Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bukowski Marcin | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Kaszanka na ciepło | opłacono on-line |
2 | Kuźniewski Michał | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Kaszanka na ciepło | opłacono on-line |
3 | Górny Bartłomiej | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Kaszanka na ciepło | opłacono on-line |
4 | Górna Anna | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Kaszanka na ciepło | opłacono on-line |
5 | Krutul Maciej | Morzewiec | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | HDR Wataha Bydgoszcz | opłacono on-line |
6 | Januszkiewicz Kornelia | Bydgoszcz | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | HDR Wataha Bydgoszcz | opłacono on-line |
7 | Braciszewski Michał | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Pustachowa Team | opłacono on-line |
8 | Mendyk Marcin | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Lutownicy | |
9 | Majewski Artur | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Direta | opłacono on-line |
10 | Frankowska Karolina | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Nocna zmiana | opłacono on-line |
11 | Powroźnik Jacek | Września | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Rodzina | opłacono on-line |
12 | Korepta Michał | Świebodzin | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Różowe Berety | opłacono on-line |
13 | MACHOWIAK ADAM | POZNAŃ | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Walkers | opłacono on-line |
14 | Szubert Przemysław | Lubochnia | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Tyłowice Lubochnia | opłacono on-line |
15 | Serocka-Szubert Emilia | Lubochnia | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Tyłowice Lubochnia | opłacono on-line |
16 | Popek Krystian | Osiniec | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | opłacono on-line | |
17 | Król Piotr | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | PAAA | opłacono on-line |
18 | Korepta Maciej | Świebodzin | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Różowe Berety | opłacono on-line |
19 | Szczepański Zbigniew | Sulęcin | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Maciejunio | opłacono |
20 | POŻEGOWIAK BARTEK | GNIEZNO | Naddniestrze | Trasa Zielona 20km 18+ lat | BANDA *UJA | opłacono on-line |
21 | Słomowicz Grzegorz | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | BANDA *UJA | opłacono on-line |
22 | Kuske Martyna | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Night Runners Gniezno | |
23 | Kwitowski Maciej | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Night Runners Gniezno | opłacono on-line |
24 | Paczkowska Joanna | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Night Runners Gniezno | |
25 | Kuryło Beata | Pyszczyn | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Night Runners Gniezno | opłacono on-line |
26 | Wojciechowski Marek | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Night Runners Gniezno | opłacono on-line |
27 | Pućka Marek | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Night Runners Gniezno | opłacono on-line |
28 | Betke Natalia | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Night Runners Gniezno | opłacono on-line |
29 | Szykowny Michał | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Night Runners Gniezno | opłacono on-line |
30 | Wolek Waldemar | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Night Runners Gniezno | opłacono on-line |
31 | Olszewska Renata | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Night Runners Gniezno | opłacono on-line |
32 | Gawroński Przemysław | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Night Runners Gniezno | opłacono on-line |
33 | Przybyła Bartosz | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Night Runners Gniezno | opłacono on-line |
34 | Ganczarek Kamila | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Nocna zmiana | opłacono on-line |
35 | Spachacz Łukasz | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Niezmordowani | opłacono on-line |
36 | Szmańda Jakub | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Niezmordowani | opłacono on-line |
37 | Płonka Robert | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | GMU/Cleaners | opłacono on-line |
38 | Szwej Anna | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | GMU/Cleaners | opłacono on-line |
39 | Frąckowiak Maciej | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | GMU/Cleaners | opłacono on-line |
40 | Szrajbrowski Michał | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | GMU/Cleaners | opłacono on-line |
41 | Leśniczak Tomasz | Nekla | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Walkers | opłacono on-line |
42 | Knitter Maciej | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Gang 2115 | opłacono on-line |
43 | Bluege Michał | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Gang 2115 | opłacono on-line |
44 | Michalak Arek | Poznań | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Walkers | opłacono on-line |
45 | Suborska Monika | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Muffinki | opłacono on-line |
46 | Janas Jakub | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | PoGno | opłacono on-line |
47 | Szała Leszek | Poznań | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | PoGno | opłacono on-line |
48 | Kmieciak Mateusz | Trzemeszno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Ssaki Leśne | opłacono on-line |
49 | Kubalewski Piotr | Trzemeszno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Ssaki Leśne | opłacono on-line |
50 | Kubalewska Justyna | Trzemeszno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Ssaki Leśne | opłacono on-line |
Wyświetleń: 9330