Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Frąckowiak Maciej | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | GMU/Cleaners | opłacono on-line |
2 | Badyna Tomasz | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km wiek 16-18 lat | GMU/Cleaners | opłacono on-line |
3 | Bartoszewski Pszemo | Poznań | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | Pomagam Oli | opłacono on-line |
4 | Bednarek Artur | Pobiedziska | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | Oriento Expresso Team | opłacono on-line |
5 | Betke Natalia | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Night Runners Gniezno | opłacono on-line |
6 | Bluege Bartek | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km wiek 16-18 lat | Gang 2115 | opłacono on-line |
7 | Bluege Jędrzej | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km wiek 16-18 lat | Gang 2115 | opłacono on-line |
8 | Bluege Michał | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Gang 2115 | opłacono on-line |
9 | borkowski andrzej | gniezno | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | opłacono on-line | |
10 | Bosacka Marzena | Września | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | Kamikaze | opłacono on-line |
11 | Braciszewski Michał | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Pustachowa Team | opłacono on-line |
12 | Bruch Mateusz | Wrocław | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | SOR Gniezno AWL Wrocław | opłacono on-line |
13 | Budzyński Michał | Wełnica | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | Bolące stawy | opłacono on-line |
14 | Bukowski Marcin | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Kaszanka na ciepło | opłacono on-line |
15 | Chrostowska Agata Chrostowska | Toruń | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | Rywal | opłacono on-line |
16 | Chudy Piotr | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | Janusze | opłacono on-line |
17 | Ciężak Alicja | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | Cytryna team | opłacono on-line |
18 | Cytryńska Katarzyna | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | Nie wiedzą czy wrócą TEAM | opłacono on-line |
19 | Cytryński Mariusz | GNIEZNO | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | Pustachowa Team | opłacono on-line |
20 | Drgas Roman | Prochy | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | PKO BP | opłacono on-line |
21 | Frąckowiak Tomasz | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | PKO BP | opłacono on-line |
22 | Frankowska Karolina | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Nocna zmiana | opłacono on-line |
23 | Ganczarek Kamila | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Nocna zmiana | opłacono on-line |
24 | Gawroński Przemysław | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Night Runners Gniezno | opłacono on-line |
25 | Górna Anna | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Kaszanka na ciepło | opłacono on-line |
26 | Górny Bartłomiej | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Kaszanka na ciepło | opłacono on-line |
27 | Gozdalski Jarosław | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | opłacono on-line | |
28 | Graczyk Zbyszek | Sulechów | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | co chcecie to zróbcie | opłacono on-line |
29 | Gramza Jakub | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km wiek 16-18 lat | GMU/Cleaners | opłacono on-line |
30 | Gronikowski Krzysztof | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | Janusze | opłacono on-line |
31 | Gruszczyński Jakub | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | Aspołeczny | |
32 | Grzybowski Mikołaj | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | Bolące stawy | opłacono on-line |
33 | Ignaczak Paweł | Poznań | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | Drużyna Twojej Starej | opłacono on-line |
34 | Janas Jakub | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | PoGno | opłacono on-line |
35 | Januszkiewicz Kornelia | Bydgoszcz | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | HDR Wataha Bydgoszcz | opłacono on-line |
36 | Jóźwiak Michał | Środa Wielkopolska | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | Mokre Nogi | opłacono on-line |
37 | Kmieciak Mateusz | Trzemeszno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Ssaki Leśne | opłacono on-line |
38 | Knitter Maciej | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Gang 2115 | opłacono on-line |
39 | Korepta Maciej | Świebodzin | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Różowe Berety | opłacono on-line |
40 | Korepta Michał | Świebodzin | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Różowe Berety | opłacono on-line |
41 | Kosoń Dariusz | Września | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | Nie wiedzą czy wrócą TEAM | opłacono on-line |
42 | Król Jakub | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | Zaparkowani | opłacono on-line |
43 | Król Joanna | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | Zaparkowani | opłacono on-line |
44 | Król Piotr | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | PAAA | opłacono on-line |
45 | Krutul Maciej | Morzewiec | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | HDR Wataha Bydgoszcz | opłacono on-line |
46 | Kubacka Julia | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km wiek 16-18 lat | GMU/Cleaners | opłacono on-line |
47 | Kubalewska Justyna | Trzemeszno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Ssaki Leśne | opłacono on-line |
48 | Kubalewski Piotr | Trzemeszno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Ssaki Leśne | opłacono on-line |
49 | Kuryło Beata | Pyszczyn | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Night Runners Gniezno | opłacono on-line |
50 | Kuske Martyna | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Night Runners Gniezno | |
51 | Kuźniewski Michał | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Kaszanka na ciepło | opłacono on-line |
52 | Kwietniewski Mariusz | Środa Wielkopolska | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | kula u nogi (mokrej) | opłacono on-line |
53 | Kwitowski Maciej | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Night Runners Gniezno | opłacono on-line |
54 | Leśniczak Tomasz | Nekla | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Walkers | opłacono on-line |
55 | Luboński Stanisław | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | klusek | opłacono on-line |
56 | MACHOWIAK ADAM | POZNAŃ | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Walkers | opłacono on-line |
57 | Majewski Artur | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Direta | opłacono on-line |
58 | Makaruk Jędrzej | Toruń | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | Rywal | opłacono on-line |
59 | Marek-Walery Beata | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | Cytryna team | opłacono on-line |
60 | Mendyk Marcin | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Lutownicy | |
61 | Michalak Arek | Poznań | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Walkers | opłacono on-line |
62 | Michalski Adam | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | Captain Morgan | opłacono on-line |
63 | Miedziak Dobromir Miedziak | Poznań | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | PUCHACZE | opłacono on-line |
64 | Olszewska Renata | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Night Runners Gniezno | opłacono on-line |
65 | Pączek Radosław | gniezno | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | Bolące stawy | opłacono on-line |
66 | Paczkowska Joanna | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Night Runners Gniezno | |
67 | Paluch Bartłomiej Paluch | Trzemeszno | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa | opłacono on-line |
68 | Pawlicki Łukasz | Wrocław | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | Pustachowa Team | opłacono on-line |
69 | Plewa Łukasz | Poznań | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | PUCHACZE | opłacono on-line |
70 | Polus Tomasz | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | Captain Morgan | opłacono on-line |
71 | Pomorska Joanna | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | Cytryna team | opłacono on-line |
72 | Popek Krystian | Osiniec | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | opłacono on-line | |
73 | Powroźnik Jacek | Września | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Rodzina | opłacono on-line |
74 | Powroźnik Marcin | Września | Polska | Trasa Zielona 20km wiek 16-18 lat | Rodzina | opłacono on-line |
75 | POŻEGOWIAK BARTEK | GNIEZNO | Naddniestrze | Trasa Zielona 20km 18+ lat | BANDA *UJA | opłacono on-line |
76 | Przybyła Bartosz | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Night Runners Gniezno | opłacono on-line |
77 | Pućka Marek | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Night Runners Gniezno | opłacono on-line |
78 | Płonka Robert | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | GMU/Cleaners | opłacono on-line |
79 | Sekulski Dariusz | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km wiek 16-18 lat | opłacono on-line | |
80 | Sekulski Mateusz | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km wiek 16-18 lat | opłacono on-line | |
81 | Serocka-Szubert Emilia | Lubochnia | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Tyłowice Lubochnia | opłacono on-line |
82 | Sobczak Tomasz | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | PKO BP | opłacono on-line |
83 | Spachacz Łukasz | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Niezmordowani | opłacono on-line |
84 | Średziński Bartosz | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna 40km 16-18 lat | abc | opłacono on-line |
85 | Średziński Przemysław | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | abc | opłacono on-line |
86 | Standio-Pomorska Karolina | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | Cytryna team | opłacono on-line |
87 | Suborska Monika | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Muffinki | opłacono on-line |
88 | Szała Leszek | Poznań | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | PoGno | opłacono on-line |
89 | Szczepański Zbigniew | Sulęcin | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Maciejunio | opłacono |
90 | Szmańda Jakub | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Niezmordowani | opłacono on-line |
91 | Szrajbrowski Aleksander | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km wiek 16-18 lat | GMU/Cleaners | opłacono on-line |
92 | Szrajbrowski Michał | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | GMU/Cleaners | opłacono on-line |
93 | Szrajbrowski Tymoteusz | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km wiek 16-18 lat | GMU/Cleaners | opłacono on-line |
94 | Szubert Przemysław | Lubochnia | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Tyłowice Lubochnia | opłacono on-line |
95 | Szwej Anna | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | GMU/Cleaners | opłacono on-line |
96 | Szykowny Michał | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | Night Runners Gniezno | opłacono on-line |
97 | Szymański Marcin | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | SOR &Beryl | opłacono on-line |
98 | Słomowicz Grzegorz | Gniezno | Polska | Trasa Zielona 20km 18+ lat | BANDA *UJA | opłacono on-line |
99 | Waleryszak Natalia | Gniezno | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | SOR &Beryl | opłacono on-line |
100 | Wichniewicz Czarek | Puszczykowo | Polska | Trasa Błękitna 40km 18+ lat | Mokre Nogi |
Wyświetleń: 9347