Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jegliński Kamil | Olecko | Polska | 6.6 km | ||
2 | Pęcak Wojtek | Olecko | Polska | 6.6 km | ||
3 | Kownacki Tomasz | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
4 | Piszczek Jakub | Gołdap | Polska | 3.3 km | LA OSiR Gołdap | opłacono |
5 | Bukwaś Tomasz | Gołdap | Polska | 6.6 km | LA OSiR Gołdap | |
6 | Żamojtuk Maciej | Gołdap | Polska | 3.3 km | LA OSiR Gołdap | opłacono |
7 | Borkim Sandra | Gołdap | Polska | 100m bieg przedszkolaka | LA OSiR Gołdap | |
8 | Fiedorczyk Anna | Ełk | Polska | 6.6 km | Maratonka Grajewo | |
9 | Chmielewski Tadeusz | Wydminy | Polska | 6.6 km | BBL Wydminy | |
10 | Fornalski Artur | Gołdap | Polska | 6.6 km | Dzieci Kukurydzy | |
11 | Dorbach Jacek | Wydminy | Polska | 6.6 km | BBL Wydminy | |
12 | Markiewicz Marcin | Gołdap | Polska | 6.6 km | Dzieci Kukurydzy | |
13 | Zajkowski Szymon | Białystok | Polska | 100m bieg przedszkolaka | ||
14 | Zajkowska Weronika | Białystok | Polska | 800m bieg młodzieżowy | ||
15 | Zajkowski Paweł | Białystok | Polska | 6.6 km | ||
16 | Żukowski Sebastian | Olecko | Polska | 800m bieg młodzieżowy | Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku | |
17 | Żelaźnicki Mateusz Mateusz | Olecko | Polska | 800m bieg młodzieżowy | Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku | |
18 | Masalski Łukasz | Olecko | Polska | 800m bieg młodzieżowy | Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku | |
19 | Karwel Patryk | Olecko | Polska | 800m bieg młodzieżowy | Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku | |
20 | Piotrowska Natalia | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku | opłacono |
21 | Sidorowicz Patrycja | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku | opłacono |
22 | Zawistowski Dominik | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku | opłacono |
23 | Zackiewicz Miłosz | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku | opłacono |
24 | Przekop Norbert | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku | opłacono |
25 | Jastrzębski Kacper | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku | opłacono |
26 | Wojciech Tomczyk | Sedranki | Polska | 3.3 km | Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku | opłacono |
27 | Mokicka Wiktoria | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku | opłacono |
28 | Jasińska Karolina | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku | opłacono |
29 | Świerzbin Agnieszka | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła Podstawowa nr 2 w Olecku | opłacono |
30 | Bartosz Interewicz | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła ZSLiZ Olecko | opłacono |
31 | Guzowski Denis | Trzebielino | Polska | 6.6 km | Guzowski Team /Wspol Szczytno | |
32 | Masalski Paweł | Olecko | Polska | 3.3 km | OSN AMFIPRION | opłacono |
33 | Wieremiejuk Dariusz | Białystok | Polska | 6.6 km | ||
34 | Rudzewicz Marta | Gołdap | Polska | 6.6 km | ||
35 | Piwowar Paulina | Gołdap | Polska | 6.6 km | Dzieci Kukurydzy | |
36 | Kuniszyk Piotr | Gołdap | Polska | 6.6 km | Dzieci Kukurydzy | |
37 | Łaskowska Marzena | Olecko | Polska | 6.6 km | Stone Hunters Olecko | |
38 | Łaskowski Tomasz | Olecko | Polska | 6.6 km | Stone Hunters Olecko | |
39 | Domańska Karolina | Olecko | Polska | 6.6 km | ||
40 | Modzelewski Piotr | Olecko | Polska | 3.3 km | OSN AMFIPRION | opłacono |
41 | Modzelewski Hubert | Olecko | Polska | 800m bieg młodzieżowy | OSN AMFIPRION | |
42 | Muster-Drażba Ewa | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
43 | Drażba Filip | Olecko | Polska | 3.3 km | Olecko Biega | opłacono |
44 | Drażba Hubert | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
45 | Pietruczuk Alicja | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | opłacono |
46 | Motulewicz Patrycja | Olecko | Polska | 3.3 km | Olecko Biega | opłacono |
47 | Boruta Karol | Pietrasze | Polska | 3.3 km | ||
48 | Hinz Kamil | Rumia | Polska | 800m bieg młodzieżowy | RKS Rumia | |
49 | Masalska Anna | Suwałki | Polska | 6.6 km | PaintRun | |
50 | Krawczyk Jakub | Korsze | Polska | 100m bieg przedszkolaka | Biegam z Tatą | |
51 | Krawczyk Jan | Korsze | Polska | 6.6 km | Biegam Bo Tak Wyszło | |
52 | Jankowski Andrzej | Białystok | Polska | 3.3 km | Kotniz Team | |
53 | Walendykiewicz Tadeusz | Suwalki | Polska | 6.6 km | Tede Auto-Części | |
54 | Chmiel Remigiusz | Gołdap | Polska | 6.6 km | ||
55 | Interewicz Paweł | Olecko | Polska | 6.6 km | ||
56 | Zaborowski Adrian | Suwałki | Polska | 800m bieg młodzieżowy | Borsuk Team | |
57 | Domański Jacek Expedyt | Warszawa | Polska | 6.6 km | WKB META Lubliniec | |
58 | ZAPADKA STANISŁAW | MRĄG0WO | Polska | 6.6 km | ||
59 | Tomczyk Przemysław | Sedranki | Polska | 6.6 km | ||
60 | Malesa Arkadiusz | Wydminy | Polska | 3.3 km nordic walking | BBL Wydminy | |
61 | Czopek Jaroslaw | Ełk | Polska | 3.3 km | Maratonka Grajewo | |
62 | Skrodzki Jakub | Suwałki | Polska | 6.6 km | ||
63 | Omilian Przemek | Olecko | Polska | 6.6 km | Czarni Granit Olecko Handball | |
64 | Matyszczyk Monika Maria | Suwałki | Polska | 6.6 km | Wandzioch Team | |
65 | Dziekoński Tadeusz | Białystok | Polska | 6.6 km | Juvenia Białystok | |
66 | Drażba Barbara | Suwałki | Polska | 6.6 km | ||
67 | Świacki Radosław | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła ZSLiZ Olecko | opłacono |
68 | Zarzecki Rafał | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła ZSLiZ Olecko | opłacono |
69 | Kalicki Hubert | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła ZSLiZ Olecko | opłacono |
70 | Cieślukowska Marta | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła ZSLiZ Olecko | opłacono |
71 | Gościewski Arkadiusz | Olecko | Polska | 6.6 km | Szkoła ZSLiZ Olecko. Olecko Biega | opłacono |
72 | Gałaszewski Dariusz | Olecko | Polska | 3.3 km | Szkoła ZSLiZ Olecko , Olecko Biega | |
73 | Pietrzyk Kacper | Olecko | Polska | 400m bieg dziecięcy | SP Nr 1 Olecko | |
74 | Sokół Bartosz | Białystok | Polska | 6.6 km | ||
75 | Sokół Przemysław | Białystok | Polska | 6.6 km | ||
76 | Hołubowicz Jan | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
77 | Jegliński Wojciech | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
78 | Kasiński Romek | Giżycko | Polska | 6.6 km | BBL Wydminy | |
79 | Truszczyński Grzegorz | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
80 | Jakubowski Wiesław | Pijawne Polskie | Polska | 3.3 km | Pijawne Polskie | |
81 | Jakubowska Anna | Pijawne Polskie | Polska | 3.3 km | Pijawne Polskie | |
82 | Sienkiewicz Kacper | Olecko | Polska | 100m bieg przedszkolaka | ||
83 | Lipiński Marcin | Gołdap | Polska | 6.6 km | JW 4808 | |
84 | Poreda Iwona | Gołdap | Polska | 3.3 km | Łowcy Przygód Gołdap | |
85 | Stanek Dagmara | Gołdap | Polska | 6.6 km | Łowcy Przygód Gołdap | |
86 | Herbszt Krystian | Wydminy | Polska | 6.6 km | BBL Wydminy | |
87 | Ciborek Patryk | Zawady Oleckie | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
88 | Pałdyna Leszek | Wydminy | Polska | 6.6 km | BBL Wydminy | |
89 | Bagiński Jan | Olecko | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
90 | Adam Justyna | Olecko | Polska | 6.6 km | ||
91 | Milewski Rafał | Orzysz | Polska | 6.6 km | 15 Mazurski Batalion Saperów/15GBZ | |
92 | Malesa Paweł | Wydminy | Polska | 6.6 km | BBL Wydminy | |
93 | Domelewska Joanna | Olecko | Polska | 6.6 km | ||
94 | Czaplejewicz Marta | Kowale Oleckie | Polska | 6.6 km | ||
95 | Przemielewski Julian | Stożne | Polska | 100m bieg przedszkolaka | Olecko Biega | |
96 | Przemielewski Oskar | Stożne | Polska | 100m bieg przedszkolaka | Olecko Biega | |
97 | Przemielewska Ewa | Stożne | Polska | 6.6 km | Olecko Biega | |
98 | Bitowt Paulina | Wydminy | Polska | 6.6 km | BBL Wydminy | |
99 | Kowalewski Tymoteusz | Olecko | Polska | 400m bieg dziecięcy | kowaliki | |
100 | Kowalewska Antonina | Olecka | Polska | 100m bieg przedszkolaka | kowaliki |
Wyświetleń: 10007