11 Bieg Spełnionych Marzeń - 10 BIEG MŁODYCH
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Katan Matylda Mysłowce Bieg Krasnala (100m, Przedszkole) KATAN TEAM opłacono
2 Szewczyk Igor Czestochowa Bieg Młodzika (600m, Szkoła Podstawowa IV-VI) Czewarun TiM
3 SCHMIDT Kacper Mysłowice Bieg Młodzika (600m, Szkoła Podstawowa IV-VI) Szkola podst nr3 myslowice opłacono
4 Dyrka Szymon Przeczyce Bieg Krasnala (100m, Przedszkole) opłacono
5 Dyrka Bartosz Przeczyce Bieg Krasnala (100m, Przedszkole) opłacono
6 Dyrka Mateusz Przeczyce Bieg Młodzika (600m, Szkoła Podstawowa IV-VI) Przeczyce opłacono
7 Adamczyk Maja Czyżówka Bieg MłoDzika (600m, Szkoła Podstawowa I-III) PSP Czyżówka opłacono
8 Guzik Julia Dąbrowa Górnicza Bieg Krasnala (100m, Przedszkole) opłacono
9 Guzik Zosia Dąbrowa Górnicza Bieg MłoDzika (600m, Szkoła Podstawowa I-III) opłacono
10 Żeleźnik Zuzanna Zabrze Bieg Krasnala (100m, Przedszkole) KATAN TEAM opłacono
11 Żeleźnik Zofia Zabrze Bieg MłoDzika (600m, Szkoła Podstawowa I-III) KATAN TEAM opłacono
12 THAMM MALWINA Katowice Bieg MłoDzika (600m, Szkoła Podstawowa I-III) SP33 Katowice opłacono
13 THAMM MICHALINA Katowice Bieg Młodzika (600m, Szkoła Podstawowa IV-VI) SP33 Katowice opłacono
14 THAMM MILENA Katowice Bieg Młodzika (600m, Szkoła Podstawowa IV-VI) SP33 Katowice opłacono
15 Kozlik Ola Sosnowiec Bieg Krasnala (100m, Przedszkole) . opłacono
16 JAMROŻY JULIA Sosnowiec Bieg MłoDzika (600m, Szkoła Podstawowa I-III) SP nr. 18 Sosnowiec opłacono
17 Rogacz Filip Sosnowiec Bieg Młodzika (600m, Szkoła Podstawowa IV-VI)
18 Rogacz Aleksander Sosnowiec Bieg MłoDzika (600m, Szkoła Podstawowa I-III)
19 Wojdyła Szymon Sosnowiec Bieg Krasnala (100m, Przedszkole) . opłacono
20 Kadula Alicja Jaworzno Bieg Młodzika (600m, Szkoła Podstawowa IV-VI) opłacono
21 Kadula Jakub Jaworzno Bieg Krasnala (100m, Przedszkole) opłacono
22 Wachowska Dominika Sosnowiec Bieg Młodzika (600m, Szkoła Podstawowa IV-VI) Szkoła Podstawowa nr 6 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu opłacono
23 Wachowska Zuzanna Sosnowiec Bieg Młodzika (600m, Szkoła Podstawowa IV-VI) Szkoła Podstawowa nr 6 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu opłacono
24 Szymańska Maja Świętochłowice Bieg Gimbusa (1200m, Szkoła Podstawowa VII, Gimnazjum II)
25 Majewska Kamila Sosnowiec Bieg Krasnala (100m, Przedszkole) opłacono
26 Ślósarczyk Bartłomiej Tychy Bieg MłoDzika (600m, Szkoła Podstawowa I-III)
27 Dutkiewicz Dawid Sosnowiec Bieg Gimbusa (1200m, Szkoła Podstawowa VII, Gimnazjum II)
28 Karlak Amelia Sosnowiec Bieg Krasnala (100m, Przedszkole)
29 Figiel Magdalena katowice Bieg Młodzika (600m, Szkoła Podstawowa IV-VI)
30 Walasiak kamila mysłowice Bieg Gimbusa (1200m, Szkoła Podstawowa VII, Gimnazjum II) #biegambolubie


Wyświetleń: 4518

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ