Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sokół Przemysław | Białystok | Polska | 6.6 km | ||
2 | Sokół Bartosz | Białystok | Polska | 6.6 km | ||
3 | Dziekoński Tadeusz | Białystok | Polska | 6.6 km | Juvenia Białystok | |
4 | Jankowski Andrzej | Białystok | Polska | 3.3 km | Kotniz Team | |
5 | Wieremiejuk Dariusz | Białystok | Polska | 6.6 km | ||
6 | Zajkowski Paweł | Białystok | Polska | 6.6 km | ||
7 | Zajkowska Weronika | Białystok | Polska | 800m bieg młodzieżowy | ||
8 | Zajkowski Szymon | Białystok | Polska | 100m bieg przedszkolaka | ||
9 | Czopek Jaroslaw | Ełk | Polska | 3.3 km | Maratonka Grajewo | |
10 | Fiedorczyk Anna | Ełk | Polska | 6.6 km | Maratonka Grajewo | |
11 | Kasiński Romek | Giżycko | Polska | 6.6 km | BBL Wydminy | |
12 | Mejcz Jasiek | Gołdap | 100m bieg przedszkolaka | LA OSiR Gołdap | ||
13 | Glińska Paulina | Gołdap | 400m bieg dziecięcy | LA OSiR Gołdap | ||
14 | Wińska Ola | Gołdap | Polska | 400m bieg dziecięcy | LA OSiR Gołdap | |
15 | Przystawska Anna | Gołdap | 400m bieg dziecięcy | LA OSiR Gołdap | ||
16 | Chmiel Michalina | Gołdap | 400m bieg dziecięcy | LA OSiR Gołdap | ||
17 | Roczeń Agata | Gołdap | 400m bieg dziecięcy | LA OSiR Gołdap | ||
18 | Sidor Zosia | Gołdap | 400m bieg dziecięcy | LA OSiR Gołdap | ||
19 | Leśniak Aniela | Gołdap | 800m bieg młodzieżowy | LA OSiR Gołdap | ||
20 | Żynda Julia | Gołdap | 800m bieg młodzieżowy | LA OSiR Gołdap | ||
21 | Wyrostek Laura | Gołdap | 800m bieg młodzieżowy | LA OSiR Gołdap | ||
22 | Wesołowska Karolina | Gołdap | 800m bieg młodzieżowy | LA OSiR Gołdap | ||
23 | Naszkiewicz Zosia | Gołdap | 800m bieg młodzieżowy | LA OSiR Gołdap | ||
24 | Świętoń Maciek | Gołdap | 800m bieg młodzieżowy | LA OSiR Gołdap | ||
25 | Januszkiewicz Iwo | Gołdap | 800m bieg młodzieżowy | LA OSiR Gołdap | ||
26 | Bitowski Wiktor | Gołdap | 800m bieg młodzieżowy | LA OSiR Gołdap | ||
27 | Obara Emil | Gołdap | 800m bieg młodzieżowy | LA OSiR Gołdap | ||
28 | Poreda Jakub | Gołdap | Polska | 800m bieg młodzieżowy | LA OSiR Gołdap | |
29 | Anuszkiewicz Marcel | Gołdap | 800m bieg młodzieżowy | LA OSiR Gołdap | ||
30 | Piwowar Mateusz | Gołdap | 800m bieg młodzieżowy | LA OSiR Gołdap | ||
31 | Zdancewicz Julia | Gołdap | Polska | 800m bieg młodzieżowy | LA OSiR Gołdap | |
32 | Kondraciuk Majka | Gołdap | 800m bieg młodzieżowy | LA OSiR Gołdap | ||
33 | Poreda Konrad | Gołdap | 6.6 km | LA OSiR Gołdap | opłacono | |
34 | Dziatkowska Weronika | Gołdap | 6.6 km | LA OSiR Gołdap | opłacono | |
35 | Dziekońska Anna | Gołdap | 3.3 km | LA OSiR Gołdap | opłacono | |
36 | Śniczewska Zuzanna | Gołdap | 3.3 km | LA OSiR Gołdap | opłacono | |
37 | Januszkiewicz Miłosz | Gołdap | Polska | 6.6 km | LA OSiR Gołdap | opłacono |
38 | Taudul Kacper | Gołdap | 3.3 km | LA OSiR Gołdap | opłacono | |
39 | Szyszkowska Karolina | Gołdap | 3.3 km | LA OSiR Gołdap | opłacono | |
40 | Stanek Dagmara | Gołdap | Polska | 6.6 km | Łowcy Przygód Gołdap | |
41 | Poreda Iwona | Gołdap | Polska | 3.3 km | Łowcy Przygód Gołdap | |
42 | Lipiński Marcin | Gołdap | Polska | 6.6 km | JW 4808 | |
43 | Chmiel Remigiusz | Gołdap | Polska | 6.6 km | ||
44 | Kuniszyk Piotr | Gołdap | Polska | 6.6 km | Dzieci Kukurydzy | |
45 | Piwowar Paulina | Gołdap | Polska | 6.6 km | Dzieci Kukurydzy | |
46 | Rudzewicz Marta | Gołdap | Polska | 6.6 km | ||
47 | Markiewicz Marcin | Gołdap | Polska | 6.6 km | Dzieci Kukurydzy | |
48 | Fornalski Artur | Gołdap | Polska | 6.6 km | Dzieci Kukurydzy | |
49 | Borkim Sandra | Gołdap | Polska | 100m bieg przedszkolaka | LA OSiR Gołdap | |
50 | Żamojtuk Maciej | Gołdap | Polska | 3.3 km | LA OSiR Gołdap | opłacono |
51 | Bukwaś Tomasz | Gołdap | Polska | 6.6 km | LA OSiR Gołdap | |
52 | Piszczek Jakub | Gołdap | Polska | 3.3 km | LA OSiR Gołdap | opłacono |
53 | Krawczyk Jan | Korsze | Polska | 6.6 km | Biegam Bo Tak Wyszło | |
54 | Krawczyk Jakub | Korsze | Polska | 100m bieg przedszkolaka | Biegam z Tatą | |
55 | Moroz Adrian | Kowale Oleckie | Polska | 6.6 km | Kowale Oleckie | |
56 | Czaplejewicz Marta | Kowale Oleckie | Polska | 6.6 km | ||
57 | ZAPADKA STANISŁAW | MRĄG0WO | Polska | 6.6 km | ||
58 | Kowalewska Antonina | Olecka | Polska | 100m bieg przedszkolaka | kowaliki | |
59 | Bzymek Łukasz | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega/ J.W. 4808 Gołdap | |
60 | Suchodolski Paweł | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
61 | Suchodolska Edyta | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
62 | Warykowski Stanislaw | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
63 | Burba Grzegorz | Olecko | Polska | 6.6 km | Art Styl | |
64 | Rożek Gerard | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
65 | Sobieszuk Łukasz | Olecko | Polska | 6.6 km | Krav Maga Olecko | |
66 | Kowalewski Paweł | Olecko | Polska | 6.6 km | kowaliki | |
67 | Kowalewski Tymoteusz | Olecko | Polska | 400m bieg dziecięcy | kowaliki | |
68 | Domelewska Joanna | Olecko | Polska | 6.6 km | ||
69 | Adam Justyna | Olecko | Polska | 6.6 km | ||
70 | Bagiński Jan | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
71 | Sienkiewicz Kacper | Olecko | Polska | 100m bieg przedszkolaka | ||
72 | Truszczyński Grzegorz | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
73 | Jegliński Wojciech | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
74 | Hołubowicz Jan | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
75 | Pietrzyk Kacper | Olecko | Polska | 400m bieg dziecięcy | SP Nr 1 Olecko | |
76 | Gałaszewski Dariusz | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła ZSLiZ Olecko , Olecko Biega | |
77 | Gościewski Arkadiusz | Olecko | Polska | 6.6 km | Szkoła ZSLiZ Olecko. Olecko Biega | opłacono |
78 | Cieślukowska Marta | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła ZSLiZ Olecko | opłacono |
79 | Kalicki Hubert | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła ZSLiZ Olecko | opłacono |
80 | Zarzecki Rafał | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła ZSLiZ Olecko | opłacono |
81 | Świacki Radosław | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła ZSLiZ Olecko | opłacono |
82 | Omilian Przemek | Olecko | Polska | 6.6 km | Czarni Granit Olecko Handball | |
83 | Interewicz Paweł | Olecko | Polska | 6.6 km | ||
84 | Motulewicz Patrycja | Olecko | Polska | 3.3 km | Olecko Biega | opłacono |
85 | Pietruczuk Alicja | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | opłacono |
86 | Drażba Hubert | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
87 | Drażba Filip | Olecko | Polska | 3.3 km | Olecko Biega | opłacono |
88 | Muster-Drażba Ewa | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
89 | Modzelewski Hubert | Olecko | Polska | 800m bieg młodzieżowy | OSN AMFIPRION | |
90 | Modzelewski Piotr | Olecko | Polska | 3.3 km | OSN AMFIPRION | opłacono |
91 | Domańska Karolina | Olecko | Polska | 6.6 km | ||
92 | Łaskowski Tomasz | Olecko | Polska | 6.6 km | Stone Hunters Olecko | |
93 | Łaskowska Marzena | Olecko | Polska | 6.6 km | Stone Hunters Olecko | |
94 | Masalski Paweł | Olecko | Polska | 3.3 km | OSN AMFIPRION | opłacono |
95 | Bartosz Interewicz | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła ZSLiZ Olecko | opłacono |
96 | Świerzbin Agnieszka | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku | opłacono |
97 | Jasińska Karolina | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku | opłacono |
98 | Mokicka Wiktoria | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku | opłacono |
99 | Jastrzębski Kacper | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku | opłacono |
100 | Przekop Norbert | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku | opłacono |
Wyświetleń: 10009