Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Tygielski Mateusz Gdańsk Cross Duathlon NEXUS Team opłacono on-line
2 Zaczek Filip Władysławowo Marathon MTB Mini Klif MTB TEAM opłacono
3 Ruczyński Arkadiusz Elbląg Marathon MTB Mini Hydropress KM Bike MTB Team Elbląg
4 Wolak Judyta Gdańsk Duathlon KIDS Kodo Studio opłacono on-line
5 SOBIERAJ JAN GDAŃSK Duathlon KIDS opłacono on-line
6 Wolak Leszek Gdańsk Marathon MTB Mini Kodo Studio opłacono on-line
7 Marzejon Dariusz Chłapowo Marathon MTB Mini KLIF MTB TEAM opłacono
8 Marzejon Mikołaj Chłapowo Marathon MTB Mini KLIF MTB TEAM opłacono
9 Wesołowski Artur Gdańsk Marathon MTB Mega opłacono on-line
10 Kilichowski Grzegorz Tczew Marathon MTB Mini
11 gorazdowski Filip Kłanino Marathon MTB Mini KLIF MTB CHŁAPOWO opłacono on-line
12 Czapiński Michał Reda Cross Duathlon Europell-Bike U Up-H4B Gdańsk
13 Szlas Radosław tuchom Marathon MTB Mega opłacono on-line
14 Hoppe Mateusz Gdansk Cross Duathlon SkŻ sopot opłacono on-line
15 Potrykus Filip Chłapowo Marathon MTB Mini Klif MTB Team
16 Potrykus Jan Chłapowo Marathon MTB Mini Klif MTB Team
17 Wilczyński Michał Lębork Marathon MTB Mini opłacono on-line
18 Styczeń Roman Elbląg Marathon MTB Mini HYDROPRESS KM BIKE MTB Team opłacono on-line
19 Wójtowicz Amelia Rumia Duathlon KIDS Federal Mogul Race Team opłacono on-line
20 Wójtowicz Aleksander Rumia Duathlon KIDS Federal Mogul Race Team opłacono on-line
21 Nierzwicki KACPER Starogard Gdański Duathlon KIDS PSP 6 Starogard Gdański opłacono on-line
22 Nierzwicki Mikołaj Starogard Gdański Duathlon KIDS PSP 6 Starogard Gdański opłacono on-line
23 Tomaszewsk Kinga Gowino Marathon MTB Mini FTI RACING TEAM
24 Cała Lena Bytów Duathlon KIDS CAŁA Team opłacono on-line
25 Cała Dawid Bytów Duathlon KIDS CAŁA Team opłacono on-line
26 Wałdoski Dominik Gdańsk Cross Duathlon xRunners
27 Paczuła Ireneusz Lębork Marathon MTB Mini Pój na Koło Łebunia opłacono on-line
28 Felon Michal Gdynia Cross Duathlon Zdrowy Rower opłacono on-line
29 Szczepański Filip Gdańsk Duathlon KIDS Belta Team Gdańsk
30 Janczak Sławomir Pszczółki Cross Duathlon Dream Tri Team opłacono on-line
31 Czajkowski Paweł Gdynia Cross Duathlon BCT TEAM Gdynia opłacono on-line
32 Przestrzelski Piotr Gdańsk Marathon MTB Mini Banach Sport TEAM - BST opłacono on-line
33 Prądziński Adam Gdynia Marathon MTB Mega opłacono
34 Jakubowska-Olech Edyta Świecie Cross Duathlon MTB ELDAR ŚWIECIE
35 Trojanowski Sławomir Świecie Marathon MTB Mini MTB ELDAR ŚWIECIE opłacono
36 Jaworski Tomasz Sulnowo Marathon MTB Mini Jawory opłacono on-line
37 BIELOWICZ MAREK gdynia Marathon MTB Mini BST-Banach Spot Team opłacono on-line
38 Formella Filip Kartuzy Marathon MTB Mini MTB START Kartuzy opłacono on-line
39 WLAZŁOWSKA NADIA GDYNIA Duathlon KIDS SP 17 GDYNIA opłacono on-line
40 Dajek Janusz Gdańsk Marathon MTB Mega Flash Team opłacono on-line
41 Galiński Mateusz GDANSK Marathon MTB Mini opłacono on-line
42 Gierszewski Sławomir Kąpino Marathon MTB Mini opłacono on-line
43 Grabarczyk Kazimierz Gdańsk Duathlon KIDS SP 79 Gdańsk opłacono on-line
44 Kowalewski Zbigniew Gdańsk Cross Duathlon opłacono
45 Prościński Jarosław Bydgoszcz Marathon MTB Mini Sport Serwis Team Bydgoszcz
46 Olech Jacek Świecie Marathon MTB Mega MTB ELDAR ŚWIECIE
47 Meyer Łukasz Luzino Marathon MTB Mini LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono
48 Kopeć Katarzyna Gdynia Cross Duathlon In Running Shoes opłacono on-line
49 Jesionowski Mariusz Świecie Marathon MTB Mini MTB Eldar Świecie opłacono on-line
50 Mirek Karol Władysławowo Marathon MTB Mini MTB KLIF TEAM Chłapowo
51 Galiński Patryk Gdańsk Marathon MTB Mini Banach Sport TEAM - BST opłacono on-line
52 Seweryn Waldemar Karsin Cross Duathlon GardenFlora MTB Team opłacono on-line
53 Walenkiewicz Ryszard Gdańsk Marathon MTB Mini opłacono on-line
54 Moenert Remigiusz Gdańsk Marathon MTB Mini Pony Girl TEAM opłacono on-line
55 Niemiec Dariusz Gdynia Marathon MTB Mini opłacono on-line
56 wiktorowicz DARIUSZ GDYNIA Cross Duathlon opłacono on-line
57 Fira Karolina Gdańsk Duathlon KIDS Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku opłacono on-line
58 Fira Adam Gdańsk Marathon MTB Mini Schneider Electric MTB TEAM opłacono on-line
59 Dybicz Mariusz Reda Marathon MTB Mini opłacono
60 Biernacik Mariusz Gdańsk Cross Duathlon ZKPiG Kolbudy opłacono on-line
61 Cejmer Łukasz Gdańsk Marathon MTB Mini opłacono on-line
62 Kucharska Jadzia Gdynia Duathlon KIDS BELTA TEAM GDANSK opłacono on-line
63 Brzeski Adam Wejherowo Marathon MTB Mini Schneider Electric MTB TEAM opłacono on-line
64 Bońkowski Jarosław Gdańsk Marathon MTB Mega MH AUTOMATYKA opłacono on-line
65 JACIŃSKI RAFAŁ GDYNIA Cross Duathlon MAMY TO ! opłacono on-line
66 Leszczyński Adam Gdynia Marathon MTB Mini opłacono on-line
67 Wieczorkowski Klaudiusz Pruszcz Gdański Cross Duathlon KS AZS AWFiS Gdańsk
68 Wieczorkowski Aleksander Pruszcz Gdański Cross Duathlon KRS FORMOZA
69 Krefft Maria Parchowo Cross Duathlon MLKS BASZTA BYTÓW opłacono on-line
70 Piskorski Paweł Gdańsk Marathon MTB Mega --- Antoni Obroni --- opłacono on-line
71 Jarząbek Bartłomiej Karsin Cross Duathlon GardenFlora MTB Team opłacono on-line
72 Kukula Janusz Rokitki Marathon MTB Mega BIEGAJACY TCZEW opłacono on-line
73 Kucharska Tosia Gdynia Duathlon KIDS BELTA TEAM GDANSK opłacono on-line
74 Banach Ryszard Gdąńsk Marathon MTB Mega Banach Sport TEAM - BST opłacono
75 PIOTROWSKI DARIUSZ ŚWIECIE Marathon MTB Mega MTB ELDAR ŚWIECIE opłacono on-line
76 Kołodziejczyk Mateusz Kwidzyn Marathon MTB Mini Kwidzyn Bike Racing Team opłacono on-line
77 Teska Patrycja Gdynia Duathlon KIDS SGA Gdynia
78 Lewandowski Paweł Gdynia Marathon MTB Mini Jadę Pod Wiatr opłacono on-line
79 Bagrowski Tomasz Gdańsk Cross Duathlon Radość Biegania opłacono on-line
80 Chyliński Andrzej Gdańsk Marathon MTB Mini OMIDA Cyclo Team
81 Pankowski Tomasz Gdańsk Marathon MTB Mega BALTIC-STAR opłacono on-line
82 Radziejewski Karol Odargowo Marathon MTB Mini
83 Żmudzki Paweł Lębork Marathon MTB Mini LZKA Wataha Lębork
84 Lipkowski Wojciech Świecie Marathon MTB Mini KRS FORMOZA
85 Nowicki Mariusz Koziegłowy Cross Duathlon fotomtb.pl
86 Krzywy Ksawery Gdańsk Duathlon KIDS NEXUS Team
87 KAWUCHA MIROSŁAW GDYNIA Marathon MTB Mini KRS FORMOZA opłacono on-line
88 BERNACKI Jacek Połchowa Marathon MTB Mini KRS Formoza opłacono on-line
89 Bluj Roman Gdynia Cross Duathlon VO2max MTB Team opłacono on-line
90 Rogowski Patryk Gdańsk Cross Duathlon Siwy i przyjaciele opłacono on-line
91 Rzeźnik Piotr Gdańsk Marathon MTB Mini opłacono on-line
92 Lipkowski Paweł Tczew Cross Duathlon opłacono on-line
93 Zasada Grzegorz Puck Cross Duathlon opłacono on-line
94 Gorczyca Jarosław Gdańsk Cross Duathlon GWS opłacono on-line
95 wyrwicki rafał gdańsk Cross Duathlon opłacono on-line
96 Kasztelan Radosław Kwidzyn Cross Duathlon Kwidzyn Bike Racing Team opłacono on-line
97 Kamińska Marta Gdynia Marathon MTB Mega NEXUS Team
98 Andruszkiewicz Adam Gdańsk Marathon MTB Mini Norda Active Team opłacono on-line
99 Drewek Przemysław Gdańsk Marathon MTB Mini Norda Active Team opłacono on-line
100 Zwolak Leszek Gdańsk Marathon MTB Mini Norda Active Team opłacono on-line


Wyświetleń: 8487

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ