Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamowicz Agnieszka | Sopot | Polska | Start z kartą sopocką | opłacono on-line | |
2 | Albecki Tomasz | Wejherowo | Polska | Start | opłacono on-line | |
3 | Ambroziak Krzysztof | Gdańsk | Polska | Start | Blue Media Team | |
4 | Bączek-Motała Barbara | Rumia | Polska | Start | Amex Bączek Team Iława | opłacono on-line |
5 | Badziąg Piotr | Gdańsk | Polska | Start | BŻ | opłacono on-line |
6 | Bagiński Krzysztof | Rumia | Polska | Start | Ciasne klapki | opłacono on-line |
7 | BĄKOWSKI Zbigniew | GDAŃSK | Polska | Start 65 lat i więcej | Akademia Biegania | |
8 | Bandurski Jacek | SOPOT | Polska | Start 65 lat i więcej | ||
9 | Bartnik Aga | Gdynia | Polska | Start | ||
10 | Bartuś Adriana | GDAŃSK | Polska | Start | Gdańsk | opłacono on-line |
11 | Bartuś Alan | GDAŃSK | Polska | Start | Gdańsk | opłacono on-line |
12 | Behounek Leszek | Zakopane | Polska | Start | opłacono | |
13 | Behounek Małgorzata | Zakopane | Polska | Start | opłacono | |
14 | Białas Konrad | Gdynia | Polska | Start | Zorza Gdynia | opłacono on-line |
15 | Bisko Karolina | Gdynia | Polska | Start | 18 WOG Wejherowo | opłacono on-line |
16 | Biskupski Marcin | Braniewo | Polska | Start | BISHOP TEAM | opłacono on-line |
17 | Bolin Piotr | Sopot | Polska | Start | opłacono | |
18 | Brokos Tomasz | Gdańsk | Polska | Start | DCT Drużyna Biegowa | opłacono on-line |
19 | Brzoskowski Rafał | Starogard Gdański | Polska | Start | opłacono on-line | |
20 | BUDNIK BARTOSZ | INOWROCŁAW | Polska | Start | Inowrocław Biega | opłacono on-line |
21 | Burda Robert | Gdańsk | Polska | Start | opłacono | |
22 | Błaszczak Agnieszka | Gdańsk | Polska | Start | opłacono on-line | |
23 | Błaszczak Radosław | Gdańsk | Polska | Start | opłacono on-line | |
24 | Chełkowski DANIEL | PRUSZCZ GD. | Polska | Start | ||
25 | Chyliński Adam | Gdańsk | Polska | Start | opłacono on-line | |
26 | CIUNEL Łukasz | Gdynia | Polska | Start | opłacono on-line | |
27 | Czecholiński Michał | Gdynia | Polska | Start | Ognisty Kogut | opłacono on-line |
28 | Deptuła Mirosława | Elbląg | Polska | Start 65 lat i więcej | morsy Elbląg | |
29 | Dobka Marcin | Kartuzy | Polska | Start | CARTUSIA | opłacono on-line |
30 | Dragan Karol | Gdynia | Polska | Start | opłacono on-line | |
31 | Drobnica Krzysztof | Gdańsk | Polska | Start | opłacono | |
32 | Dyk Mariusz | Zakopane | Polska | Start | opłacono | |
33 | Dzioba Michał | Sopot | Polska | Start z kartą sopocką | Dzioba Team | opłacono on-line |
34 | Fibich Dorota | Kościerzyna | Polska | Start | opłacono on-line | |
35 | Filipów Tadeusz | Lębork | Polska | Start 65 lat i więcej | niezrzeszony | |
36 | Flis Kamila | Gdańsk | Polska | Start | ETER-MED | opłacono on-line |
37 | Gąsienica-Roj Anna | Zakopane | Polska | Start | opłacono | |
38 | GAZARKIEWICZ ANTONI | GDAŃSK | Polska | Start 65 lat i więcej | BHMW_GDYNIA | |
39 | Geraszek Magdalena | Gdynia | Polska | Start | opłacono on-line | |
40 | Gergovskyi Viktor | Sopot | Polska | Start z kartą sopocką | opłacono on-line | |
41 | glombiowski tomasz | Gdynia | Polska | Start | Finsa Sports Team | opłacono on-line |
42 | Golec-Okuniewska Agnieszka | Gdynia | Polska | Start | ||
43 | Górecki Rafał | Gdańsk | Polska | Start | opłacono on-line | |
44 | Górski Mateusz | Lębork | Polska | Start | opłacono on-line | |
45 | Goś-Zdrojewska Agnieszka | Gdynia | Polska | Start | opłacono on-line | |
46 | Góźdź Edyta | Gdynia | Polska | Start | Dellner Team | opłacono on-line |
47 | Goździewicz Paweł | Gdynia | Polska | Start | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
48 | Gołębiowski Krzysztof | Sopot | Polska | Start z kartą sopocką | opłacono on-line | |
49 | Grabias Aleksandra | Gdańsk | Polska | Start | ||
50 | Grabowska Mariola | Sopot | Polska | Start z kartą sopocką | KS Pidrina Gdynia | opłacono on-line |
51 | Grabowski Dariusz | Sopot | Polska | Start z kartą sopocką | KS Pidrina Gdynia | opłacono on-line |
52 | Grygorowicz Marcin | Rumia | Polska | Start | Ambitious Runners Team | opłacono on-line |
53 | Grygorowicz Monika | Rumia | Polska | Start | Ambitious Runners Team | opłacono on-line |
54 | Grzelak Maciej | Sopot | Polska | Start 65 lat i więcej | Mężczyzna | |
55 | Grzeszczak Małgorzata | Gdynia | Polska | Start | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
56 | Grzybowski Maksym | Gdynia | Polska | Start | LKS Zorza Gdynia | opłacono on-line |
57 | Gurzęda Krzysztof | Reda | Polska | Start | Runeda | opłacono on-line |
58 | Gwardjak Szymon | Lidzbark Warmiński | Polska | Start | LKS Zorza Gdynia | opłacono on-line |
59 | Hajduk Dariusz | Gdańsk | Polska | Start | opłacono on-line | |
60 | Handzlik Marta | Gdańsk | Polska | Start | BONBON | opłacono on-line |
61 | Hartuna zenon | Piece | Polska | Start | Florian Chojnice | opłacono on-line |
62 | Hiszczyński Jakub | Sopot | Polska | Start | Fundacja Dr Clown | opłacono on-line |
63 | Hubert Jakub | Pogórze | Polska | Start | opłacono on-line | |
64 | Jaguar Pan | GDYNIA | Polska | Start | opłacono on-line | |
65 | Jakubowski Paweł | Gdańsk | Polska | Start | BBL Gdańsk/ Solwit Team | opłacono on-line |
66 | Janczak Agata | Gdańsk | Polska | Start | opłacono on-line | |
67 | Jankowska Wioletta | Katowice | Polska | Start | RunWiolaRun | |
68 | Jankowski Andrzej | Katowice | Polska | Start | Poszli w Las | opłacono on-line |
69 | Jarocki Tomasz | Gdynia | Polska | Start | opłacono on-line | |
70 | Jastrzębowska Natalia | Gdynia | Polska | Start | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
71 | Jastrzębski Dariusz | Sopot | Polska | Start z kartą sopocką | opłacono on-line | |
72 | Jażdżewska Beata | Gdynia | Polska | Start | opłacono on-line | |
73 | Juśkiw Pawel | Gdynia | Polska | Start | opłacono on-line | |
74 | Kaczor Marek | Gdańsk | Polska | Start | opłacono | |
75 | Kaliszkowski Ireneusz | Lniska | Polska | Start | Pro Art Gdańsk | opłacono on-line |
76 | Kamińska Karina | Sopot | Polska | Start z kartą sopocką | Policja Sopot | opłacono on-line |
77 | Kamrowska Katarzyna | Pruszcz Gdański | Polska | Start | opłacono on-line | |
78 | Kaniewska Emilia | Kowale | Polska | Start | opłacono on-line | |
79 | Karger dominika | sopot | Polska | Start z kartą sopocką | vege runners | opłacono on-line |
80 | Karpiński Jędrzej | Gdynia | Polska | Start | opłacono on-line | |
81 | Karwowski Paweł | Gdańsk | Polska | Start | XRunners | opłacono on-line |
82 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | Start | Active Malbork | opłacono on-line |
83 | Kaszyński Piotr | Sopot | Polska | Start z kartą sopocką | LightBox Team | opłacono on-line |
84 | Kazyaka Katarzyna | Gdynia | Polska | Start | biegamyrazem.pl Gdynia | opłacono on-line |
85 | Klang Sylwia | Sopot | Polska | Start z kartą sopocką | opłacono on-line | |
86 | Klein Andrzej | Gdańsk | Polska | Start | opłacono on-line | |
87 | Knitter Kalina | Kościerzyna | Polska | Start | Geoban | opłacono on-line |
88 | Konecko Izabela | Sopot | Polska | Start z kartą sopocką | SGS Poland Team | opłacono on-line |
89 | KONOPKA PAWEŁ | GDYNIA | Polska | Start | opłacono on-line | |
90 | Kośka Tomasz | Sopot | Polska | Start z kartą sopocką | Kolonia Prabuty | |
91 | Kośka Tomasz | Prabuty | Polska | Start z kartą sopocką | opłacono | |
92 | Kostrzewa-cembor Urszula | Gdansk | Polska | Start | opłacono on-line | |
93 | Kowalczyk Kazimierz | Zakopane | Polska | Start | opłacono | |
94 | KOWALSKI ANDRZEJ | SOPOT | Polska | Start 65 lat i więcej | ||
95 | Kożyczkowski Marcin | Wejherowo | Polska | Start | opłacono on-line | |
96 | Kołodziejczyk Roman | Zakopane | Polska | Start | opłacono | |
97 | Król Benedykt | Darżlubie | Polska | Start | UKS Siódemka Rumia | opłacono on-line |
98 | KRÓL BŁAŻEJ | KĘBŁOWO | Polska | Start | GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA | opłacono on-line |
99 | Kryński Piotr | Ząbki | Polska | Start | Biegam Bo Lubię Ząbki Team | opłacono on-line |
100 | Kubik Agnieszka | Gdańsk | Polska | Start | Bike U Up/ BCT Gdynia | opłacono on-line |
Wyświetleń: 12265