Długi Klaudia | Smolno | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
4 | Długi Patrycja | Smolno | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
5 | Műller Jarosław | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
6 | Włodarczak Joanna | Władysławowo | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
7 | Necel Adrianna | Władysławowo | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
8 | Necel Alicja | Władysławowo | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
9 | Kobierzyński Paweł | Władysławowo | Polska | 10 km | SZOTLAND | opłacono on-line |
10 | Necel Maria | Władysławowo | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
11 | Necel Marek | Władysławowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
12 | Wałdoch Kamila | Tupadły | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
13 | Włodarczyk Weronika | Rozewie | Polska | 10 km | UKS Delfin Władysławowo | opłacono on-line |
14 | Jakubowski Zbigniew | Żarnowiec | Polska | 10 km | Drużyna Radość Biegania | opłacono on-line |
15 | Włodarczyk Julia | Rozewie | Polska | 5 km | UKS Delfin Władysławowo | opłacono on-line |
16 | Włodarczyk Damian | Rozewie | Polska | 10 km | UKS Delfin Władysławowo | opłacono on-line |
17 | Włodarczyk Monika | Rozewie | Polska | 10 km | UKS Delfin Władysławowo | opłacono on-line |
18 | Bartniczak Lilla | Rozewie | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
19 | Cieślik Marta | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
20 | Szrama Marian | Lębork | Polska | 10 km | Baza 44 | opłacono on-line |
21 | Wołkanin Paweł | Łódź | Polska | 10 km | Polpharma Run Team | opłacono on-line |
22 | Wolszon Wojciech | Połczyno | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
23 | Wolszon Małgorzata | Połczyno | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
24 | Wolszon Sławomir | Połczyno | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
25 | Maj-Płotka Ewa | Wejherowo | Polska | 10 km | Maja Team | opłacono on-line |
26 | Mickiewicz Ilona | Wejherowo | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
27 | Szymański Krzysztof | Domatówko | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
28 | Groenwald Dariusz | Połczyno | Polska | 5 km | ISKRA Połczyno | opłacono on-line |
29 | Korth Tomasz | Odargowo | Polska | 10 km | Drużyna Radość Biegania | opłacono on-line |
30 | Muttka Karolina | Odargowo | Polska | 10 km | Drużyna Radość Biegania | opłacono on-line |
31 | Grzębska-Buja Małgorzata | Władysławowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
32 | Felkner Danuta | Chłapowo | Polska | 5 km | Biegamy Razem Władysławowo | |
33 | Felkner Ryszard | Chłapowo | Polska | 10 km | KLIF MTB Team | opłacono on-line |
34 | Nitka Dorota | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
35 | Olesiejuk Marta | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
36 | Szczurowski Bogusław | Gdańsk | Polska | 10 km | Rat team | |
37 | Gojke Aleks | Władysławowo | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
38 | Gojke Dawid | Władysławowo | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
39 | Rosa Bogumiła | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking | OPEC Gdynia | opłacono on-line |
40 | Łukaszewicz Małgorzata | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
41 | Tomczyk Tomasz | Wojkowice | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
42 | Schmidt Sebastian | Połczyno | Polska | 1238 m dla dzieci | Biegam z rodzicami :) | |
43 | Schmidt Radosław | Puck | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
44 | Skurtys Kornelka | Reda | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
45 | Skurtys Amelka | Reda | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
46 | Skurtys Dagmara | Reda | Polska | 10 km | ||
47 | Skurtys Cezary | Reda | Polska | 10 km | ||
48 | Kohnke Piotr | Jastarnia | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
49 | Tołodziecka Agnieszka | Żelistrzewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
50 | Tołodziecki Marcin | Żelistrzewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
51 | Latawiec Kaja | Reda | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
52 | Kołodziej Łukasik Malwina | Władysławowo | Polska | 5 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
53 | Oreszke Radosław | Karwia | Polska | 1238 m dla dzieci | BIEGAM Z TATĄ | |
54 | Roman Marek | Bolszewo | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
55 | Roman Justyna | Bolszewo | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
56 | Sałabon Grzegorz | Lębork | Polska | 5 km nordic walking | Run-Nordic Team - Nordicus Lębork | |
57 | Dubacki Janusz | Hel | Polska | 5 km | 43Bsap | opłacono on-line |
58 | Lesner Dariusz | Puck | Polska | 5 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
59 | Budnicki Mateusz | Władysławowo | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
60 | Styba Grzegorz | Rumia | Polska | 10 km | ||
61 | Oberzig Wiesław | Władysławowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
62 | Dzięgielewski Michał | Łódź | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
63 | Schutz Tomasz | Gdynia | Polska | 10 km | Browar Gdynia | opłacono on-line |
64 | Kozaczuk Krzysztof | Gdynia | Polska | 10 km | ||
65 | Hirsch Krystyna | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking | OPEC Gdynia | opłacono on-line |
66 | Lorek Marcin | Toruń | Polska | 10 km | ||
67 | Nowakowska Renata | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking | Saltus Sport Team | opłacono on-line |
68 | Abucewicz Waldemar | Władysławowo | Polska | 10 km | MKS Władysławowo | opłacono on-line |
69 | Roeske Mariusz | Krokowa | Polska | 10 km | KROKOWA BIEGA | opłacono on-line |
70 | Sępiński Julian | Gdynia | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
71 | Sępiński Emilian | Gdynia | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
72 | Sępiński Kacper | Gdynia | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
73 | Sępiński Marcin | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
74 | Lipińska Sylwia | Chwaszczyno | Polska | 10 km | Pomorska Szkoła Walki FIGHTER | opłacono on-line |
75 | Radomski Emil | Chwaszczyno | Polska | 10 km | Pomorska Szkoła Walki FIGHTER | opłacono on-line |
76 | Dettlaff Sławomir | Gowino | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
77 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
78 | Buczkowska Agnieszka | Władysławowo | Polska | 5 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
79 | Buczkowski Wojciech | Władysławowo | Polska | 1238 m dla dzieci | Biegamy Razem Władysławowo | |
80 | Buczkowski Damian | Władysławowo | Polska | 5 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
81 | Miętkiewicz Rafał | Gdańsk | Polska | 10 km | Torus Triathlon Team | |
82 | Grandicka Małgorzata | Łebcz | Polska | 5 km | LZS ŁEBCZ | opłacono on-line |
83 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking | Team Deaf | opłacono on-line |
84 | Klebba Bartosz | Swarzewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
85 | Przybyś Agnieszka | Łęgowo | Polska | 10 km | Pruszcz Biega / Eaton Running Team | opłacono on-line |
86 | Kozłowska Olimpia | Władysławowo | Polska | 5 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
87 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
88 | Grucza Karolina | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
89 | Śliwak-Błońska Anna | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
90 | Wójcik Piotr | Gdynia | Polska | 5 km | morsik weteran | opłacono on-line |
91 | Plewiński Rafał | Gdynia | Polska | 5 km | MAMY TO! | opłacono on-line |
92 | Smarszcz Wiesław | Lębork | Polska | 5 km nordic walking | Run-Nordic Team - Nordicus Lębork | opłacono on-line |
93 | Czaja Adrian | Lubin | Polska | 5 km | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | opłacono on-line |
94 | Chudzik Beata | Władysławowo | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
95 | Krzeszowski Artur | Puck | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
96 | Rzyszczak Damian | Kiełpino | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
97 | Kortas Anita | Puck | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
98 | Wicenbach Arkadiusz | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
99 | Skrzypczak Kinga | Puck | Polska | 10 km | ||
100 | Skrzypczak Marcin | Puck | Polska | 10 km |
Wyświetleń: 15700