Charytatywny marsz z kijkami Fundacji Trzeba Marzyć "Piaskiem w raka – Od mola do mola"
Charytatywny marsz „Piaskiem w raka – Od mola do mola” odbędzie się 17 września 2017 roku o godz. 12.00 na dystansie ok. 10 km ze startem w okolicach molo w Gdyni Orłowie. Organizatorem jest Fundacja Trzeba Marzyć spełniająca marzenia ciężko chorych dzieci, głównie pacjentów Onkologii i Hematologii UCK w Gdańsku. Całość zebranych kwot przeznaczona zostanie na spełnianie marzeń. Zapraszamy dzieci i dorosłych, którzy chcą aktywnie spędzić niedzielę i połączyć przyjemny marsz z pomaganiem. Nie obowiązuje limit czasu, dzięki czemu, impreza dostępna jest dla każdego.

Poniżej galeria zdjęć z zeszłorocznej imprezy:
https://photos.google.com/share/AF1QipP_av2nj5J6DSZ9p4iWgrCINKG0G_d9pNdZ9TUynFB-nq_2aOHAon-ysMU76TJCvA?key=cnlQWXd4VzBsY1JNdWZLY19DellmMVRIQzZFRVRB

Trasa Marszu prowadzić będzie brzegiem plaży od mola w Gdyni Orłowie, do mola w Gdańsku Brzeźnie. Trasa marszu może ulec zmianie na skutek wystąpienia nieprzewidzianych zjawisk atmosferycznych, lub innych przyczyn niezależnych od Organizatora, które będą miały wpływ na bezpieczeństwo uczestników.

Pakiety startowe odbierać będzie można wyłącznie w dniu marszu od godziny 10.00 w miejscu startu. Biuro zawodów zlokalizowane będzie tuż przy molo w Orłowie, na plaży. Start o godz. 12.00 poprzedzony będzie rozgrzewką prowadzoną przez profesjonalnego instruktora.

Wyświetleń: 3705

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ