Festiwal Leśny 2018 - Leśny Bieg i Leśny Marsz
21 km bieg (start 21.04)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kłobukowska Anna Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) Babskie Kręcenie/Saltus.pl
2 Michalski Zygmunt Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
3 Niedziela Tomasz Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
4 Rudnicki Dariusz Pogórze 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
5 Zegarlicki Zygmunt Gdynia 21 km bieg (start 21.04) Orkiestra Reprezentacyjna MW opłacono on-line
6 Woluszewski Remigiusz Serock 21 km bieg (start 21.04) Maxipizza opłacono on-line
7 Skuza Mateusz Wejherowo 21 km bieg (start 21.04) 42.195 Wejherowo opłacono on-line
8 Gapski Mateusz Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) Grupa 65 opłacono on-line
9 Ostrowski Grzegorz Gdynia 21 km bieg (start 21.04) Biegamyrazem.pl opłacono on-line
10 Krym Arkadiusz Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) Fitness Leon opłacono on-line
11 Miętkiewicz Rafał Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) Torus Triathlon Team opłacono on-line
12 Trzebiatowski Adam Swarzewo 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
13 Szomborg Mariusz Chłapowo 21 km bieg (start 21.04) REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
14 Rogińska Katarzyna Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) wkurw_team opłacono on-line
15 Bohucki Piotr Reda 21 km bieg (start 21.04)
16 Sobków Adam Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
17 kubiak karolina WEJHEROWO 21 km bieg (start 21.04) excalibur opłacono on-line
18 Horszczaruk Jacek Warszawa 21 km bieg (start 21.04) Jożin z Bażin opłacono on-line
19 JARSKA HANNA GDYNIA 21 km bieg (start 21.04) DW#43 opłacono on-line
20 Przybylski Sobiesław Gdynia 21 km bieg (start 21.04) DW#43 opłacono on-line
21 Klas Bartłomiej Luzino 21 km bieg (start 21.04) MAJA TEAM opłacono on-line
22 Grochowski Marek Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) T.G. Sokół Zakopane opłacono on-line
23 Podwysocki Wojciech Pruszcz Gdański 21 km bieg (start 21.04) Rango Team opłacono on-line
24 Kotulski Piotr Koszalin 21 km bieg (start 21.04) Klub Biegaczy JYSK opłacono on-line
25 Banaś Sylwester Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) Lufthansa Systems Poland Active! opłacono on-line
26 Postupalski Michał Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
27 Depta Lukasz Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
28 Bojan Piotr Gdynia Witomino 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
29 Skowrońska Monika Suchacz 21 km bieg (start 21.04) Be4Art opłacono on-line
30 Skrzypkowski Daniel Gdynia 21 km bieg (start 21.04) SPORTFAZA.pl opłacono on-line
31 Leoniak Adam Dzierzgoń 21 km bieg (start 21.04) DZIERZGOŃ TEAM opłacono on-line
32 Godlewski Paweł Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono
33 Siwa Kinga Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
34 Remisz Ewa Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
35 Jaachu Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
36 Czerwińska Aga Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) Ekipa zryw opłacono on-line
37 Luda Żaneta Radoszki 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
38 Wróblewski Sylwester Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) LOTOS Running Team opłacono on-line
39 Tomczak Dorota Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
40 Prena Sławomir Gościcino 21 km bieg (start 21.04) KM PSP GDYNIA / Kaszubskie Dziki
41 Serzysko Wojciech Malbork 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
42 Woźniak Michał Brodnica Górna 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
43 Jerchewicz Tomasz Gdynia 21 km bieg (start 21.04) KS KRYZA opłacono on-line
44 Olszewski Grzegorz Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
45 Wojdan Miroslaw Gdynia 21 km bieg (start 21.04) Boot Camp Polska Gdynia opłacono
46 Sioma Grzegorz Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
47 Myrcik Rafał Pruszcz Gdański 21 km bieg (start 21.04) Pruszcz biega opłacono on-line
48 Janda Konrad. GDYNIA 21 km bieg (start 21.04) KS KRYZA opłacono on-line
49 Kowalski Artur Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
50 Gos Jan Malbork 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
51 Grzębska-Buja Małgorzata Władysławowo 21 km bieg (start 21.04) Gosia(Się)Buja opłacono on-line
52 Górski Paweł Błędów 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
53 Stankiewicz Michał Gdynia 21 km bieg (start 21.04) J.S. HAMILTON opłacono on-line
54 Wzorek Pawel Swiecie 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
55 Worzala Wojciech Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
56 Szulc Kamila Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono
57 Uleński Mariusz Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
58 Jałkiewicz Alek Jałkiewicz pogórze 21 km bieg (start 21.04) MAMY TO opłacono on-line
59 Kołc Paweł Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) 3W TEAM opłacono on-line
60 Zdrojewska Katarzyna Kartuzy 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
61 Sułek Grzegorz Rzeszów 21 km bieg (start 21.04) Jeppesen opłacono on-line
62 Hnatyszyn Mateusz Gdansk 21 km bieg (start 21.04) Jeppesen opłacono on-line
63 Kulczyński Michał Kulczyński Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
64 Skrzyński Mirosław Skrzyński Koszalin 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
65 Beczek Aleksandra Suchy Dwór 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
66 Wojnarowska Weronika Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
67 Wesołowski Paweł Pruszcz Gdański 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
68 Ratajczyk Piotr Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
69 Lelwic Magdalena Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
70 Słoniewski Rafał Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
71 Wiatr Jacek Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
72 Rosiński Piotr Wejherowo 21 km bieg (start 21.04) PRO-CARS opłacono on-line
73 Źrebiec Klaudia Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) Trimama team
74 Sertel Ula Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) LOTOS Team/ Biegaj z głową opłacono on-line
75 Dettlaff Anna Brzyno 21 km bieg (start 21.04) Radość Biegania opłacono on-line
76 Żardecki Paweł Reda 21 km bieg (start 21.04) Runeda opłacono on-line
77 HINC-ŻARDECKA Natalia Reda 21 km bieg (start 21.04) Runeda opłacono on-line
78 Wojnarowska Marcelina Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
79 Jonáš Martin Kladno 21 km bieg (start 21.04) Edelstahl Poldi opłacono on-line
80 Gajda Patryk Gdynia 21 km bieg (start 21.04) Galwanizernia Radmor opłacono on-line
81 Grzeszczak Adam Gdynia 21 km bieg (start 21.04) Biegamyrazem.pl opłacono on-line
82 Kolman Małgorzata Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) Grupa 65
83 Kulikowski Tadeusz Lublin 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
84 Maculewicz Mateusz Gdynia 21 km bieg (start 21.04) MULTIPOWER POLSKA TEAM opłacono on-line
85 Keslinke Łukasz Gdynia 21 km bieg (start 21.04) biegamyrazem.pl
86 Balcerzak Bogdan Darłowo 21 km bieg (start 21.04) ZSM Darłwo opłacono on-line
87 Kujawa Katarzyna Gdynia 21 km bieg (start 21.04) Kurczak Team Crow
88 Prątnicki Mariusz Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
89 Kaczyński Daniel Starogard Gdański 21 km bieg (start 21.04) Morsy Zblewo opłacono on-line
90 Grzesiuk-Gapska Patrycja Juszkowo 21 km bieg (start 21.04) ST RUNNERS opłacono on-line
91 Grzelecki Sebastian Juszkowo 21 km bieg (start 21.04) ST RUNNERS opłacono on-line
92 Golec Tomasz GDAŃSK 21 km bieg (start 21.04) BIT TEAM
93 Wytrwał Tomasz Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
94 Koziarz Anna Kołobrzeg 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
95 Pękała Piotr Koszalin 21 km bieg (start 21.04) Rozbiegany Koszalin opłacono on-line
96 Witkowski Adrian Bolszewo 21 km bieg (start 21.04) Running To HELL
97 Kubera Paweł Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
98 wielgórski piotr gdańsk 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
99 Szczupakowska Izabela Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
100 Pryśko Małgorzata Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) Przytulna Team / Labosport Team opłacono on-line


Wyświetleń: 23906

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ