Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Maczyta-Kozłowska Barbara Szklary Górne 6 km (od 12 lat)
2 Miller Tomek Lubin 6 km (od 12 lat)
3 Kubów Agnieszka Złotoryja 6 km (od 12 lat) ZLB ZŁOTORYJA
4 Kuca Szymon Złotoryja 6 km (od 12 lat) OLAWS Złotoryja
5 jaroslaw kosmala lipin 6 km (od 12 lat)
6 Kulczycki Rafał Lubin 6 km (od 12 lat)
7 Łukasiewicz Katarzyna Złotoryja 6 km (od 12 lat) OLAWS Złotoryja
8 Grzegorzewski Krzysztof Lubin 6 km (od 12 lat) Biegająca Kasta Miedziowego Miasta / Crossfit Lubin
9 Jaśkiewicz Krzysztof Lubin 6 km (od 12 lat) CrossFit Lubin
10 Tokarski Marcin Legnica 6 km (od 12 lat) Feniks Legnica
11 Rogoźnicki Paweł Lubin 6 km (od 12 lat)
12 Wilk Marcin Złotoryja 6 km (od 12 lat) WILKU TEAM
13 Lisowicz Maciej Gorzyca 89 6 km (od 12 lat)
14 Ziemiński Tomasz Zielona Góra 6 km (od 12 lat) Biegam Bo Lubię Głogów
15 Barański Paweł Wiechlice 6 km (od 12 lat)
16 Kryś Bartosz Lubin 6 km (od 12 lat)
17 Dobryniewski Stanisław Lubin 6 km (od 12 lat) AUTOREKIN S.C.
18 Janas Andrzej Radwanice 6 km (od 12 lat)
19 Hucał Tomasz Lubin 6 km (od 12 lat)
20 Piskorz Michał Polkowice 6 km (od 12 lat)
21 Piskorz Robert Piskorz Polkowice 6 km (od 12 lat) Volkswagen Motor Polska
22 KAMIŃSKI KAMIL LUBIN 6 km (od 12 lat) 17 WBZ
23 Muszyńska Małgorzata Przemków 6 km (od 12 lat)
24 Szczerba Paweł Lubin 6 km (od 12 lat)
25 Bajor Adam Lubin 6 km (od 12 lat) MTS Drużyna Szpiku KGHM
26 Fendorf-Róg Agnieszka Chocianów 6 km (od 12 lat)
27 Róg Krzysztof Chocianów 6 km (od 12 lat) VWMP
28 Hotkiewicz Artur Lubin 6 km (od 12 lat)
29 Ucinek Rafał Osiek 6 km (od 12 lat)
30 WINTER Bogusław Złotniki 6 km (od 12 lat)
31 Grońska Magda Legnica 6 km (od 12 lat) Feniks Legnica
32 Kaźmierski Krzysztof Prochowice 6 km (od 12 lat) KB Krokus Kwiatkowice
33 DUDEK KAZIMIERZ ŚWIERZAWA 6 km (od 12 lat) NIEZRZESZONY
34 Nowak Anna Lubin 6 km (od 12 lat)
35 Wajman Krzysztof Sucha Górna 6 km (od 12 lat) AKS Wybiegani Polkowice
36 Hucał Artur Lubin 6 km (od 12 lat)
37 roznowski krzysztof chojnów 6 km (od 12 lat)
38 Roznowska Monika Chojnów 6 km (od 12 lat)
39 Skórzybót Ewelina Prochowice 6 km (od 12 lat) KB Krokus Kwiatkowice
40 Zajdel Leszek Rogów legnicki 6 km (od 12 lat) KB Krokus Kwiatkowice
41 Jaskola Kornelia Jawor 6 km (od 12 lat)
42 DĄBROWSKI JERZY POLKOWICE 6 km (od 12 lat)
43 Solarski Krzysztof Legnica 6 km (od 12 lat)
44 Bik Przemysław Księginice 6 km (od 12 lat) MLKS Sokół Lubin
45 Bik Stanisław Lubin 6 km (od 12 lat) Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
46 Kwapis Łukasz Ruja 6 km (od 12 lat) KB Lew Legnica
47 Szajnicki Adrian Bądzów 6 km (od 12 lat)
48 Glapski Krzysztof Chocianów 6 km (od 12 lat) KGHM ZG/Polkowice-Sieroszowice
49 Januchta Przemek lubin 6 km (od 12 lat) mSport team Lubin
50 Chmiel Mariusz Bądzów 6 km (od 12 lat) Bądzów
51 Machowski Maciej Legnica 6 km (od 12 lat) Feniks Legnica
52 Morawski Jarosław Legnica 6 km (od 12 lat) Łączka Team Legnica
53 Chłodnicka Joanna Kłębanowice 6 km (od 12 lat) Biegam Bo Lubię Głogów
54 MAZUREK TOMASZ CHOCIANÓW 6 km (od 12 lat)
55 Kiełczyńska Katarzyna Lubin 6 km (od 12 lat)
56 Bednarek Dariusz Lubin 6 km (od 12 lat)
57 Jankowski Grzegorz Jaczów 6 km (od 12 lat)
58 KWAŚNIK DARIUSZ LUBIN 6 km (od 12 lat) MTS Drużyna Szpiku KGHM
59 Nalepka Marcin Tarczyn 6 km (od 12 lat)
60 Kowalczyk Marta Przemków 6 km (od 12 lat)
61 Kaczanowski Marcin Kaczanowski Lubin 6 km (od 12 lat) MTS Drużyna Szpiku KGHM
62 Wojtkowiak Piotr Chocianów 6 km (od 12 lat) KB "Zdyszaaani" Chocianów
63 Andrzejczak Tomasz Włocławek 6 km (od 12 lat) Groszek
64 Niwisiewicz Tomasz Niwisiewicz Lubin 6 km (od 12 lat) Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
65 RAPACKI WŁODZIMIERZ LEGNICA 6 km (od 12 lat) KB LEW LEGNICA
66 Kołodziej Michał Miłkowice 6 km (od 12 lat)
67 Kołodziej Andrzej Miłkowice 6 km (od 12 lat)
68 Zaczyńska Anna Lubin 6 km (od 12 lat) MTS Drużyna Szpiku KGHM
69 Romaniak Konrad Lubin 6 km (od 12 lat)
70 Mazij Piotr Chocianów 6 km (od 12 lat) KB Zdyszaaani Chocianów
71 TACIAK WALDEMAR TACIAK CHOCIANÓW 6 km (od 12 lat)
72 Krzewiński Marek Ogrodzisko 6 km (od 12 lat) Ogrodzisko
73 Golonka Paweł Nowa Sól 6 km (od 12 lat)
74 Wajs Konrad Legnica 6 km (od 12 lat)
75 Marek Michał Parchów 6 km (od 12 lat)
76 Czaja Adrian Lubin 6 km (od 12 lat) Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
77 Grolewski Karol Lubin 6 km (od 12 lat) Iskra Księginice
78 Andrzejewski Drogosz Lubin 6 km (od 12 lat) HUSARIA RACE TEAM
79 ŻUKOWSKI MARIAN KWIATKOWICE 6 km (od 12 lat) KB Krokus Kwiatkowice
80 GARLIŃSKI ŁUKASZ WIELOWIEŚ 6 km (od 12 lat) KB Krokus Kwiatkowice
81 Fedorowicz Dariusz Góra 6 km (od 12 lat) BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA
82 Krzak Krzysztof Legnica 6 km (od 12 lat) KB LEW LEGNICA
83 Sekuła Paweł Lubin 6 km (od 12 lat)
84 Saja Patryk Szklary Górne 6 km (od 12 lat)
85 Obolewicz Kuba Złotoryja 6 km (od 12 lat) Olaws Złotoryja
86 Wiśniewska Magdalena Legnica 6 km (od 12 lat)
87 Oborski Adam Lubin 6 km (od 12 lat)
88 Oborski Piotr Lubin 6 km (od 12 lat)
89 Harendarz Zbigniew Obora 6 km (od 12 lat) mSport RCS Team Lubin


Wyświetleń: 5275

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ