Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Maczyta-Kozłowska Barbara Szklary Górne 6 km (od 12 lat)
2 Miller Tomek Lubin 6 km (od 12 lat)
3 Kubów Agnieszka Złotoryja 6 km (od 12 lat) ZLB ZŁOTORYJA
4 Kuca Szymon Złotoryja 6 km (od 12 lat) OLAWS Złotoryja
5 jaroslaw kosmala lipin 6 km (od 12 lat)
6 Kulczycki Rafał Lubin 6 km (od 12 lat)
7 Łukasiewicz Katarzyna Złotoryja 6 km (od 12 lat) OLAWS Złotoryja
8 Grzegorzewski Krzysztof Lubin 6 km (od 12 lat) Biegająca Kasta Miedziowego Miasta / Crossfit Lubin
9 Jaśkiewicz Krzysztof Lubin 6 km (od 12 lat) CrossFit Lubin
10 Tokarski Marcin Legnica 6 km (od 12 lat) Feniks Legnica
11 Rogoźnicki Paweł Lubin 6 km (od 12 lat)
12 Wilk Marcin Złotoryja 6 km (od 12 lat) WILKU TEAM
13 Lisowicz Maciej Gorzyca 89 6 km (od 12 lat)
14 Ziemiński Tomasz Zielona Góra 6 km (od 12 lat) Biegam Bo Lubię Głogów
15 Barański Paweł Wiechlice 6 km (od 12 lat)
16 Kryś Bartosz Lubin 6 km (od 12 lat)
17 Dobryniewski Stanisław Lubin 6 km (od 12 lat) AUTOREKIN S.C.
18 Janas Andrzej Radwanice 6 km (od 12 lat)
19 Hucał Tomasz Lubin 6 km (od 12 lat)
20 Piskorz Michał Polkowice 6 km (od 12 lat)
21 Piskorz Robert Piskorz Polkowice 6 km (od 12 lat) Volkswagen Motor Polska
22 KAMIŃSKI KAMIL LUBIN 6 km (od 12 lat) 17 WBZ
23 Muszyńska Małgorzata Przemków 6 km (od 12 lat)
24 Szczerba Paweł Lubin 6 km (od 12 lat)
25 Chamielec Bogusław Lubin 6 km (od 12 lat) A Emeryt Biega/Lubin
26 Bajor Adam Lubin 6 km (od 12 lat) MTS Drużyna Szpiku KGHM
27 Fendorf-Róg Agnieszka Chocianów 6 km (od 12 lat)
28 Róg Krzysztof Chocianów 6 km (od 12 lat) VWMP
29 Hotkiewicz Artur Lubin 6 km (od 12 lat)
30 Ucinek Rafał Osiek 6 km (od 12 lat)
31 WINTER Bogusław Złotniki 6 km (od 12 lat)
32 Grońska Magda Legnica 6 km (od 12 lat) Feniks Legnica
33 Kaźmierski Krzysztof Prochowice 6 km (od 12 lat) KB Krokus Kwiatkowice
34 DUDEK KAZIMIERZ ŚWIERZAWA 6 km (od 12 lat) NIEZRZESZONY
35 Nowak Anna Lubin 6 km (od 12 lat)
36 Wajman Krzysztof Sucha Górna 6 km (od 12 lat) AKS Wybiegani Polkowice
37 Hucał Artur Lubin 6 km (od 12 lat)
38 roznowski krzysztof chojnów 6 km (od 12 lat)
39 Roznowska Monika Chojnów 6 km (od 12 lat)
40 Kurek Ewa Złotoryja 6 km (od 12 lat) ZLB ZŁOTORYJA
41 Skórzybót Ewelina Prochowice 6 km (od 12 lat) KB Krokus Kwiatkowice
42 Zajdel Leszek Rogów legnicki 6 km (od 12 lat) KB Krokus Kwiatkowice
43 Jaskola Kornelia Jawor 6 km (od 12 lat)
44 DĄBROWSKI JERZY POLKOWICE 6 km (od 12 lat)
45 Solarski Krzysztof Legnica 6 km (od 12 lat)
46 Bik Przemysław Księginice 6 km (od 12 lat) MLKS Sokół Lubin
47 Bik Stanisław Lubin 6 km (od 12 lat) Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
48 Kwapis Łukasz Ruja 6 km (od 12 lat) KB Lew Legnica
49 Szajnicki Adrian Bądzów 6 km (od 12 lat)
50 Glapski Krzysztof Chocianów 6 km (od 12 lat) KGHM ZG/Polkowice-Sieroszowice
51 Januchta Przemek lubin 6 km (od 12 lat) mSport team Lubin
52 Chmiel Mariusz Bądzów 6 km (od 12 lat) Bądzów
53 Machowski Maciej Legnica 6 km (od 12 lat) Feniks Legnica
54 Morawski Jarosław Legnica 6 km (od 12 lat) Łączka Team Legnica
55 Chłodnicka Joanna Kłębanowice 6 km (od 12 lat) Biegam Bo Lubię Głogów
56 MAZUREK TOMASZ CHOCIANÓW 6 km (od 12 lat)
57 Kiełczyńska Katarzyna Lubin 6 km (od 12 lat)
58 Bednarek Dariusz Lubin 6 km (od 12 lat)
59 Jankowski Grzegorz Jaczów 6 km (od 12 lat)
60 KWAŚNIK DARIUSZ LUBIN 6 km (od 12 lat) MTS Drużyna Szpiku KGHM
61 Nalepka Marcin Tarczyn 6 km (od 12 lat)
62 Kowalczyk Marta Przemków 6 km (od 12 lat)
63 Kaczanowski Marcin Kaczanowski Lubin 6 km (od 12 lat) MTS Drużyna Szpiku KGHM
64 Wojtkowiak Piotr Chocianów 6 km (od 12 lat) KB "Zdyszaaani" Chocianów
65 Andrzejczak Tomasz Włocławek 6 km (od 12 lat) Groszek
66 Niwisiewicz Tomasz Niwisiewicz Lubin 6 km (od 12 lat) Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
67 RAPACKI WŁODZIMIERZ LEGNICA 6 km (od 12 lat) KB LEW LEGNICA
68 Kołodziej Michał Miłkowice 6 km (od 12 lat)
69 Kołodziej Andrzej Miłkowice 6 km (od 12 lat)
70 Zaczyńska Anna Lubin 6 km (od 12 lat) MTS Drużyna Szpiku KGHM
71 Skiba Krzysztof Polkowice 6 km (od 12 lat) MSPORT TEAM
72 Romaniak Konrad Lubin 6 km (od 12 lat)
73 Mazij Piotr Chocianów 6 km (od 12 lat) KB Zdyszaaani Chocianów
74 TACIAK WALDEMAR TACIAK CHOCIANÓW 6 km (od 12 lat)
75 Krzewiński Marek Ogrodzisko 6 km (od 12 lat) Ogrodzisko
76 Golonka Paweł Nowa Sól 6 km (od 12 lat)
77 Wajs Konrad Legnica 6 km (od 12 lat)
78 Marek Michał Parchów 6 km (od 12 lat)
79 Czaja Adrian Lubin 6 km (od 12 lat) Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
80 Grolewski Karol Lubin 6 km (od 12 lat) Iskra Księginice
81 Andrzejewski Drogosz Lubin 6 km (od 12 lat) HUSARIA RACE TEAM
82 ŻUKOWSKI MARIAN KWIATKOWICE 6 km (od 12 lat) KB Krokus Kwiatkowice
83 GARLIŃSKI ŁUKASZ WIELOWIEŚ 6 km (od 12 lat) KB Krokus Kwiatkowice
84 Fedorowicz Dariusz Góra 6 km (od 12 lat) BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA
85 Krzak Krzysztof Legnica 6 km (od 12 lat) KB LEW LEGNICA
86 Sekuła Paweł Lubin 6 km (od 12 lat)
87 Saja Patryk Szklary Górne 6 km (od 12 lat)
88 Obolewicz Kuba Złotoryja 6 km (od 12 lat) Olaws Złotoryja
89 Wiśniewska Magdalena Legnica 6 km (od 12 lat)
90 Oborski Adam Lubin 6 km (od 12 lat)
91 Oborski Piotr Lubin 6 km (od 12 lat)
92 Harendarz Zbigniew Obora 6 km (od 12 lat) mSport RCS Team Lubin


Wyświetleń: 5524

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ