Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartosiewicz Włodzimierz | Gdańsk | Polska | 10 km nordic walking (start 22.04) | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
2 | Bujnicki Marcin. | Pasłęk | Polska | 10 km nordic walking (start 22.04) | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
3 | Chmielewska Agata | Gdynia | Polska | 10 km nordic walking (start 22.04) | A-team | opłacono on-line |
4 | Cichocka Renata | Warszawa | Polska | 10 km nordic walking (start 22.04) | opłacono on-line | |
5 | Górska Katarzyna | Elblag | Polska | 10 km nordic walking (start 22.04) | opłacono on-line | |
6 | Gwarek Anita | Warszawa | Polska | 10 km nordic walking (start 22.04) | opłacono on-line | |
7 | Gładkowska Ewa | Rumi | Polska | 10 km nordic walking (start 22.04) | opłacono on-line | |
8 | Hatłas Anita | Gdynia | Polska | 10 km nordic walking (start 22.04) | opłacono on-line | |
9 | janczyk marta | gdynia | Polska | 10 km nordic walking (start 22.04) | ||
10 | Kabała Marzena | Gdynia | Polska | 10 km nordic walking (start 22.04) | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
11 | Karasiewicz Iwona | Warszawa | Polska | 10 km nordic walking (start 22.04) | NORDICLUB Szczecin | opłacono on-line |
12 | Kątnik Leszek | Gdańsk | Polska | 10 km nordic walking (start 22.04) | Dziadkowy Klub Sportowy | opłacono on-line |
13 | KAŁUŻNA ANNA | GDAŃSK | Polska | 10 km nordic walking (start 22.04) | opłacono on-line | |
14 | Kiersnowski Henryk | Gdańsk | Polska | 10 km nordic walking (start 22.04) | Dziadkowy Klub Sportowy | opłacono on-line |
15 | Kosianowska Monika | Malbork | Polska | 10 km nordic walking (start 22.04) | Grupa Malbork/ Malborskie Morsy | |
16 | Małkiewicz Jacek | Solec Kujawski | Polska | 10 km nordic walking (start 22.04) | opłacono on-line | |
17 | Misiewicz Anna | Gdynia | Polska | 10 km nordic walking (start 22.04) | opłacono on-line | |
18 | Misiewicz Tomasz | Gdynia | Polska | 10 km nordic walking (start 22.04) | opłacono on-line | |
19 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | 10 km nordic walking (start 22.04) | Team Deaf | opłacono on-line |
20 | Niewińska Beata. | Gdańsk | Polska | 10 km nordic walking (start 22.04) | Elite Team | opłacono |
21 | nowakowska Renata | Gdynia | Polska | 10 km nordic walking (start 22.04) | Saltus Sport Team | opłacono on-line |
22 | Plewiński Rafał | Gdynia | Polska | 10 km nordic walking (start 22.04) | Witomino Leśniczówka/MAMY TO! | opłacono |
23 | Sorn Łukasz | Gdynia | Polska | 10 km nordic walking (start 22.04) | Face Nordic Waking Team/Elite Team | opłacono on-line |
24 | Sosnowski Grzegorz | Łeba | Polska | 10 km nordic walking (start 22.04) | The North Event | opłacono |
25 | WASINIEWSKA-KRUPA KATARZYNA | GDAŃSK | Polska | 10 km nordic walking (start 22.04) | opłacono on-line | |
26 | Żamojcin Małgorzata | Szczecin | Polska | 10 km nordic walking (start 22.04) | NORDICLUB Szczecin | opłacono on-line |
27 | Zielińska Jolanta | OSIELSKO | Polska | 10 km nordic walking (start 22.04) | GOSiR Osielsko | opłacono on-line |
28 | Zubek Ania | Gdańsk | Polska | 10 km nordic walking (start 22.04) | opłacono on-line | |
29 | Łaszkiewicz Marcin | Gdynia | Polska | 10 km nordic walking (start 22.04) | WATAHA | opłacono on-line |
Wyświetleń: 34744