Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Staniak Grzegorz Zgórznica Start 10 km L opłacono
2 Czerwonogrodzki Damian Trzebieszów Start 10 km M opłacono
3 Czerwonogrodzka Urszula Trzebieszów Start 10 km M opłacono
4 Hertman Marzena Żelków-Kolonia Start 10 km Crossfit Siedlce M opłacono
5 Mitura Hanna Siedlce Start 10 km L opłacono
6 GOTOWICKI SEWERYN SIEDLCE Start 10 km L opłacono
7 Frankowski Jacek Siedlce Start 10 km M opłacono
8 Borkowski Mariusz Siedlce Start 10 km XL opłacono
9 Domagała Daniel Siedlce Start 10 km Drużyna MWM M
10 Kordecka Dorota Golice Start 10 km M opłacono
11 Bednarczyk Marek Mokobody Start 10 km Bsac Mokobody L opłacono
12 Krupa Wojciech Mokobody Start 10 km Bsac Mokobody L opłacono
13 Woźniak Damian Jabłonna Lacka Start 10 km L opłacono
14 Przekaza Łukasz Przywory Duże Start 10 km L opłacono
15 Pajdosz Rafał Biała Podlaska Start 10 km KB Biała Biega S opłacono
16 Kaniewski MARIUSZ Siedlce Start 10 km M opłacono
17 PRZYGODZKI TOMASZ SUCHOZEBRY Start 10 km G4 CROSSFIT M opłacono
18 Mikołajczuk Grzegorz Zbuczyn Start 10 km Yulo Run Team Siedlce XL opłacono
19 Zmorzyński Jakub Warszawa Start 10 km aleTempo XL opłacono
20 Pawlik Marta Warszawa Start 10 km S opłacono
21 Niedziółka Łukasz Siedlce Start 10 km M opłacono
22 Niedziółka Magdalena Siedlce Start 10 km S opłacono
23 Niedziółka Mateusz Siedlce Start 10 km L opłacono
24 Antosiewicz Robert Otwock Start 10 km LuLaTeam XL opłacono
25 Zapałowska Jolanta Siedlce Start 10 km CROSSFIT G4 SIEDLCE M opłacono
26 Marcinkiewicz Adrian Lipsk Start 10 km MKS Pogoń Siedlce M
27 Kordecki Damian Golice Start 10 km M opłacono
28 Powałka Michał Siedlce Start 10 km XXL opłacono
29 Duda Sebastian Siedlce Start 10 km M opłacono
30 Złoch Izabela Siedlce Start 10 km Yulo Run Team Siedlce S opłacono
31 Naumiuk Mariusz Siedlce Start 10 km XL
32 Ostrowski Artur Siedlce Start 10 km yulo run team siedlce M opłacono
33 Kisieliński Szymon Niwiski Start 10 km Klub Zdrowego Stylu Życia S opłacono
34 Wakuła Marek Siedlce Start 10 km L
35 Janiak Paweł Siedlce Start 10 km Triathlon Siedlce Club M opłacono
36 Czechowicz Grzesiek Siedlce Start 10 km CrossFit Siedlce L opłacono
37 Kukla Dariusz Siedlce Start 10 km L opłacono
38 Kędziora Konrad Sokołów Podlaski Start 10 km M opłacono
39 Hajduk Tomek Siedlce Start 10 km Yulo Run Team Siedlce L opłacono
40 Mitrofaniuk Marek Siedlce Start 10 km Yulo Run Team Siedlce S opłacono
41 Piekarski Piotr Siedlce Start 10 km S opłacono
42 Kokoszka Wojciech Siedlce Start 10 km Slow Jogging Siedlce M opłacono
43 Kupiec Beata Stary Młyn Start 10 km L opłacono
44 SŁOWIŃSKA ALICJA SIEDLCE Start 10 km NoWi Siedlce M opłacono
45 FRĄCKOWIAK KRZYSZTOF SIEDLCE Start 10 km NoWi Siedlce XL opłacono
46 Zacharczuk Zofia Siedlce Start 10 km NoWi Siedlce M opłacono
47 Wolski Andrzej Siedlce Start 10 km Yulo Run Team Siedlce XXL opłacono
48 Mikiciuk Dariusz Siedlce Start 10 km M opłacono
49 Krasuska-Błachnio Ewa Nowe Iganie Start 10 km G4 CROSSFIT M opłacono
50 Łukasiak Arkadiusz Mińsk Mazowiecki Start 10 km Mińska Grupa Rowerowa M
51 Bryłka Sebastian Siedlce Start 10 km L opłacono
52 Kulik Paweł Siedlce Start 10 km Leniwce.pl L opłacono
53 Kuźma Maciej siedlce Start 10 km Yulo Run Team Siedlce XXL opłacono
54 Kosieradzki Łukasz Siedlce Start 10 km MKS Pogoń Siedlce S opłacono
55 Mątewka Przemek Siedlce Start 10 km L opłacono
56 Mazurek Ilona Golice Start 10 km M opłacono
57 Witkowski Wojciech Siedlce Start 10 km PSZS Siedlce XL opłacono
58 Olszewski Kamil Skórzec Start 10 km Grupa Biegaczy Skórrzec Biega L opłacono
59 Janiak Łukasz Siedlce Start 10 km M
60 kopańska kasia pruszyn Start 10 km triathlon siedlce club M opłacono
61 Skorupka Anna Siedlce Start 10 km M3 Siedlce L opłacono
62 Skorupka Leszek Siedlce Start 10 km M3 Siedlce M opłacono
63 Piwko Sylwester Siedlce Start 10 km G4 CROSSFIT L opłacono
64 Stańczuk Dorota Siedlce Start 10 km S opłacono
65 Staniak Łukasz Zgórznica Start 10 km Vege Runners M opłacono
66 Teca Sebastian Siedlce Start 10 km M opłacono
67 BEDNARZAK TADEUSZ SIEDLCE Start 10 km NIEZRZESZONY L opłacono
68 Wysocki Radosław Siedlce Start 10 km Yulo Run Team Siedlce L opłacono
69 Kozłowski Dariusz Siedlce Start 10 km Yulo Run Team Siedlce XL opłacono
70 Kałabun Grzegorz Siedlce Start 10 km PAKMAN TEAM SIEDLCE M opłacono
71 Ciuk Mariusz Grabianoow Start 10 km Yulo Run Team Siedlce L
72 Ryżkowski Mariusz Siedlce Start 10 km www.naostatniejprostej.com L opłacono
73 Jóźwiak Barbara Siedlce Start 10 km Yulo Run Team Siedlce XS opłacono
74 Jóźwiak Krzysztof Siedlce Start 10 km Yulo Run Team Siedlce L opłacono
75 Litwiński Robert Siedlce Start 10 km Niezrzeszony M opłacono
76 Niedziółka Wojciech Grabianów Start 10 km Yulo Run Team Siedlce XS opłacono
77 Pytel Waldemar siedlce Start 10 km Yulo Run Team Siedlce M opłacono
78 Stańczuk Leszek Chodów Start 10 km L opłacono
79 Soćko Jacek Grabianów Start 10 km XXL opłacono
80 NORWA SYLWESTER Patków Start 10 km 3N Patków L opłacono
81 Krupa Jarosław Mokobody Start 10 km BSaC Mokobody M opłacono
82 Kosiorek Adam Mokobody Start 10 km BSaC Mokobody M opłacono
83 Kulik Karol Siedlce Start 10 km L opłacono
84 Kuźma Dorota Skórzec Start 10 km Grupa Biegaczy Skórzec Biega S opłacono
85 Kuźma Krzysiek Skórzec Start 10 km Grupa Biegaczy Skórzec Biega M opłacono
86 Sitek Arkadiusz Węgrów Start 10 km Aktywni Węgrów M opłacono
87 Biernacka Marta Siedlce Start 10 km Yulo Run Team Siedlce S opłacono
88 Michaluk Damian Łosice Start 10 km SHA-LE-NI XL opłacono
89 Wakuła Tomasz Siedlce Start 10 km Yulo Run Team Siedlce L opłacono
90 Koć Karol Siedlce Start 10 km M opłacono
91 Borkowski Leszek Grabianów Start 10 km NoWi Siedlce L opłacono
92 Czyżewski Krzysztof siedlce Start 10 km L opłacono
93 Marciniuk Dariusz Siedlce Start 10 km L opłacono
94 Radzikowska Martyna Siedlce Start 10 km S opłacono
95 Kornilak Edyta Nowaki Start 10 km Grupa Biegaczy Skórzec Biega M opłacono
96 Marczak Marek Giże Start 10 km XL opłacono
97 Lipiński Maciej Siedlce Start 10 km CrossFit Siedlce M opłacono
98 Antosik Mirek Siedlce Start 10 km XXL opłacono
99 Gajowniczek Magdalena Siedlce Start 10 km S opłacono
100 Czarnocki Paweł Skórzec Start 10 km GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA XXL opłacono


Wyświetleń: 6436

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ