IV BIEG MIKOŁAJKOWY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zub Przemysław Siemianowice Śląskie dystans 10 km
2 Gorajek Mikołaj Zabrze dystans 10 km opłacono
3 Gorajek Robert Zabrze dystans 10 km opłacono
4 Gorajek Agnieszka Zabrze dystans 10 km opłacono
5 Lotko Bartłomiej Zawiercie dystans 10 km
6 Żylak Sebastian Kalety dystans 10 km Pędzące Renifery opłacono
7 Żylak Marcin Woźniki-Kalety dystans 10 km Pędzące Renifery opłacono
8 hryndio jerzy katowice dystans 10 km
9 Wicher Grzegorz Mysłowice dystans 10 km opłacono
10 Gońka Monika Gliwice dystans 10 km opłacono
11 Mazur Ida Sosnowiec dystans 10 km opłacono
12 Raszyk Andrzej katowice dystans 10 km PARKRUN KATOWICE opłacono
13 Parzelski Mikołaj Kraków dystans 10 km opłacono
14 Zubel Michał Oświęcim dystans 10 km Zadyszka Oświęcim opłacono
15 Powroźna Mariola Katowice dystans 10 km Night Runners Śląsk opłacono
16 Bagińska Weronika Bagińska Katowice dystans 10 km CSC Adventure Academy opłacono
17 Kilka Dorota Mikołów dystans 10 km
18 Karolewski Mariusz Będzin dystans 10 km opłacono
19 Strójwąs Urszula Poręba dystans 10 km opłacono
20 Podziemska Agnieszka Mysłowice dystans 10 km opłacono
21 Sieradzki Dariusz Gliwice dystans 10 km Biegaj z Trenerami opłacono
22 Sieradzka Agnieszka Gliwice dystans 10 km Biegaj z Trenerami opłacono
23 Niedziałkowski Marek Tarnowskie Góry dystans 10 km
24 Skiba Marcin będzin dystans 10 km opłacono
25 Ditrich Adrian Zabrze dystans 10 km STRG Gliwice opłacono
26 Łanecki Michał Zabrze dystans 10 km opłacono
27 Gajdzińska Martyna Katowice dystans 10 km Śląski Klub Karate GOLIAT opłacono
28 Hanasiewicz Marcin Czeladź dystans 10 km opłacono
29 Zwardoń Adrian Miasteczko Śląskie dystans 10 km opłacono
30 Nowak-Gomułka Agnieszka Katowice dystans 10 km opłacono
31 Bajorek Paweł Chorzów dystans 10 km opłacono
32 Sosna Kazimierz Bieruń dystans 10 km opłacono
33 Pawłowski Radek Katowice dystans 10 km opłacono
34 Rusek Aleksandra Bukowno dystans 10 km UKS Kusy Bukowno opłacono
35 Seliga Paweł Gliwice dystans 10 km Biegaj z Trenerami opłacono
36 Raś Agnieszka Krakow dystans 10 km opłacono
37 Kalinowski Jakub Bukowno dystans 10 km UKS Kusy Bukowno opłacono
38 Szymański Krystian Bukowno dystans 10 km UKS Kusy Bukowno opłacono
39 SZYMAŃSKA SANDRA Bukowno dystans 10 km UKS Kusy Bukowno opłacono
40 ZADORA MICHAŁ Bukowno dystans 10 km UKS Kusy Bukowno opłacono
41 MYJAK IRENEUSZ Bukowno dystans 10 km UKS Kusy Bukowno opłacono
42 Duda Aleksandra Bukowno dystans 10 km UKS Kusy Bukowno opłacono
43 RUSEK PAWEŁ Bukowno dystans 10 km UKS Kusy Bukowno opłacono
44 Kowina-Świderek Grażyna Bukowno dystans 10 km UKS Kusy Bukowno opłacono
45 Maćkowski Wojciech Czeladź dystans 10 km
46 Trólka Magdalena Chorzów dystans 10 km Przestworze.pl
47 Broda Kamila Piasek dystans 10 km opłacono
48 Zięba Łukasz Katowice dystans 10 km opłacono
49 Kubica Dariusz Mysłowice dystans 10 km opłacono
50 Szymański Paweł Chorzów dystans 10 km Przestworze.pl / Niewymiękacze opłacono
51 Sokołowski Paweł Poręba dystans 10 km opłacono
52 Ochman Agnieszka Bytom dystans 10 km opłacono
53 Zawada Dawid Katowice dystans 10 km opłacono
54 Magryś Magdalena Magryś Bytom dystans 10 km opłacono
55 KAPUŚCIK BEATA Katowice dystans 10 km
56 Lazar Grażyna Lazar Siemianowice Śl. dystans 10 km CSC Adventure Academy opłacono
57 Wacławik Adam Bąków dystans 10 km opłacono
58 Wacławik Ewa Bąków dystans 10 km opłacono
59 Bursy Betina Przyszowice dystans 10 km opłacono
60 Pilecki Piotr Sosnowiec dystans 10 km opłacono
61 Krakowian Marek Częstochowa dystans 10 km Jest Lepiej Run Team opłacono
62 Błońska Aneta Będzin Grodziec dystans 10 km opłacono
63 Kuraś Łukasz Siewierz dystans 10 km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono
64 Bąbski Szymon Ruda Śląska dystans 10 km
65 Marzec Mateusz Stanowice dystans 10 km opłacono
66 Hajduk Piotr Sosnowiec dystans 10 km opłacono
67 MAJDA ROBERT ORZESZE dystans 10 km opłacono
68 Rańś Patryk Częstochowa dystans 10 km BK7 opłacono
69 Brzeziński Damian Wysoka dystans 10 km LKS WYSOKA opłacono
70 Latocha Mateusz Świętochłowice dystans 5 km opłacono
71 Wawrzyczek Grzegorz Zabrze dystans 10 km Running Team Zabrze opłacono
72 Chawińska Monika Katowice dystans 10 km MK TEAM opłacono
73 Pinkawa Olgierd Katowice dystans 10 km opłacono
74 Knetka Adam Katowice dystans 10 km opłacono
75 Hrebenda Antonina Piekary Śląskie dystans 5 km Lecymy Durś opłacono
76 Rożek Angelika Rożek Chorzów dystans 10 km Śląski Klub Karate GOLIAT opłacono
77 Bieniek Rafał Tychy dystans 10 km RB Sport opłacono
78 Kurtyka Agnieszka Dabrowa Gornicza dystans 10 km opłacono
79 Godzwon Aneta Sosnowiec dystans 5 km opłacono
80 Jagieła Anna zawiercie dystans 5 km Lejdis Team opłacono
81 Godzwon Mirosław Sosnowiec dystans 5 km opłacono
82 Szewior Sebastian Katowice dystans 10 km opłacono
83 Grzelka Luiza Dąbrowa Górnicza dystans 10 km Olimpus Dąbrowa Górnicza opłacono
84 Król Katarzyna Zabrze dystans 10 km SAS opłacono
85 Kukla Maciej Katowice dystans 10 km opłacono
86 Kuraś Mateusz Siewierz dystans 10 km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono
87 Szelest Barbara Mysłowice dystans 10 km Mysłowicki Klub Biegacza No.I opłacono
88 Bajcar Beata Chybie dystans 10 km Kobiety na 5+ opłacono
89 Kaczmarek Katarzyna Gliwice dystans 10 km SRTG Gliwice opłacono
90 Sobczak Mariusz Sosnowiec dystans 10 km Kalina lata opłacono
91 Koza Krystian Katowice dystans 10 km
92 Siwy Krzysztof Dąbrowa Górnicza dystans 5 km opłacono
93 Opuchlik Aleksandra Studzienice dystans 5 km AktywnaPszczyna.pl opłacono
94 Opuchlik Tomasz Studzienice dystans 5 km AktywnaPszczyna.pl opłacono
95 Pabiańczyk Malgorzata Kraków dystans 5 km opłacono
96 Pawlikowski Marcin Katowice dystans 10 km
97 Kocurek Jan Świętochłowice dystans 5 km LO nr1 Kochanowskiego opłacono
98 iłczyk janusz zabrze dystans 10 km
99 Olejnik Adam Nysa dystans 10 km
100 Szojda Małgorzata Katowice dystans 10 km Run Ciach Ciach opłacono


Wyświetleń: 62425

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ