XIII Mikołajkowe Biegi Uliczne
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dębowski Ryszard Mikołajki Bieg Uliczny Biegam Bo Lubię Mikołajki opłacono
2 BARANOWSKI WALDEMAR SZCZYTNO Bieg Uliczny - osoby 60 - 69 lat AKB SZCZYTNO GIMN 1-SP2 TROHIM TEAM opłacono on-line
3 Kropiewnicka Julita Białystok Bieg Uliczny
4 Michalak Jerzy Plonsk Bieg Uliczny - osoby 60 - 69 lat KB im. P.Sękowskiego opłacono on-line
5 Saczuk Małgorzata Barczewo Bieg Uliczny BSB Barczewo Biega opłacono on-line
6 Pronobis Beata Barczewo Bieg Uliczny BSB Barczewo Biega opłacono on-line
7 Menziński Przemysław Barczewo Bieg Uliczny BSB BARCZEWO BIEGA
8 Bielenica Beata Wydminy Bieg Uliczny BBL WYDMINY opłacono on-line
9 Ołowski Jakub Biskupiec Bieg Uliczny Tri Negu/agrobros.com/Najmowicztriathlon opłacono on-line
10 Jerzok Tomasz Korpele Bieg Uliczny MORSY SZCZYTNO#RESET
11 Dembowski Mariusz Lidzbark Bieg Uliczny opłacono on-line
12 Moroz Adrian Kowale Oleckie Bieg Uliczny
13 Sak Cezary Kętrzyn Bieg Uliczny KTMŁ
14 Woźniak Marta Olsztyn Bieg Uliczny Olsztyńskie Centrum Medycyny i Sportu Personal Trainers opłacono on-line
15 Chmiel Remigiusz Gołdap Bieg Uliczny opłacono on-line
16 MILEWSKI RAFAŁ ORZYSZ Bieg Uliczny 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW/15GBZ opłacono on-line
17 Sadowski Andrzej Białystok Bieg Uliczny opłacono on-line
18 Mroziński Dariusz Działdowo Bieg Uliczny - osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności Rozbiegane Działdowo
19 Palijewski Marek Bartoszyce Bieg Uliczny BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ''ENDORFINY" opłacono on-line
20 Kosin Marcin Barczewo Bieg Uliczny BSB Barczewo Biega opłacono on-line
21 Szurnicka Gosia Ostrołęka/Drężewo Bieg Uliczny SZURA TEAM
22 Kłoszewski Marcin Baboszewo Bieg Uliczny KB IM. P. SĘKOWSKIEGO opłacono on-line
23 BUDNIK SŁAWOMIR GOŁDAP Bieg Uliczny JW 4808 GOŁDAP opłacono on-line
24 SZEWCZYK RAFAŁ OLSZTYN Bieg Uliczny URWIS BIEGA opłacono on-line
25 Berk Krzysztof Olsztyn Bieg Uliczny
26 Ambroziak Marcin Ryn Bieg Uliczny 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
27 Szczebiot Marta Lidzbark Warmiński Bieg Uliczny Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
28 Kleczkowski Leszek Kleczkowski Ostrołeka Bieg Uliczny opłacono on-line
29 Kondraciuk sylwia sorkwity Bieg Uliczny opłacono on-line
30 Morek Katarzyna Gołdap Bieg Uliczny Łowcy Przygód Gołdap
31 Truszczyński Grzegorz olecko Bieg Uliczny olecko biega opłacono on-line
32 remiszewski zbigniew mikołajki Bieg Uliczny opłacono on-line
33 SABAŁA Andrzej SZCZYTNO Bieg Uliczny Morsy Szczytno # Reset opłacono on-line
34 Pędzich Marianna Szafarczyska Bieg Uliczny BBL Ostroleka opłacono on-line
35 Kujawa Paweł Biskupiec Bieg Uliczny opłacono on-line
36 Kownacki Tomasz Olecko Bieg Uliczny Olecko Biega opłacono on-line
37 Szczesna Katarzyna Suwalki Bieg Uliczny opłacono on-line
38 Staranowicz Leszek Suwalki Bieg Uliczny opłacono on-line
39 Kosakowska-Szutkowska Barbara Olsztyn Bieg Uliczny - osoby 60 - 69 lat AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com opłacono on-line
40 Buszyniewicz Alina Pisz Bieg Uliczny Klub Morsów w Piszu opłacono on-line
41 Zawadzka Elżbieta Bielsk Podlaski Bieg Uliczny Tim Małego opłacono on-line
42 Gudaniec Robert Lidzbark Warmiński Bieg Uliczny Klub Biegacza Lidzbark Warmiński
43 Prusik Arkadiusz Prusik Nidzica Bieg Uliczny Nidzica biega opłacono on-line
44 Dzięgielewski Marek Dłużniewo Bieg Uliczny Klub Biegacza Im.P.Sękowskiego w Płońsku
45 Guzowski Denis Trzebielino Bieg Uliczny Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie
46 Wronowski Rafał Banie Mazurskie Bieg Uliczny
47 Żero Agnieszka Bielsk Podlaski Bieg Uliczny tim małego
48 Soczewica Tomasz Mrągowo Bieg Uliczny opłacono on-line
49 Czeremański Rafał Płońsk Bieg Uliczny Klub Biegacza Im. P. Sękowskiego w Płońsku
50 Ptak Magdalena Bielsk Podlaski Bieg Uliczny opłacono on-line
51 Stachacz Mirosław Ostrołeka Bieg Uliczny ZPHU Drewmax opłacono on-line
52 Kowalewska Magda Bartoszyce Bieg Uliczny BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ''ENDORFINY opłacono on-line
53 Pluta Marek Warszawa Bieg Uliczny opłacono on-line
54 Budrys Raimondas Marijampole Bieg Uliczny opłacono
55 Wykowska Aneta Ruciane-Nida Bieg Uliczny RUN Ruciane-Nida opłacono on-line
56 SOKÓLSKA KATARZYNA POGORZAŁKI Bieg Uliczny Pogo City opłacono on-line
57 Jasnoch Grzegorz Sarnetki Bieg Uliczny opłacono on-line
58 Koszewski Wojtek Nidzica Bieg Uliczny Nidzica Biega opłacono on-line
59 Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski Bieg Uliczny Tim Małego opłacono on-line
60 Kuniszyk Piotr Gołdap Bieg Uliczny Dzieci Kukurydzy
61 Fornalski Artur Gołdap Bieg Uliczny Dzieci Kukurydzy
62 Baczewska Klaudia Ostrołęka Bieg Uliczny Biegam Bo Lubię Ostrołęka
63 Andrzejewski Zdzisław Reszel Bieg Uliczny - osoby 60 - 69 lat opłacono
64 Luśnia Andrzej Kętrzyn Bieg Uliczny Centrum Szkolenia Straży Granicznej Kętrzyn opłacono on-line
65 Pupek Aleksandra Ruciane-Nida Bieg Uliczny RUN Ruciane-Nida opłacono on-line
66 Zubkiewicz Jan Płaska Bieg Uliczny - osoby 70+ JAĆWING PŁASKA
67 Hołubowicz Jan Olecko Bieg Uliczny Olecko Biega opłacono on-line
68 Masiuk Izabela Olsztyn Bieg Uliczny opłacono on-line
69 Kowalkowski Paweł Fijewo Bieg Uliczny Mtbest.pl/Centrum Rowerowe Olsztyn opłacono on-line
70 Golacik Adrian Płońsk Bieg Uliczny Klub Biegacza Im. P. Sękowskiego w Płońsku opłacono on-line
71 Figat Alina Bartoszyce Bieg Uliczny BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ,,ENDORFINY" opłacono on-line
72 Figat Mirosław Bartoszyce Bieg Uliczny BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ,,ENDORFINY" opłacono on-line
73 Skrodzki Jakub Suwałki Bieg Uliczny opłacono on-line
74 Jakacka Katarzyna Bartoszyce Bieg Uliczny BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ''ENDORFINY opłacono on-line
75 Jakacki Sylwester Bartoszyce Bieg Uliczny BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ''ENDORFINY" opłacono on-line
76 Nawojczyk Przemysław Olsztyn Bieg Uliczny AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com opłacono on-line
77 Taraasewicz Jan OLSZTYN Bieg Uliczny - osoby 60 - 69 lat AKM Olsztyn/Sklep Biegowy opłacono on-line
78 Sulewski Maciej Ostrołęka Bieg Uliczny Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono on-line
79 Vilčinskas Jonas Vilnius Bieg Uliczny - osoby 70+
80 Prokopiuk Przemysław Ostróda Bieg Uliczny AKM Olsztyn / sklepbiegowy.com opłacono on-line
81 Domelewska Joanna Olecko Bieg Uliczny opłacono on-line
82 Ruseckas Julius Vilnius Bieg Uliczny opłacono
83 Świerszcz Adam Pisz Bieg Uliczny opłacono on-line
84 Siemiątkowski Norbert Rzekuń Bieg Uliczny KS ARCO Ławy opłacono on-line
85 Rożek Gerard Olecko Bieg Uliczny Olecko Biega opłacono on-line
86 Kulesza Małgorzata Olsztyn Bieg Uliczny AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com opłacono on-line
87 Janczewska Aneta Orzysz Bieg Uliczny 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
88 Szczepaniak Piotr Olsztyn Bieg Uliczny AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com opłacono on-line
89 Urbaniak Tomasz Szczytno Bieg Uliczny opłacono on-line
90 ŚWIĄDER AGNIESZKA KĘTRZYN Bieg Uliczny opłacono on-line
91 Michalczuk Sławomir Olsztyn Bieg Uliczny AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com opłacono on-line
92 Kłos Jan Olsztyn Bieg Uliczny URWIS BIEGA opłacono on-line
93 burba grzegorz olecko Bieg Uliczny Olecko Biega opłacono on-line
94 Kasperski Arkadiusz Kasperski Olsztyn Bieg Uliczny AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com opłacono on-line
95 Omilian Przemek Olecko Bieg Uliczny CZARNI GRANIT OLECKO HANDBALL opłacono on-line
96 Wyskwar Anna Giżycko Bieg Uliczny 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
97 Lipiński Marcin Gołdap Bieg Uliczny JW 4808 opłacono on-line
98 Neumann Artur Olsztyn Bieg Uliczny AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com opłacono on-line
99 Siudej Marcin Mrągowo Bieg Uliczny 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
100 Rydzanowska Żaneta Biskupiec Bieg Uliczny Biskupiec Biega opłacono on-line


Wyświetleń: 15429

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ