Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamowski Andrzej | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
2 | Albrecht Dorota | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
3 | Andrzejczyk Oskar | Elbląg | Polska | Mały Bieg Niepodległości - Enduro Kids | opłacono on-line | |
4 | Angielczyk Magdalena | ELBLĄG | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
5 | Angielczyk Mieczysław | ELBLĄG | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
6 | Antoniewicz Marcin | Elblag | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
7 | Apanowicz Radosław | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | KMP Elbląg | opłacono on-line |
8 | Bachewicz Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
9 | Bachewicz Oskar | Elbląg | Polska | Mały Bieg Niepodległości - Enduro Kids | opłacono on-line | |
10 | Bachorski Łukasz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
11 | Bachurski Dominik | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | NORPAK TEAM | opłacono on-line |
12 | Bącik Rafał | Morąg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy | opłacono on-line |
13 | Bacławski Ksawier | Elbląg | Polska | Mały Bieg Niepodległości - Enduro Kids | Przedszkole Mały Europejczyk | opłacono on-line |
14 | Bąk Błażej | Elbląg | Polska | Mały Bieg Niepodległości - Enduro Kids | BĄCZKI TEAM | opłacono on-line |
15 | Bąk Dariusz | Elbląg | Polska | Bieg Towarzyszący 3.333 m | BĄCZKI TEAM | opłacono on-line |
16 | BĄK KACPER | ELBLĄG | Polska | Bieg Towarzyszący 3.333 m Niepełnoletni | BĄCZKI TEAM | opłacono on-line |
17 | Bakalarz Jarosław | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
18 | Bal Katarzyna | Elblag | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
19 | Bala Mariusz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
20 | Baliński Filip | Braniewo | Polska | Mały Bieg Niepodległości - Enduro Kids | opłacono on-line | |
21 | Banaś Magdalena | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | SMOK | opłacono on-line |
22 | Banaś Sebastian | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
23 | Banasiak Jacek | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
24 | Banka Arkadiusz | Elblag | Polska | Bieg Główny 10.000 m | Ojcowa Wola Running | opłacono on-line |
25 | Baranowski olaf | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
26 | Barcikowska Agnieszka | Elbląg | Polska | Bieg Towarzyszący 3.333 m | opłacono on-line | |
27 | Barcikowska Wioletta | Elblag | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
28 | Barcikowska-Kmieć Beata | Malbork | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
29 | Barszcz Waldemar | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
30 | Bartkiewicz Maciej | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
31 | Bartnicka Anetta | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | El - Aktywni | opłacono on-line |
32 | Bartnicki Wojciech | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | el-aktywni | opłacono on-line |
33 | Bartnikowski Stanisław | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
34 | Bałdyga Kornelia | Elbląg | Polska | Mały Bieg Niepodległości - Enduro Kids | opłacono on-line | |
35 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
36 | Bałdyga Renata | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
37 | Bednarek Cezary | Kwidzyn | Polska | Mały Bieg Niepodległości - Enduro Kids | opłacono on-line | |
38 | Bednarek Zbigniew | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
39 | Bedra Grzegorz | Zalewo | Polska | Bieg Główny 10.000 m | Biegacze Gorszego Sortu | opłacono on-line |
40 | Belka Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
41 | Benderski Grzegorz | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
42 | Bendyk Elżbieta | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
43 | BENDYK OLIWIER | ŁĘCZE | Polska | Mały Bieg Niepodległości - Enduro Kids | opłacono on-line | |
44 | BENDYK TOMASZ | ŁĘCZE | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
45 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | Polska | Bieg Główny 10.000 m | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
46 | Bidziński Radosław | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | KMP Elbląg | opłacono on-line |
47 | Biega Sylwia | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
48 | Biernacki Rafał | Bielica | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
49 | BILIŃSKI GABRIEL | ELBLĄG | Polska | Mały Bieg Niepodległości - Enduro Kids | SP nr 11 Elbląg | opłacono on-line |
50 | Bogut Dariusz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
51 | Bojarczyk Barbara | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
52 | BONGALSKI SŁAWOMIR | OSTRÓDA | Polska | Bieg Główny 10.000 m | Wojska Obrony Terytorialnej | opłacono on-line |
53 | Borkowski Jacek | Olsztyn | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
54 | Borzejewicz Michał | Jegłownik | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
55 | Brodnicki Grzegorz | jelonki | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
56 | Brodziak Igor | Elbląg | Polska | Mały Bieg Niepodległości - Enduro Kids | Przedszkole nr 8 Elbląg | opłacono on-line |
57 | Brodziak Oliwia | Elbląg | Polska | Mały Bieg Niepodległości - Enduro Kids | Szkoa Podstawowa nr 25 Elbląg | opłacono on-line |
58 | Brosze Dominik | Pelplin | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
59 | Brzeski Dominik | Elbląg | Polska | Mały Bieg Niepodległości - Enduro Kids | SP11Elbląg | opłacono on-line |
60 | Brzeziński Paweł | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | brzooza team | opłacono on-line |
61 | BRZOZOWSKA AGNIESZKA | PRZEZMARK | Polska | Bieg Główny 10.000 m | KMP ELBLĄG | opłacono on-line |
62 | Brzozowski Marcin | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
63 | BRZOZOWSKI MAREK | ELBLĄG | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
64 | Brzuszczyński Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
65 | Brzuszkiewicz Bartek | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
66 | Budka Tomasz | Marzewo | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
67 | Buła Paweł | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
68 | Bułka Adam | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
69 | Byzdra Piotr | Nowy Dwór Gdański | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
70 | Błaszak Magdalena | Malbork | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
71 | Błaszak Roman | Malbork | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
72 | Błażejczyk Jakub | elbląg | Polska | Mały Bieg Niepodległości - Enduro Kids | Przedszkole Wiki | opłacono on-line |
73 | BŁAŻEJEWSKA MAŁGORZATA | ELBLĄG | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
74 | Błażewicz-Baranowska Agnieszka | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
75 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | Bieg Główny 10.000 m | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
76 | CECHOWSKA KAROLINA | ELBLĄG | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
77 | Cechowska Kasia | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | ETT ElblĄG TRIATHLON TEAM | opłacono on-line |
78 | Cegielski Przemysław | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | Klub Kibica Start Elbląg | opłacono on-line |
79 | chmielewski marcin | elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
80 | Chodukiewicz Monika | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny 10.000 m Niepełnoletni | Gerke Fight Team | opłacono on-line |
81 | Chojecka Anita | Elbląg | Polska | Mały Bieg Niepodległości - Enduro Kids | opłacono on-line | |
82 | Chrabonszcz Jerzy | Ostróda | Polska | Bieg Główny 10.000 m | Ostróda | opłacono on-line |
83 | Chrabonszcz Maria | Ostróda | Polska | Bieg Główny 10.000 m | Ostróda | opłacono on-line |
84 | Chruśliński Artur | Elbląg | Polska | Sztafeta Niepełnoletni | ZSIŚiU w Elblągu | opłacono on-line |
85 | Chrząstkowski Lucjan | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | EL-Aktywni Elbląg | opłacono on-line |
86 | CHWESIUK PAWEŁ | BRUK | Polska | Bieg Główny 10.000 m | 16 BATALION DOWODZENIA | opłacono on-line |
87 | Chłopicki Maciej | Pasłęk | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
88 | Cichocka Anna | Kwidzyn | Polska | Bieg Główny 10.000 m | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 KWIDZYN | opłacono on-line |
89 | Cichoń Aleksander | Elbląg | Polska | Mały Bieg Niepodległości - Enduro Kids | opłacono on-line | |
90 | Cichoń Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
91 | Ćwiklińska Maja | Elbląg | Polska | Mały Bieg Niepodległości - Enduro Kids | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
92 | Ćwikliński Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | 16 bdow | opłacono on-line |
93 | Cybelius Robert | Długobór | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
94 | Cyga Adam | Elblag | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
95 | Czajka Filip | Elbląg | Mały Bieg Niepodległości - Enduro Kids | opłacono on-line | ||
96 | Czajka Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | Sekcja biegowa - Areszt Śledczy Elbląg | opłacono on-line |
97 | Czapiewski Paweł | Osówko | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
98 | Czarnecka Joanna | Elbląg | Polska | Bieg Główny 10.000 m | SKS EL Aktywni | opłacono on-line |
99 | Czarnomski Ireneusz | Stare Pole | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line | |
100 | Częczek Beata | Elblag | Polska | Bieg Główny 10.000 m | opłacono on-line |
Wyświetleń: 53108