Festiwal Leśny 2018 - Leśny Bieg i Leśny Marsz
42 km bieg (start 21.04)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Leyk Daniel Luzino 42 km bieg (start 21.04) LEYK Team
2 Mazur Andrzej Bojano 42 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
3 Hatłas Adam Gdynia 42 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
4 Gadamska-Kabata Paulina Gdańsk 42 km bieg (start 21.04) Wkurw_team opłacono on-line
5 Szwedek krzysztof Gdynia 42 km bieg (start 21.04) biegamyrazem.pl Gdynia opłacono on-line
6 Zawisza Dariusz Gdańsk 42 km bieg (start 21.04) BCT Team opłacono on-line
7 Laszczyk Nadja Reda 42 km bieg (start 21.04)
8 Abramowski Marek Gdynia 42 km bieg (start 21.04) Marecki vs Equator opłacono on-line
9 Kwiecień Maciej Tczew 42 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
10 Maj Mateusz Gdynia 42 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
11 Bąk Bartłomiej Elbląg 42 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
12 Bogdanowicz Beata Gdańsk 42 km bieg (start 21.04)
13 Wieczorek Magdalena Koszalin 42 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
14 Albecki Tomasz Wejherowo 42 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
15 Sienkiewicz Patryk Gdynia 42 km bieg (start 21.04) Dream Tri Team opłacono on-line
16 Serocki Adam Elblag 42 km bieg (start 21.04) Na skrzydłach anioła Active Malbork
17 kiprowski waldemar Gdansk 42 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
18 Podolski Marek Gdynia 42 km bieg (start 21.04) biegamyrazem.pl opłacono on-line
19 Walaszkowska Dominika Gościcino 42 km bieg (start 21.04) Biesy opłacono on-line
20 Drywa Jakub Gdynia 42 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
21 Nowakowski Łukasz Gdynia 42 km bieg (start 21.04) LOTOS Team\Endure Team opłacono on-line
22 Pachocki Michał Gdańsk 42 km bieg (start 21.04) ST RUNNERS opłacono on-line
23 Bieszke Artur Malbork 42 km bieg (start 21.04) Beztlenowi Malbork opłacono on-line
24 Marczuk Marta Gdynia 42 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
25 Gering Mariusz Gdańsku 42 km bieg (start 21.04) DCT drużyna biegowa opłacono on-line
26 Mizik Maciej Gdansk 42 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
27 Shevchyshyn Andrii Nahirianka 42 km bieg (start 21.04) DCT Drużuna biegowa opłacono on-line
28 Dordzik Katarzyna GDYNIA 42 km bieg (start 21.04) Mamy To - Biega i pomaga opłacono on-line
29 Grande Piotr Gdynia 42 km bieg (start 21.04) BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
30 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ Łódź 42 km bieg (start 21.04) Forever Young Łódź opłacono on-line
31 Szumlas Marcin Połchowo 42 km bieg (start 21.04) #szumiteam opłacono on-line
32 Okła Patrycja Gdańsk 42 km bieg (start 21.04)
33 Pobłocki Jan Gdańsk 42 km bieg (start 21.04) Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi
34 Sypniewska Hanna Gdynia 42 km bieg (start 21.04) Spartanie Dzieciom/ Golden Team
35 Wojnowski Wiesław Gdańsk 42 km bieg (start 21.04) DCT Drużyna Biegowa opłacono on-line
36 Gostkowska-Drzewicka Magdalena Sobącz 42 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
37 Grodzki Tomasz Darłowo 42 km bieg (start 21.04) Zespół Szkół Morskich Darłowo opłacono on-line
38 KRĘGIELEWSKI MIROSŁAW GDYNIA 42 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
39 Paduch Ewa Jerzmanowa 42 km bieg (start 21.04) 1969 opłacono on-line
40 Matejuk Arkadiusz Malbork 42 km bieg (start 21.04) BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
41 Jankowicz Artur Malbork 42 km bieg (start 21.04) Beztlenowi Malbork opłacono on-line
42 Pikała Karol Malbork 42 km bieg (start 21.04) Beztlenowi Malbork opłacono on-line
43 Zagalski Jakub Gdańsk 42 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
44 Rajkowski Damian Pogórze 42 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
45 Walencik Grzegorz Elbląg 42 km bieg (start 21.04) keepMoving.pl opłacono on-line
46 Rożyk Krzysztof Gdynia 42 km bieg (start 21.04) Biegamyrazem.pl/Oknobur opłacono on-line
47 Grabias Aleksandra Gdańsk 42 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
48 Nakonieczny Rafał Koszalin 42 km bieg (start 21.04) TKKF Koszalin opłacono on-line
49 Janicka Katarzyna Koszalin 42 km bieg (start 21.04) TKKF Koszalin opłacono on-line
50 Trejder Maria Koszalin 42 km bieg (start 21.04) Bajaderki Koszalin opłacono on-line
51 Paschke Roman Gdynia 42 km bieg (start 21.04) ShipCup opłacono on-line
52 Olszewski Sebastian Gdynia 42 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
53 Czerwinski Tomasz Gdansk 42 km bieg (start 21.04) Terra - Pomorze opłacono on-line
54 Stolarczyk Konrad Gdynia 42 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
55 Triebwasser Jack Gdańsk 42 km bieg (start 21.04) opłacono on-line


Wyświetleń: 27416

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ