Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Czarnowska Zuzanna Reda Start dzieci 10-11 lat - 1000m FabrykaDobrejZabawy.pl
2 Lemke Natalia Gdynia Start dzieci 8-9 lat - 500m SP34 Gdynia
3 Lemke Liliana Gdynia Start dzieci 12-13 lat - 1200m SKLA Sopot/SP18 Gdynia
4 Tokarczyk Piotr Gdynia Start dzieci 6-7 lat - 300m SP 44 GDYNIA
5 Złoch Aleksander Gdynia Start dzieci 10-11 lat - 1000m KL Gdynia
6 Złoch Konrad Gdynia Start dzieci 8-9 lat - 500m KL Gdynia
7 Halk Ida Gdynia Start dzieci 14-15 lat - 1200m LKS ZORZA Gdynia - GIMNAZJUM NR 8
8 Naczk Wiktoria Lębork Start dzieci 14-15 lat - 1200m Kreativ sport Dynamic Lębork
9 Górski Maciej Wejherowo Start dzieci 6-7 lat - 300m SP6 Wejherowo
10 Górska Małgorzata Wejherowo Start dzieci 12-13 lat - 1200m SKLA Sopot / SP6 Wejherowo
11 Sikora Dawid Gdynia Start dzieci 8-9 lat - 500m SP31 Gdynia
12 Lewandowska Sonia Lębork Start dzieci 8-9 lat - 500m
13 Lewandowski Filip Lębork Start dzieci 14-15 lat - 1200m SKLA Sopot / Gimnazjum nr 1 w Lęborku
14 Bareła Mikołaj Rumia Start dzieci 6-7 lat - 300m
15 Hebel Dominika Rumia Start dzieci 10-11 lat - 1000m
16 Dragan Blanka Gdynia Start dzieci 6-7 lat - 300m
17 Lewandowski Miłosz Sopot Start dzieci 6-7 lat - 300m
18 Żochowska Liliana Gdynia Start dzieci 10-11 lat - 1000m UKS 7 Gdynia, LKS Zorza Gdynia
19 Droszkowska Zuzanna Gdynia Start dzieci 14-15 lat - 1200m LKS Zorza Gdynia
20 Szulc Jan Wiktor Rumia Start dzieci 14-15 lat - 1200m Tri Team
21 Motała Piotr Rumia Start dzieci 8-9 lat - 500m UKS SIÓDEMKA RUMIA
22 Szornak Tymoteusz Rewa Start dzieci 10-11 lat - 1000m
23 Saleem Kamil Gdańsk Start dzieci 10-11 lat - 1000m SP 89 Gdańsk
24 Frątczak Amanda Gdynia Start dzieci 12-13 lat - 1200m LKS ZORZA GDYNIA
25 Heland Grzegorz Gdańsk Start dzieci 10-11 lat - 1000m Sp.24 Gdańsk
26 Nowaczyk Nikodem Gdynia Start dzieci 6-7 lat - 300m
27 Robaszkiewicz Olga Rumia Start dzieci 8-9 lat - 500m
28 Bojanowska Zuzanna Mosty Start dzieci 14-15 lat - 1200m
29 Pieńkowska Natasza Rumia Start dzieci 6-7 lat - 300m UKS Tri Tam Rumia
30 Ptach Weronika Pruszcz Gdański Start dzieci 8-9 lat - 500m SP nr 4 Pruszcz Gdański
31 Białas Oliver Gdynia Start dzieci 12-13 lat - 1200m sp 47
32 Czajkowska Julia Gdynia Start dzieci 6-7 lat - 300m
33 Truszkowska Amelia Rumia Start dzieci 6-7 lat - 300m SP 6 Rumia
34 Gurzęda Kacper Rumia Start dzieci 8-9 lat - 500m
35 Hołówko Franciszek Reda Start dzieci 8-9 lat - 500m Sp 3 Reda
36 Hołówko Tymon Reda Start dzieci 8-9 lat - 500m Sp 3 Reda
37 Krztoń Maja Rumia Start dzieci 8-9 lat - 500m
38 Kwiatkowska Lidia Rumia Start dzieci 8-9 lat - 500m WieWiór Team SP 9
39 Hinz Kamil Rumia Start dzieci 12-13 lat - 1200m RKS Rumia
40 Car Alicja Gdynia Start dzieci 6-7 lat - 300m SP 28 Gdynia
41 Car Paweł Gdynia Start dzieci 10-11 lat - 1000m SP 28 Gdynia
42 Borkowska Agnieszka Gdynia Start dzieci 14-15 lat - 1200m Zorza Gdynia
43 Teska Martyna Gdynia Start dzieci 6-7 lat - 300m
44 Teska Patrycja Gdynia Start dzieci 8-9 lat - 500m SGA Gdynia
45 Neubauer Kacper Juszkowo Start dzieci 6-7 lat - 300m
46 Neubauer Szymon Juszkowo Start dzieci 8-9 lat - 500m Juszkowo
47 Gazarkiewicz Oliwia Rumia Start dzieci 8-9 lat - 500m sp nr 6 Rumia
48 Kolasa Lea Reda Start dzieci 6-7 lat - 300m
49 Kolasa Alex Reda Start dzieci 10-11 lat - 1000m
50 Szymichowski Marcin Gdańsk Start dzieci 6-7 lat - 300m Przedszkole nr 19 w Gdyni
51 Szymichowski Łukasz Gdańsk Start dzieci 6-7 lat - 300m Przedszkole nr 19 w Gdyni
52 Stępińska Kornelia Reda Start dzieci 10-11 lat - 1000m RKS Rumia
53 Pakulska Jagna Gdynia Start dzieci 6-7 lat - 300m
54 Pakulski Milosz Gdynia Start dzieci 10-11 lat - 1000m
55 Śpiewak Hanna Rumia Start dzieci 6-7 lat - 300m Sp 6 rumia
56 Śpiewak Emilia Rumia Start dzieci 8-9 lat - 500m sp 6 rumia
57 Dombrowski Dawid Gdynia Start dzieci 6-7 lat - 300m sp 43 GDYNIA
58 Dombrowski Igor Gdynia Start dzieci 10-11 lat - 1000m sp 43 GDYNIA
59 Tokarska Wiktoria Gdynia Start dzieci 12-13 lat - 1200m
60 Tokarska Laura Gdynia Start dzieci 12-13 lat - 1200m
61 Sztygiel Nikola Wejherowo Start dzieci 10-11 lat - 1000m Dekorado
62 Sztygiel igor Wejherowo Start dzieci 6-7 lat - 300m Dekorado
63 Jażdżewski Jonatan Lębork Start dzieci 8-9 lat - 500m
64 Ćwikliński Miłosz Gdynia Start dzieci 10-11 lat - 1000m sp 43 GDYNIA
65 Ćwiklińska Julia Gdynia Start dzieci 6-7 lat - 300m sp 43 GDYNIA
66 Twarowski Igor Suchy Dwór Start dzieci 8-9 lat - 500m Szkoła Podstawowa w Pogórzu
67 Twarowska Milena Suchy Dwór Start dzieci 10-11 lat - 1000m SKOCZEK POGÓRZE
68 Gurzęda Kacper Rumia Start dzieci 10-11 lat - 1000m sp 6 rumia
69 Gurzęda Eryk Rumia Start dzieci 6-7 lat - 300m sp 6 rumia
70 Owczarek Karolina Kosakowo Start dzieci 12-13 lat - 1200m
71 Melzer Anna Rumia Start dzieci 12-13 lat - 1200m UKS SIÓDEMKA RUMIA
72 Tomaszewska Amelia Gdynia Start dzieci 8-9 lat - 500m SP 40 Gdynia
73 Pelczar Franciszek Gdansk Start dzieci 6-7 lat - 300m
74 Pelczar Weronika Gdansk Start dzieci 8-9 lat - 500m


Wyświetleń: 4238

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ