11 Bieg Spełnionych Marzeń - 10 BIEG MŁODYCH
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Katan Matylda Mysłowce Bieg Krasnala (100m, Przedszkole) KATAN TEAM 2012 opłacono
2 Szewczyk Igor Czestochowa Bieg Młodzika (600m, Szkoła Podstawowa IV-VI) Czewarun TiM 2006
3 SCHMIDT Kacper Mysłowice Bieg Młodzika (600m, Szkoła Podstawowa IV-VI) Szkola podst nr3 myslowice 2007 opłacono
4 Balážová Romana Baláž EXTREME-TEAM Ostrava Bieg Krasnala (100m, Przedszkole) Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 2015
5 Balážová Anna Baláž EXTREME-TEAM Ostrava Bieg MłoDzika (600m, Szkoła Podstawowa I-III) Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 2009
6 STEFAŃSKa Alicja Libiąż Bieg MłoDzika (600m, Szkoła Podstawowa I-III) Szkoła Podstawowa nr 2 w Libiążu 2010 opłacono
7 Dyrka Szymon Przeczyce Bieg Krasnala (100m, Przedszkole) 2011 opłacono
8 Dyrka Bartosz Przeczyce Bieg Krasnala (100m, Przedszkole) 2011 opłacono
9 Dyrka Mateusz Przeczyce Bieg Młodzika (600m, Szkoła Podstawowa IV-VI) Przeczyce 2008 opłacono
10 Adamczyk Maja Czyżówka Bieg MłoDzika (600m, Szkoła Podstawowa I-III) PSP Czyżówka 2008 opłacono
11 Guzik Julia Dąbrowa Górnicza Bieg Krasnala (100m, Przedszkole) 2015 opłacono
12 Guzik Zosia Dąbrowa Górnicza Bieg MłoDzika (600m, Szkoła Podstawowa I-III) 2009 opłacono
13 Żeleźnik Zuzanna Zabrze Bieg Krasnala (100m, Przedszkole) KATAN TEAM 2012 opłacono
14 Żeleźnik Zofia Zabrze Bieg MłoDzika (600m, Szkoła Podstawowa I-III) KATAN TEAM 2009 opłacono
15 THAMM MALWINA Katowice Bieg MłoDzika (600m, Szkoła Podstawowa I-III) SP33 Katowice 2010 opłacono
16 THAMM MICHALINA Katowice Bieg Młodzika (600m, Szkoła Podstawowa IV-VI) SP33 Katowice 2007 opłacono
17 THAMM MILENA Katowice Bieg Młodzika (600m, Szkoła Podstawowa IV-VI) SP33 Katowice 2005 opłacono
18 Sułowski Kacper czeladź Bieg Gimbusa (1200m, Szkoła Podstawowa VII, Gimnazjum II) Sulek Team 2003 opłacono
19 Nowak Tomasz Sosnowiec Bieg Krasnala (100m, Przedszkole) Przedszkole 2014 opłacono
20 Kozlik Ola Sosnowiec Bieg Krasnala (100m, Przedszkole) . 2013 opłacono
21 JAMROŻY JULIA Sosnowiec Bieg MłoDzika (600m, Szkoła Podstawowa I-III) SP nr. 18 Sosnowiec 2009 opłacono
22 Radek Nikola Tychy Bieg MłoDzika (600m, Szkoła Podstawowa I-III) MUKS Gilus Gilowice 2009
23 Rogacz Filip Sosnowiec Bieg Młodzika (600m, Szkoła Podstawowa IV-VI) 2006
24 Rogacz Aleksander Sosnowiec Bieg MłoDzika (600m, Szkoła Podstawowa I-III) 2010
25 Ziętek Weronika Trzebinia Bieg Gimbusa (1200m, Szkoła Podstawowa VII, Gimnazjum II) Szkoła Podstawowa nr 8 w Trzebini 2003 opłacono
26 JANCZY JULIA JAWORZNO Bieg Młodzika (600m, Szkoła Podstawowa IV-VI) Szkoła Podstawowa nr16 Jaworzno 2007 opłacono
27 Kwiatkowski Dominik Jaworzno Bieg Krasnala (100m, Przedszkole) 2012 opłacono
28 Wojdyła Szymon Sosnowiec Bieg Krasnala (100m, Przedszkole) . 2013 opłacono
29 Kadula Alicja Jaworzno Bieg Młodzika (600m, Szkoła Podstawowa IV-VI) 2007 opłacono
30 Kadula Jakub Jaworzno Bieg Krasnala (100m, Przedszkole) 2011 opłacono
31 Kania Wiktoria Sosnowiec Bieg Gimbusa (1200m, Szkoła Podstawowa VII, Gimnazjum II) Szkoła Mistrzostwa Sportowego - Gim nr 18 2003
32 Kania Oliwia Sosnowiec Bieg MłoDzika (600m, Szkoła Podstawowa I-III) Szkoła Podstawowa nr 6 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu 2010 opłacono
33 Wachowska Dominika Sosnowiec Bieg Młodzika (600m, Szkoła Podstawowa IV-VI) Szkoła Podstawowa nr 6 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu 2007 opłacono
34 Wachowska Zuzanna Sosnowiec Bieg Młodzika (600m, Szkoła Podstawowa IV-VI) Szkoła Podstawowa nr 6 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu 2006 opłacono
35 Jurewicz Piotr Sosnowiec Bieg Gimbusa (1200m, Szkoła Podstawowa VII, Gimnazjum II) Szkoła Podstawowa 48 Mistrzostwa Sportowego w Sosnowcu 2004 opłacono
36 Pąk Szymon Sosnowiec Bieg MłoDzika (600m, Szkoła Podstawowa I-III) SP 16 Sosnowiec 2010 opłacono
37 Szymańska Maja Świętochłowice Bieg Gimbusa (1200m, Szkoła Podstawowa VII, Gimnazjum II) 2004
38 Majewska Kamila Sosnowiec Bieg Krasnala (100m, Przedszkole) 2014 opłacono
39 Chodzidło Filip Chorzów Bieg MłoDzika (600m, Szkoła Podstawowa I-III) 2009
40 Chodzidło Aleksander Chorzów Bieg Krasnala (100m, Przedszkole) 2014
41 Borkowski Patryk Lędziny Bieg MłoDzika (600m, Szkoła Podstawowa I-III) 2009
42 Ślósarczyk Bartłomiej Tychy Bieg MłoDzika (600m, Szkoła Podstawowa I-III) 2009
43 Dutkiewicz Dawid Sosnowiec Bieg Gimbusa (1200m, Szkoła Podstawowa VII, Gimnazjum II) 2002
44 Karlak Amelia Sosnowiec Bieg Krasnala (100m, Przedszkole) 2011
45 Figiel Magdalena katowice Bieg Młodzika (600m, Szkoła Podstawowa IV-VI) 2005
46 Walasiak kamila mysłowice Bieg Gimbusa (1200m, Szkoła Podstawowa VII, Gimnazjum II) #biegambolubie 2002


Wyświetleń: 3398

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ