III Skórzecki Bieg Niepodległości i I Skórzecki Masz Nrodic Walking
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zgorzałek Filip Siedlce START Bieg Główny 5 km Naprzód Skórzec opłacono
2 Skup Jakub Siedlce START Dzieci i młodzieży SP 11 Siedlce
3 Skup Maciej Siedlce START Dzieci i młodzieży SP 11 Siedlce
4 Prachnio Patryk Siedlce START Dzieci i młodzieży SP 11 Siedlce
5 Sztandera Jakub Ozorów START Bieg Główny 5 km opłacono
6 Okniński Tomasz Siedlce START Bieg Główny 5 km
7 Sobiczewska Natalia Siedlce START Bieg Główny 5 km MKS Pogoń Siedlce
8 Pietrasik Marcin Żelków START Dzieci i młodzieży opłacono
9 Pietrasik Alicja Żelków START Dzieci i młodzieży opłacono
10 Świderski Marcin Siedlce START Bieg Główny 5 km Biegam bo Lubię
11 Kałabun Grzegorz Siedlce START Bieg Główny 5 km PAKMAN TEAM SIEDLCE opłacono
12 Bartoszuk Michał Stare Hołowczyce START Bieg Główny 5 km ULKS Sarnaki opłacono
13 Przekaza Łukasz Przywory Duże START Bieg Główny 5 km opłacono
14 Witkowski Wojciech Siedlce START Bieg Główny 5 km PSZS Siedlce opłacono
15 Skorupka Sebastian Nowe Iganie START Dzieci i młodzieży Zespół Oświatowy w Nowych Iganiach opłacono
16 Skorupka Leszek Siedlce START Bieg Główny 5 km M3 Siedlce opłacono
17 Wolski Andrzej Siedlce START Bieg Główny 5 km Yulo Run Team Siedlce opłacono
18 Ryzkowski Mariusz Siedlce START Bieg Główny 5 km opłacono
19 Kubaś Ewa Skórzec START Dzieci i młodzieży Grupa biegaczy skórzec biega
20 Niedziałek Justyna Skórzec START Bieg Główny 5 km opłacono
21 Niedziałek Julian Skórzec START Dzieci i młodzieży opłacono
22 Niedziałek Bartosz Skórzec START Dzieci i młodzieży opłacono
23 Pechcin Olga Mińsk Mazowiecki START Bieg Główny 5 km opłacono
24 Powałka Michał Siedlce START Bieg Główny 5 km Yulo Run Team Siedlce opłacono
25 Marcinkiewicz Adrian Lipsk START Bieg Główny 5 km MKS Pogoń Siedlce opłacono
26 Męczyński Mikołaj Misie START MASZ NW Fundacja W te pędy opłacono
27 Męczyński Michał Misie START MASZ NW Fundacja W te pędy opłacono
28 Kondraciuk Piotr Czerniejew START Bieg Główny 5 km opłacono
29 Kołodziejska Lidia Dąbrówka Stany START Dzieci i młodzieży Szkoła podstawowa w Dąbrówce Stany opłacono
30 Kołodziejski Mikołaj Dąbrówka Stany START Dzieci i młodzieży Szkoła podstawowa w Dąbrówce Stany opłacono
31 Kosiorek Adam Mokobody START Bieg Główny 5 km BSaC Mokobody opłacono
32 Obercich Ania Siedlce START Dzieci i młodzieży opłacono
33 Malinowski Bartek Stara Dąbrówka START Dzieci i młodzieży Naprzód Skórzec
34 Malinowska Paulina Stara Dąbrówka START Bieg Główny 5 km ZSP w Skórcu
35 Twarowska Julia Skórzec START Dzieci i młodzieży ZSP w Skórcu opłacono
36 Przesmycki Adam Mokobody START Bieg Główny 5 km BSaC Mokobody opłacono
37 Zbieć Dariusz Siedlce START Bieg Główny 5 km DARFIK Team opłacono
38 Kędzierska Natalia Rakowiec START Dzieci i młodzieży opłacono
39 Jakimowicz Zuzanna Siedlce START Dzieci i młodzieży SP 4 Siedlce opłacono
40 Przygodzki Tomasz Suchożebry START Bieg Główny 5 km UKS ,,777" Suchożebry opłacono
41 Niegowski Jakub Suchożebry START Bieg Główny 5 km UKS ,,777" Suchożebry opłacono
42 Sadłowski Michał Suchożebry START Bieg Główny 5 km UKS ,,777" Suchożebry opłacono
43 Mamcarz Filip Suchożebry START Bieg Główny 5 km UKS ,,777" Suchożebry opłacono
44 Pieńkowski Damian Suchożebry START Bieg Główny 5 km UKS ,,777" Suchożebry opłacono
45 Niegowski Grzegorz Suchożebry START Bieg Główny 5 km UKS ,,777" Suchożebry opłacono
46 Branowski Bartłomiej Suchożebry START Bieg Główny 5 km UKS ,,777" Suchożebry opłacono
47 Barszcz Michał Suchożebry START Bieg Główny 5 km UKS ,,777" Suchożebry opłacono
48 Furmaniak Rafał Suchożebry START Bieg Główny 5 km UKS ,,777" Suchożebry opłacono
49 Księżopolska Julia Suchożebry START Bieg Główny 5 km UKS ,,777" Suchożebry opłacono
50 Wyrębek Klaudia Suchożebry START Dzieci i młodzieży UKS ,,777" Suchożebry opłacono
51 Dymowski Kacper Suchożebry START Dzieci i młodzieży UKS ,,777" Suchożebry opłacono
52 Furmaniak Konrad Suchożebry START Dzieci i młodzieży UKS ,,777" Suchożebry opłacono
53 Przygodzka Daria Suchożebry START Dzieci i młodzieży UKS ,,777" Suchożebry opłacono
54 Mamcarz Maciej Suchożebry START Dzieci i młodzieży UKS ,,777" Suchożebry opłacono
55 Księżopolski Mateusz Suchożebry START Dzieci i młodzieży UKS ,,777" Suchożebry opłacono
56 Korneć Karol Suchożebry START Dzieci i młodzieży UKS ,,777" Suchożebry opłacono
57 Pierzyńska Aleksandra Suchożebry START Dzieci i młodzieży UKS ,,777" Suchożebry opłacono
58 Wołosiewicz Piotr Suchożebry START Dzieci i młodzieży UKS ,,777" Suchożebry opłacono
59 Dziewulski Dawid Suchożebry START Dzieci i młodzieży UKS ,,777" Suchożebry opłacono
60 Rymuza Mateusz Suchożebry START Dzieci i młodzieży UKS ,,777" Suchożebry opłacono
61 Rymuza Paulina Suchożebry START Dzieci i młodzieży UKS ,,777" Suchożebry opłacono
62 Krzewniak Ewa Suchożebry START Dzieci i młodzieży UKS ,,777" Suchożebry opłacono
63 Rawa Łukasz Suchożebry START Dzieci i młodzieży UKS ,,777" Suchożebry opłacono
64 Aftyka Aleksandra Suchożebry START Dzieci i młodzieży UKS ,,777" Suchożebry opłacono
65 Staszewska Anna Suchożebry START Dzieci i młodzieży UKS ,,777" Suchożebry opłacono
66 Biardzki Hubert Suchożebry START Dzieci i młodzieży UKS ,,777" Suchożebry opłacono
67 Jagodziński Filip Suchożebry START Dzieci i młodzieży UKS ,,777" Suchożebry opłacono
68 Przygodzki Bartosz Suchożebry START Dzieci i młodzieży UKS ,,777" Suchożebry opłacono
69 Sarnowski Adam Suchożebry START Dzieci i młodzieży UKS ,,777" Suchożebry opłacono
70 Chybowski Grzegorz Siedlce START Bieg Główny 5 km opłacono
71 Jastrzębski Paweł Siedlce START Bieg Główny 5 km Yulo Run Team Siedlce opłacono
72 Marchel Nikola Żelków START Dzieci i młodzieży opłacono
73 marchel justyna Żelków START MASZ NW opłacono
74 Zdanowska Helena Dąbrówka-Ług START Dzieci i młodzieży opłacono
75 Budzikur Karol Siedlce START Bieg Główny 5 km opłacono
76 Zdanowska Katarzyna Zdanowska Dąbrówka Ług START Bieg Główny 5 km
77 Zdanowska Katarzyna Dąbrówka-Ług START Bieg Główny 5 km opłacono
78 KULIK NINA SIEDLCE START Dzieci i młodzieży opłacono
79 Troniarz Grażyna Raszyn START MASZ NW
80 Troniarz Stanisław Raszyn START MASZ NW
81 Strzaliński Ignacy Czerniejew START Dzieci i młodzieży opłacono
82 Strzalińska Emilia Skórzec START Bieg Główny 5 km opłacono
83 Turek Katarzyna Skórzec START Bieg Główny 5 km
84 Turek Malwina Skórzec START Dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa w Skórcu
85 Marciniak Igor Żeliszew Duży START Dzieci i młodzieży GLUKS opłacono
86 Skóra Tomek Skórzec START Bieg Główny 5 km Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
87 Kępkowicz Gabriel DĄBRÓWKA STANY START Dzieci i młodzieży
88 Kasprowicz Aleksandra Siedlce START Bieg Główny 5 km opłacono
89 Cabaj Krzysztof Domanice START Bieg Główny 5 km Yulo Run Team Siedlce opłacono
90 Kwaśna Małgorzata Borki START MASZ NW opłacono
91 Kwaśny Tomasz Borki START MASZ NW opłacono
92 Sakowski Grzesiek Teodorow START Bieg Główny 5 km opłacono
93 Sakowski Julka Teodorów START Dzieci i młodzieży opłacono
94 Dąbrowski Filip Dąbrówka Stany START Dzieci i młodzieży
95 KULIK Oliwier Siedlce START Bieg Główny 5 km opłacono
96 Kulik Karol Siedlce START Bieg Główny 5 km opłacono
97 Żytkowski Andrzej Biała Podlaska START MASZ NW
98 Czyżewski Szymon Siedlce START Dzieci i młodzieży Szkoła Podst. nr 7 Siedlce opłacono
99 czyżewski krzysztof siedlce START Bieg Główny 5 km opłacono
100 SZWARC KAROLINA SIEDLCE START Bieg Główny 5 km DWÓJKA SIEDLCE opłacono


Wyświetleń: 9448

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ