Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żywuszko Patryk | Rumia | Polska | MP AG amatorzy | opłacono | |
2 | Krakowski Jan | Gdynia | Polska | MP AG amatorzy | Invictus 3City | opłacono |
3 | Grześ Kacper | Szczecinek | Polska | MP młodzików i juniorów młodszych | MKP SZCZECINEK | opłacono |
4 | Maksymowicz Tomasz | Elbląg | Polska | MP młodzików i juniorów młodszych | UKS G-8 Bielany Warszawa | opłacono |
5 | Safranow Marcin | Gdańsk | Polska | MP AG amatorzy | Optima | opłacono |
6 | Kaczmarczyk Karol | Susz | Polska | MP AG amatorzy | UKS TRS SUSZ | opłacono |
7 | Jezusek Jarosław | Gdynia | Polska | MP AG amatorzy | BST | opłacono |
8 | Swinarski Maciej | Gdansk | Polska | MP AG amatorzy | MotoSyberia.com Bike U Up | opłacono |
9 | Siejakowski Michał | Kwidzyn | Polska | MP AG amatorzy | KTS Ironman | opłacono |
10 | Pietrowicz Krzysztof | Gdynia | Polska | MP AG amatorzy | BIG FAMILY | opłacono |
11 | Dardziński Daniel | Gdańsk | Polska | MP AG amatorzy | Bike U UP // Europell | opłacono |
12 | Zalewski Karol | Rumia | Polska | MP AG amatorzy | JAtrenuje | opłacono |
13 | Obiedzińska Aleksandra | Kwidzyn | Polska | MP AG amatorzy | KTS Ironman | opłacono |
14 | Kosior Michał | Łódź | Polska | MP AG amatorzy | KS CelIronMan S.A. | opłacono |
15 | Sienkiewicz Patryk | Gdynia | Polska | MP AG amatorzy | Dream Tri Team | opłacono |
16 | Pacan Jacek | Gdynia | Polska | MP AG amatorzy | opłacono | |
17 | Zubowicz Marek | Tuchom | Polska | MP AG amatorzy | drink team | opłacono |
18 | Lip Rafał | Gdynia | Polska | MP AG amatorzy | NYPEL REDA | opłacono |
19 | Ruciński Jakub | Sopot | Polska | MP AG amatorzy | Bike U Up - Europell- H4B | opłacono |
20 | Harasimiuk - Grodzka Małgorzata | Gdańsk | Polska | MP AG amatorzy | LIFEGUARD GDYNIA | opłacono |
21 | Łyś Daniel | Reda | Polska | MP AG amatorzy | NYPEL REDA | opłacono |
22 | Czajkowska Magdalena | Gdynia | Polska | MP AG amatorzy | BCT TEAM Gdynia | opłacono |
23 | Bakalarz Jarosław | Elbląg | Polska | MP AG amatorzy | opłacono | |
24 | Brzuszkiewicz Zuza | Gdańsk | Polska | MP AG amatorzy | Pruszcz Biega | opłacono |
25 | Gazarkiewicz Michał | Rumia | Polska | MP AG amatorzy | DREAM TRI TEAM | opłacono |
26 | Martyka Jolanta | Gdynia | Polska | MP AG amatorzy | biegamyrazem.pl | opłacono |
27 | Grodzki Marek | Gdańsk | Polska | MP AG amatorzy | LIFEGUARD GDYNIA | opłacono |
28 | Zadroga Piotr | Gdańsk | Polska | MP AG amatorzy | drink team | opłacono |
29 | Matulewicz Magdalena | Elbląg | Polska | MP AG amatorzy | opłacono | |
30 | Rychter Wiesław | Elbląg | Polska | MP AG amatorzy | Buchalter | opłacono |
31 | Krzemiński Jakub | Gdańsk | Polska | MP AG amatorzy | Team Verge Polska / Bike U Up | opłacono |
32 | Cupryś-Smolak Aleksandra | Gdynia | Polska | MP AG amatorzy | biegamyrazem.pl Szprychy | opłacono |
33 | Biedrawa Konrad | Rumia | Polska | MP młodzików i juniorów młodszych | TRI TEAM RUMIA | opłacono |
34 | Siódmiak Igor | Szczecinek | Polska | MP wyścig główny | MKP SZCZECINEK | opłacono |
35 | Napieracz Marta | gdynia | Polska | MP AG amatorzy | Endure Team | opłacono |
36 | Krupiński Maciej | Mogilany | Polska | MP AG amatorzy | U Jędrusia tri team | opłacono |
37 | Piekarski Marek | Bydgoszcz | Polska | MP AG amatorzy | Restauracja KING FU Bydgoszcz | opłacono |
38 | Wicha Karolina | Kielce | Polska | MP młodzików i juniorów młodszych | Akwedukt | opłacono |
39 | Lemke Krzysztof | Gdynia | Polska | MP AG amatorzy | Gdyński Triathlon | opłacono |
40 | Formela Daniel | Gdynia | Polska | MP wyścig główny | KM Sport / CTS - Czaja Training System | opłacono |
41 | Adamczak Krzysztof | Gdynia | Polska | MP AG amatorzy | opłacono | |
42 | Stasiukiewicz Rafał | Gdynia | Polska | MP AG amatorzy | opłacono | |
43 | Cząstka Tomasz | Gdynia | Polska | MP AG amatorzy | Gdynia Sport Team | opłacono |
44 | Cząstka Jacek | Gdynia | Polska | MP AG amatorzy | opłacono | |
45 | Stukan Maciej | Sopot | Polska | MP AG amatorzy | opłacono | |
46 | Kozak Karol | Elbląg | Polska | MP młodzików i juniorów młodszych | MKS Truso Elbląg Triathlon | opłacono |
47 | Kwaśkiewicz Oliwia | Dąbrowa Górnicza | Polska | MP wyścig główny | WLKS Kmicic Częstochowa | opłacono |
48 | Jednaszewski Mikołaj | Olsztyn | Polska | MP młodzików i juniorów młodszych | WMKS Olsztyn | opłacono |
49 | Mamcarz Jarosław | Tczew | Polska | MP AG amatorzy | opłacono | |
50 | Czajkowski Paweł | Gdynia | Polska | MP AG amatorzy | BCT TEAM Gdynia | opłacono |
51 | Krawczyk Jacek | Poznań | Polska | MP wyścig główny | UKS Tri - Team Rumia | opłacono |
52 | Słodowicz Piotr | Gdańsk | Polska | MP AG amatorzy | Grupa Trójmiasto | opłacono |
53 | Biegała Marek | Gdańsk | Polska | MP AG amatorzy | BIKE U UP | opłacono |
54 | Kolasa Łukasz | Gdynia | Polska | MP AG amatorzy | opłacono | |
55 | Zajk Michał | Reda | Polska | MP AG amatorzy | opłacono | |
56 | Tyndzik Maria | Warszawa | Polska | MP młodzików i juniorów młodszych | UKS G-8 Bielany Warszawa | opłacono |
57 | Tyndzik Eleonora | Warzsawa | Polska | MP młodzików i juniorów młodszych | UKS G-8 Bielany Warszawa | opłacono |
58 | Czapiński Michał | Reda | Polska | MP wyścig główny | EUROPELL-Hotel Cztery Brzozy-BIKE U UP | opłacono |
59 | Klepacki Tomasz | Warszawa | Polska | MP AG amatorzy | Triathlon Rawa | opłacono |
60 | Reszke Paweł | Wejherowo | Polska | MP wyścig główny | UKS Tri - Team Rumia | opłacono |
61 | Czapa Magdalena | Gdańsk | Polska | MP AG amatorzy | NexusTeam | opłacono |
62 | Petters Klaudia | Bolesławiec | Polska | MP wyścig główny | Ta Akwedukt Kielce | opłacono |
63 | Zagożdżon Witold | Nidzica | Polska | MP AG amatorzy | Nidzica Biega | opłacono |
Wyświetleń: 11511