Festiwal Leśny 2018 - Leśny Bieg i Leśny Marsz
5 km bieg (start 22.04)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Baranowski Adrian Jastarnia 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
2 Malkov Iurii gdynia 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
3 Orlikowski Eugeniusz Koleczkowo 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
4 Rybołowicz Anna Gdynia 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
5 Piórkowska Natalia Gdańsk 5 km bieg (start 22.04) Biegnę po medal opłacono on-line
6 Piórkowski Mariusz Gdańsk 5 km bieg (start 22.04) Biegnę po medal opłacono on-line
7 Stolarczyk Laura Gdynia 5 km bieg (start 22.04) Mieciu Team opłacono
8 Góralski Marcin Gdynia 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
9 Szubska Marta Gdynia 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
10 Wiatrowski Krzysztof Gdynia 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
11 Sierecki Zbigniew Żelechów 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
12 Болтач Андрей Гданьск 5 km bieg (start 22.04)
13 Zakrzewski Paweł Zakrzewski Gdańsk 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
14 Kohne Piotr Jastarnia 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
15 Student Beata Bojano 5 km bieg (start 22.04) Bella-si! Kosmetyka Gdynia opłacono on-line
16 Urbańska Magdalena Gdynia 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
17 Wolski Kamil Gdynia 5 km bieg (start 22.04) Zuchwali Bimbrownicy opłacono on-line
18 Iwańska Sylwia Gdynia 5 km bieg (start 22.04)
19 Szkudlarz Diana Gdynia 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
20 Stykuć Dariusz Gdańsk 5 km bieg (start 22.04) Keep Calm And Run opłacono on-line
21 Wysocki Mateusz Piórkowo 5 km bieg (start 22.04) Gimnazjum nr 2 Braniewo opłacono on-line
22 Szczerba Dominika Jastarnia 5 km bieg (start 22.04) Aktywna Jastarnia opłacono on-line
23 Bieliński Dominik Nowe 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
24 Gach Maciej Gdańsk 5 km bieg (start 22.04) Pomorze Biega i Pomaga opłacono on-line
25 Budzisz Anna Kuźnica 5 km bieg (start 22.04)
26 Wiśniewski Robert Aleksandrów Kujawski 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
27 Wiśniewski Konrad Aleksandrów Kujawski 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
28 Szweblik Sonia Gdynia 5 km bieg (start 22.04) Zonna biega opłacono on-line
29 Kalkowski Tadeusz Gdynia 5 km bieg (start 22.04)
30 Kalkowska Katarzyna Gdynia 5 km bieg (start 22.04)
31 Iefymenko Oleksandr Sopot 5 km bieg (start 22.04) Hedgehog Trail opłacono on-line
32 Garska Joanna Bytów 5 km bieg (start 22.04) Świat Płytek u Kryspina
33 Malek Andrzej Koscierzyna 5 km bieg (start 22.04) Pozytywna Endorfina opłacono
34 sankowska sandra sopot 5 km bieg (start 22.04) AIC TEAM opłacono on-line
35 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna 5 km bieg (start 22.04) TRI Starogard Gdański opłacono
36 Roginska Ewelina Gdynia 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
37 Maliszewska Marianna Elbląg 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
38 Szarko Maciej Elbląg 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
39 Gdaniec Anna Starogard Gdański 5 km bieg (start 22.04)
40 Bielińska Izabela GDYNIA 5 km bieg (start 22.04) opłacono
41 Kalinowski Patryk Płock 5 km bieg (start 22.04) Pendzoncy Jeleń opłacono on-line
42 Rogało Joanna Gdynia 5 km bieg (start 22.04) AIC TEAM opłacono on-line
43 Kamińska Grażyna Gdańsk 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
44 Schmidt Agnieszka Puck 5 km bieg (start 22.04)
45 Pałasz Edmund Rumia 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
46 Szumiło Jolanta Szumiło Gdańsk 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
47 Słówko Adrianna Gdańsk 5 km bieg (start 22.04)
48 Skóra Maciej Rumia 5 km bieg (start 22.04)
49 Kaliczyńska Wioletta Rumia 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
50 Konieczna Monika Jastarnia 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
51 Kohnke Joanna Jastarnia 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
52 Sobczak Wiktoria Gdynia 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
53 Sobczak Wojciech Gdynia 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
54 Konkiel Joanna Konkiel Gdynia 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
55 Klajbor Anna Toruń 5 km bieg (start 22.04)
56 Fryczke Ewa Gdańsk 5 km bieg (start 22.04) Trimama team
57 Kwidzinski Krzysztof Gdynia 5 km bieg (start 22.04)
58 Głowacka Anna Elbląg 5 km bieg (start 22.04) IKS ATAK ELBLĄG opłacono on-line
59 Gnyp Daniel Różyny 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
60 Tatys Tomasz Świdwin 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
61 Wytrwał Barbara Gdynia 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
62 Czerwińska Agnieszka Gdańsk 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
63 Heland Grzegorz Gdańsk 5 km bieg (start 22.04) Sp.24 Gdańsk opłacono on-line
64 Malinowska Katarzyna Gdańsk 5 km bieg (start 22.04)
65 KONOPKA PAWEŁ GDYNIA 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
66 SOKOŁOWSKA AGNIESZKA GDYNIA 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
67 Sobczak Slawomir Gdynia 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
68 Boza Beata Gdynia 5 km bieg (start 22.04) Greif Team Władysławowo opłacono on-line
69 Bielecka Kornelia Rumia 5 km bieg (start 22.04) UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
70 Beyer-Wróblewska Monika Gdynia 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
71 Pajura Robert Gdynia 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line
72 Sowa Sylwek Elbląg 5 km bieg (start 22.04) IKS ATAK ELBLĄG opłacono on-line
73 SOWA RENIA Elbląg 5 km bieg (start 22.04) IKS ATAK ELBLĄG opłacono on-line
74 Szpyra Edward Gdynia 5 km bieg (start 22.04) opłacono on-line


Wyświetleń: 26275

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ