Gdańsk Biega 2017
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jażdżewska Beata Gdynia 3,3 km lub 6km Biegam z Bzysiem
2 Rosłoń Przemysław Gdańsk 3,3 km lub 6km Rodzinny :)
3 Jazdzewski Jacek Gdynia 3,3 km lub 6km Biegam z Bzysiem
4 Orzoł Elżbieta Gdynia 3,3 km lub 6km
5 Klimek Łukasz Gdańsk 3,3 km lub 6km
6 SZWEDA SZYMON GDAŃSK 3,3 km lub 6km
7 Szweda Marek Gdańsk 3,3 km lub 6km
8 Rosłoń Wojciech Gdańsk 3,3 km lub 6km SP 48
9 Dejnakowski Daniel Gdańsk 3,3 km lub 6km Sp 27
10 Dejnakowski Kamil Gdańsk 3,3 km lub 6km
11 Dejnakowska Aneta Gdańsk 3,3 km lub 6km
12 Rosoń Katarzyna Gdańsk 3,3 km lub 6km Przychodnia :)
13 Likowski Łukasz Gdańsk 3,3 km lub 6km
14 Nowotniak Adam Gdańsk 3,3 km lub 6km
15 Armatowska Karolina Gdańsk 3,3 km lub 6km
16 Armatowski Piotr Gdańsk 3,3 km lub 6km
17 Jasiel Jarosław Gdańsk 3,3 km lub 6km
18 Stankiewicz katarzyna Gdańsk 3,3 km lub 6km WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY ZiE PG
19 Sobieraj Ewa GDAŃSK 3,3 km lub 6km
20 SOBIERAJ Tomasz GDAŃSK 3,3 km lub 6km
21 SOBIERAJ JAKUB GDAŃSK 3,3 km lub 6km
22 SOBIERAJ JAN GDAŃSK 3,3 km lub 6km
23 Kownacki Jakub Gdańsk 3,3 km lub 6km
24 Kownacka Aneta Gdańsk 3,3 km lub 6km
25 Burda Petro Lwów 3,3 km lub 6km Europrojekt Gdansk S.A.
26 Kownacki Tomasz Gdańsk 3,3 km lub 6km
27 Minda Robert Pruszcz Gdański 3,3 km lub 6km
28 Mich Robert Gdańsk 3,3 km lub 6km
29 Minda Michał Pruszcz Gdański 3,3 km lub 6km
30 Szreder Beata Studzienice 3,3 km lub 6km GUMed
31 Michalak Kamila Gdańsk 3,3 km lub 6km Klub Biegaczy JYSK
32 Adamkiewicz Karol Gdańsk 3,3 km lub 6km
33 Jazgarski Łukasz Gdańsk 3,3 km lub 6km
34 Adamkiewicz Daniel Gdańsk 3,3 km lub 6km
35 Jazgarski Krzysztof Gdańsk 3,3 km lub 6km
36 Bogdanowicz Blanka Gdańsk 3,3 km lub 6km
37 Jazgarska Justyna Gdańsk 3,3 km lub 6km
38 Woźniak Alicja Sopot 3,3 km lub 6km
39 Bogdanowicz Beata Gdańsk 3,3 km lub 6km
40 Wieczorek Tomasz Gdańsk 3,3 km lub 6km
41 Dąbrowski Grzegorz Gdańsk 3,3 km lub 6km
42 Dąbrowski Krzysztof Gdańsk 3,3 km lub 6km
43 Dąbrowska Justyna Gdańsk 3,3 km lub 6km
44 Roda Nicolé Kochanowo 3,3 km lub 6km Szkoła Sportowa w Gdyni
45 Wieczorek Anna Gdańsk 3,3 km lub 6km
46 Dąbrowska Lidia Gdańsk 3,3 km lub 6km
47 Dąbrowski Mariusz Gdańsk 3,3 km lub 6km
48 Przychodzeń Michał Gdynia 3,3 km lub 6km
49 tomala Adrian Gdansk 3,3 km lub 6km Szkoła podstawowa nr 60
50 Kwaśny Cyprian Gdańsk 3,3 km lub 6km
51 Roda Emilia Kochanowo 3,3 km lub 6km
52 Sutor Karolina Gdańsk 3,3 km lub 6km
53 Dzioba Łukasz Sopot 3,3 km lub 6km Dzioba Team
54 Dzioba Joanna Sopot 3,3 km lub 6km Dzioba Team
55 Śliwowska Urszula Gdańsk 3,3 km lub 6km
56 Gęsicki Adrian Gdańsk 3,3 km lub 6km GUMed
57 Dzioba Mateusz Sopot 3,3 km lub 6km Dzioba Team
58 Raszuk Anna Sopot 3,3 km lub 6km Dzioba Team
59 Dzioba Michał Sopot 3,3 km lub 6km Dzioba Team
60 Kosmowska-Padias Barbara Gdynia 3,3 km lub 6km
61 Kozikowska Aleksandra Gdańsk 3,3 km lub 6km
62 Bielecki Tadeusz Rumia 3,3 km lub 6km UKS SIÓDEMKA RUMIA
63 Osmanski Robert Gdańsk 3,3 km lub 6km
64 Mielewczyk Dorota Gdańsk 3,3 km lub 6km
65 Moczyńska Malwina Ciechocinek 3,3 km lub 6km
66 Dzikliński Kamil Gdynia 3,3 km lub 6km Akademia Morska
67 KOKOSZKA KACPER GDAŃSK 3,3 km lub 6km
68 Pietrzak Kamil Gdynia 3,3 km lub 6km
69 Król Emilia Gdańsk 3,3 km lub 6km
70 Pietrzak Anna Gdynia 3,3 km lub 6km
71 Marszałek Radosław SIerakowice 3,3 km lub 6km
72 Rudzki Bartosz Darłowo 3,3 km lub 6km
73 Potempa Jakub Gdańsk 3,3 km lub 6km Sp 80 Gdańsk
74 Ciara Piotr Gdańsk 3,3 km lub 6km 1980
75 Pawłowski Mirosław Gdańsk 3,3 km lub 6km
76 Formella Feliks Bystra 3,3 km lub 6km
77 Rogało Maciej Gdynia 3,3 km lub 6km Politechnika Gdańska
78 Kardaś Jakub Gdańsk 3,3 km lub 6km
79 Zająć Martyna Gdańsk 3,3 km lub 6km SP52
80 Kołodziejczyk Agnieszka Gdańsk 3,3 km lub 6km SP52
81 Korda Janek Gdansk 3,3 km lub 6km SP 52
82 Grzegorczyk Marcin Joachim Władysławowo 3,3 km lub 6km TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO
83 CHMIELEWSKA GOSIA Gdańsk 3,3 km lub 6km Sp 80 Gdańsk
84 PUZDROWSKI PAWEŁ Gdańsk 3,3 km lub 6km Sp 80 Gdańsk
85 Gumiński jakub Gdańsk 3,3 km lub 6km Szkoła podstawowa nr 60
86 Potempa Kuba Gdańsk 3,3 km lub 6km Szkoła Podstawowa Nr 80
87 Brodowska Maja Gdańsk 3,3 km lub 6km Szkoła Podstawowa Nr 80
88 Nasiadka Dominika Gdańsk 3,3 km lub 6km Szkoła Podstawowa Nr 80
89 Antos Kornelia Gdańsk 3,3 km lub 6km SP 8 Gdańsk
90 Kozaczuk Krzysztof Gdynia 3,3 km lub 6km
91 Lendzion Alexander Gdańsk 3,3 km lub 6km Szłoła Podstawowa nr 42 Gdańsk
92 Kopicka Eliza Gdańsk 3,3 km lub 6km
93 Antos Damian Gdańsk 3,3 km lub 6km SP 8 Gdańsk
94 Antos Honorata Gdańsk 3,3 km lub 6km
95 Białowąs Wiktoria Gdańsk 3,3 km lub 6km
96 Białowąs Marcin Gdańsk 3,3 km lub 6km
97 Kunowski Witek Gdańsk 3,3 km lub 6km
98 Bulczak Marta Słupsk 3,3 km lub 6km
99 Kunowski Krzyszof Gdańsk 3,3 km lub 6km
100 Zawadzka Joanna Gdańsk 3,3 km lub 6km Szkoła Podstawowa Nr 80


Wyświetleń: 40043

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ