Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nawacka Aleksandra | Knurów | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | MSP nr 9 w Knurowie | opłacono |
2 | Bujoczek Milena | Katowice | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | Bytom | opłacono |
3 | Siegmund Oliwia | Czeladź | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | #czeladzbiega | opłacono |
4 | Grudniok Martyna | Katowice | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | Przedszkole nr39 | opłacono |
5 | Szlembarski Miłosz | Czeladź | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | Zdzieraj kapcie | opłacono |
6 | Bielec Agnieszka | Zabrze | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | opłacono | |
7 | Karaś Jakub | Chorzów | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | Aktywna Pszczyna | opłacono |
8 | Weber Miłosz | Nakło Śląskie | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | Ufoki Świerklaniec | opłacono |
9 | Szafruga Julia | Rogoźnik | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | ||
10 | Brandys Hubert | Pawłowice | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | RUNTEAM Pawłowice | opłacono |
11 | Brandys Mikołaj | Pawłowice | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | RUNTEAM Pawłowice | opłacono |
12 | Kanadys Feliks | Jaworzno | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | opłacono | |
13 | Hamik Krystian | Chełm Śląski | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | opłacono | |
14 | Bomba Julia | Bedzin | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | Banda z Placu | opłacono |
15 | Kaleta Karol | Będzin | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | Banda z Placu | opłacono |
16 | Kurowski Igor | Będzin | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | Banda z Placu | opłacono |
17 | Sobczak Ala | Katowice | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | opłacono | |
18 | Rosa Alicja | Tychy | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | opłacono | |
19 | Musioł Amelia | Katowice | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | opłacono | |
20 | Dynia Kaja | Jastrzębie Zdrój | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | RUNTEAM Pawłowice | opłacono |
21 | Gromadzki Jakub | Katowice | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | opłacono | |
22 | Pałaszewski Miłosz | Piekary Śląskie | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | Miłosz Pałaszewski | opłacono |
23 | Sawicki Błażej | Łazy | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | opłacono | |
24 | Stachowicz Maja | Chorzów | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | opłacono | |
25 | Tokarz Amelia | Piekary Śląskie | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | Lecymy Durś | opłacono |
26 | Guzik Julia | Dąbrowa Górnicza | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | opłacono | |
27 | Malik Łucja | Siemianowice Śląskie | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | opłacono | |
28 | LOTKO OLIWIER | BĘDZIN | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | Banda z Placu | opłacono |
29 | LOTKO KAROLINA | BĘDZIN | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | Banda z Placu | opłacono |
30 | Sinkiewicz Zuzanna | Chorzów | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | Brak | opłacono |
31 | WITOR JUDYTA | Dąbrowa Górnicza | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | MK TEAM | opłacono |
32 | Gołębiowski Mikołaj | Chorzów | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | ||
33 | Witkowska Kalina | Zabrze | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | opłacono | |
34 | Kandzia Mateusz | Siemianowice Śląskie | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | opłacono | |
35 | Suchański Antoni | Świętochłowice | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | opłacono | |
36 | Gruchała Wojtek | Siemianowice Śl. | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | Przedszkole sportowe wesoła rodzina | opłacono |
37 | Pietrzyk Vanesska | Katowice | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | ||
38 | Chodzidło Aleksander | Chorzów | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | opłacono | |
39 | Krzysik Agata | Katowice | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | opłacono | |
40 | ślusarczyk wiktor | sosnowiec | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | opłacono | |
41 | Sokołowski Marek | Siemianowice Śląskie | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | opłacono | |
42 | WITOR PAULINA | Siemianowice Śląskie | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | MK TEAM | opłacono |
43 | Piwowarczyk Maksymiliana | Siemianowice Śląskie | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | opłacono | |
44 | Papiernik Milena | Sosnowiec | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | Przedszkole nr 5 | opłacono |
45 | Herman Błażej | Siemianowice Śląskie | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | opłacono | |
46 | Pietras Wojciech | Zabrze | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
47 | Szabatowska Maja | Świętochłowice | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | opłacono | |
48 | Pająk Olga | Katowice | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | opłacono | |
49 | Adamiec-Trutwin Dorota | Chorzów | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono |
50 | Adamiec- Trutwin Aleksander | Chorzów | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono |
51 | Krzemieniewski Cezary | Katowice | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | opłacono | |
52 | Pluszczyk Damian | Piekary Śląskie | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | Lecymy Durś | opłacono |
53 | Kozubski Janek | Chorzów | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | opłacono | |
54 | Jończyk Tymoteusz | Chorzów | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | opłacono | |
55 | Pykało Antonina | Bytom | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | opłacono | |
56 | Pykało Helena | Bytom | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | opłacono | |
57 | Dyrka Bartosz | Przeczyce | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | opłacono | |
58 | Dyrka Szymon | Przeczyce | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | opłacono | |
59 | Jakubowska Kasandra | Będzin | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | opłacono | |
60 | Jakubowski Oliwier | Będzin | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | opłacono | |
61 | Lachowicz Alicja | Tychy | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | opłacono | |
62 | Student Olaf | Pawłowice | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | opłacono | |
63 | Wałach Kacper | Siemianowice Śląskie | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | opłacono | |
64 | Wojciechowska Martyna | Świętochłowice | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | przedszkole nr 11 | opłacono |
65 | Cieśla Szymon | Katowice | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | MP nr 50 w Katowicach | opłacono |
66 | Cieśla Piotr | Katowice | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | MP nr 50 w Katowicach | opłacono |
67 | Koszlaga Julia | Siemianowice Sl. | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | opłacono | |
68 | Warwas Lena | siemianowice slaskie | Polska | dystans 200 m (dzieci urodzone w roku 2011 lub później) 6 lat i młodsze | Przeczkole nr.11 Siemianowice Śląskie | opłacono |
69 | Ratyński Krzysztof | Bytom | Polska | dystans 400 m (dzieci urodzone w latach 2007-2010) 7-10 lat | Happy Runners | opłacono |
70 | Kajzer Karol | Katowice | Polska | dystans 400 m (dzieci urodzone w latach 2007-2010) 7-10 lat | opłacono | |
71 | Jędryka Mateusz | Kłobuck | Polska | dystans 400 m (dzieci urodzone w latach 2007-2010) 7-10 lat | Szkoła Podstawowa nr 1 w Kłobucku | opłacono |
72 | CIEPAŁ Marta | Piekary ŚLĄSKIE | Polska | dystans 400 m (dzieci urodzone w latach 2007-2010) 7-10 lat | Lecymy Durś | opłacono |
73 | Koenig Kinga | Katowice | Polska | dystans 400 m (dzieci urodzone w latach 2007-2010) 7-10 lat | opłacono | |
74 | Kowolik Maksymilian | Zbrosławice | Polska | dystans 400 m (dzieci urodzone w latach 2007-2010) 7-10 lat | Sarkazm_team | opłacono |
75 | Kazior Tomasz | Katowice | Polska | dystans 400 m (dzieci urodzone w latach 2007-2010) 7-10 lat | SP 66 Katowice | opłacono |
76 | Tokarz Aleksandra | Piekary Śląskie | Polska | dystans 400 m (dzieci urodzone w latach 2007-2010) 7-10 lat | Lecymy Durś | opłacono |
77 | Dzierga Martyna | Siemianowice Śląskie | Polska | dystans 400 m (dzieci urodzone w latach 2007-2010) 7-10 lat | Szkoła Podstawowa nr 3 w Siemianowicach Śl. | opłacono |
78 | Socha Mateusz | Sosnowiec | Polska | dystans 400 m (dzieci urodzone w latach 2007-2010) 7-10 lat | Szkoła | opłacono |
79 | Kobylański Marek | Chorzów | Polska | dystans 400 m (dzieci urodzone w latach 2007-2010) 7-10 lat | opłacono | |
80 | Nowak Jakub | Katowice | Polska | dystans 400 m (dzieci urodzone w latach 2007-2010) 7-10 lat | Szkoła Podstawowa nr 54 Katowice Giszowiec | opłacono |
81 | Szeja Ania | Imielin | Polska | dystans 400 m (dzieci urodzone w latach 2007-2010) 7-10 lat | IndianRunner | opłacono |
82 | Gorol Paulina | Siemianowice Sl | Polska | dystans 400 m (dzieci urodzone w latach 2007-2010) 7-10 lat | Szkoła Podstawowa nr 3 w Siemianowicach Śl. | opłacono |
83 | Rozmus Szymon | Bytom | Polska | dystans 400 m (dzieci urodzone w latach 2007-2010) 7-10 lat | opłacono | |
84 | Dynia Marek | Jastrzębie Zdrój | Polska | dystans 400 m (dzieci urodzone w latach 2007-2010) 7-10 lat | RUNTEAM Pawłowice | opłacono |
85 | Skiba Dobrawa | Siemianowice | Polska | dystans 400 m (dzieci urodzone w latach 2007-2010) 7-10 lat | opłacono | |
86 | Szołtysik Borys | Siemianowice | Polska | dystans 400 m (dzieci urodzone w latach 2007-2010) 7-10 lat | opłacono | |
87 | Bartosik Kamila | Sosnowiec | Polska | dystans 400 m (dzieci urodzone w latach 2007-2010) 7-10 lat | opłacono | |
88 | Fundament Stanisław | Siemianowice Śląskie | Polska | dystans 400 m (dzieci urodzone w latach 2007-2010) 7-10 lat | Sp nr 6 | opłacono |
89 | Gajda Oliwier | Katowice | Polska | dystans 400 m (dzieci urodzone w latach 2007-2010) 7-10 lat | opłacono | |
90 | Cyran Nikola | Łazy | Polska | dystans 400 m (dzieci urodzone w latach 2007-2010) 7-10 lat | opłacono | |
91 | Strużyna Marcin | Bytom | Polska | dystans 400 m (dzieci urodzone w latach 2007-2010) 7-10 lat | opłacono | |
92 | Sikora Jakub | Tarnowskie Góry | Polska | dystans 400 m (dzieci urodzone w latach 2007-2010) 7-10 lat | SP nr 3 Tarnowskie Góry | opłacono |
93 | Stachowicz Oliwia | Chorzów | Polska | dystans 400 m (dzieci urodzone w latach 2007-2010) 7-10 lat | SP nr 29 w Chorzowie | opłacono |
94 | Swoboda Bartosz | Bytom | Polska | dystans 400 m (dzieci urodzone w latach 2007-2010) 7-10 lat | SP 54 Bytom | opłacono |
95 | Guzik Zosia | Dąbrowa Górnicza | Polska | dystans 400 m (dzieci urodzone w latach 2007-2010) 7-10 lat | 2009 | opłacono |
96 | Rost Maja | Świętochłowice | Polska | dystans 400 m (dzieci urodzone w latach 2007-2010) 7-10 lat | opłacono | |
97 | Rost Magdalena | Świętochłowice | Polska | dystans 400 m (dzieci urodzone w latach 2007-2010) 7-10 lat | opłacono | |
98 | Litwin Zuzanna | Świętochłowice | Polska | dystans 400 m (dzieci urodzone w latach 2007-2010) 7-10 lat | opłacono | |
99 | Ćwiek Karolina | Ruda Śląska | Polska | dystans 400 m (dzieci urodzone w latach 2007-2010) 7-10 lat | Ekipa Na Kijach | opłacono |
100 | Świtała Michał | Siemianowice | Polska | dystans 400 m (dzieci urodzone w latach 2007-2010) 7-10 lat | SP 11 | opłacono |
Wyświetleń: 8924