Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Żywuszko Patryk Rumia MP AG amatorzy opłacono
2 Bartnik Aga Gdynia MP AG amatorzy
3 Krakowski Jan Gdynia MP AG amatorzy Invictus 3City opłacono
4 Grześ Kacper Szczecinek MP młodzików i juniorów młodszych MKP SZCZECINEK opłacono
5 Ornowski Remigiusz Gdańsk MP AG amatorzy Bike U Up Sport Coaching
6 Kaczmarczyk Karol Susz MP AG amatorzy UKS TRS SUSZ opłacono
7 Kubiak Maciej Reda MP wyścig główny Endure Team / Zoeller Tech
8 Pietrowicz Krzysztof Gdynia MP AG amatorzy BIG FAMILY opłacono
9 Dardziński Daniel Gdańsk MP AG amatorzy Bike U UP // Europell opłacono
10 Zalewski Karol Rumia MP AG amatorzy JAtrenuje opłacono
11 Zawistowski Michał Sulmin MP AG amatorzy
12 Roman Krzysztof Bolszewo MP AG amatorzy Przecinak77
13 Lepa-Roman Magdalena Bolszewo MP AG amatorzy Przecinak77
14 Kosior Michał Łódź MP AG amatorzy KS CelIronMan S.A. opłacono
15 Sienkiewicz Patryk Gdynia MP AG amatorzy Dream Tri Team opłacono
16 Pierzchalski Jerzy Łódz MP AG amatorzy Pierzchalski Cycling Team
17 Lip Rafał Gdynia MP AG amatorzy NYPEL REDA opłacono
18 Habaj Piotr Gdynia MP AG amatorzy Norda Active Team
19 Ruciński Jakub Sopot MP AG amatorzy Bike U Up - Europell- H4B opłacono
20 Łyś Daniel Reda MP AG amatorzy NYPEL REDA opłacono
21 Czajkowska Magdalena Gdynia MP AG amatorzy BCT TEAM Gdynia opłacono
22 Bakalarz Jarosław Elbląg MP AG amatorzy opłacono
23 Brzuszkiewicz Zuza Gdańsk MP AG amatorzy Pruszcz Biega opłacono
24 Gazarkiewicz Michał Rumia MP AG amatorzy DREAM TRI TEAM opłacono
25 Martyka Jolanta Gdynia MP AG amatorzy biegamyrazem.pl opłacono
26 Kubiak Monika Gdańsk MP AG amatorzy
27 Kucal Maciej Gdańsk MP AG amatorzy 3athlete / Dream Tri Team
28 Młynarska Józefina Kraków MP młodzików i juniorów młodszych Triathlon YMCA Kraków
29 Felon Michał Gdynia MP wyścig główny OPEC Gdynia
30 Matulewicz Magdalena Elbląg MP AG amatorzy opłacono
31 Rychter Wiesław Elbląg MP AG amatorzy Buchalter opłacono
32 Krzemiński Jakub Gdańsk MP AG amatorzy Team Verge Polska / Bike U Up opłacono
33 Siódmiak Igor Szczecinek MP wyścig główny MKP SZCZECINEK opłacono
34 Krupiński Maciej Mogilany MP AG amatorzy U Jędrusia tri team opłacono
35 Piekarski Marek Bydgoszcz MP AG amatorzy Restauracja KING FU Bydgoszcz opłacono
36 Wicha Karolina Kielce MP młodzików i juniorów młodszych Akwedukt opłacono
37 Lemke Krzysztof Gdynia MP AG amatorzy Gdyński Triathlon opłacono
38 Stukan Maciej Sopot MP AG amatorzy opłacono
39 Kozak Karol Elbląg MP młodzików i juniorów młodszych MKS Truso Elbląg Triathlon opłacono
40 Jednaszewski Mikołaj Olsztyn MP młodzików i juniorów młodszych WMKS Olsztyn opłacono
41 Mamcarz Jarosław Tczew MP AG amatorzy opłacono
42 Czajkowski Paweł Gdynia MP AG amatorzy BCT TEAM Gdynia opłacono
43 Krawczyk Jacek Poznań MP wyścig główny UKS Tri - Team Rumia opłacono
44 Słodowicz Piotr Gdańsk MP AG amatorzy Grupa Trójmiasto opłacono
45 Kolasa Łukasz Gdynia MP AG amatorzy opłacono
46 Zajk Michał Reda MP AG amatorzy opłacono
47 Czapiński Michał Reda MP wyścig główny EUROPELL-Hotel Cztery Brzozy-BIKE U UP opłacono
48 Klepacki Tomasz Warszawa MP AG amatorzy Triathlon Rawa opłacono
49 Goździewicz Paweł Gdynia MP AG amatorzy biegamyrazem.pl


Wyświetleń: 8937

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ