Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczyk-Kos Agnieszka | Straszyn | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
2 | Andryskowski Marek | Lębork | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | opłacono on-line | |
3 | ANDRZEJEWSKA Dorota | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | opłacono on-line | |
4 | Antochewicz Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | opłacono on-line | |
5 | Apanasewicz Jerzy | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | opłacono on-line | |
6 | Apanasewicz Magda | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | Iron Woman Trójmiasto | opłacono on-line |
7 | Baka Jakub | Jagatowo | Polska | Bieg Główny (ponieżej 18 lat) | SKLA Sopot | |
8 | BĄKOWSKI Zbigniew | GDAŃSK | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | Akademia Biegania | opłacono on-line |
9 | Banaszek Iwona | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | opłacono on-line | |
10 | Baumgart Marta | Straszyn | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | opłacono on-line | |
11 | Bawor Kacper | Bielkówko | Polska | Bieg Główny (ponieżej 18 lat) | ||
12 | Beyrowska Aleksandra | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | ||
13 | Białas Konrad | Gdynia | Polska | Bieg Główny (ponieżej 18 lat) | Zorza Gdynia | |
14 | Białas Oliver | Gdynia | Polska | Bieg Główny (ponieżej 18 lat) | sp 47 | |
15 | Białowąs Maciek | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów | ||
16 | Blok Marta | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | Pruszcz biega kobieta w biegu | opłacono on-line |
17 | Bójczuk Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów | ||
18 | Bramowicz Jacek | Juszkowo | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
19 | Bryła Maciej | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | Pruszcz Biega/49BLot | opłacono on-line |
20 | Butrym Blanka | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Skrzatów | ||
21 | Bykowska Anita | Pruszcz Gdanski | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | #bikini patrol | opłacono on-line |
22 | Błoński Roman | Gdynia | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | opłacono on-line | |
23 | Charkiewicz Monika | Straszyn | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | opłacono on-line | |
24 | Chlebowski Jerzy | Warszawa | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
25 | Chodukiewicz Monika | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny (ponieżej 18 lat) | Gerke Fight Team | |
26 | Chruściński Bartłomiej | Straszyn | Polska | Bieg Główny (ponieżej 18 lat) | PUMA ForeverFaster | |
27 | Chyła Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | opłacono on-line | |
28 | Cłapa Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | Drużyna Mukowalecznych | opłacono on-line |
29 | Cłapa Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (ponieżej 18 lat) | Drużyna Mukowalecznych | |
30 | Dalecka Karolina | Pszczółki | Polska | Bieg Skrzatów | ||
31 | Dalecka Małgorzata | Pszczółki | Polska | Bieg Skrzatów | ||
32 | Dalecka Michalina | Pszczółki | Polska | Bieg Skrzatów | ||
33 | Darasewicz Adam | Łęgowo | Polska | Bieg Skrzatów | Orzechowa Team | |
34 | Darasewicz Anna | Łęgowo | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | Orzechowa Team | opłacono on-line |
35 | Darasewicz Zosia | Łęgowo | Polska | Bieg Skrzatów | Orzechowa Team | |
36 | Dardzyńska Anna | Juszkowo | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | opłacono on-line | |
37 | Dardzyński Bartosz | Juszkowo | Polska | Bieg Skrzatów | ||
38 | Dardzyński Szymon | Juszkowo | Polska | Bieg Skrzatów | ||
39 | Dargiewicz Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (ponieżej 18 lat) | ||
40 | Dargiewicz Robert | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | opłacono on-line | |
41 | Dobrzeniecki Rafał | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | Iron Woman Trójmiasto | opłacono on-line |
42 | Domaradzki Konrad | Radunica | Polska | Bieg Skrzatów | ||
43 | Dreszler Wiesław | Skowarcz | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | opłacono on-line | |
44 | Drzycimski Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów | SP 76 Gdańsk | |
45 | Dubiela Małgorzata | Juszkowo | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
46 | Dzwoniarska Zuzanna | Rokitnica | Polska | Bieg Skrzatów | ||
47 | Dłużewska Barbara | Straszyn | Polska | Bieg Główny (ponieżej 18 lat) | Straszyn Biega, Pruszcz Biega | |
48 | Dłużewska Jolanta | Straszyn | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | Straszyn Biega, Pruszcz Biega | opłacono on-line |
49 | Dłużewska Zofia | Straszyn | Polska | Bieg Skrzatów | Pruszcz Biega/Straszyn Biega | |
50 | Falkowska Emilia | Straszyn | Polska | Bieg Główny (ponieżej 18 lat) | ||
51 | Filipów Tadeusz | Lębork | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | niezrzeszony | opłacono on-line |
52 | Formela Katarzyna | Marszewska Góra | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | opłacono on-line | |
53 | Freda Antoni | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Skrzatów | ||
54 | Freda Artur | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
55 | Gacek Katarzyna | Skarszewy | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | Morsy Skarszewy/ SKL Filippides Starogard Gdański | opłacono on-line |
56 | Gawrysiak Aleksander | Borkowo | Polska | Bieg Skrzatów | Szkoła Podstawowa w Borkowie. | |
57 | Gałecka Karolina | Juszkowo | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | Iron Woman Trojmiasto | opłacono on-line |
58 | Goraj Aleksandra | Gdansk | Polska | Bieg Skrzatów | ||
59 | Goraj Marcin | Gdansk | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | opłacono on-line | |
60 | Grabowska Dagmara | Juszkowo | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | Straszyn Biega | opłacono on-line |
61 | Grabowska Oliwia | Juszkowo | Polska | Bieg Skrzatów | Straszyn Biega | |
62 | Grucza Karolina | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
63 | Gryczyński Michał | Juszkowo | Bieg Skrzatów | |||
64 | Grześlak Patryk | Ełganowo | Polska | Bieg Skrzatów | SP Trąbki Wielkie | |
65 | Hagemes-Gączewska Michalina | Trąbki Wielkie | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | LPP TEAM | opłacono on-line |
66 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg Skrzatów | Sp.24 Gdańsk | |
67 | Hennig-Pięta Isabell | Straszyn | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | opłacono on-line | |
68 | Ickowski Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg Główny (ponieżej 18 lat) | LKS Zorza Gdynia | |
69 | JACIŃSKI JAN | GDYNIA | Polska | Bieg Skrzatów | MAMY TO ! | |
70 | JACIŃSKI RAFAŁ | GDYNIA | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | MAMY TO ! | opłacono on-line |
71 | Janisz Krzysztof | Juszkowo | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | ||
72 | Jankowski Adam | Przodkowo | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | FKP TEAM | |
73 | Jarzębowska Aneta | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | opłacono on-line | |
74 | Jerzyna Jacek | Rozyny | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | ||
75 | KACHNIARZ ADAM | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | Pruszcz Biega/Straszyn Biega | opłacono on-line |
76 | Kachniarz Żaneta | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | Pruszcz Biega/Straszyn Biega | opłacono on-line |
77 | Kaczor Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | opłacono on-line | |
78 | Kaczorowska Maja | juszkowo | Polska | Bieg Skrzatów | Sapiące Gazele | |
79 | Kaczorowska Małgorzata | juszkowo | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | Sapiące Gazele | opłacono on-line |
80 | Kalinowski Maciej | Gołdap | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | Łowcy Przygód Gołdap | |
81 | Karczewska Aleksandra | Tczew | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
82 | Karczewski Maciej | Tczew | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | opłacono on-line | |
83 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | Active Malbork | opłacono on-line |
84 | Kaźmierczak Aneta | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | Iron Woman Trójmiasto | opłacono on-line |
85 | Kępka Alicja | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Skrzatów | Pruszcz Biega | |
86 | Kępka Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
87 | Kępka Małgorzata | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Skrzatów | Pruszcz Biega | |
88 | Kik Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | NIE MARNUJ TLENU - Gdańskie Autobusy i Tramwaje | opłacono on-line |
89 | Klaus-Kowalska Martyna | Przejazdowo | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | śport.pl | opłacono on-line |
90 | Kobylski Adrian | Juszkowo | Polska | Bieg Skrzatów | Szkola Podstawowa Straszyn | |
91 | Konecko Izabela | Sopot | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | SGS Poland Team | opłacono on-line |
92 | Kopczyńska Monika | Gdansk | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | opłacono on-line | |
93 | Kos Błażej | Straszyn | Polska | Bieg Skrzatów | ||
94 | Kos Iga | Straszyn | Polska | Bieg Skrzatów | ||
95 | Kotwica Joanna | Pszczółki | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | opłacono on-line | |
96 | Kowalska-Potok Joanna | Sopot | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | opłacono on-line | |
97 | Kowalski Łukasz | Przejazdowo | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | opłacono on-line | |
98 | KOWALSKI Robert Sebastian | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | NIE MARNUJ TLENU Gdańskie Autobusy i Tramwaje | opłacono on-line |
99 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | Leasing Polski Team | |
100 | Kozłów Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg Główny (+18 lat) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
Wyświetleń: 10018