Festiwal Leśny 2018 - Leśny Bieg i Leśny Marsz
10 km bieg (start 22.04)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Woron Aleksandra Malbork 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
2 Kmiecik Agnieszka Gdynia 10 km bieg (start 22.04) LOTOS Running Team opłacono on-line
3 Szewczak Waldemar Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
4 Marek Henryk Warszawa 10 km bieg (start 22.04) -------------
5 Frydrych Bożena Warszawa 10 km bieg (start 22.04) -----------------------
6 Cichocki Tomasz Gdynia 10 km bieg (start 22.04) CETE.com.pl opłacono on-line
7 Szafrański Marek Mosty 10 km bieg (start 22.04) Stary człowiek i może opłacono on-line
8 Piotrowski Paweł Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) 49 Baza Lotnicza/Pruszcz Gdański opłacono on-line
9 Piotrowski Łukasz Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
10 Suchenia Piotr Reda 10 km bieg (start 22.04) inov-8 team / fjord nansen test team / runpassion.pl opłacono on-line
11 Student Tomasz Bojano 10 km bieg (start 22.04) Bella-si! Kosmetyka Gdynia opłacono on-line
12 Urbański Dariusz Gdynia 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
13 Rożek Paulina Starogard Gdański 10 km bieg (start 22.04)
14 Wzorek Karolina Swiecie 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
15 Goryńska Daria. Gdynia 10 km bieg (start 22.04) Piękni i Bestie opłacono on-line
16 sobczak Artur gdynia 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
17 Neufeld Sylwia Starogard Gdanski 10 km bieg (start 22.04)
18 klawikowskI jacek GDYNIA 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
19 Schulz Maciej Pruszcz Gdański 10 km bieg (start 22.04) Pruszcz Biega opłacono on-line
20 Kokot Karolina Gdynia 10 km bieg (start 22.04) opłacono
21 Gojke Michał Pętkowice 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
22 Tuniewicz Agnieszka Pasłęk 10 km bieg (start 22.04) Team Mustang Pasłęk opłacono on-line
23 Tuniewicz Tomasz Pasłęk 10 km bieg (start 22.04) Team Mustang Pasłęk opłacono on-line
24 Trygalska Paulina Pinczyn 10 km bieg (start 22.04) Morsy Zblewo 55.00 PLN
25 Bury Paweł Gdynia 10 km bieg (start 22.04) Biegamyrazem.pl opłacono on-line
26 Kurpisz-Skwarczak Karolina Gdynia 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
27 Niewadzioł Paweł Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
28 Leoniak Ewa Gdynia 10 km bieg (start 22.04) DzierzgońTeam opłacono on-line
29 Sośnicki Krzysztof Hel 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
30 Tomkowicz Maciej Koszwały 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
31 Tomkowicz Bartosz Cedry Wielkie 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
32 Knot Martyna Borkowo 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
33 Feld Maciej Bydgoszcz 10 km bieg (start 22.04) BZ WBK Runners Team opłacono on-line
34 Jarocki Grzegorz Gdynia 10 km bieg (start 22.04) LPP TEAM opłacono
35 Tichanów Piotr Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) 55.00 PLN
36 Zajk Piotr Gdynia 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
37 Orłowski Piotr Gdynia 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
38 WIŚNIEWSKI Tomasz ALEKSANDRÓW KUJAWSKI 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
39 García Castro Iván Manuel Gdynia 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
40 Potarzyński Tomasz Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
41 Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Gdański 10 km bieg (start 22.04) Pruszcz Biega opłacono on-line
42 Kaczmarek Arkadiusz Elbląg 10 km bieg (start 22.04)
43 Janczak Agata Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) Padł Na Ryj Team opłacono on-line
44 Ellwardt Julia Rumia 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
45 Grubba Igor Puck 10 km bieg (start 22.04)
46 Majewska Agnieszka Elbląg 10 km bieg (start 22.04) Jedyneczka Elbląg opłacono on-line
47 Prokop Mariusz Elbląg 10 km bieg (start 22.04) PROKOPKI opłacono on-line
48 Prokop Aleksandra Elbląg 10 km bieg (start 22.04) PROKOPKI opłacono on-line
49 Prokop Anna Elbląg 10 km bieg (start 22.04) PROKOPKI opłacono on-line
50 Pacholec Paweł Gdynia 10 km bieg (start 22.04) Endure Team opłacono
51 Gliszczyński Łukasz Bytów 10 km bieg (start 22.04) Świat Płytek u Kryspina opłacono
52 Garski Kryspin Bytów 10 km bieg (start 22.04) Świat Płytek u Kryspina 55.00 PLN
53 Kowalski Waldemar Borkowo 10 km bieg (start 22.04) Leasing Polski Team
54 Sierecka Dorota Żelechów 10 km bieg (start 22.04) wkurw_team opłacono on-line
55 Szachniuk Marzena Polska 10 km bieg (start 22.04) The North Event opłacono
56 Helak Marek Grudziadz 10 km bieg (start 22.04) Wtorkowy trening opłacono on-line
57 Parandyk Adam Juszkowo 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
58 schutz tomasz gdynia 10 km bieg (start 22.04) browar gdynia
59 Odziemczyk Tomasz Elbląg 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
60 Jakubiec-Stawicka Izabela Pruszcz Gdański 10 km bieg (start 22.04) Światłość Wiekuista
61 Richert Danuta Tuchom 10 km bieg (start 22.04) Kobieta w Biegu/Runnersi S7 Banino opłacono on-line
62 Warzała Katarzyna Rumia 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
63 Meissner Marcin Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
64 Nadolska Agata Wejherowo 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
65 Olszowy Tomasz Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
66 Grigorian Monika Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
67 Grajda Arkadiusz Gdynia 10 km bieg (start 22.04) TEAM WRACAM DO ZDROWIA opłacono on-line
68 Witczak Grzegorz Kosakowo 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
69 Zdanko Dorota GDYNIA 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
70 Tomaszewski Mateusz Giżycko 10 km bieg (start 22.04) Mazury Giżycko
71 Gitner Marcin Gdynia 10 km bieg (start 22.04) Piękni i Bestie opłacono on-line
72 Gładkowski Grzegorz Reda 10 km bieg (start 22.04) BigYellowFoot Adventure team opłacono on-line
73 Barczak Bartłomiej Gniewkowo 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
74 Fryczke Maciej Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) T-Mobile Cycling Team
75 Filipiak Beata Elbląg 10 km bieg (start 22.04) El - Aktywni opłacono on-line
76 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA 10 km bieg (start 22.04)
77 Dordzik MaŁgorzata Elbląg 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
78 Bartnik Aga Gdynia 10 km bieg (start 22.04)
79 Podwysocka Dominika Pruszcz Gdański 10 km bieg (start 22.04)
80 Czerski Krzysztof Chłapowo 10 km bieg (start 22.04) Greif Team Władysławowo opłacono on-line
81 Ciunel Łukasz Gdynia 10 km bieg (start 22.04) 1983 opłacono on-line
82 Dorsz Beata Sopot 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
83 Sandach Stefan GDYNIA 10 km bieg (start 22.04) ZIELONA LAGUNA TEAM opłacono on-line
84 Będziak Anna Gdynia 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
85 SZCZYPKA Arkadiusz Gdynia 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
86 Michalski Przemysław Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) 2 Morski Pułk Strzelców opłacono on-line
87 Czecholiński Michał Gdynia 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
88 Fojut Tomasz Gdynia 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
89 Seklecka Natalia Włocławek 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
90 Sciepuro Karolina Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
91 Pękalska Monika Elbląg 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
92 Brodecka Małgorzata Gdynia 10 km bieg (start 22.04) 17 LO Gdynia opłacono on-line
93 Biała Beata Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
94 Kochan Robert Człuchów 10 km bieg (start 22.04) Jw3775 Chojnice opłacono on-line
95 Jakusz Anna Wejherowo 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
96 Kochan Laura Człuchów 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
97 Smyk Sławomir Gdynia 10 km bieg (start 22.04) BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
98 Gadomski Marcin Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
99 Moskot Krzysztof Gdynia 10 km bieg (start 22.04) OKAS Gdynia opłacono on-line
100 KREFT Sebastian Rumia 10 km bieg (start 22.04) opłacono on-line


Wyświetleń: 23907

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ