IV BIEG MIKOŁAJKOWY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zub Przemysław Siemianowice Śląskie dystans 10 km
2 Gorajek Mikołaj Zabrze dystans 10 km opłacono
3 Gorajek Robert Zabrze dystans 10 km opłacono
4 Gorajek Agnieszka Zabrze dystans 10 km opłacono
5 Lotko Bartłomiej Zawiercie dystans 10 km
6 Żylak Sebastian Kalety dystans 10 km Pędzące Renifery opłacono
7 Żylak Marcin Woźniki-Kalety dystans 10 km Pędzące Renifery opłacono
8 hryndio jerzy katowice dystans 10 km
9 Wicher Grzegorz Mysłowice dystans 10 km opłacono
10 Gońka Monika Gliwice dystans 10 km opłacono
11 Mazur Ida Sosnowiec dystans 10 km opłacono
12 Raszyk Andrzej katowice dystans 10 km PARKRUN KATOWICE opłacono
13 Parzelski Mikołaj Kraków dystans 10 km opłacono
14 Zubel Michał Oświęcim dystans 10 km Zadyszka Oświęcim opłacono
15 Powroźna Mariola Katowice dystans 10 km Night Runners Śląsk opłacono
16 Bagińska Weronika Bagińska Katowice dystans 10 km CSC Adventure Academy opłacono
17 Kilka Dorota Mikołów dystans 10 km
18 Karolewski Mariusz Będzin dystans 10 km opłacono
19 Strójwąs Urszula Poręba dystans 10 km opłacono
20 Podziemska Agnieszka Mysłowice dystans 10 km opłacono
21 Sieradzki Dariusz Gliwice dystans 10 km Biegaj z Trenerami opłacono
22 Sieradzka Agnieszka Gliwice dystans 10 km Biegaj z Trenerami opłacono
23 Niedziałkowski Marek Tarnowskie Góry dystans 10 km
24 Skiba Marcin będzin dystans 10 km opłacono
25 Ditrich Adrian Zabrze dystans 10 km STRG Gliwice opłacono
26 Gajdzińska Martyna Katowice dystans 10 km Śląski Klub Karate GOLIAT opłacono
27 Hanasiewicz Marcin Czeladź dystans 10 km opłacono
28 Zwardoń Adrian Miasteczko Śląskie dystans 10 km opłacono
29 Nowak-Gomułka Agnieszka Katowice dystans 10 km opłacono
30 Bajorek Paweł Chorzów dystans 10 km opłacono
31 Sosna Kazimierz Bieruń dystans 10 km opłacono
32 Seliga Paweł Gliwice dystans 10 km Biegaj z Trenerami opłacono
33 Raś Agnieszka Krakow dystans 10 km opłacono
34 Maćkowski Wojciech Czeladź dystans 10 km
35 Trólka Magdalena Chorzów dystans 10 km Przestworze.pl
36 Broda Kamila Piasek dystans 10 km opłacono
37 Zięba Łukasz Katowice dystans 10 km opłacono
38 Kubica Dariusz Mysłowice dystans 10 km opłacono
39 Szymański Paweł Chorzów dystans 10 km Przestworze.pl / Niewymiękacze opłacono
40 Sokołowski Paweł Poręba dystans 10 km opłacono
41 Ochman Agnieszka Bytom dystans 10 km opłacono
42 Zawada Dawid Katowice dystans 10 km opłacono
43 Magryś Magdalena Magryś Bytom dystans 10 km opłacono
44 KAPUŚCIK BEATA Katowice dystans 10 km
45 Lazar Grażyna Lazar Siemianowice Śl. dystans 10 km CSC Adventure Academy opłacono
46 Wacławik Adam Bąków dystans 10 km opłacono
47 Wacławik Ewa Bąków dystans 10 km opłacono
48 Bursy Betina Przyszowice dystans 10 km opłacono
49 Pilecki Piotr Sosnowiec dystans 10 km opłacono
50 Krakowian Marek Częstochowa dystans 10 km Jest Lepiej Run Team opłacono
51 Kuraś Łukasz Siewierz dystans 10 km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono
52 Bąbski Szymon Ruda Śląska dystans 10 km
53 Marzec Mateusz Stanowice dystans 10 km opłacono
54 Hajduk Piotr Sosnowiec dystans 10 km opłacono
55 MAJDA ROBERT ORZESZE dystans 10 km opłacono
56 Rańś Patryk Częstochowa dystans 10 km BK7 opłacono
57 Brzeziński Damian Wysoka dystans 10 km LKS WYSOKA opłacono
58 Latocha Mateusz Świętochłowice dystans 5 km opłacono
59 Wawrzyczek Grzegorz Zabrze dystans 10 km Running Team Zabrze opłacono
60 Chawińska Monika Katowice dystans 10 km MK TEAM opłacono
61 Pinkawa Olgierd Katowice dystans 10 km opłacono
62 Hrebenda Antonina Piekary Śląskie dystans 5 km Lecymy Durś opłacono
63 Rożek Angelika Rożek Chorzów dystans 10 km Śląski Klub Karate GOLIAT opłacono
64 Bieniek Rafał Tychy dystans 10 km RB Sport opłacono
65 Kurtyka Agnieszka Dabrowa Gornicza dystans 10 km opłacono
66 Godzwon Aneta Sosnowiec dystans 5 km opłacono
67 Jagieła Anna zawiercie dystans 5 km Lejdis Team opłacono
68 Godzwon Mirosław Sosnowiec dystans 5 km opłacono
69 Szewior Sebastian Katowice dystans 10 km opłacono
70 Grzelka Luiza Dąbrowa Górnicza dystans 10 km Olimpus Dąbrowa Górnicza opłacono
71 Król Katarzyna Zabrze dystans 10 km SAS opłacono
72 Kukla Maciej Katowice dystans 10 km opłacono
73 Kuraś Mateusz Siewierz dystans 10 km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono
74 Szelest Barbara Mysłowice dystans 10 km Mysłowicki Klub Biegacza No.I opłacono
75 Bajcar Beata Chybie dystans 10 km Kobiety na 5+ opłacono
76 Kaczmarek Katarzyna Gliwice dystans 10 km SRTG Gliwice opłacono
77 Koza Krystian Katowice dystans 10 km
78 Siwy Krzysztof Dąbrowa Górnicza dystans 5 km opłacono
79 Opuchlik Aleksandra Studzienice dystans 5 km AktywnaPszczyna.pl opłacono
80 Opuchlik Tomasz Studzienice dystans 5 km AktywnaPszczyna.pl opłacono
81 Pabiańczyk Malgorzata Kraków dystans 5 km opłacono
82 Pawlikowski Marcin Katowice dystans 10 km
83 Kocurek Jan Świętochłowice dystans 5 km LO nr1 Kochanowskiego opłacono
84 iłczyk janusz zabrze dystans 10 km
85 Olejnik Adam Nysa dystans 10 km
86 Szojda Małgorzata Katowice dystans 10 km Run Ciach Ciach opłacono
87 Sersisko Dagmara Zabrze dystans 10 km SAS opłacono
88 Baron Tomasz Tarnowskie Góry dystans 5 km CA Active Team opłacono
89 Buchta Adam Katowice dystans 10 km opłacono
90 Dragon Mirosław Tarnowskie Góry dystans 5 km opłacono
91 Jasik Grzegorz Gliwice dystans 10 km opłacono
92 Skrzypczak Mirosław Katowice dystans 5 km Balans Team Katowice opłacono
93 Gemza Anna Katowice dystans 5 km Balans Team Katowice opłacono
94 Wąsik Jakub Czeladź dystans 5 km Da Vinci Team opłacono
95 Kaczmarczyk Julia Gliwice dystans 10 km opłacono
96 Palik Jakub Ruda Śląska dystans 10 km opłacono
97 Piwowar Joanna Wola dystans 5 km opłacono
98 Zarzeczna Marlena Dąbrowa Górnicza Marsz NW 5 km opłacono
99 Churas Anna Sosnowiec dystans 5 km opłacono
100 ŻUREK Tomasz Piekary Śląskie dystans 10 km Lecymy Durś opłacono


Wyświetleń: 61101

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ