Grydziądzki Bieg Niepodległości
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 NOSKO OLGA Grudziądz Bieg Główny LEMIGO opłacono
2 ZAKRZEWSKA NATALIA Grudziądz Bieg Główny LEMIGO opłacono
3 SZCZUTKOWSKA AGNIESZKA Grudziądz Bieg Główny AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ opłacono
4 MATCZYŃSKI MAREK Grudziądz Bieg Główny opłacono
5 SZCZUTKOWSKI RAFAŁ Grudziądz Bieg Główny AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ opłacono
6 TRZCIŃSKA JOANNA Grudziądz Bieg Główny opłacono
7 KOWAROWSKI ŁUKASZ Grudziądz Bieg Główny opłacono
8 buchaj KRZYSZTOF grudziadz Bieg Główny TEAM BUCHAJ opłacono
9 Tomczuk Adrian Grudziądz Bieg Główny Marsz Niepodległości opłacono
10 Mączkowski Wieslaw Grudziądz Bieg Główny Wojskowe Zaklady Uzbrojenia SA Grudziadz opłacono
11 Kula Przemysław Grudziądz Bieg Główny ZK nr 2 w Grudziądzu
12 Wawrzyniak Krzysztofa Prabuty Bieg Główny opłacono
13 Wawrzyniak Zbigniew Prabuty Bieg Główny opłacono
14 Chrzanowska Cecylia Lisewo Bieg Główny Aktywne Lisewo opłacono
15 Matuszak Daniel Grudziądz Bieg Główny opłacono
16 Palak Krzysztofa Grudziądz Bieg Główny opłacono
17 Bujak Ireneusz Grudziadz Bieg Główny opłacono
18 Felski Łukasz Grudziadz Bieg Główny opłacono
19 Grabowska Gosia Grudziądz Bieg Główny opłacono
20 Frej Patrycja Grudziądz Bieg Główny opłacono
21 Wasilewska Joanna Grudziądz Bieg Główny opłacono
22 Knut Krystian Iława Bieg Główny opłacono
23 jegierski dariusz grudziadz Bieg Główny opłacono
24 Wróblewski Lech Grudziądz Bieg Główny opłacono
25 Jurczyk Piotr Grudziądz Bieg Główny opłacono
26 Melerski Leszek Grudziądz Bieg Główny opłacono
27 Sobczyk Joanna Grudziadz Bieg Główny Zodiak gym opłacono
28 Kulpa Marcin Grudziądz Bieg Główny CSLog Grupa opłacono
29 Laskowski Tomasz Grudziądz Bieg Główny opłacono
30 Guzowski Arkadiusz Grudziądz Bieg Główny opłacono
31 Kozłowska Marta Kornatowo Bieg Główny opłacono
32 DEMBEK EMILIA GRUDZIĄDZ Bieg Główny opłacono
33 Gromadzińska Magdalena Grudziądz Bieg Główny opłacono
34 Albekier Karolina Grudziądz Bieg Główny opłacono
35 Niewiadomski Michał Grudziądz Bieg Główny opłacono
36 wolski piotr Grudziądz Bieg Główny Łubudubu opłacono
37 Chochliuk Agnieszka Grudziądz Bieg Główny Bastion Ladies opłacono
38 worończak marek Grudziądz Bieg Główny Łubudubu opłacono
39 dulkowski jarosław Grudziądz Bieg Główny Łubudubu opłacono
40 wszelak ilona Grudziądz Bieg Główny Łubudubu opłacono
41 wszelak tomasz grudziądz Bieg Główny Łubudubu opłacono
42 Lewandowska Anna Grudziadz Bieg Główny opłacono
43 Sereda Michał Grudziądz Bieg Główny opłacono
44 Sereda Ania Grudziądz Bieg Główny Łubudubu opłacono
45 Wrońska Dorota Lubawa Bieg Główny Lubawa Kocha Biegać
46 Peplińska Joanna Świecie Bieg Główny opłacono
47 Redmerska-Osińska Magdalena Grudziądz Bieg Główny opłacono
48 Brac Dorota Grudziądz Bieg Główny KMP Grudziądz opłacono
49 Szulc Michał Grudziądz Bieg Główny Szuszugotuje opłacono
50 Szulc Joanna Grudziądz Bieg Główny Szuszugotuje opłacono
51 Szwaracki Sławomir Grudziądz Bieg Główny opłacono
52 Szwaracka Aneta Grudziądz Bieg Główny opłacono
53 Wdowczyk Piotr Grudziadz Bieg Główny AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ
54 Mączewska Marzena Grudziądz Bieg Główny opłacono
55 Brac Marian Grudziądz Bieg Główny opłacono
56 KŁOSIŃSKI DARIUSZ GRUDZIĄDZ Bieg Główny opłacono
57 Brac Grażyna Grudziądz Bieg Główny opłacono
58 Karczewska Olga Grudziądz Bieg Główny
59 Karaszewska Elżbieta Grudziądz Bieg Główny Grudziądzka fit mama opłacono
60 Szych Jarosław Wielki Lubień 84 Bieg Główny opłacono
61 GORCZYCA Julia GRUDZIĄDZ Bieg Główny
62 Jabłońska Agnieszka Grudziądz Bieg Główny wasch-fred. de opłacono
63 Brac-Walczyk Małgorzata Dolna Grupa Bieg Główny Akademia Biegania Grudziądz opłacono
64 Andrzejczak Wojtek Grudziądz Bieg Główny wasch-fred. de opłacono
65 GORCZYCA Grzegorz Grudziądz Bieg Główny
66 Pyszora-Zaloga Magdalena Grudziądz Bieg Główny
67 Pawłowski Mateusz Grudziądz Bieg Główny opłacono
68 KAMIŃSKI Arkadiusz Grudziądz Bieg Główny Akademia biegania Grudziądz opłacono
69 Bardońska Joanna Grudziądz Bieg Główny Grudziądzka Fit Mama opłacono
70 BABICKA MAGDALENA GRUDZIĄDZ Bieg Główny opłacono
71 Przeczewski Rafał Grudziądz Bieg Główny opłacono
72 Przeczewska Monika Grudziądz Bieg Główny opłacono
73 Procajło Krzysztof Grudziądz Bieg Główny opłacono
74 Dejewski Tomasz Nowa Wieś Bieg Główny opłacono
75 Chelkowski Henryk Grudziadz Bieg Główny Akademia Biegania Grudziadz opłacono
76 Dziekan Iwona Grudziądz Bieg Główny AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ opłacono
77 Malinowska Żaneta Grudziądz Bieg Główny opłacono
78 Gąceżewicz Piotr Grudziądz Bieg Główny Husaria Race Team opłacono
79 Guzmann Dorota Grudziądz Bieg Główny Akademia Biegania Grudziadz opłacono
80 Tekliński Dawid Grudziądz Bieg Główny Wtorkowy Trening opłacono
81 Grochowska Emilia Grudziądz Bieg Główny Grudziądza Fit Mama opłacono
82 Ozimek Natalia Grudziądz Bieg Główny opłacono
83 Michałowski Maciej Warlubie Bieg Główny opłacono
84 Tracka-Sobocińska Urszula Grudziądz Bieg Główny opłacono
85 Balcerzak Piotr Grudziądz Bieg Główny opłacono
86 Balcerzak Dorota Grudziądz Bieg Główny opłacono
87 Szczutkowska Patrycja Grudziądz Bieg Główny Grudziądza Fit Mama
88 Wichrowska Paulina Grudziądz Bieg Główny Grudziądzka Fit Mama opłacono
89 Radomska Sandra Grudziądz Bieg Główny CrossBox Gdz opłacono
90 Polak Magdalena Wąbrzeźno Bieg Główny opłacono
91 Murawski Mateusz Chełmno Bieg Główny TF5 opłacono
92 Borc Marzanna Grudziądz Bieg Główny Akademia Biegania Grudziadz opłacono
93 PROCAJŁO Justyna Grudziądz Bieg Główny opłacono
94 Borc Piotr Grudziądz Bieg Główny Akademia Biegania Grudziadz opłacono
95 Jeżowski Grzegorz Grudziadz Bieg Główny opłacono
96 Opatecka - Tomsza Iwona Grudziadz Bieg Główny Grudziądzka Fit Mama opłacono
97 Krykant Michał Grudziądz Bieg Główny
98 Dądelska Beata Lisewo Bieg Główny opłacono
99 Lipińska Zaneta Grudziadz Bieg Główny AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ opłacono
100 Folmer Weronika Grudziądz Bieg Główny II LO Grudziądz


Wyświetleń: 8256

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ