Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Mieszkanka/-iec Mysłowic | Niepełnosprawny | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gawrońska Dorota | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Team Papry 20 | NIE | NIE | opłacono |
2 | Kur Mariusz | Zawiercie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | NIE | NIE | opłacono | |
3 | Mokry Dominik | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO 1 | TAK | NIE | opłacono |
4 | Leyko Konrad | Jaworzno | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | #nightrunnersJaworzno | NIE | NIE | opłacono |
5 | Stanoszek Robert | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | TAK | NIE | opłacono | |
6 | Stanoszek Agnieszka | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | TAK | NIE | opłacono | |
7 | WÓJCIK Paweł Wójcik | Brzeszcze | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Zadyszka oświęcim/speed team brzeszcze | NIE | NIE | opłacono |
8 | Nogaj Paweł | JAWORZNO.RUN | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | KB MCKIS JAWORZNO | NIE | NIE | |
9 | Brzeziński Błażej | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | NIE | NIE | opłacono | |
10 | Torba Daniel | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | TAK | TAK | opłacono | |
11 | Kempa Adam | Mikołów | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | NIE | NIE | opłacono | |
12 | Niedźwiecki Ryszard | Czeladź | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | TKKF SATURN Czeladź | NIE | NIE | opłacono |
13 | Nowak Adam | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | TKKF SATURN Czeladź | NIE | NIE | opłacono |
14 | BERESZKO WALDEMAR | SOSNOWIEC | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | TKKF SATURN CZELADŹ | NIE | NIE | opłacono |
15 | Wiatr Wojciech | Chorzów | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Endurance Team | NIE | NIE | opłacono |
16 | Gunia Mariusz | Oświęcim | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | ZADYSZKA Oświęcim | NIE | NIE | opłacono |
17 | Sawicki Michał | Łazy | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | NIE | NIE | opłacono | |
18 | Rodko Marta | Czeladź | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Sekcja Piaski | NIE | NIE | opłacono |
19 | Szelest Barbara | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Mysłowicki Klub Biegacza No.I | TAK | NIE | opłacono |
20 | szmajduch mariusz | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | TAK | NIE | opłacono | |
21 | Zub Przemysław | Siemianowice Śląskie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | NIE | NIE | opłacono | |
22 | Wendreńska Anna | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | TAK | NIE | opłacono | |
23 | Kuczmierczyk Janusz | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Truchtacz Mysłowice | TAK | NIE | opłacono |
24 | Topolski Adrian | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | TAK | NIE | opłacono | |
25 | Piłat Łukasz | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | TAK | NIE | opłacono | |
26 | Zurawik Daniel | Jaworzno | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | PPI SYSTEMY GRZEWCZE | NIE | NIE | opłacono |
27 | Apostolski Wojciech | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | NIE | NIE | opłacono | |
28 | Bednarski Mariusz | Toporowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | NIE | NIE | opłacono | |
29 | Wencel Zbigniew | Świętochłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Leiber Poland Team | NIE | NIE | |
30 | Antolak Edward | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | TKKF Saturn Czeladź | NIE | NIE | opłacono |
31 | Dudziak Ryszard | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | NIE | NIE | opłacono | |
32 | Ganszczyk Jan | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | TAK | NIE | opłacono | |
33 | Sokołowski Marek | Mysłowice-Wesoła | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Alpin Sport Team | TAK | NIE | opłacono |
34 | Lewicka Elżbieta | Knurów | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | NIE | NIE | opłacono | |
35 | Jarosz Marian | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Truchtacz Mysłowice | TAK | NIE | opłacono |
36 | Wyłupek Tomasz | MYSŁOWICE | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Katowicach | TAK | NIE | opłacono |
37 | Sznapka Halina | Świętochłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | 3 kawały o... na YouTube | NIE | NIE | opłacono |
38 | Sznapka Eugeniusz | Świętochłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | 3 kawały o... na YouTube | NIE | NIE | opłacono |
39 | Zareba Agnieszka | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | TAK | NIE | opłacono | |
40 | Mucha Dominika | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Katowicach | TAK | NIE | opłacono |
41 | Prucnal Paweł | Warszawa | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Run for 42 | NIE | NIE | opłacono |
42 | Suślik Sobiesław | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | TAK | NIE | opłacono | |
43 | Nowak Ewa | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | TAK | NIE | opłacono | |
44 | Szulc Wojciech | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Van Leeuwen Polska | TAK | NIE | opłacono |
45 | Nowak Agnieszka | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Pogoria Biega | NIE | NIE | opłacono |
46 | Litwin Sławomir | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Pogoria Biega | NIE | NIE | opłacono |
47 | Vereckyi Pavel | DONETSK | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | #Biegambolubie | NIE | NIE | |
48 | Białas Błażej | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Orange Polska | TAK | NIE | opłacono |
49 | JANOWSKA Michalina | Rybnik | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Inżynieria Biegania | NIE | NIE | opłacono |
50 | Beata Godek | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Truchtacz Mysłowice | TAK | NIE | opłacono |
51 | szymkowski krzysztof | czestochowa | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | NIE | NIE | opłacono | |
52 | tudruj andrzej | jaworzno | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | NIE | NIE | opłacono | |
53 | Baranek Marek | Bytom | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | OPEL ACTIVE TEAM | NIE | NIE | opłacono |
54 | Paszek Jacek | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Team eDokumenty | TAK | NIE | opłacono |
55 | paszek tomasz | Czechowice-Dziedzice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Team eDokumenty | NIE | NIE | opłacono |
56 | Kurek Jacek | Tychy | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Świetlikowo | NIE | NIE | opłacono |
57 | Pytel Sergiusz | Tychy | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Serowy | NIE | NIE | opłacono |
58 | Mikołajczyk Tomasz | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | TAK | NIE | opłacono | |
59 | Bałaziński Paweł | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | TAK | NIE | opłacono | |
60 | Kontowicz Rafał | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Mysłowicki Klub Biegacza No.I | TAK | NIE | opłacono |
61 | GUZY ANDRZEJ GUZY | GLIWICE | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | JW 3940 AGAT | NIE | NIE | |
62 | Dombek Andrzej | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Mysłowice TEAM | TAK | NIE | |
63 | Księżyk Jacek | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Truchtacz Mysłowice | TAK | NIE | |
64 | Pałka Aleksander | MYSŁOWICE | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | TAK | NIE | opłacono | |
65 | Arczewski Michał | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | TAK | NIE | opłacono | |
66 | Przyłudzki Janusz | Mikołów | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | NIE | NIE | ||
67 | Gwiazda Wiesław | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | NIE | NIE | opłacono | |
68 | Majewska Agata | Chorzów | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | NIE | NIE | ||
69 | Wyleciał Dorota | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | NIE | NIE | ||
70 | Pinkawa Grzegorz | katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem | NIE | NIE | opłacono |
71 | Drożdż Adrian | Częstochowa | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Klub biegaczy JYSK | NIE | NIE | opłacono |
72 | KRASKA Wlodzimierz | krakow | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | NIE | NIE | ||
73 | Szeja Przemek | Imielin | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | IndianRunner | NIE | NIE | |
74 | Szabrański Sławomir | Lędziny | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | W POGONI ZA DUCHEM | NIE | NIE | opłacono |
75 | Nawias Albin | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | NIE | NIE | opłacono | |
76 | Nenko Barbara | Ruda Śląska | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | NIE | NIE | opłacono | |
77 | Błaszczyszyn Łukasz | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | NIE | NIE | opłacono | |
78 | zieliński sebastian | zabrze | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | NIE | NIE | opłacono | |
79 | Dutkiewicz Izabela | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | NIE | NIE | ||
80 | Czubala Michał | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | NIE | NIE | opłacono | |
81 | Palczewski Przemek | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | TAK | NIE | ||
82 | Mroczka Anna | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | NIE | NIE | opłacono | |
83 | Barski Rafał | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | TAK | NIE | opłacono | |
84 | Konowalski Jacek | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | TAK | NIE | ||
85 | Grabka Stanisław | Kraków | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | NIE | NIE | opłacono | |
86 | Kasprzyk Kamila | Bukowno | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | NIE | NIE | ||
87 | Michalec Mateusz | Chełm Śląski | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | NIE | NIE | opłacono | |
88 | Buława Łukasz | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | TAK | NIE | opłacono | |
89 | Buława Ewa | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | TAK | NIE | opłacono | |
90 | Staciwa Michał | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Truchtacz Mysłowice | NIE | NIE | opłacono |
91 | Słomiany Ryszard | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | NIE | NIE | ||
92 | WRÓBEL Przemysław | Mikołów | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | NIE | NIE | opłacono | |
93 | Przyborek Bartosz | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | NIE | NIE | opłacono | |
94 | Dejas Tomasz | Mysłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | TAK | NIE | ||
95 | Szczelina Marta | Brzeszcze | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Speed Team Brzeszcze | NIE | NIE | opłacono |
96 | ŚCIBISZ Bogdan Ścibisz | SOSNOWIEC | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | TKKF SATURN CZELADŹ | NIE | NIE | |
97 | Obcowski Artur | Stare Sioło | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Run Run Oleszyce | NIE | NIE | opłacono |
98 | Rekieć Kaja | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | NIE | NIE | opłacono | |
99 | Pytel Janusz | Sosnowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Sokół Zakopane | NIE | NIE | opłacono |
100 | Rogowicz Piotr | Dąbrowa Górnicza | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Truchtacz Mysłowice | NIE | NIE | opłacono |
Wyświetleń: 10236