Leśny Rajd na Orientację zButa VII edycja
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Leoniak Maciej Dzierzgoń zButa Dzierzgoń Team opłacono on-line
2 Ołowski Jakub Biskupiec zButa Tri Negu/ www.agrobros.com opłacono on-line
3 Głowala Piotr Kwidzyn zButa Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
4 Dudziński Wiktor Sztum zButa opłacono
5 Stachyra Agnieszka Prabuty zButa opłacono on-line
6 Krajewski Mirosław Malbork zButa Morsy Malbork opłacono on-line
7 Cherek Małgorzata Osiek zButa opłacono
8 Malinowski Marek Malbork zButa Jan z Kolna team opłacono on-line
9 Głowala Marek Kwidzyn zButa Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
10 Żołnowski Edward grudziądz zButa opłacono on-line
11 Janich-Kolas Justyna Gdańsk zButa opłacono on-line
12 SOSNA BARBARA SOSNA MALBORK zButa opłacono
13 Grzymowicz Piotr Brodnica zButa opłacono on-line
14 Dobrzyńska Adriana Sztum zButa opłacono on-line
15 Dramiński Krystian Malbork zButa opłacono
16 Klimowski Przemysław Elbląg zButa ETT
17 Klimowska Anetta Elbląg zButa
18 Słowik Jarosław Gdańsk zButa
19 Reindl Andrzej Stare Pole zButa opłacono on-line
20 Pudełko Mieczysław KRASNA ŁĄKA zButa opłacono on-line
21 Pudełko Joanna KRASNA ŁĄKA zButa opłacono on-line
22 Rychlewski Adi Czernin zButa zButa opłacono
23 Leoniak Ewa Gdynia zButa Dzierzgoń Team opłacono on-line
24 Leoniak Adam Dzierzgoń zButa DZIERZGOŃ TEAM opłacono on-line
25 Rudzki Grzegorz Sztum zButa ulitki opłacono on-line
26 Yasynovenko Oleksiy Malbork zButa ulitki opłacono on-line
27 Mikicka Monika Malbork zButa ulitki opłacono on-line
28 Dylert Arkadiusz Malbork zButa Grupa Malbork opłacono on-line
29 Grabowiecki Zenon Iława zButa ZenoTeam opłacono on-line
30 Kosowski Paweł Kwidzyn zButa UMKS Kwidzyn opłacono on-line
31 Ołowski Kamil Dzierzgoń zButa opłacono on-line
32 Sobieraj Jarosław Gdynia zButa MAJ opłacono on-line
33 Molenda Małgorzata Gdańsk zButa MAJ opłacono on-line
34 Komorowska Anita Gdynia zButa MAJ opłacono on-line
35 Dudziński Tomasz Sztum zButa zButa opłacono
36 Wojtak Joanna Iława zButa ZenoTeam opłacono on-line
37 Wołoszczakiewicz Irena Iława zButa ZenoTeam opłacono on-line
38 Wołoszczakiewicz Zenon Iława zButa ZenoTeam opłacono on-line
39 Sugalska Beata Brodnica zButa ZENOTEAM opłacono on-line
40 Kotłowski Krzysztof Iława zButa ZenoTeam opłacono on-line
41 Lewandowski Piotr Czernin zButa opłacono
42 FRANKIEWICZ MACIEJ Malbork zButa GRUPA MALBORK opłacono on-line
43 Kmieć Jacek Malbork zButa Grupa Malbork opłacono on-line


Wyświetleń: 2771

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ