Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zgorzałek Filip | Siedlce | Polska | START Bieg Główny 5 km | Naprzód Skórzec | opłacono |
2 | Skup Jakub | Siedlce | Polska | START Dzieci i młodzieży | SP 11 Siedlce | |
3 | Skup Maciej | Siedlce | Polska | START Dzieci i młodzieży | SP 11 Siedlce | |
4 | Prachnio Patryk | Siedlce | Polska | START Dzieci i młodzieży | SP 11 Siedlce | |
5 | Sztandera Jakub | Ozorów | Polska | START Bieg Główny 5 km | opłacono | |
6 | Okniński Tomasz | Siedlce | Polska | START Bieg Główny 5 km | ||
7 | Sobiczewska Natalia | Siedlce | Polska | START Bieg Główny 5 km | MKS Pogoń Siedlce | |
8 | Pietrasik Marcin | Żelków | Polska | START Dzieci i młodzieży | opłacono | |
9 | Pietrasik Alicja | Żelków | Polska | START Dzieci i młodzieży | opłacono | |
10 | Świderski Marcin | Siedlce | Polska | START Bieg Główny 5 km | Biegam bo Lubię | |
11 | Kałabun Grzegorz | Siedlce | Polska | START Bieg Główny 5 km | PAKMAN TEAM SIEDLCE | opłacono |
12 | Bartoszuk Michał | Stare Hołowczyce | Polska | START Bieg Główny 5 km | ULKS Sarnaki | opłacono |
13 | Przekaza Łukasz | Przywory Duże | Polska | START Bieg Główny 5 km | opłacono | |
14 | Witkowski Wojciech | Siedlce | Polska | START Bieg Główny 5 km | PSZS Siedlce | opłacono |
15 | Skorupka Sebastian | Nowe Iganie | Polska | START Dzieci i młodzieży | Zespół Oświatowy w Nowych Iganiach | opłacono |
16 | Skorupka Leszek | Siedlce | Polska | START Bieg Główny 5 km | M3 Siedlce | opłacono |
17 | Wolski Andrzej | Siedlce | Polska | START Bieg Główny 5 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
18 | POWAŁKA MATEUSZ | Grabianów | Polska | START Bieg Główny 5 km | Triathlon Siedlce Club | opłacono |
19 | Ryzkowski Mariusz | Siedlce | Polska | START Bieg Główny 5 km | opłacono | |
20 | ParafiNski Ksawery | Siedlce | Polska | START Dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach | opłacono |
21 | Kubaś Ewa | Skórzec | Polska | START Dzieci i młodzieży | Grupa biegaczy skórzec biega | |
22 | Niedziałek Justyna | Skórzec | Polska | START Bieg Główny 5 km | opłacono | |
23 | Niedziałek Julian | Skórzec | Polska | START Dzieci i młodzieży | opłacono | |
24 | Niedziałek Bartosz | Skórzec | Polska | START Dzieci i młodzieży | opłacono | |
25 | Pechcin Olga | Mińsk Mazowiecki | Polska | START Bieg Główny 5 km | opłacono | |
26 | Powałka Michał | Siedlce | Polska | START Bieg Główny 5 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
27 | Marcinkiewicz Adrian | Lipsk | Polska | START Bieg Główny 5 km | MKS Pogoń Siedlce | opłacono |
28 | Wysocka Aneta | Niwiski | Polska | START Bieg Główny 5 km | ||
29 | Wysocki Jakub | Niwiski | Polska | START Bieg Główny 5 km | opłacono | |
30 | Męczyński Mikołaj | Misie | Polska | START MASZ NW | Fundacja W te pędy | opłacono |
31 | Męczyński Michał | Misie | Polska | START MASZ NW | Fundacja W te pędy | opłacono |
32 | Kondraciuk Piotr | Czerniejew | Polska | START Bieg Główny 5 km | opłacono | |
33 | Kołodziejska Lidia | Dąbrówka Stany | Polska | START Dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa w Dąbrówce Stany | opłacono |
34 | Kołodziejski Mikołaj | Dąbrówka Stany | Polska | START Dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa w Dąbrówce Stany | opłacono |
35 | Kosiorek Adam | Mokobody | Polska | START Bieg Główny 5 km | BSaC Mokobody | opłacono |
36 | Obercich Ania | Siedlce | Polska | START Dzieci i młodzieży | opłacono | |
37 | Malinowski Bartek | Stara Dąbrówka | Polska | START Dzieci i młodzieży | Naprzód Skórzec | |
38 | Malinowska Paulina | Stara Dąbrówka | Polska | START Bieg Główny 5 km | ZSP w Skórcu | |
39 | Twarowska Julia | Skórzec | Polska | START Dzieci i młodzieży | ZSP w Skórcu | opłacono |
40 | Przesmycki Adam | Mokobody | Polska | START Bieg Główny 5 km | BSaC Mokobody | opłacono |
41 | Zbieć Dariusz | Siedlce | Polska | START Bieg Główny 5 km | DARFIK Team | opłacono |
42 | Kędzierska Natalia | Rakowiec | Polska | START Dzieci i młodzieży | opłacono | |
43 | Jakimowicz Zuzanna | Siedlce | START Dzieci i młodzieży | SP 4 Siedlce | opłacono | |
44 | Przygodzki Tomasz | Suchożebry | Polska | START Bieg Główny 5 km | UKS ,,777" Suchożebry | opłacono |
45 | Niegowski Jakub | Suchożebry | START Bieg Główny 5 km | UKS ,,777" Suchożebry | opłacono | |
46 | Sadłowski Michał | Suchożebry | START Bieg Główny 5 km | UKS ,,777" Suchożebry | opłacono | |
47 | Mamcarz Filip | Suchożebry | START Bieg Główny 5 km | UKS ,,777" Suchożebry | opłacono | |
48 | Pieńkowski Damian | Suchożebry | START Bieg Główny 5 km | UKS ,,777" Suchożebry | opłacono | |
49 | Niegowski Grzegorz | Suchożebry | START Bieg Główny 5 km | UKS ,,777" Suchożebry | opłacono | |
50 | Branowski Bartłomiej | Suchożebry | START Bieg Główny 5 km | UKS ,,777" Suchożebry | opłacono | |
51 | Barszcz Michał | Suchożebry | START Bieg Główny 5 km | UKS ,,777" Suchożebry | opłacono | |
52 | Furmaniak Rafał | Suchożebry | START Bieg Główny 5 km | UKS ,,777" Suchożebry | opłacono | |
53 | Księżopolska Julia | Suchożebry | START Bieg Główny 5 km | UKS ,,777" Suchożebry | opłacono | |
54 | Wyrębek Klaudia | Suchożebry | START Dzieci i młodzieży | UKS ,,777" Suchożebry | opłacono | |
55 | Dymowski Kacper | Suchożebry | START Dzieci i młodzieży | UKS ,,777" Suchożebry | opłacono | |
56 | Furmaniak Konrad | Suchożebry | START Dzieci i młodzieży | UKS ,,777" Suchożebry | opłacono | |
57 | Przygodzka Daria | Suchożebry | START Dzieci i młodzieży | UKS ,,777" Suchożebry | opłacono | |
58 | Mamcarz Maciej | Suchożebry | START Dzieci i młodzieży | UKS ,,777" Suchożebry | opłacono | |
59 | Księżopolski Mateusz | Suchożebry | START Dzieci i młodzieży | UKS ,,777" Suchożebry | opłacono | |
60 | Korneć Karol | Suchożebry | START Dzieci i młodzieży | UKS ,,777" Suchożebry | opłacono | |
61 | Pierzyńska Aleksandra | Suchożebry | Polska | START Dzieci i młodzieży | UKS ,,777" Suchożebry | opłacono |
62 | Wołosiewicz Piotr | Suchożebry | START Dzieci i młodzieży | UKS ,,777" Suchożebry | opłacono | |
63 | Dziewulski Dawid | Suchożebry | START Dzieci i młodzieży | UKS ,,777" Suchożebry | opłacono | |
64 | Rymuza Mateusz | Suchożebry | START Dzieci i młodzieży | UKS ,,777" Suchożebry | opłacono | |
65 | Rymuza Paulina | Suchożebry | START Dzieci i młodzieży | UKS ,,777" Suchożebry | opłacono | |
66 | Krzewniak Ewa | Suchożebry | START Dzieci i młodzieży | UKS ,,777" Suchożebry | opłacono | |
67 | Rawa Łukasz | Suchożebry | START Dzieci i młodzieży | UKS ,,777" Suchożebry | opłacono | |
68 | Aftyka Aleksandra | Suchożebry | START Dzieci i młodzieży | UKS ,,777" Suchożebry | opłacono | |
69 | Staszewska Anna | Suchożebry | START Dzieci i młodzieży | UKS ,,777" Suchożebry | opłacono | |
70 | Biardzki Hubert | Suchożebry | Polska | START Dzieci i młodzieży | UKS ,,777" Suchożebry | opłacono |
71 | Jagodziński Filip | Suchożebry | Polska | START Dzieci i młodzieży | UKS ,,777" Suchożebry | opłacono |
72 | Przygodzki Bartosz | Suchożebry | Polska | START Dzieci i młodzieży | UKS ,,777" Suchożebry | opłacono |
73 | Sarnowski Adam | Suchożebry | Polska | START Dzieci i młodzieży | UKS ,,777" Suchożebry | opłacono |
74 | Chybowski Grzegorz | Siedlce | Polska | START Bieg Główny 5 km | opłacono | |
75 | Jastrzębski Paweł | Siedlce | Polska | START Bieg Główny 5 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
76 | Marchel Nikola | Żelków | Polska | START Dzieci i młodzieży | opłacono | |
77 | marchel justyna | Żelków | Polska | START MASZ NW | opłacono | |
78 | Zdanowska Helena | Dąbrówka-Ług | Polska | START Dzieci i młodzieży | opłacono | |
79 | Budzikur Karol | Siedlce | Polska | START Bieg Główny 5 km | opłacono | |
80 | Zdanowska Katarzyna Zdanowska | Dąbrówka Ług | Polska | START Bieg Główny 5 km | ||
81 | Zdanowska Katarzyna | Dąbrówka-Ług | Polska | START Bieg Główny 5 km | opłacono | |
82 | KULIK NINA | SIEDLCE | Polska | START Dzieci i młodzieży | opłacono | |
83 | Troniarz Grażyna | Raszyn | Polska | START MASZ NW | ||
84 | Troniarz Stanisław | Raszyn | Polska | START MASZ NW | ||
85 | Strzaliński Ignacy | Czerniejew | Polska | START Dzieci i młodzieży | opłacono | |
86 | Strzalińska Emilia | Skórzec | Polska | START Bieg Główny 5 km | opłacono | |
87 | Turek Katarzyna | Skórzec | Polska | START Bieg Główny 5 km | ||
88 | Turek Malwina | Skórzec | Polska | START Dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa w Skórcu | |
89 | Marciniak Igor | Żeliszew Duży | Polska | START Dzieci i młodzieży | GLUKS | opłacono |
90 | Skóra Tomek | Skórzec | Polska | START Bieg Główny 5 km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
91 | Kępkowicz Gabriel | DĄBRÓWKA STANY | Polska | START Dzieci i młodzieży | ||
92 | Kasprowicz Aleksandra | Siedlce | Polska | START Bieg Główny 5 km | opłacono | |
93 | Cabaj Krzysztof | Domanice | Polska | START Bieg Główny 5 km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
94 | Kwaśna Małgorzata | Borki | Polska | START MASZ NW | opłacono | |
95 | Kwaśny Tomasz | Borki | Polska | START MASZ NW | opłacono | |
96 | Sakowski Grzesiek | Teodorow | Polska | START Bieg Główny 5 km | opłacono | |
97 | Sakowski Julka | Teodorów | Polska | START Dzieci i młodzieży | opłacono | |
98 | Dąbrowski Filip | Dąbrówka Stany | Polska | START Dzieci i młodzieży | ||
99 | Wołos Wiola | Siedlce | Polska | START Bieg Główny 5 km | opłacono | |
100 | KULIK Oliwier | Siedlce | Polska | START Bieg Główny 5 km | opłacono |
Wyświetleń: 12073