Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 DPLOT | |||||||||
1 | Cichoń Tomasz | Elbląg | MARATON | 2 DPLOT | opłacono on-line | ||||
2 | Sula Paweł | Elbląg | MARATON | 2 DPLOT | opłacono on-line | ||||
40-latek Tychy | |||||||||
3 | Brodacki Wieslaw | Tychy | MARATON | 40-latek Tychy | opłacono on-line | ||||
AGNES MAGNES | |||||||||
4 | Pioruńska Agnieszka | Gdynia | MARATON | AGNES MAGNES | |||||
5 | Podsiadło Iwona | Gdynia-Ostróda | MARATON | AGNES MAGNES | |||||
AQUA-MED KIELCE | |||||||||
6 | Śliwiński Rafał | Kielce | MARATON | AQUA-MED KIELCE | opłacono on-line | ||||
AZS AWF Kraków Masters | |||||||||
7 | Ślusarczyk Jerzy | Kraków | MARATON | AZS AWF Kraków Masters | opłacono on-line | ||||
Andrzejki | |||||||||
8 | Hukowska Urszula | Warszawa | MARATON | Andrzejki | opłacono on-line | ||||
BEST BEASTS | |||||||||
9 | Langner-Kapczyńska Edyta | Słupsk | MARATON | BEST BEASTS | opłacono on-line | ||||
BIEGAMYRAZEM.PL / GDYŃSKIE MORSY / OLSZTYŃSKIE MORSY IGLO | |||||||||
10 | Jędrzejak Magdalena | Gdynia | MARATON | BIEGAMYRAZEM.PL / GDYŃSKIE MORSY / OLSZTYŃSKIE MORSY IGLO | opłacono on-line | ||||
Biegam Bo Lubię | |||||||||
11 | Meller Wojciech | Strzyżawa | MARATON | Biegam Bo Lubię | opłacono on-line | ||||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
12 | Kollek-Wittbrodt Lidia | Władysławowo | MARATON | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | ||||
Biegamy Razem Władysławowo/ ART | |||||||||
13 | Kollek Anna | Władysławowo | MARATON | Biegamy Razem Władysławowo/ ART | opłacono on-line | ||||
Boot Camp Polska Gdynia | |||||||||
14 | Wojdan Miroslaw | Gdynia | MARATON | Boot Camp Polska Gdynia | |||||
Bowil Biotech Team Władysławowo | |||||||||
15 | Hajduk Ireneusz | Władysławowo | MARATON | Bowil Biotech Team Władysławowo | opłacono on-line | ||||
Brylant Kórnik | |||||||||
16 | Sobkowiak Ewa | Poznań | MARATON | Brylant Kórnik | |||||
17 | Baraniecki Zbigniew | Poznań | MARATON | Brylant Kórnik | |||||
Bydgoszcz Fan Maraton | |||||||||
18 | Słodownik Rafał | Zielonka | MARATON | Bydgoszcz Fan Maraton | opłacono on-line | ||||
Byledobiec Anin | |||||||||
19 | Mizera Agnieszka | Lędowo Osiedle | MARATON | Byledobiec Anin | opłacono on-line | ||||
C.K.Maruderzy | |||||||||
20 | Skrzyniarz Marek | Kielce | MARATON | C.K.Maruderzy | opłacono on-line | ||||
COM-DKM, Morsy Gdyńskie | |||||||||
21 | Lewandowski Robert | Gdynia | MARATON | COM-DKM, Morsy Gdyńskie | opłacono on-line | ||||
Centrum Operacji Morskich | |||||||||
22 | Cynkiel Maciej | Gdynia | MARATON | Centrum Operacji Morskich | opłacono on-line | ||||
23 | Ściechowicz Adam | Gdynia | MARATON | Centrum Operacji Morskich | opłacono on-line | ||||
Cićwirze | |||||||||
24 | Gaura Łukasz | Bydgoszcz | MARATON | Cićwirze | |||||
Decathlon Słupsk | |||||||||
25 | Turowski Michał | Machowino | MARATON | Decathlon Słupsk | opłacono on-line | ||||
Dream Run | |||||||||
26 | Sawicka Anna | Warszawa | MARATON | Dream Run | |||||
Dream Team | |||||||||
27 | Kadziński Leszek | Gdańsk | MARATON | Dream Team | opłacono on-line | ||||
EMAK | |||||||||
28 | Ciezynski Eryk | Łętownia | MARATON | EMAK | |||||
GKS Kaszubi Luzino | |||||||||
29 | Rompca Dariusz | Luzino | MARATON | GKS Kaszubi Luzino | opłacono on-line | ||||
Grupa Biegowa Parkrun Warszawa | |||||||||
30 | Głupczyk Tadeusz | Warszawa | MARATON | Grupa Biegowa Parkrun Warszawa | opłacono on-line | ||||
Głęboczek | |||||||||
31 | Wojciechowski Piotr | Bydgoszcz | MARATON | Głęboczek | opłacono on-line | ||||
KB LEW Legnica | |||||||||
32 | Hreczany Waldemar | Legnickie Pole | MARATON | KB LEW Legnica | |||||
KORONA BIEGA | |||||||||
33 | Kroll Rafał | Władysławowo | MARATON | KORONA BIEGA | |||||
KP PSP WEJHEROWO | |||||||||
34 | Oreszke Jan | Karwia | MARATON | KP PSP WEJHEROWO | opłacono on-line | ||||
KS ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni | |||||||||
35 | Wąż Mariusz | Reda | MARATON | KS ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni | opłacono on-line | ||||
Klub Zbiegacza WolneWiatry | |||||||||
36 | Wichrowski Bartosz | Warszawa | MARATON | Klub Zbiegacza WolneWiatry | opłacono on-line | ||||
Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko | |||||||||
37 | Wodecki Tomasz | Gomunice | MARATON | Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko | opłacono on-line | ||||
LKS-Puck, Team Elwart | |||||||||
38 | Lessnau Klaudia | Puck | MARATON | LKS-Puck, Team Elwart | opłacono on-line | ||||
LKS Błękitni Żeglce | |||||||||
39 | Karczewski Grzegorz | Hel | MARATON | LKS Błękitni Żeglce | opłacono on-line | ||||
LTS LĘBORK | |||||||||
40 | Wenta Piotr | Łebunia | MARATON | LTS LĘBORK | opłacono | ||||
LZS Łebcz | |||||||||
41 | Klebba Krzysztof | Puck / Łebcz | MARATON | LZS Łebcz | |||||
Logos Travel | |||||||||
42 | Rogowski Paweł | Poznań | MARATON | Logos Travel | opłacono on-line | ||||
Los Trepos Companieros | |||||||||
43 | Kłosowski Karol | Kraków | MARATON | Los Trepos Companieros | opłacono on-line | ||||
MKS Władysławowo | |||||||||
44 | Abucewicz Waldemar | Władysławowo | MARATON | MKS Władysławowo | opłacono on-line | ||||
MK Seitl Ostrawa | |||||||||
45 | Cadova Marcela | Ruprechtow | MARATON | MK Seitl Ostrawa | |||||
46 | Luksza Radek | Ostrawa-Poruba | MARATON | MK Seitl Ostrawa | opłacono | ||||
Mamy To - Biega i pomaga | |||||||||
47 | Augustyniak Mirosława | Gdynia | MARATON | Mamy To - Biega i pomaga | opłacono on-line | ||||
Naprzód Młociny | |||||||||
48 | Gala Kamila | Warszawa | MARATON | Naprzód Młociny | |||||
Nocne wilki | |||||||||
49 | Weiland Adrian | Słupsk | MARATON | Nocne wilki | opłacono on-line | ||||
OleckoBiega | |||||||||
50 | Bagiński Jan | Olecko | MARATON | OleckoBiega | |||||
Pozruniacy | |||||||||
51 | Golański Maciej | Świebodzin | MARATON | Pozruniacy | opłacono on-line | ||||
Pój na Kóło | |||||||||
52 | Wenta Adrian | Łebunia | MARATON | Pój na Kóło | opłacono on-line | ||||
REBELS LEGION TEAM | |||||||||
53 | Stempniak Katarzyna | Hel | MARATON | REBELS LEGION TEAM | opłacono on-line | ||||
54 | Dehling-Sobańska Aurelia | Władysławowo | MARATON | REBELS LEGION TEAM | opłacono on-line | ||||
RUNMAN | |||||||||
55 | Browarski Mariusz | Poznań | MARATON | RUNMAN | opłacono on-line | ||||
Rossbiegani | |||||||||
56 | Kryszak Dorota | Toruń | MARATON | Rossbiegani | opłacono | ||||
57 | Krawczyk Marta | Łódź | MARATON | Rossbiegani | opłacono | ||||
Saint-Gobain Squad | |||||||||
58 | Kosinski Dominik | Sosnowiec | MARATON | Saint-Gobain Squad | opłacono on-line | ||||
Szkoda nocy, szkoda dnia | |||||||||
59 | Juraszczyk Dominika | Żory | MARATON | Szkoda nocy, szkoda dnia | |||||
TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | |||||||||
60 | Kowalski Mirosław | Szczecinek | MARATON | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | opłacono on-line | ||||
Tam Tam Kolbudy | |||||||||
61 | Wasilewski Sławomir | Kolbudy | MARATON | Tam Tam Kolbudy | opłacono on-line | ||||
Team Honey Badger | |||||||||
62 | Buczkowski Marcin | Krzęcin | MARATON | Team Honey Badger | opłacono on-line | ||||
63 | Koseda Robert | Kartuzy | MARATON | Team Honey Badger | opłacono on-line | ||||
Team Skavsaret Sweden | |||||||||
64 | Paraniak Jan | Huddinge | MARATON | Team Skavsaret Sweden | opłacono on-line | ||||
65 | Paraniak Barbro | Huddinge | MARATON | Team Skavsaret Sweden | opłacono on-line | ||||
Team TABAKIERA | |||||||||
66 | Mierzejewski Ryszard | Krotoszyn | MARATON | Team TABAKIERA | opłacono on-line | ||||
Warmińsko-Mazurskie Dziki | |||||||||
67 | Jadeszko Michał | Szczytno | MARATON | Warmińsko-Mazurskie Dziki | |||||
Zamość Twierdza Otwarta UNESCO | |||||||||
68 | Vuco Ivo | Zamość | MARATON | Zamość Twierdza Otwarta UNESCO | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
69 | Chmiel Sylwester | Piszczac | MARATON | opłacono on-line | |||||
70 | Tuleja Łukasz | Kraków | MARATON | opłacono on-line | |||||
71 | Cisoń Michał | Gdańsk | MARATON | opłacono on-line | |||||
72 | Żelazowski Bartosz | Gdańsk | MARATON | opłacono on-line | |||||
73 | Mucha Grzegorz | Rumia | MARATON | opłacono on-line | |||||
74 | Albecki Tomasz | Wejherowo | MARATON | ||||||
75 | Pikuła Wojtek | Piszczac | MARATON | opłacono on-line | |||||
76 | Flisikowski Bartłomiej | Gdynia | MARATON | opłacono on-line | |||||
77 | Witkowski Marek | Dobra | MARATON | opłacono on-line | |||||
78 | Gorący Marcin | Łódź | MARATON | opłacono | |||||
79 | Kaczmarek Piotr | Gdańsk | MARATON | opłacono on-line | |||||
80 | Oliński Krzysztof | Gdańsk | MARATON | opłacono on-line | |||||
81 | Sałata Seweryn | Łężyce | MARATON | opłacono on-line | |||||
82 | Plewik Wojciech | Szczecin | MARATON | opłacono on-line | |||||
83 | Grabowska Elżbieta | Złotów | MARATON | opłacono on-line | |||||
84 | Grabowska Marta | Złotów | MARATON | opłacono on-line | |||||
85 | Olejarz Aleksander | Warszawa | MARATON | opłacono on-line | |||||
86 | Zorn Wojciech | Gdynia | MARATON | opłacono on-line | |||||
87 | Syldatk Stanisław | Luzino | MARATON | opłacono on-line | |||||
88 | Kołodzik Rafał | Luzino | MARATON | opłacono on-line | |||||
89 | Jerzak Damian | Pabianice | MARATON | opłacono on-line | |||||
90 | Rudźko Wojciech | Wejherowo | MARATON | opłacono on-line | |||||
91 | Torłop Przemysław | Gdańsk | MARATON | opłacono on-line | |||||
92 | Dettlaff Remigiusz | Gostyń | MARATON | opłacono on-line | |||||
93 | Pawlak Grzegorz | Piszczac | MARATON | opłacono on-line | |||||
94 | Wawrzyniak Adrian | Gdańsk | MARATON | opłacono on-line | |||||
95 | Janeczek Piotr | Mogilany | MARATON | opłacono on-line | |||||
96 | Moska Dawid | Wejherowo | MARATON | ||||||
97 | Niedzielin Krzysztof | Szczecin | MARATON | opłacono on-line | |||||
98 | Sosnowicz Nina | Warszawa | MARATON | opłacono on-line | |||||
99 | Panek Wojciech | Warszawa | MARATON | opłacono on-line | |||||
100 | Błasiak Paweł | Tyniec Mały | MARATON | opłacono on-line | |||||
101 | Bzymek Andrzej | Rogów Sobócki | MARATON | opłacono on-line | |||||
102 | Sokołowska Anna | Gdynia | MARATON | opłacono on-line | |||||
103 | Kędzierski Szymon | Kwidzyn | MARATON | ||||||
104 | Wołosiuk Przemysław | Biała Podlaska | MARATON | opłacono on-line | |||||
105 | Rybarczyk Wojciech | Osielsko | MARATON | opłacono on-line | |||||
106 | Michalak Maja | Warszawa | MARATON | opłacono on-line | |||||
107 | Michalak Mariusz | Warszawa | MARATON | opłacono on-line | |||||
108 | Biskupski Marcin | Bydgoszcz | MARATON | opłacono on-line | |||||
109 | Kwapisiewicz Daniel | Łódź | MARATON | opłacono on-line | |||||
110 | Sulikowski Jakub | Wejherowo | MARATON | opłacono on-line | |||||
111 | Borowski Adam | Inowrocław | MARATON | ||||||
112 | Stolarczyk Maciek | Gdańsk | MARATON | opłacono on-line | |||||
113 | Dobuszyńska Agata | Toruń | MARATON | opłacono | |||||
114 | Craig Mark | Mauchline | MARATON | opłacono on-line | |||||
115 | Zamiara Maciej | Piła | MARATON | opłacono on-line | |||||
116 | Nalepa Sławomir | Gdynia | MARATON | opłacono on-line | |||||
117 | Zawadzki Bartosz | Siedlisko | MARATON | opłacono on-line | |||||
118 | Jamróz Mariola | Kielce | MARATON | opłacono on-line | |||||
119 | Mańka Sławomir | Mikołów | MARATON | opłacono on-line | |||||
120 | Jurkowski Bartłomiej | Czarnków | MARATON | opłacono on-line | |||||
121 | Prusałowicz Jerzy | Płock | MARATON | opłacono on-line | |||||
122 | Pajura Robert | Gdynia | MARATON | opłacono on-line | |||||
123 | Janik Paulina | Warszawa | MARATON | opłacono on-line | |||||
124 | Urban Witold | Gdynia | MARATON | opłacono on-line | |||||
125 | Gawlik Wojciech | Grudziądz | MARATON | opłacono on-line | |||||
126 | Lademann Maciej | Darzlubie | MARATON | opłacono on-line | |||||
127 | Budzisz Rafał | Chałupy | MARATON | opłacono on-line | |||||
128 | Formela Sebastian | Luzino | MARATON | ||||||
biegamyrazem.pl | |||||||||
129 | Zieliński Jacek | Reda | MARATON | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
130 | Raczyńska Ewa | Gdynia | MARATON | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
enduhub.com | |||||||||
131 | Banasik Paweł | Radom | MARATON | enduhub.com | opłacono on-line | ||||
ks.Maraton Ostrow Wlkp. | |||||||||
132 | Zielonka Marian | Ostrów Wielkopolski | MARATON | ks.Maraton Ostrow Wlkp. | opłacono on-line | ||||
olejekaszubskie.pl/OSP Gnieżdżewo | |||||||||
133 | Manicki Leszek | Gnieżdżewo | MARATON | olejekaszubskie.pl/OSP Gnieżdżewo | opłacono on-line | ||||
portEl.pl | |||||||||
134 | Begej Anita | Elbląg | MARATON | portEl.pl | |||||
run against the machine | |||||||||
135 | Lelmacher Justyna | Ełk | MARATON | run against the machine | opłacono on-line | ||||
136 | Karpowicz Grzegorz | Gdynia | MARATON | run against the machine | opłacono on-line | ||||
137 | Wiśniewski Rafał | Chojnice | MARATON | run against the machine | opłacono on-line | ||||
studiopiska.com | |||||||||
138 | Janisiewicz Wojciech | Czerwionka-Leszczyny | MARATON | studiopiska.com | |||||
walnieta z kopyta stare lubiejewo | |||||||||
139 | Kesler Anna | Stare Lubiejewo | MARATON | walnieta z kopyta stare lubiejewo |
Wyświetleń: 12912