Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Prusaczyk Adam | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | dystans 10 km | Pomarańczowa drużyna | opłacono |
2 | Zub Przemysław | Siemianowice Śląskie | Polska | dystans 10 km | ||
3 | Gorajek Mikołaj | Zabrze | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
4 | Gorajek Robert | Zabrze | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
5 | Gorajek Agnieszka | Zabrze | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
6 | Lotko Bartłomiej | Zawiercie | Polska | dystans 10 km | ||
7 | Wojtanek Piotr | Kraków | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
8 | Żylak Sebastian | Kalety | Polska | dystans 10 km | Pędzące Renifery | opłacono |
9 | Żylak Marcin | Woźniki-Kalety | Polska | dystans 10 km | Pędzące Renifery | opłacono |
10 | hryndio jerzy | katowice | Polska | dystans 10 km | ||
11 | Wicher Grzegorz | Mysłowice | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
12 | Dębska Karolina | Bolesław | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
13 | Gońka Monika | Gliwice | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
14 | Mika Aneta | Izbicko | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
15 | Mika Tomasz | Izbicko | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
16 | Mazur Ida | Sosnowiec | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
17 | Raszyk Andrzej | katowice | Polska | dystans 10 km | PARKRUN KATOWICE | opłacono |
18 | Pawłowski Maciej | Katowice | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
19 | Ociepa Dariusz | Myszków | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
20 | Ociepa Ewa | Myszków | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
21 | Parzelski Mikołaj | Kraków | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
22 | Zubel Michał | Oświęcim | Polska | dystans 10 km | Zadyszka Oświęcim | opłacono |
23 | Powroźna Mariola | Katowice | Polska | dystans 10 km | Night Runners Śląsk | opłacono |
24 | Bagińska Weronika Bagińska | Katowice | Polska | dystans 10 km | CSC Adventure Academy | opłacono |
25 | Kilka Dorota | Mikołów | Polska | dystans 10 km | ||
26 | Karolewski Mariusz | Będzin | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
27 | Strójwąs Urszula | Poręba | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
28 | Podziemska Agnieszka | Mysłowice | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
29 | Sieradzki Dariusz | Gliwice | Polska | dystans 10 km | Biegaj z Trenerami | opłacono |
30 | Sieradzka Agnieszka | Gliwice | Polska | dystans 10 km | Biegaj z Trenerami | opłacono |
31 | Niedziałkowski Marek | Tarnowskie Góry | Polska | dystans 10 km | ||
32 | Skiba Marcin | będzin | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
33 | Ditrich Adrian | Zabrze | Polska | dystans 10 km | STRG Gliwice | opłacono |
34 | Łanecki Michał | Zabrze | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
35 | Gajdzińska Martyna | Katowice | Polska | dystans 10 km | Śląski Klub Karate GOLIAT | opłacono |
36 | Hanasiewicz Marcin | Czeladź | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
37 | Zwardoń Adrian | Miasteczko Śląskie | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
38 | Zwardoń Dariusz | Miasteczko Śląskie | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
39 | Nowak-Gomułka Agnieszka | Katowice | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
40 | Bajorek Paweł | Chorzów | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
41 | Zabielski Jacek | Rybnik | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
42 | Białasik Marcin | Piekary Śląskie | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
43 | Bemś Emilia | Gliwice | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
44 | Sosna Kazimierz | Bieruń | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
45 | Pawłowski Radek | Katowice | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
46 | Rusek Aleksandra | Bukowno | Polska | dystans 10 km | UKS Kusy Bukowno | opłacono |
47 | Seliga Paweł | Gliwice | Polska | dystans 10 km | Biegaj z Trenerami | opłacono |
48 | Raś Agnieszka | Krakow | Republika Południowej Afryki | dystans 10 km | opłacono | |
49 | Kalinowski Jakub | Bukowno | Polska | dystans 10 km | UKS Kusy Bukowno | opłacono |
50 | Szymański Krystian | Bukowno | Polska | dystans 10 km | UKS Kusy Bukowno | opłacono |
51 | SZYMAŃSKA SANDRA | Bukowno | Polska | dystans 10 km | UKS Kusy Bukowno | opłacono |
52 | ZADORA MICHAŁ | Bukowno | Polska | dystans 10 km | UKS Kusy Bukowno | opłacono |
53 | MYJAK IRENEUSZ | Bukowno | Polska | dystans 10 km | UKS Kusy Bukowno | opłacono |
54 | Duda Aleksandra | Bukowno | Polska | dystans 10 km | UKS Kusy Bukowno | opłacono |
55 | RUSEK PAWEŁ | Bukowno | Polska | dystans 10 km | UKS Kusy Bukowno | opłacono |
56 | Kowina-Świderek Grażyna | Bukowno | Polska | dystans 10 km | UKS Kusy Bukowno | opłacono |
57 | Maćkowski Wojciech | Czeladź | Polska | dystans 10 km | ||
58 | Trólka Magdalena | Chorzów | Polska | dystans 10 km | Przestworze.pl | |
59 | Broda Kamila | Piasek | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
60 | Zięba Łukasz | Katowice | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
61 | Kubica Dariusz | Mysłowice | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
62 | Szymański Paweł | Chorzów | Polska | dystans 10 km | Przestworze.pl / Niewymiękacze | opłacono |
63 | Sokołowski Paweł | Poręba | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
64 | Ochman Agnieszka | Bytom | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
65 | Zawada Dawid | Katowice | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
66 | Magryś Magdalena Magryś | Bytom | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
67 | KAPUŚCIK BEATA | Katowice | Polska | dystans 10 km | ||
68 | Lazar Grażyna Lazar | Siemianowice Śl. | Polska | dystans 10 km | CSC Adventure Academy | opłacono |
69 | Wacławik Adam | Bąków | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
70 | Wacławik Ewa | Bąków | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
71 | Bursy Betina | Przyszowice | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
72 | Pilecki Piotr | Sosnowiec | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
73 | Krakowian Marek | Częstochowa | Polska | dystans 10 km | Jest Lepiej Run Team | opłacono |
74 | Błońska Aneta | Będzin Grodziec | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
75 | Skórka Karolina | Chorzów | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
76 | Kuraś Łukasz | Siewierz | Polska | dystans 10 km | FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | opłacono |
77 | Bąbski Szymon | Ruda Śląska | Polska | dystans 10 km | ||
78 | Marzec Mateusz | Stanowice | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
79 | Hajduk Piotr | Sosnowiec | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
80 | MAJDA ROBERT | ORZESZE | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
81 | Rańś Patryk | Częstochowa | Polska | dystans 10 km | BK7 | opłacono |
82 | Brzeziński Damian | Wysoka | Polska | dystans 10 km | LKS WYSOKA | opłacono |
83 | Wawrzyczek Grzegorz | Zabrze | Polska | dystans 10 km | Running Team Zabrze | opłacono |
84 | Chawińska Monika | Katowice | Polska | dystans 10 km | MK TEAM | opłacono |
85 | Walaszczyk Radosław | Częstochowa | Polska | dystans 10 km | 2plus2 | opłacono |
86 | Pinkawa Olgierd | Katowice | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
87 | Knetka Adam | Katowice | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
88 | Rożek Angelika Rożek | Chorzów | Polska | dystans 10 km | Śląski Klub Karate GOLIAT | opłacono |
89 | Bieniek Rafał | Tychy | Polska | dystans 10 km | RB Sport | opłacono |
90 | Malczyk Janusz | Wisła | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
91 | Kurtyka Agnieszka | Dabrowa Gornicza | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
92 | Szewior Sebastian | Katowice | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
93 | Grzelka Luiza | Dąbrowa Górnicza | Polska | dystans 10 km | Olimpus Dąbrowa Górnicza | opłacono |
94 | Król Katarzyna | Zabrze | Polska | dystans 10 km | SAS | opłacono |
95 | Kukla Maciej | Katowice | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
96 | Kuraś Mateusz | Siewierz | Polska | dystans 10 km | FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | opłacono |
97 | Szelest Barbara | Mysłowice | Polska | dystans 10 km | Mysłowicki Klub Biegacza No.I | opłacono |
98 | Kozik Krzysiek | Wola | Polska | dystans 10 km | PoWoli do mety | opłacono |
99 | wosik krystian | Częstochowa | Polska | dystans 10 km | ||
100 | Bajcar Beata | Chybie | Polska | dystans 10 km | Kobiety na 5+ | opłacono |
Wyświetleń: 71574