III Siemianowickie Nocne Marki
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pielok Wojciech Chorzow Bieg 5 km opłacono
2 Struzik Robert Sosnowiec Marsz NW 5 km opłacono
3 Mrowiec Maciej Bytom Bieg 9 km
4 Maciaszczyk Monika Chorzów Bieg 5 km opłacono
5 Nawacka Ewelina Knurów Bieg 5 km opłacono
6 WIŚNIOWSKA Mirella Knurów Bieg 5 km opłacono
7 Panek Agata Zawiercie, Pocancerowani Bieg 5 km opłacono
8 nowak magdalena czeladź Bieg 5 km opłacono
9 Stąpor Patryk Siemianowice Sl. Bieg 5 km biegacze :-) opłacono
10 Stąpor Kamila Siemianowice Bieg 5 km biegacze :-) opłacono
11 Kwaśny Wojtek Siemianowice Sl. Bieg 5 km biegacze :-) opłacono
12 Kwaśny Klaudia Siemianowice Bieg 5 km biegacze :-) opłacono
13 Koszlaga Agnieszka Siemianowice Sl. Bieg 5 km biegacze :-) opłacono
14 Warwas Marcin siemianowice slaskie Bieg 5 km opłacono
15 Torc Dariusz Siemianowice Śląskie Bieg 5 km opłacono
16 Biegacz Agnieszka Katowice Bieg 5 km opłacono
17 Petrus Dominika Katowice Bieg 5 km opłacono
18 Jarosz Agata Siemianowice Śl. Bieg 5 km opłacono
19 Ogiński Daniel Siemianowice Śląskie Bieg 5 km opłacono
20 Szreiber Marlena bytom Bieg 5 km opłacono
21 Dogiel Agnieszka Bytom Bieg 5 km opłacono
22 Maciejewska Monika Siemianowice Śląskie Marsz NW 5 km opłacono
23 Dermin Katarzyna Siemianowice Śląskie Marsz NW 5 km opłacono
24 Bartodziej Aleksandra SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg 5 km opłacono
25 Skowron Piotr Sosnowiec Bieg 5 km opłacono
26 Komandzik Sabina Ruda Śląska Marsz NW 5 km EKIPA NA KIJACH opłacono
27 Bujok Leszek Bujok Ustron Bieg 5 km Olza Cieszyn opłacono
28 ŻYDEK MAŁGORZATA KĘDZIERZYN-KOŹLE Bieg 5 km opłacono
29 Zgoda Joanna Siemianowice Śl. Bieg 5 km opłacono
30 Zgoda Bogusław Siemianowice Śląskie Bieg 9 km opłacono
31 Semenowicz Aleksandra Bytom Bieg 5 km opłacono
32 Bajurski Jakub Sosnowiec Bieg 5 km Iron Team opłacono
33 Frankow Bartosz Bytom Bieg 9 km Dream team Szombierki opłacono
34 Bajurska Justyna Sosnowiec Bieg 5 km Iron Team opłacono
35 Czapran Magdalena Katowice Bieg 5 km opłacono
36 Rzeźniczek Klaudia Piekary Slaskie Bieg 5 km Lecymy Durś opłacono
37 Dębski Dominik Katowice Bieg 5 km opłacono
38 Powroźna Mariola Katowice Bieg 5 km Night Runners Śląsk opłacono
39 Wójcik Dariusz Żory Bieg 5 km ŻORY opłacono
40 Szymańska Maja Świętochłowice Bieg 5 km opłacono
41 Szymańska Ewa Świętochłowice Bieg 5 km opłacono
42 Hrabańska-Raczak Beata Katowice Bieg 5 km opłacono
43 Szlauer Magdalena Ustroń Bieg 5 km Olza Cieszyn opłacono
44 Kajfosz Adam Ustroń Bieg 5 km opłacono
45 Sagan Krzysztof Bytom Bieg 5 km " SQUAD WONGLA " opłacono
46 Zemczak Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg 5 km opłacono
47 Zemczak Sara Siemianowice Śląskie Bieg 5 km Uniwersytet Śląski opłacono
48 Lubowiecka Barbara Katowice Marsz NW 5 km opłacono
49 Sapeta Andrzej Sapeta Jaworzno Bieg 9 km opłacono
50 Kreft Sylwia Bytom Marsz NW 5 km opłacono
51 Barwicka-Blaszczyk Joanna Siemianowice Bieg 5 km opłacono
52 Walczak Wojciech Jastrzębie Zdrój Bieg 5 km RUNTEAM Pawłowice opłacono
53 Jastrzębski Krzysztof Katowice Bieg 5 km opłacono
54 Fronk Sandra Katowice Bieg 5 km opłacono
55 Gąsior Katarzyna Pawłowice Bieg 5 km opłacono
56 Ochman Agnieszka Bytom Bieg 5 km opłacono
57 Czubala Michał Dąbrowa Górnicza Bieg 9 km opłacono
58 Orłowska-Węgiel Urszula Kobylany Marsz NW 5 km Brak opłacono
59 Kycia Bogumiła Chorzów Bieg 5 km opłacono
60 Janicki Krzysztof Jastrzębie-Zdrój Bieg 9 km opłacono
61 Dąbrowski Adrian Siemianowice Śląskie Bieg 9 km BGW Team opłacono
62 Lara Julia Katowice Bieg 5 km opłacono
63 Marek Franciszek Katowice Bieg 9 km Energoprojekt Katowice opłacono
64 Kunka Sonia Chorzów Bieg 5 km opłacono
65 Kowalczyk Kowaloova Anna Świętochłowoce Bieg 5 km opłacono
66 Kozubski Maciej Chorzów Bieg 5 km opłacono
67 Zielonka Agnieszka Ruda Śląska Bieg 5 km opłacono
68 GRUSZKA BOZENA KATOWICE Marsz NW 5 km
69 Batejko Marta Chorzów Bieg 5 km Bee Team opłacono
70 Batejko Beata Chorzów Bieg 5 km Bee Team opłacono
71 Padewska Patrycja MYSŁOWICE Bieg 5 km opłacono
72 Falkiewicz Aldona Tychy Bieg 5 km Team Papry 20 opłacono
73 Pośpiech Ewa Sosnowiec Bieg 5 km Iron Team opłacono
74 Kaszewski Igor Katowice Bieg 5 km opłacono
75 Kowolik Andrzej Radzionków Bieg 5 km Cidry Lotajom opłacono
76 prusak mateusz katowice Bieg 9 km opłacono
77 Pluszczyk Anna Piekary Śląskie Bieg 5 km Lecymy Durś opłacono
78 Chawińska Monika Katowice Bieg 9 km MK TEAM opłacono
79 Pluszczyk Marcin Piekary Śląskie Bieg 5 km Lecymy Durś opłacono
80 Ciszewska Anna Skałka Marsz NW 5 km GRUPA JURA'PL opłacono
81 Solik Krystyna Siemianowice Śląskie Bieg 5 km opłacono
82 FREJ MARZENA Piekary Śląskie Marsz NW 5 km opłacono
83 Posz Hieronim Katowice Bieg 5 km opłacono
84 Nowak Paweł Siemianowice Śląskie Bieg 9 km opłacono
85 Huchro Tomasz Mysłowice Bieg 5 km opłacono
86 Nowak Iwona Siemianowice Śląskie Bieg 9 km opłacono
87 Adamczyk Mirosław Siemianowice Ślaskie Bieg 9 km CSC Adventure Academy opłacono
88 Górnikiewicz Agnieszka Sosnowiec Bieg 9 km opłacono
89 Puła Adrian Bytom Bieg 9 km Szombierki Dream Team opłacono
90 Makos Adam Siemianowice Śląskie Bieg 9 km
91 Muzal - Nabrdalik Aneta Sosnowiec Bieg 5 km opłacono
92 Nabrdalik Rafał Sosnowiec Bieg 5 km opłacono
93 Kotliński Grzegorz Katowice Bieg 9 km opłacono
94 Bortasów Aleksandra Świętochłowice Bieg 5 km opłacono
95 Janik Bogusław Siemianowice Śląskie Marsz NW 5 km opłacono
96 Banasik Justyna Sosnowiec Bieg 5 km Iron Team opłacono
97 Sojka Małgorzata Sosnowiec Bieg 5 km Iron Team opłacono
98 Sojka Martyna Sosnowiec Bieg 5 km Iron Team opłacono
99 Stolarczyk Krystyna Sosnowiec Bieg 5 km Iron Team opłacono
100 Gajek Justyna Sosnowiec Bieg 5 km Iron Team opłacono


Wyświetleń: 32779

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ