Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bieroń Emilia Banino Bieg Mini Malucha (2012-2014) 200 metrów lub wybierz z listy
2 Wasilewski Maciej Sopot Bieg Malucha (2009-2011) 400 metrów SP 8 Sopot
3 Pitak Sebastian Pruszcz Gdański Bieg Mini Malucha (2012-2014) 200 metrów Przedszkole Korczaka Pruszcz Gdański
4 Pitak Szymon Pruszcz Gdański Bieg Malucha (2009-2011) 400 metrów SP nr 1 Pruszcz Gdański
5 Skrzoska Błażej Gdynia Bieg Mini Malucha (2012-2014) 200 metrów Przedszkole 50
6 Skrzoska Klaudia Gdynia Bieg Młodzieży 2 (2001-2004) 800 metrów Szkoła Podstawowa 47
7 Dalidowicz Maja Elbląg Bieg Młodzieży 2 (2001-2004) 800 metrów Truso Elbląg
8 Ickowski Tomasz Gdynia Bieg Młodzieży 2 (2001-2004) 800 metrów LKS ZORZA GDYNIA
9 Płochocka Zofia Gdańsk Bieg Malucha (2009-2011) 400 metrów
10 Płochocka Zuzanna Gdańsk Bieg Mini Malucha (2012-2014) 200 metrów
11 Kopczyńska Olivia Sopot Bieg Malucha (2009-2011) 400 metrów SP nr 9 Sopot
12 Płochocka Anna Gdańsk Bieg Mini Malucha (2012-2014) 200 metrów
13 Własów Łucja Sopot Bieg Malucha (2009-2011) 400 metrów SP nr 9 Sopot
14 Suryn Hanna Sopot Bieh Młodzieży (2005-2008) 600 metrów
15 Pleczyńska Natalia Sopot Bieg Młodzieży 2 (2001-2004) 800 metrów SKLA Sopot
16 Grabowski Oskar Gdańsk Bieg Mini Malucha (2012-2014) 200 metrów www.familyweekend.pl
17 Sas Dominika Sopot Bieg Malucha (2009-2011) 400 metrów Sp 9 Sopot
18 Sas Leon Sopot Bieh Młodzieży (2005-2008) 600 metrów Sp 9 Sopot
19 Sas Dominik Sopot Bieh Młodzieży (2005-2008) 600 metrów Sp 9 Sopot
20 Zdrojewski Maksymilian Gdynia Bieg Malucha (2009-2011) 400 metrów Szkoa podstawowa nr 11 Gdynia
21 Halk Ida Gdynia Bieg Młodzieży 2 (2001-2004) 800 metrów LKS ZORZA Gdynia - GIMNAZJUM NR 8
22 Kwaśny Daria Wejherowo Bieg Mini Malucha (2012-2014) 200 metrów
23 Nowaczyk Nikodem Gdynia Bieg Mini Malucha (2012-2014) 200 metrów
24 Mucilowicz Antonin Gdańsk Bieg Mini Malucha (2012-2014) 200 metrów
25 Wilczkowski Konrad SOPOT Bieg Malucha (2009-2011) 400 metrów SP 8 Sopot
26 Wilczkowski Marek SOPOT Bieg Mini Malucha (2012-2014) 200 metrów
27 Ellwardt Kamil Gdańsk Bieh Młodzieży (2005-2008) 600 metrów
28 Paszkowska Hanna Malbork Bieg Malucha (2009-2011) 400 metrów
29 Wasilewski Tomasz Gdańsk Bieh Młodzieży (2005-2008) 600 metrów
30 Czecholińska Emilia Gdynia Bieg Mini Malucha (2012-2014) 200 metrów Ognisty Kogut
31 Kwiatek Szymon Ełganowo Bieh Młodzieży (2005-2008) 600 metrów
32 Kwiatek Borys Ełganowo Bieg Malucha (2009-2011) 400 metrów
33 Kryńska Zosia Ząbki Bieg Malucha (2009-2011) 400 metrów Biegam Bo Lubię Ząbki Team
34 Tuchanowski Aleksander Pruszcz Gdański Bieh Młodzieży (2005-2008) 600 metrów
35 Rębowski Mateusz Pasłęk Bieg Malucha (2009-2011) 400 metrów Nordic Walking Pasłęk
36 Rębowski Grzegorz Pasłęk Bieg Mini Malucha (2012-2014) 200 metrów Nordic Walking Pasłęk
37 LORENC Joanna Gdańsk Bieg Malucha (2009-2011) 400 metrów SP NR 75
38 Kruszyński Tymon Miłobądz Bieg Mini Malucha (2012-2014) 200 metrów
39 Kruszyńska Olga Miłobądz Bieg Malucha (2009-2011) 400 metrów
40 Kamrowska Weronika Pruszcz Gdański Bieg Młodzieży 2 (2001-2004) 800 metrów
41 Kluczewski Filip Bytów Bieg Malucha (2009-2011) 400 metrów
42 Nowopolski Mateusz Białowieża Bieh Młodzieży (2005-2008) 600 metrów
43 Nowopolska Majka Gdańsk Bieg Malucha (2009-2011) 400 metrów
44 Kosińska Celina Gdańsk Bieg Mini Malucha (2012-2014) 200 metrów
45 Ścibiorski Nikodem Borkowo Bieg Młodzieży 2 (2001-2004) 800 metrów Gimnazjum nr 7 w Gdańsku
46 Ścibiorska Maja Borkowo Bieg Malucha (2009-2011) 400 metrów GTS Borkowo
47 Dzioba Łukasz Sopot Bieg Mini Malucha (2012-2014) 200 metrów Przedszkole nr 8 Sopot
48 Dzioba Joanna Sopot Bieg Malucha (2009-2011) 400 metrów SP 8 Sopot
49 Dzioba Mateusz Sopot Bieh Młodzieży (2005-2008) 600 metrów SP 77 Gdańsk
50 Panek Bianka Gdańsk Bieg Malucha (2009-2011) 400 metrów ZSSiO Gdańsk
51 Panek Dawid Gdańsk Bieh Młodzieży (2005-2008) 600 metrów ZSSiO Gdańsk
52 Englert Szymon Gdynia Bieg Mini Malucha (2012-2014) 200 metrów Przedszkole nr 29 w Gdyni
53 Dawidowska Martyna Grabowska Huta Bieh Młodzieży (2005-2008) 600 metrów SKS Grabowo
54 Myszka Marta Nowa Karczma Bieg Mini Malucha (2012-2014) 200 metrów Nowa Karczma
55 Myszka Mateusz Nowa Karczma Bieg Młodzieży 2 (2001-2004) 800 metrów UKS Nowa Karczma
56 Zimny Dawid Tczew Bieh Młodzieży (2005-2008) 600 metrów SP 12 Tczew
57 Szulc Jan Wiktor Rumia Bieg Młodzieży 2 (2001-2004) 800 metrów UKS Tri Team Rumia
58 Naczk Wiktoria Lębork Bieg Młodzieży 2 (2001-2004) 800 metrów Kreativ sport Dynamic Lębork
59 Kujałowicz Alicja Sopot Bieg Malucha (2009-2011) 400 metrów Sp 9 Sopot
60 Frątczak Amanda Gdynia Bieh Młodzieży (2005-2008) 600 metrów LKS ZORZA GDYNIA
61 Harmoza Iga Gdynia Bieg Malucha (2009-2011) 400 metrów sp 26 Gdynia
62 Harmoza Hubert Gdynia Bieg Mini Malucha (2012-2014) 200 metrów PRZEDSZKOLE 25 W GDYNI
63 Bojan Julia Gdynia Bieg Mini Malucha (2012-2014) 200 metrów
64 Bojan Oliwia Gdynia Bieg Malucha (2009-2011) 400 metrów
65 Perzan Aleksander Gdańsk Bieg Mini Malucha (2012-2014) 200 metrów
66 Robaszkiewicz Olga Rumia Bieh Młodzieży (2005-2008) 600 metrów
67 Łącki Sławek Gdańsk Bieg Mini Malucha (2012-2014) 200 metrów Goyello Power Club
68 McFarlane Matylda Sopot Bieg Mini Malucha (2012-2014) 200 metrów
69 Piechowski Jakub Sopot Bieg Malucha (2009-2011) 400 metrów Sp 9 Sopot
70 Grzeszczak Bartosz Gdynia Bieh Młodzieży (2005-2008) 600 metrów SP 23 Gdynia
71 Brzuzek Patrycja Gdynia Bieh Młodzieży (2005-2008) 600 metrów SP 29 Gdynia
72 Brzuzek Adam Gdynia Bieg Malucha (2009-2011) 400 metrów SP 29 Gdynia
73 Geraszek Julia Gdynia Bieg Malucha (2009-2011) 400 metrów
74 Dardzińska Martyna Rumia Bieg Mini Malucha (2012-2014) 200 metrów Rezydencja Malucha
75 Białas Oliver Gdynia Bieh Młodzieży (2005-2008) 600 metrów sp 47
76 Maras Wiktoria Siemirowice Bieg Malucha (2009-2011) 400 metrów
77 Rogacki Henryk Gdańsk Bieg Mini Malucha (2012-2014) 200 metrów Przedszkole Mały Skarb
78 Rogacka Hania Gdańsk Bieg Mini Malucha (2012-2014) 200 metrów Przedszkole Mały Skarb
79 ZIMNY IGOR TCZEWSKIE ŁĄKI Bieh Młodzieży (2005-2008) 600 metrów SP 8 TCZEW
80 Zimny Filip Tczewskie Łąki Bieg Mini Malucha (2012-2014) 200 metrów PRZEDSZKOLE JODEŁKA TCZEW
81 Misiura Oliwia Gdańsk Bieg Malucha (2009-2011) 400 metrów STO 3
82 Florek Natalia Gdynia Bieg Mini Malucha (2012-2014) 200 metrów BigYellowFoot Adventure Team
83 GŁOMBIOWSKI Jaś Gdynia Bieg Malucha (2009-2011) 400 metrów SASP
84 Kamińska Natalia Sopot Bieh Młodzieży (2005-2008) 600 metrów SP 8 Sopot
85 Winiarski Mieszko Zakopane Bieg Młodzieży 2 (2001-2004) 800 metrów
86 Dyk Nikola Zakopane Bieg Młodzieży 2 (2001-2004) 800 metrów
87 Kubin Liwia Zakopane Bieg Młodzieży 2 (2001-2004) 800 metrów
88 Gąsienica-Roj Marcelina Zakopane Bieh Młodzieży (2005-2008) 600 metrów
89 Car Alicja Gdynia Bieg Malucha (2009-2011) 400 metrów SP 28 Gdynia
90 Car Paweł Gdynia Bieh Młodzieży (2005-2008) 600 metrów SP 28 Gdynia
91 Bemowski Bartosz Gdynia Bieg Mini Malucha (2012-2014) 200 metrów PRZEDSZKOLE 28 W GDYNI
92 Borkowska Agnieszka Gdynia Bieg Młodzieży 2 (2001-2004) 800 metrów Zorza Gdynia
93 Depczyński Adam Gdynia Bieg Malucha (2009-2011) 400 metrów Fikołki
94 Teska Martyna Gdynia Bieg Mini Malucha (2012-2014) 200 metrów
95 Teska Patrycja Gdynia Bieh Młodzieży (2005-2008) 600 metrów SGA Gdynia
96 Sierzputowska Marta Gdansk Bieg Mini Malucha (2012-2014) 200 metrów
97 Sierzputowski Adam Gdańsk Bieg Mini Malucha (2012-2014) 200 metrów
98 Grabowski Andrzej Sopot Bieg Mini Malucha (2012-2014) 200 metrów Przedszkole nr 5 w Sopocie
99 Dekowska Zuzanna Gdańsk Bieh Młodzieży (2005-2008) 600 metrów SP 49 Gdańsk
100 Skowronek Amelka Borkowo Bieg Mini Malucha (2012-2014) 200 metrów Przedszkole Borkowo


Wyświetleń: 4564

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ