Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Białas Konrad | Gdynia | Polska | bieg główny | Zorza Gdynia | opłacono on-line |
2 | Bisko Karolina | Gdynia | Polska | bieg główny | 18 WOG Wejherowo | opłacono on-line |
3 | Charkiewicz Monika | Straszyn | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
4 | Cichowska Katarzyna | Gdańsk | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
5 | Cichy Dominika | Straszyn | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
6 | Cichy Karina | Gdańsk | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
7 | Czajkowski Marcin | Działdowo | bieg główny | opłacono on-line | ||
8 | Dalke Jowita | Gdańsk | Polska | bieg główny | Zabiegane Dwie | opłacono on-line |
9 | Dubiela Małgorzata | Juszkowo | Polska | bieg główny | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
10 | filipska anna | gdansk | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
11 | Gach Maciej | Gdańsk | Polska | bieg główny | Pomorze Biega i Pomaga | opłacono on-line |
12 | Gajdus Wiktor | Gdańsk | Polska | bieg główny | DCT Drużyna Biegowa | opłacono on-line |
13 | Gering Mariusz | Gdańsku | Polska | bieg główny | DCT drużyna biegowa | opłacono on-line |
14 | Guzanek Adam | Gdańsk | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
15 | Janczarska Katarzyna | Gdańsk | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
16 | Janczarski Piotr | Gdańsk | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
17 | Jankowski Adam | Przodkowo | Polska | bieg główny | FKP TEAM | opłacono on-line |
18 | Jastrzębski Dariusz | Sopot | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
19 | Kaciuba Kamila | Gdańsk | Polska | bieg główny | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
20 | Kaczmarek Krzysztof | Gdańsk | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
21 | Kaczmarek Sylwia | Gdańsk | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
22 | Kamecka Anna | Kwidzyn | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
23 | Kaminski Krzysztof | Gdańsk | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
24 | KARPIŃSKI Jan | gdańsk | Polska | bieg główny | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
25 | Klawikowska Aneta | Łapino Kartuskie | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
26 | Klein Andrzej | Gdańsk | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
27 | Konkel Aneta | Gdańsk | Polska | bieg główny | Biegaj z głową | opłacono on-line |
28 | Kopczyńska Monika | Gdansk | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
29 | Kosznik Maciej | Gdańsk | Polska | bieg główny | Rugby | opłacono on-line |
30 | Kosznik Stanisław | Gdańsk | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
31 | Kowalska Paulina | Gdańsk | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
32 | Kowalski Michał | Gdańsk | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
33 | Kozawski Mirosław | Gdańsk | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
34 | Kubat Justyna | Gdańsk | Polska | bieg główny | Gdański Uniwersytet Medyczny | opłacono on-line |
35 | Kurzyński Paweł | Gdańsk | Polska | bieg główny | Run Beach Morning | opłacono on-line |
36 | Kwaśniewski Maciej | Gdańsk | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
37 | Ladziński Zbigniew | Gdańsk | Polska | bieg główny | Łostowice L-Run | opłacono on-line |
38 | LANG MARCIN | GDAŃSK | Polska | bieg główny | LANG TEAM ŻABIANKA | opłacono on-line |
39 | Lange Małgorzata | Gościcino | Polska | bieg główny | Maja TEAM | opłacono on-line |
40 | Leliwa Sylwia | Gdańsk | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
41 | Lipińska Izabela | Gdańsk | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
42 | LUBIŃSKA IZABELA | KOŚCIERZYNA | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
43 | Mach Paulina | Pruszcz Gdański | Polska | bieg główny | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
44 | Macioch Martyna | Gdańsk | Polska | bieg główny | Wild Team | opłacono on-line |
45 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | bieg główny | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
46 | Marczak Marek | Pruszcz Gdański | Polska | bieg główny | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
47 | Marczak Renata | Pruszcz Gdański | Polska | bieg główny | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
48 | Marszałkowski Piotr | Gdańsk | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
49 | Mejsner Barbara | Gdańsk | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
50 | Morawek Arkadiusz | Gdańsk | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
51 | Narusz Magdalena | Gdańsk | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
52 | Nawrocki Dariusz | Gdańsk | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
53 | Nawrocki Mariusz | Gdańsk | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
54 | Niedźwiadek Magdalena | Gdańsk | Polska | bieg główny | Lufthansa Systems Poland Active! | opłacono on-line |
55 | Nurzyński Bartosz | Gdańsk | Polska | bieg główny | Run Beach Morning | opłacono on-line |
56 | Ostrowski Piotr | Tczew | Polska | bieg główny | Biegający Tczew | opłacono on-line |
57 | Piórkowska Natalia | Gdańsk | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
58 | Piórkowski Mariusz | Gdańsk | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
59 | Piskorowski Pawel | Raciborz | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
60 | Pitak Piotr | Pruszcz Gdański | Polska | bieg główny | 49BLot/Pruszcz Biega | opłacono on-line |
61 | Podwysocka Dominika | Pruszcz Gdański | Polska | bieg główny | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
62 | Pyż Sławomir | Gdańsk | Polska | bieg główny | Gait Nie Marnuj Tlenu | opłacono on-line |
63 | Rogalska Magdalena | Gdansk | Polska | bieg główny | Run Beach Morning Team | opłacono on-line |
64 | Rok-Czapiewska Iwona | Gdańsk | Polska | bieg główny | Biegaj z Głową/Wild Team | opłacono on-line |
65 | Rzeszewicz Jan | Sopot | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
66 | Sertel Ula | Gdańsk | Polska | bieg główny | Lotos Running Team/ Biegaj z głową | opłacono on-line |
67 | Sitarczuk Mariusz | Gdańsk | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
68 | Sondej Monika | Gdańsk | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
69 | Stasinski Rafal | Gdańsk | Polska | bieg główny | Run Beach Morning | opłacono on-line |
70 | Stencel Krystian | Gdańsk | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
71 | Świst Magdalena | Przemyśl | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
72 | TOMASIŃSKA MONIKA | BANINO | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
73 | Waldowski Roman | Gdańsk | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
74 | Wencel Anna | Gdańsk | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
75 | Wiśniewska Kornelia | Gdańsk | Polska | bieg główny | Zabiegane Dwie | opłacono on-line |
76 | Wojnowski Wiesław | Gdańsk | Polska | bieg główny | DCT Drużyna Biegowa | opłacono on-line |
77 | Wolny Łukasz | Gdańsk | Polska | bieg główny | Wolny Team | opłacono on-line |
78 | Ziarnik Katarzyna | Sulmin | Polska | bieg główny | Run Beach Morning | opłacono on-line |
79 | Zinka Maciej | KOŚCIERZYNA | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
80 | Zyborowicz Bartłomiej | Dubeninki | Polska | bieg główny | www.zybitherunner.pl | opłacono on-line |
81 | Łokucijewski Patryk | Gdańsk | Polska | bieg główny | Babillonia Babieniec | opłacono on-line |
82 | Łukasiak Magdalena Łukasiak | Gdańsk | Polska | bieg główny | opłacono on-line | |
83 | barganska justyna | bytów | Polska | bieg główny | minął termin płatności | |
84 | Droszcz Krzysztof | Gdansk | Polska | bieg główny | BigYellowFoot Adventure Team | minął termin płatności |
85 | Hreczuk Michał | Gościcino | Polska | bieg główny | minął termin płatności | |
86 | Jankowski Adam | Przodkowo | Polska | bieg główny | FKP TEAM | minął termin płatności |
87 | KOWALSKI Robert Sebastian | Gdańsk | Polska | bieg główny | NIE MARNUJ TLENU | minął termin płatności |
88 | Kuncewicz Monika | Gdańsk | Polska | bieg główny | minął termin płatności | |
89 | Lis Jacek | Borkowo | Polska | bieg główny | minął termin płatności | |
90 | Lulewicz Dariusz | Gdańsk | Polska | bieg główny | Grupa Trójmiasto | minął termin płatności |
91 | Monińska Agnieszka Monińska | Straszyn | Polska | bieg główny | minął termin płatności | |
92 | Piskorowski Pawel | Raciborz | Polska | bieg główny | minął termin płatności | |
93 | Plieth Jerzy | Gdańsk | Polska | bieg główny | minął termin płatności | |
94 | Rum Klaudia | Gdańsk | Polska | bieg główny | minął termin płatności | |
95 | Teska Izabela | Gdynia | Polska | bieg główny | Te Rowery | minął termin płatności |
96 | wojdan miroslaw | Gdynia | Polska | bieg główny | Boot Camp Polska Gdynia | minął termin płatności |
Wyświetleń: 5254