Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Potarzyński Tomasz | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
2 | García Castro Iván Manuel | Gdynia | Hiszpania | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
3 | Kurianowicz Wiesław | GDAŃSK | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | BiegamBoLubię | opłacono on-line |
4 | WIŚNIEWSKI Tomasz | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
5 | Orłowski Piotr | Gdynia | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
6 | Zajk Piotr | Gdynia | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
7 | Tichanów Piotr | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | ||
8 | Jarocki Grzegorz | Gdynia | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | LPP TEAM | opłacono |
9 | Feld Maciej | Bydgoszcz | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | BZ WBK Runners Team | opłacono on-line |
10 | Knot Martyna | Borkowo | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
11 | Tomkowicz Bartosz | Cedry Wielkie | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
12 | Tomkowicz Maciej | Koszwały | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
13 | Sośnicki Krzysztof | Hel | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
14 | Leoniak Ewa | Gdynia | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | DzierzgońTeam | opłacono on-line |
15 | Niewadzioł Paweł | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
16 | Kurpisz-Skwarczak Karolina | Gdynia | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
17 | Bury Paweł | Gdynia | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
18 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | Morsy Zblewo | |
19 | Tuniewicz Tomasz | Pasłęk | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | Team Mustang Pasłęk | opłacono on-line |
20 | Tuniewicz Agnieszka | Pasłęk | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | Team Mustang Pasłęk | opłacono on-line |
21 | Gojke Michał | Pętkowice | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
22 | Kokot Karolina | Gdynia | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono | |
23 | Schulz Maciej | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
24 | klawikowskI jacek | GDYNIA | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
25 | Neufeld Sylwia | Starogard Gdanski | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | ||
26 | sobczak Artur | gdynia | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
27 | Goryńska Daria. | Gdynia | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | Piękni i Bestie | opłacono on-line |
28 | Wzorek Karolina | Swiecie | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
29 | Matusiak Marcin | Gdynia | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
30 | Kurpisz-Kasprzak Magda | Gdynia | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | psiebiegi.pl | opłacono on-line |
31 | Rożek Paulina | Starogard Gdański | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | ||
32 | Urbański Dariusz | Gdynia | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
33 | Student Tomasz | Bojano | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | Bella-si! Kosmetyka Gdynia | opłacono on-line |
34 | Suchenia Piotr | Reda | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | inov-8 team / fjord nansen test team / runpassion.pl | opłacono on-line |
35 | Piotrowski Łukasz | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
36 | Piotrowski Paweł | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | 49 Baza Lotnicza/Pruszcz Gdański | opłacono on-line |
37 | Szafrański Marek | Mosty | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | Stary człowiek i może | opłacono on-line |
38 | Trepkowski Mateusz | Toruń | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
39 | Cichocki Tomasz | Gdynia | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | CETE.com.pl | opłacono on-line |
40 | Frydrych Bożena | Warszawa | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | ----------------------- | |
41 | Marek Henryk | Warszawa | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | ------------- | |
42 | Szewczak Waldemar | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
43 | Kmiecik Agnieszka | Gdynia | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | LOTOS Running Team | opłacono on-line |
44 | Woron Aleksandra | Malbork | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
45 | Wójcik Beata | Gdynia | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | Biegowi Wariaci | opłacono on-line |
46 | Skurtys Karolina | Reda | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | Runeda | opłacono on-line |
47 | Szabłowska Iwona | Juszkowo | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | Pruszcz biega | opłacono on-line |
48 | KREFT Sebastian | Rumia | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
49 | Moskot Krzysztof | Gdynia | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | OKAS Gdynia | opłacono on-line |
50 | Gadomski Marcin | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
51 | Smyk Sławomir | Gdynia | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
52 | Kochan Laura | Człuchów | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
53 | Jakusz Anna | Wejherowo | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
54 | Kochan Robert | Człuchów | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | Jw3775 Chojnice | opłacono on-line |
55 | Biała Beata | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
56 | Brodecka Małgorzata | Gdynia | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | 17 LO Gdynia | opłacono on-line |
57 | Pękalska Monika | Elbląg | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
58 | Sciepuro Karolina | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
59 | Seklecka Natalia | Włocławek | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
60 | Fojut Tomasz | Gdynia | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
61 | Czecholiński Michał | Gdynia | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
62 | Michalski Przemysław | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | 2 Morski Pułk Strzelców | opłacono on-line |
63 | SZCZYPKA Arkadiusz | Gdynia | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
64 | Będziak Anna | Gdynia | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
65 | Sandach Stefan | GDYNIA | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | ZIELONA LAGUNA TEAM | opłacono on-line |
66 | Ruczko Sławomir | Gdynia | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | USAA Ruczko | opłacono on-line |
67 | Dorsz Beata | Sopot | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
68 | Ciunel Łukasz | Gdynia | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | 1983 | opłacono on-line |
69 | Mikołajczyk Sławek | Gdynia | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
70 | Czerski Krzysztof | Chłapowo | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | Greif Team Władysławowo | opłacono on-line |
71 | Podwysocka Dominika | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | ||
72 | Bartnik Aga | Gdynia | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | ||
73 | Dordzik MaŁgorzata | Elbląg | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
74 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | ||
75 | Banasiak Krzysztof | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
76 | Filipiak Beata | Elbląg | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | El - Aktywni | opłacono on-line |
77 | Bielański Michał | Rumia | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
78 | Fryczke Maciej | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | T-Mobile Cycling Team | |
79 | Barczak Bartłomiej | Gniewkowo | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
80 | Tarała Tomasz | Gdynia | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | NORDA Travel | opłacono on-line |
81 | Kamińska Marzena | Gdynia | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
82 | Gładkowski Grzegorz | Reda | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | BigYellowFoot Adventure team | opłacono on-line |
83 | Gitner Marcin | Gdynia | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | Piękni i Bestie | opłacono on-line |
84 | Tomaszewski Mateusz | Giżycko | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | Mazury Giżycko | |
85 | Zdanko Dorota | GDYNIA | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
86 | Witczak Grzegorz | Kosakowo | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
87 | Grajda Arkadiusz | Gdynia | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | TEAM WRACAM DO ZDROWIA | opłacono on-line |
88 | Grigorian Monika | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
89 | Olszowy Tomasz | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
90 | Nadolska Agata | Wejherowo | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
91 | Meissner Marcin | Gdańsk | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
92 | Warzała Katarzyna | Rumia | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
93 | Richert Danuta | Tuchom | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | Kobieta w Biegu/Runnersi S7 Banino | opłacono on-line |
94 | Jakubiec-Stawicka Izabela | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | Światłość Wiekuista | |
95 | Odziemczyk Tomasz | Elbląg | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
96 | schutz tomasz | gdynia | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | browar gdynia | |
97 | Parandyk Adam | Juszkowo | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | opłacono on-line | |
98 | Helak Marek | Grudziadz | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | Wtorkowy trening | opłacono on-line |
99 | Szachniuk Marzena | Polska | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | The North Event | opłacono |
100 | Sierecka Dorota | Żelechów | Polska | 10 km bieg (start 22.04) | wkurw_team | opłacono on-line |
Wyświetleń: 34748