Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bogulski Piotr Zblewo Bieg główny 10 km opłacono on-line
2 Duzowski Rafał Łubiana Bieg główny 10 km opłacono on-line
3 Pacan Bartek Bytów Bieg główny 10 km Świat płytek u Kryspina opłacono on-line
4 Kluczewska Emilia Bytów Bieg główny 10 km Ścigał Team Bytów opłacono on-line
5 Kanigowski Grzegorz Gdańsk Bieg główny 10 km opłacono on-line
6 Czarnowski Krzysztof Reda Bieg główny 10 km FabrykaDobrejZabawy.pl opłacono on-line
7 Goździewicz Leszek Gdynia Bieg główny 10 km biegamyrazem.pl
8 Bączek-Motała Barbara Rumia Bieg główny 10 km Amex Baczek Ilawa opłacono on-line
9 Labuda Łukasz Gdynia Bieg główny 10 km Saint-Gobain Squad opłacono on-line
10 Andryskowski Zdzislaw Lębork Bieg główny 10 km Kolarz-Pol
11 Stefaniak Marcin Łęczyce Bieg główny 10 km opłacono on-line
12 Ozimkowski Krzysztof Gdańsk Bieg główny 10 km opłacono on-line
13 Tuwalska Elżbieta Gdańsk Bieg główny 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
14 Lewańczyk Marcin Skorzewo Bieg główny 10 km Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
15 Mrugalski Stanisław Miastko Bieg główny 10 km
16 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Bieg główny 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
17 Jakubek Patryk Bytow Bieg główny 10 km Świat płytek u Kryspina
18 Garski Kryspin Bytów Bieg główny 10 km Świat Płytek u Kryspina
19 Garska Joanna Bytów Bieg główny 10 km Świat Płytek u Kryspina
20 Guzowski Dariusz Trzebielino Bieg główny 10 km Carry Petfood Trzebielino/Talex Borysław Borzytuchom opłacono on-line
21 Witt Grażyna Sopot Bieg główny 10 km MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono on-line
22 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg główny 10 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
23 Damps Jacek Skrzeszewo Bieg główny 10 km opłacono on-line
24 Damps Katarzyna Skrzeszewo Bieg główny 10 km opłacono on-line
25 Damps Martyna Skrzeszewo Bieg główny 10 km opłacono on-line
26 Szczęsny Tadeusz Gdańsk Bieg główny 10 km opłacono on-line
27 Sosnowski Bolesław Gdańsk Bieg główny 10 km TKKF Rozstaje opłacono on-line
28 Niwiński Stanisław Gdańsk Bieg główny 10 km opłacono on-line
29 Konkel Joanna Sławno Bieg główny 10 km MKS "Święc" Sławno opłacono on-line
30 Wiatrzyk Krzysztof Darłowo Bieg główny 10 km Darłowo opłacono on-line
31 Spustek Marcin Elbląg Bieg główny 10 km MKS"Truso"Elbląg
32 Kurowski Wojciech Gdańsk Bieg główny 10 km Gdańsk opłacono on-line
33 Muerau-Nowicka Hanna Bytów Bieg główny 10 km KB GOCH BYTÓW opłacono on-line
34 Bandurski Jacek SOPOT Bieg główny 10 km Sopot
35 Wirkus Antonina Szczecinek Bieg główny 10 km MKL Szczecinek
36 Wirkus Łukasz Lipnica Bieg główny 10 km
37 MAJNA Kazimierz Gdynia Bieg główny 10 km Parkrun Gdynia opłacono on-line
38 Lubecki Sławomir Kościerzyna Bieg główny 10 km KKK-Do Seiunchin opłacono on-line
39 Lerke Arek Skarszewy Bieg główny 10 km Morsy Skarszewy opłacono on-line
40 Wirkus Bartłomiej Kościerzyna Bieg główny 10 km JAGODOWA TEAM opłacono on-line
41 Wirkus Roman Kościerzyna Bieg główny 10 km JAGODOWA TEAM opłacono on-line
42 KULCZYK Katarzyna Sławsko Bieg główny 10 km KB Bryza Postomino
43 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Bieg główny 10 km CrossElite EbroGym opłacono on-line
44 Sowa Joanna Koscierzyna Bieg główny 10 km Akademia Biegania Kościerzyna opłacono on-line
45 Sowa Krzysztof Koscierzyna Bieg główny 10 km Akademia Biegania Kościerzyna opłacono on-line
46 Turzyńska Magdalena Bytów Bieg główny 10 km KB GOCH opłacono on-line
47 Kaczyński Daniel Starogard Gdański Bieg główny 10 km CrossElite EbroGym opłacono on-line
48 Laskowska Daria Starogard Gdański Bieg główny 10 km opłacono on-line
49 Kowalak Katarzyna Kartuzy Bieg główny 10 km FORMA FITNESS CLUB
50 Szymańska Jolanta Ruda Bieg główny 10 km opłacono on-line
51 Malek Andrzej Koscierzyna Bieg główny 10 km Pozytywna Endorfina opłacono on-line
52 Kąkol Mateusz Koscierzyna Bieg główny 10 km Szkoła Pływania "Aquatic" opłacono on-line
53 Domaszk Zbigniew Bytöw Bieg główny 10 km Świat płytek u Kryspina opłacono on-line
54 Majkowski Tomasz Skórcz Bieg główny 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
55 Łącki Jarosław Kościerzyna Bieg główny 10 km opłacono on-line
56 barganska justyna bytów Bieg główny 10 km opłacono on-line
57 Radulski Radosław Gdańsk Bieg główny 10 km opłacono on-line
58 Pęśko Michał Gdańsk Bieg główny 10 km opłacono on-line
59 Gralak Jacek Kościerzyna Bieg główny 10 km opłacono on-line
60 Formella Sławomir Kościerzyna Bieg główny 10 km FORMEX opłacono on-line
61 Janta-Lipińska Justyna Bytów Bieg główny 10 km Ścigał Team Bytów opłacono on-line
62 Glazik Dariusz Bytów Bieg główny 10 km opłacono on-line
63 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Bieg główny 10 km Maratończyk Wielki Klincz
64 Zwolski Andrzej Bytów Bieg główny 10 km Ścigał Team Bytów opłacono on-line
65 Wendt Patryk Kościerzyna Bieg główny 10 km Wencik Team opłacono on-line
66 Ebertowski Michał Starogard Gdański Bieg główny 10 km TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
67 Szczypior Artur Wyszecino Bieg główny 10 km GKS KASZUBI LUZINO
68 Formela Sebastian Luzino Bieg główny 10 km Running TriCity Team
69 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia Bieg główny 10 km MIŚ Biega
70 Serkowski Patryk Kościerzyna Bieg główny 10 km - zawodnicy Remus Kościerzyna KUKS Remus Kościerzyna
71 Kwiatkowski Krzysztof Kościerzyna Bieg główny 10 km - zawodnicy Remus Kościerzyna KUKS Remus Kościerzyna


Wyświetleń: 3754

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ