Festiwal Leśny 2018 - Leśny Bieg i Leśny Marsz
21 km bieg (start 21.04)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kłobukowska Anna Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) Babskie Kręcenie/Saltus.pl
2 Michalski Zygmunt Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
3 Rudnicki Dariusz Pogórze 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
4 Woluszewski Remigiusz Serock 21 km bieg (start 21.04) Maxipizza opłacono on-line
5 Skuza Mateusz Wejherowo 21 km bieg (start 21.04) 42.195 Wejherowo opłacono on-line
6 Gapski Mateusz Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) Grupa 65 opłacono on-line
7 Ostrowski Grzegorz Gdynia 21 km bieg (start 21.04) Biegamyrazem.pl opłacono on-line
8 Krym Arkadiusz Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) Fitness Leon opłacono on-line
9 Miętkiewicz Rafał Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) Torus Triathlon Team opłacono on-line
10 Trzebiatowski Adam Swarzewo 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
11 Szomborg Mariusz Chłapowo 21 km bieg (start 21.04) REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
12 Rogińska Katarzyna Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) wkurw_team opłacono on-line
13 Bohucki Piotr Reda 21 km bieg (start 21.04)
14 Sobków Adam Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
15 kubiak karolina WEJHEROWO 21 km bieg (start 21.04) excalibur opłacono on-line
16 Horszczaruk Jacek Warszawa 21 km bieg (start 21.04) Jożin z Bażin opłacono on-line
17 JARSKA HANNA GDYNIA 21 km bieg (start 21.04) DW#43 opłacono on-line
18 Przybylski Sobiesław Gdynia 21 km bieg (start 21.04) DW#43 opłacono on-line
19 Klas Bartłomiej Luzino 21 km bieg (start 21.04) MAJA TEAM opłacono on-line
20 Grochowski Marek Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) T.G. Sokół Zakopane opłacono on-line
21 Podwysocki Wojciech Pruszcz Gdański 21 km bieg (start 21.04) Rango Team opłacono on-line
22 Kotulski Piotr Koszalin 21 km bieg (start 21.04) Klub Biegaczy JYSK opłacono on-line
23 Banaś Sylwester Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) Lufthansa Systems Poland Active! opłacono on-line
24 Postupalski Michał Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
25 Depta Lukasz Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
26 Bojan Piotr Gdynia Witomino 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
27 Skowrońska Monika Suchacz 21 km bieg (start 21.04) Be4Art opłacono on-line
28 Skrzypkowski Daniel Gdynia 21 km bieg (start 21.04) SPORTFAZA.pl opłacono on-line
29 Leoniak Adam Dzierzgoń 21 km bieg (start 21.04) DZIERZGOŃ TEAM opłacono on-line
30 Godlewski Paweł Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono
31 Siwa Kinga Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
32 Remisz Ewa Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
33 Jaachu Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
34 Czerwińska Aga Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) Ekipa zryw opłacono on-line
35 Luda Żaneta Radoszki 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
36 Wróblewski Sylwester Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) LOTOS Running Team opłacono on-line
37 Tomczak Dorota Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
38 Prena Sławomir Gościcino 21 km bieg (start 21.04) KM PSP GDYNIA / Kaszubskie Dziki
39 Serzysko Wojciech Malbork 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
40 Woźniak Michał Brodnica Górna 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
41 Jerchewicz Tomasz Gdynia 21 km bieg (start 21.04) KS KRYZA opłacono on-line
42 Olszewski Grzegorz Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
43 Wojdan Miroslaw Gdynia 21 km bieg (start 21.04) Boot Camp Polska Gdynia opłacono
44 Sioma Grzegorz Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
45 Myrcik Rafał Pruszcz Gdański 21 km bieg (start 21.04) Pruszcz biega opłacono on-line
46 Janda Konrad. GDYNIA 21 km bieg (start 21.04) KS KRYZA opłacono on-line
47 Kowalski Artur Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
48 Gos Jan Malbork 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
49 Grzębska-Buja Małgorzata Władysławowo 21 km bieg (start 21.04) Gosia(Się)Buja opłacono on-line
50 Górski Paweł Błędów 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
51 Stankiewicz Michał Gdynia 21 km bieg (start 21.04) J.S. HAMILTON opłacono on-line
52 Wzorek Pawel Swiecie 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
53 Worzala Wojciech Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
54 Szulc Kamila Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono
55 Uleński Mariusz Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
56 Jałkiewicz Alek Jałkiewicz pogórze 21 km bieg (start 21.04) MAMY TO opłacono on-line
57 Kołc Paweł Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) 3W TEAM opłacono on-line
58 Zdrojewska Katarzyna Kartuzy 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
59 Sułek Grzegorz Rzeszów 21 km bieg (start 21.04) Jeppesen opłacono on-line
60 Skrzyński Mirosław Skrzyński Koszalin 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
61 Beczek Aleksandra Suchy Dwór 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
62 Wojnarowska Weronika Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
63 Wesołowski Paweł Pruszcz Gdański 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
64 Ratajczyk Piotr Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
65 Lelwic Magdalena Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
66 Słoniewski Rafał Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
67 Wiatr Jacek Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
68 Rosiński Piotr Wejherowo 21 km bieg (start 21.04) PRO-CARS opłacono on-line
69 Źrebiec Klaudia Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) Trimama team
70 Sertel Ula Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) LOTOS Team/ Biegaj z głową opłacono on-line
71 Dettlaff Anna Brzyno 21 km bieg (start 21.04) Radość Biegania opłacono on-line
72 Żardecki Paweł Reda 21 km bieg (start 21.04) Runeda opłacono on-line
73 HINC-ŻARDECKA Natalia Reda 21 km bieg (start 21.04) Runeda opłacono on-line
74 Wojnarowska Marcelina Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
75 Jonáš Martin Kladno 21 km bieg (start 21.04) Edelstahl Poldi opłacono on-line
76 Gajda Patryk Gdynia 21 km bieg (start 21.04) Galwanizernia Radmor opłacono on-line
77 Grzeszczak Adam Gdynia 21 km bieg (start 21.04) Biegamyrazem.pl opłacono on-line
78 Kolman Małgorzata Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) Grupa 65
79 Kulikowski Tadeusz Lublin 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
80 Keslinke Łukasz Gdynia 21 km bieg (start 21.04) biegamyrazem.pl
81 Balcerzak Bogdan Darłowo 21 km bieg (start 21.04) ZSM Darłwo opłacono on-line
82 Kujawa Katarzyna Gdynia 21 km bieg (start 21.04) Kurczak Team Crow
83 Prątnicki Mariusz Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
84 Kaczyński Daniel Starogard Gdański 21 km bieg (start 21.04) Morsy Zblewo opłacono on-line
85 Grzesiuk-Gapska Patrycja Juszkowo 21 km bieg (start 21.04) ST RUNNERS opłacono on-line
86 Grzelecki Sebastian Juszkowo 21 km bieg (start 21.04) ST RUNNERS opłacono on-line
87 Golec Tomasz GDAŃSK 21 km bieg (start 21.04) BIT TEAM
88 Wytrwał Tomasz Gdynia 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
89 Koziarz Anna Kołobrzeg 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
90 Pękała Piotr Koszalin 21 km bieg (start 21.04) Rozbiegany Koszalin opłacono on-line
91 Witkowski Adrian Bolszewo 21 km bieg (start 21.04) Running To HELL
92 Kubera Paweł Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
93 wielgórski piotr gdańsk 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
94 Szczupakowska Izabela Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) opłacono on-line
95 Pryśko Małgorzata Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) Przytulna Team / Labosport Team opłacono on-line
96 Pilutkiewicz Tomasz Giżycko 21 km bieg (start 21.04) ŁojWiele opłacono on-line
97 Nowak Artur Gdynia 21 km bieg (start 21.04) A&G Carp Team opłacono on-line
98 Mindziukiewicz Szymon Gdynia 21 km bieg (start 21.04)
99 Giedrojć Kamil Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) Invicta Power Team opłacono on-line
100 Piesik Patryk Chojnice 21 km bieg (start 21.04) FerPie Team! opłacono on-line


Wyświetleń: 22854

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ